Precos - kā pateikt?

 
Reitings 11
Reģ: 25.03.2015
Pat nezinu, kā lai šo diskusiju iesāk. Izveidoju jaunu profilu tieši šim nolūkam, jo dažas Cosmo meitenes mani zin un nēerti tā uzreiz atklāt situāciju.
Esmu iemīlējusies. Varbūt ne gluži tā, kā mani vecāki, radi to ir iedomājušies...
3 gadus esmu kopā ar ļoti skaistu, gudru, ne - Latvieti, ar kuru iepazinos ceļojuma laikā. Nu viņa dzīvo Latvijā. Jā, viņA. Draudzene dzīvo pie manis - ģimenei saku, ka izīrēju otru istabu, lai lētāk... :/ stulbi melot, bet mana ģimene ir ļoti ticīga un viendzimumu attiecības viņiem šķiet PILNĪGI nepieņemamas.
Draudzene ļooooti grib iet uz praidu, es arī, bet bail no tā, ka visur būs fotogrāfi, pēctām kāds savējais ieraudzīs un domās ''O, ko viņa praidā dara?''
Kopš 13 g.v. patīk meitenes, pirmās attiecības - 17 gados, tagad jau 20...nu, otrā puse, tā tuvāk 30 :D Biju nolēmusi ģimenei neteikt (draugi zin) līdz man tiešām būs NOPIETNAS attiecības. Nu, man tādas ir. Mēs gatavojamies precēties. Es protams, gribu viņus savās kāzās un būtu sāpināta līdz sirds dziļumiem, ja viņi dēļ šī visa neierastos. Bet kā lai es pasaku? Kāzas ir paredzētas nākamo gad, vasarā. Laiks ir, bet laikam vajadzētu iepriekš, laicīgi sagatavot...
Varbūt jums ir kādi ieteikumi, padomi? Kā jūs reaģētu ja jūsu bērns ''izlīstu no skapja''? Latvijā uz viendzimuma laulībām skatās kā uz nezin ko. Tieši tādēļ jaunieši slīkst depresijās vai dodas uz ārzemēm, kur LGBT cilvēkus vairāk pieņem. Jums tas liekas godīgi, normāli?
25.03.2015 23:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Zinu 100% ka viņi nosoda VISU par un ap to, tāpēc bail sabojāt attiecības, kuras ir ļoti labas.

Nu mūžīgi jau tu to nespēsi noslēpt. Agri vai vēlu nāksies izstāstīt. Un man jau liekas, ka labāk ir to izdarīt agrāk, nevis vēlāk...

Vēl jau jāņem vērā, ka 100% nosoda citus, bet kad pašu ģimenē kaut kas tāds atgadās, tad savādāk sāk skatīties uz dažām lietām. Bez tam, ja viņi ir ticīgi, tad nekorekti būtu to saukt par nosodīšanu. Drīzāk - nesamierināšanos ar šo faktu, taču tam tomēr nevajadzētu būt par iemeslu komunikācijas pārtraukšanai.
25.03.2015 23:57 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Noteikti vari pat necerēt, ka tevi sapratīs un pieņems.

Īstenībā, jā, piekrītu šim te, jo tas būtu visreālākais variants. It kā jau lai cik mīloši vecāki būtu, pirmā reakcija un iespējams arī turpmākā attieksme, nebūs tāda kādu tu to vēlētos, bet vismaz vecāki to zinās, kas nav mazsvarīgi. Es par godīgumu un jo ātrāk, jo labāk un vieglāk tev pašai.
25.03.2015 23:58 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
KimB, sarežģīti, tiešām izvērtē, es laikam neteiktu, kādēļ sāpināt vecākus? ...
Tu vari teikt, ja esi gatava, ka vecāki atsvešināsies, ja esi gatava savas mīlestības vaardā pazaudeet saikni ar vecākiem.
26.03.2015 00:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..es laikam neteiktu, kādēļ sāpināt vecākus?

Bet cik tad ilgi šitā neteiksi? Visu vecāku mūžu? Drīz sāksies jautājumi par attiecībām, par kāzām, par mazbērniem... Pat, ja neteiks par savu orientāciju neko, tāpat vecāki sāks šķībi skatīties un aizdomīgi uzdot jautājumus.
26.03.2015 00:02 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Neons, bet ne jau visiem vienmēr ir draugi, vīri vai mīļākie. Pieljauju, ka cilveeki vairaak sapratiis, ka neesi ar nevienu kopaa nekaa sieviete ar sievieti
26.03.2015 00:05 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, nav tā, ka visos šādos gadījumos vecāki atsvešinās. Tas tomēr ir viņu bērns! Man bija ģimenē līdzīgs gadījums, brālēns apprecējās neilgi pēc tam, kad ASV atļāva viendzimuma laulības. Bija pateicis dažus gadus pirms tam vecākiem, tieši pirms kāzām pārējiem. Visi aprada pārsteidzoši ātri. Mana ģimene gan nav dziļi ticīga.
26.03.2015 00:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nezinu, draugi iespējams saprastu, paziņām ar laiku kļūtu vienalga, bet nedomāju, ka vecāki tik drīz rimtos un spētu saprast arī mūžīgo vientulību.
26.03.2015 00:14 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu jau pati apzinies kāda ir attieksme Taviem vecākiem pret viendzimuma attiecībām(gan jau kādreiz ir runāts).
Es tā padomāju-tā tak nav traģēdija. Vai kāds dēl tā atteiktos no sava bērna?
Sabiedrība līdzcietīgāk skatās uz savienību- meitene un meitene. Daudziem tas šķiet seksīgi un daudz nevainīgāk nekā savienība- puisis un puisis.
Dari kā apzinies,kad būs pareizāk.
26.03.2015 00:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Kā kuri, protams.
26.03.2015 00:15 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Vēl jau jāņem vērā, ka 100% nosoda citus, bet kad pašu ģimenē kaut kas tāds atgadās, tad savādāk sāk skatīties uz dažām lietām.


piekritu,
manuprat vecaku milestibai pret berniem nav robezu,
domaju busi parsteigta, ka vecaki tomer uznems to vieglak, ka doma. Ja vecaki ir kristiesi, nenoversisies no berna.
varbut bus nepieciesam laiks, sakartot domas.

Noskanojies un pardoma, ka to pateikt, sagatvojies
loti svariga ir prezntacija un veids ka pateikt,
izvelies tadu mierigu, privatu atmosferu,
varbut vienkarsi nenostadi fakta prieksa - esmu homoseksuala, pienemiet to vai ne,
bet gan ta iejutigi, ka esi ilgi par to domajusi, sevis meklejumos un jutas, un, ka zini vinu domas saja jautajuma, bet tev ir svarigs vinu atbalts. ka ta jau nav izele, bet esi tada piedzimusi. Varbut sagatavojies rakstiski, padoma kadi varetu but viniem jautajumi un ka atbildetu .

Lai izdodas.

Interneta ir raksti un video, kuros berni dalas pieredze,
varbut palidz sagatavoties.
26.03.2015 00:16 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
kāpēc viņa vēlas aprecēties,kaut gan kāzas te nebūs spēkā? Jo tādejādi grib apliecināt mīlestību vienai pret otru, laulības un paziņot citiem- es mīlu viņu!
!
26.03.2015 00:19 |
 
Reitings 39
Reģ: 04.01.2015
Tava ģimene pazīst tavu draudzeni? Ja pazīst un ja viņa viņiem patīk, tad pieņemt būs daudz vieglāk. Tev vēl ir vesels gads laika, varbūt kaut kā mēģini viņus sapazīstināt, lai iedraudzējas, un tad pēc kāda laika arī izklāstīt situāciju?
26.03.2015 00:21 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sarežģīta situācija.

Ja jau Tev attiecības ar vecākiem, viņu pašsajūta ir ļoti svarīga, varbūt nesteidzaties ar kāzām? Vismaz dod viņiem iespēju un laiku sarast ar domu, ka Tev ir citāda orientācija?
Izlīšana no skapja + kāzas būtu viņiem dubulttrieciens. Gan jau Tava 2. pusīte to sapratīs..

Par praidiem.. nekad neesmu sapratusi, kāpēc uz tiem jāraujas. Var taču mierīgi dzīvot savu dzīvi, bez ''reklamēšanās'' :)

Zinu vecākus, kas tā arī neiemācījās samierināties ar bērna netradicionālo orientāciju.. no kreņķiem nodzērās. :(
26.03.2015 00:25 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Zinu vecākus, kas tā arī neiemācījās samierināties ar bērna netradicionālo orientāciju..


Es gluzi preteji.
Cik esmu jautajusi, visos gadijumus vecaki ir to saprotosi uznemusi, un mainijusi domas iepazistot so temu tuvak. Ta ka izredzes labas.
26.03.2015 00:33 |
 
10 gadi
Reitings 166
Reģ: 26.08.2012
Manam bosam deels ir gejs, vins gan ir anglis, bet lietas butibu nemaina. Vins visu dzivi zinaja, ka deels ir savadaks, bet 19 gados pateica savai gimenei. Neviens vecaks negrib, lai vina berni butu savadaki kaa tradicionalajaa uzskataa, bet vins man teica taa, ka nekas cits jau neatliek. Cilveks savu orientaciju nevar vienkarsi nomainit, jo taa patik/nepatik vecakiem. Vins teica, ka vinam bija 2 izveles, pienemt vai zaudet savu deelu. Protams, ka pieneema, ir priecigipar savu deelu, vina dzivesbiedru. Lepojas ar vinu, ka pabeidza Oxfordas universitaati un izveidoja savu, loti veiksmigu biznesu. Iet gan kopigaas vakarinaas, gan svin svetkus.

Domaju, ka autorei labak sakumaa pateikt, ka patiik meitenes un, ka ir draudzene. Ja pieaugushi cilveki nespej akcepteet citu pieaugusu attiecibas, taa ir vinu problema.
26.03.2015 01:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Domaa, ka vecaakiem nav jau taapat nojausma par to, kaa ir patiesiibaa?
26.03.2015 01:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja tas notiktu ar manu meitu ,es priecaatos,ka meita miil kaadu cilveeku-man buutu pilniigi vienalga, vai mani beerni ir geji,lezbietes....Man buutu svariigi tas,ka mani beerni ir laimiigi!Noveelu visu tev labaako naakotnee!:-)
Ja buutu tavaa vietaa,noteikti pateiktu vecakiem taisniibu-tev ir tiesiibas izveeleeties ,ko miileet!
26.03.2015 02:45 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
tev ir tiesiibas izveeleeties ,ko miileet!


homoseksualitate nav izveelee, homoseksuali orientets piedzimst.
26.03.2015 03:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gazele-taisniiba jau ir,bet man darbaa bija viena meitene,kura vairaakus gadus bija lezbiete ,un beigu beigaas apreceejaas ar viirieti!:-)
26.03.2015 04:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es autores vietā sāktu ar to ka paziņotu tikai par savu orientāciju, pēc tam ja vecāki ar šo domu aprot un cerams arī pieņem, tad var vel pastāstīt par pašreizējo draudzeni un vel vēlāk par gaidāmajām kāzām. Manā izpratnē ir labāk pakāpeniski stāstīt vecākiem par attiecībām, ja vien protams viņi paši nejautā vel, ja viņi izrāda interesi uzzināt vairāk tad gan jau ka ar pieņems tavu dzīvi, bet ja viņiem tas nav pieņemams tad maz ticams ka vel ko gribēs jautāt vai dzirdēt par to tēmu un nevajag ar vairāk uzbāsties, jo ne visi spēj to pieņemt un spēj ar to sadzīvot, tāpēc vienkārši izliekas ka tas nekad nav noticis.


Vēlu laimi un lai viss izdodas topošajām līgavām :)
26.03.2015 06:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!