Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc sievietes nespēj patiesi mīlēt?

 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Kā zināms vīriešiem ir vienalga vai viņa mīļotā ir kasiere Maximā, smaržu pārdevēja Stockmanā vai ierēdne VIDā, ja viņam sieviete simpatizēs pēc izskata, viņš viņu uzaicinās uz randiņu un iemīlēsies.

Kamēr sievietēm ir citādi - pat ja vīrietis pēc izskata simpatizēs, bet ar viņu nesatiksies, ja viņam nebūs mašīnas, sava dzīvokļa/mājas un nestrādās pieņemamā amatā(vismaz ierēdnis, vislabāk miljonārs)?

Kāpēc jūs sievietes esat tik savtīgas un mantkārīgas?
24.03.2015 11:29 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Tas ir mans viedoklis un nekas vairaak, aizraavos ar detalizeetu aprakstu)))
14.04.2015 11:03 |
 
Reitings 408
Reģ: 07.07.2014
*Karamell Nugan tevi gan plosa, piržamais spridzina nepajokam. Ko vel iemācīsi?
14.04.2015 02:21 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Ar normālu dzīvi es domāju to ka katram ir sava latiņa ko vēlies sasniegt, kā vēlies dzīvot. Vnm būs cilvēki kuriem pietiek ar minimālo visai ģimenei un nesūdzās un es viņus tikai apbrīnoju un vēlu to labāko, ir cilvēki kuri vēlas labu auto, drēbes, māju, ceļojumus un meklē iespējas kā nodrošināt šādu dzīvi. Es nepieminu morālās vērtības jo šajā diskusijā ievēroju ka tiem apspriests materiālais. Respektīvi es uzskatu ka tu nevari apgalvot to ka sievietei jātur mute ciet un jādod sekss jo tu vinjai dod naudu, tas ka tev šāda domāšana ir vien jau parāda to kādēļ tev sieviešu forumā jāveido šāda veida diskusija. Ja krāvēja darbs ir kā atspēriens tavai nākotnei, piem paralēli studijām vai citi apstāklji tad tas ir okay un jebkura meitene tevi tikai noveertees bet uzskatiit meiteni par golddigeri manupraat var tikai gadījumā, ja vinjas redzes lokā nav nekā vairāk par naudu un vieniigais hobijs ir shopings))
14.04.2015 02:21 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Respektīvi tevis saucamā mantkārība ir elementāra normālas dzīves nodrošināšana, katram normālam vīrietim gribās normālu sievieti blakām. Varbūt ir kasiere maximā vai pārdevēja stockmanā un/bet paralēli studē jurisprudencē vai jebkur citur, bet iet uz savu mērķi, un šajā gadījumā ja tu esi vīrietis kurš arī ir kasieris maximā vai apsargs stockmanā un strādā ar domu ka ir okay, ar bērna pabalstu izvilksim, katik mīlestība, tad varu pateikt tikai vienu, tākā tu veido šo diskusiju tev ir negatīva pieredze mīlestībā, respektīvi tu skaties uz tām kurām ir savi mērķi un vinjas iet uz to bet tu nespēj tikt līdZi, atbalstīt vai palīdzēt ne fiziski ne garîgi ne finansiāli, tas nozīmē, ka tu velc viņu uz zemi un viņa vai nu nolaižas vai aizlaižas!
14.04.2015 01:27 |
 
Reitings 482
Reģ: 02.02.2010
Vīrietis kurš labi pelna, ir izglītots, ir mašīna utt man asociējas ar cilvēku kurš dzīvo, zin kā dzīvot labi un to spēj arī sasniegt un vienvārdsakot, manās acīs šāds vīrietis ir cilvēks kurš domā ar galvu un domā par nākotni un patīk dzīvot nevis eksistēt. Es esmu sieviete, man ir savi hobiji, aizraušanās, vēlmes un vajadzības, ja vīrietis grib sev redzēt blakus skaistu sievieti tad par to ir jāmaksā, ja viņš vēlas lai vienmēr ir sakopti nagi un mati un seja bet nespēj tam mēnesī dot pārs simtus eiro kā minimums tad es uzskatu ka nav tiesību to pieprasīt un žēloties ka kaut kas nav tā. Pareizi saka-sieviete kā zieds, vīrietis kā dārznieks. Ko sēsi, to pļausi. Man patīk būt koptai, labi izskatīties un justies labi, esmu gatava dzemdēt bērnus, viņus audZināt un gaidīt vīru mājās ar siltām vakariņām, bet par bērnu pabalsta naudu es spēšu sagatavot vakariņas pārs reizes mēnesī, un sagaidīt tevi mīļais mājās nogurusi, nemazgātiem matiem(jo šampūnam nepietiks) un īgna jo 24/7 esmu ar bērniem un tevi un neko citu dzīvē neredzu.
14.04.2015 01:16 |
 
Reitings 47
Reģ: 06.04.2015
Kāpēc lai es, veiksmīga, labi pelnoša, mērķtiecīga un skaista gribētu veidot ilgstošas attiecības ar vīrieti, kuram nav pat elementārās mērķtiecības?
Lai beigās es strātu, pelnītu un sasniegtu, bet viņs man uz kakla sēdētu?
06.04.2015 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Uzskatu, ka sievietei un vīrietim ir jāveido (varbūt stulbs vārds izvēlēt) komandu. Vienam otru jāpapildina. Protams, vīrietim tomēr ir jābūt lielākajam balstam, jo tā nu tas vienkārši ir, bet tas nenozīmē miljonārs, ekskluzīva auto īpašnieks u.t.t. Lai gan finansiālais stāvoklis veido savā ziņā lielāku stabilitātes sajūtu, tas nebūt nav noteicošais faktors
01.04.2015 20:45 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Ir jamācās Tantra....
.http://www.astral-temple.com/lv/discussion/tantra/
Rakstiet ,ja vajag palīdzību [email protected]:-):-)
01.04.2015 20:31 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Mari, neesmu iedziļinājusies ne pabalstos ne arī konkrētajā situācijā, bet viena paziņa aizbrauca uz Īriju tanī laika ar diviem maziem berniem pie bernu tēva. Viņai maksā normālu pabalstu var atļauties daīvot labā, lielā mājā. Ik pa laikam atnāk kkadas pārbaudes paskatities kā dzīvo. Valsts viņus uzturēs līdz kkādam noteiktam bērnu vecumam. Bērnu autors dzīvo jau kaimiņos ar citu dūdu. Un bērnu mātei neko nemaksā, jo pats cenšas dzivot uz visādiem pabalstiem. Tā, ka kko jau tur kādam normāli maksā.
26.03.2015 08:03 |
 
Reitings 99
Reģ: 22.01.2014
Personīgi mans puisis ir pateicis, ka labprāt nākotnē mani uzturētu, jo viņš uzskata, ka viņa sievietei nebūtu sevi jāapgrūtina ar darbu un viņa pienākums ir uzturēt ģimeni. Mans pienākums būtu rūpēties par mājas darbiem, saimniecību bērnu/-iem (jo jāatzīst, ka viņš tiešām ir slinks uz mājas darbiem). Šāds dzīves modelis ir arī viņa vecākiem.
Šajā jautājumā mūsu viedokļi dalāss, jo man tomēr sasodīti patīk, ka man ir sava nauda un nav nevienam jāprasa, kā arī vienmēr ir drošības spilvens, ka ja vīrietis paceļ cepuri un aiziet. Tajā pašā laikā es laikam tiešām visu mūžu negribētu strādāt pilna laika slodzi, vakarā gatavot un pa brīvdienām vēl māju pucēt kā tas notiek šobrīd. Kad vēl bērns/-i būs, tad vispār ....

Piekritīšu, ka es tomēr arī skatījos makā pirms izvēlējos puisi - nu nav man pa ceļam ar krāvēju vai veikala pārdevēju aiz letes. Kas mums ir kopīgs? Nekas. Ja vīrietis līdz 30 gadu vecumam vēl joprojām strādā par krāvēju, tas nozīmē, ka viņš neko vairāk dzīvē arī negrib sasniegt. Ja es gribu sev līdzvērtīgu dzīves biedru, tad es skatos kur augstāk, jo man nav nepieciešams enkurs, kas mani velk uz leju.

P.S. Neatbalstu dažu meiteņu izteikumus, ka sievietes galva nav domāta tādām zinātnēm kā inženierija, matemātika, politika utt, bet jāstrādā par nagu pucētāju skaistumkopšanas salonā. Nejūtos galīgi apdalīta un savādāka strādājot tehniskā nozarē.

26.03.2015 03:08 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tak cosmo trollju standarts - driikst miileet viens otru tikai negliits, nevainiigs kraaveejs un skaistule ar 5 izgliitiibaam, jaunaaka par 25 un gatava izmaksaat kraaveejam vakarinjas. Paareejie cilveeki nedriikst miileet, tur uzreiz saakaas golddigerisms. :-D Lai jau dziivo savaa paraleelajaa pasauliitee ar pelnruskjiem un princeseem.
26.03.2015 01:24 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Daudz ko izsaka intelekts. Sieviete ar magistra gradu, kas zin 3 svesvalodas, strada starptautiska firma, daudz celo gan darbu gan privata joma un kravejs. Kas vinien kopigs?
26.03.2015 00:55 |
 
Reitings 76
Reģ: 29.04.2014
Paldies Dievam te ir arī normālas sievietes. Sākumā gandrīz matus izplēsu.
25.03.2015 18:51 |
 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Ritīgi nokaitināja, NE VISAS TĀDAS IR, ne visas skatās uz augstāku līmeni, iespējams pats krāvējs skatās uz neīsto. Vienkārši, nesauc visas par tādām, ja viena ir atšuvusi.
25.03.2015 12:49 |
 
Reitings 30
Reģ: 25.03.2015
Sievietēm, vismaz man, izskats nav noteicošais. Labi, sākumā glīts puisis ok. Bet ja raksturi nesader vai meitenei neizveidojas jūtas pret konkrēto cilvēku? Ja viņš ir un paliks tikai draugs - parasts čoms - viņas acīs? Vai puiša raksturs ir drausmīgs? Ja visu laiku īd un ko tik vēl ne? Kāpēc viņa uzreiz tiek saukta par mantkārīgu ma*tu? Stāsts ir daudz sarežģītāks.



Ok, nenoliedzu, ka ir sievietes, kas grib superīgu, bagātu princi ar bezizmēra maku, taču kāpēc tiek minētas arī tās, kurām vienkārši konkrētais cilvēks nešķiet saistošs kā dzīvesbiedrs utt.? Sievietes ir dažādas, taču neviena nespēj iemīlēties konkrētā cilvēkā tikai tāpēc, ka kāds cits tā grib. Un censties būt kopā ar cilvēku, kurš tevi nesaista kā otra pusīte?



Ja viena meitene atraida, nevajag to novelt uz golddiggerismu. Vīrieša personībai arī ir ļoti liela nozīme, kā arī attieksmei un daudz kam citam...


Es kaut vai ar nabadzīgu gleznotāju mazā koka mājelē dzīvotu, ja konkrētais cilvēks mani saistītu kā vīrietis un viņa attieksme būtu pareizā...


:-D :-D :-D :-D

Smieklīga tēma - tāda vispārināta - cilvēki ir dažādi, un sievietes, ja kas, arī ir cilvēki! ;)
25.03.2015 10:48 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Domāju, ka tādi vīrieši necer uz modelēm, bet uz tām pašām sava līmeņa sievietēm, jo, jebkura sieviete uzliekot nedaudz kosmētiku ir skaista, bet atšķirība ir tāda, ka jebkura no nabadzīgā plaukta grib , lai šo piemeklē Pelnrušķītes stāsts un apprec kāds no augstā plaukta, tāpēc ignorē sava līmeņa džekus.
25.03.2015 10:11 |
 
Reitings 116
Reģ: 28.01.2011
Tad tik turpini strādāt par krāvēju un nepuksti, ka tevi atšuj.:-D
25.03.2015 03:35 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Dievs ir devis mums iespēju strādāt, tad nu tas arī jādara.


Krāvēji, sētnieki nestrādā?
25.03.2015 02:21 |
 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Ahh. Cik vīriešu tik viedokļi, cik sieviešu, tik viedokļu.
Ir vīrieši kuriem tieši patīk šīs skaistās, bet "dumjās" kā tu to akcentēji, meitenes, jo par tādām var valdīt.
Nu vienu vārdu sakot, Jums laikam neveicas, un jūs laikam nesatiekat tās meitenes, jo sieviete ies strādāt, jo mājās sēdēt manuprāt būtu neizturami, bet varbūt sieviete meklē darbu, kur labi atalgo, jo nevēlas sev vēlāk pēc gadiem, kad varbūt vīrietis aizskrien, pie kādas skaistas drostaliņas, būt plika un nabaga, vēlas labāku darbu kuru arī TIEŠĀM meklē, nerunāju par tām, kas neko nedara un tērē draudziņa naudu. :)
Es nevēlos nevienu sievieti aizskart, bet mēs zinam,ka tādas sievietes ir un katra sapņo gulēt mājās un dabūt visu ko vēlas, tikai neviena tajā mirklī nerēķinās, ka būsi kā verdzene un tev aiz muguras ies pa labi un pa kreisi. :)
Visiem mums ir galva uz pleciem, rokas un kājas vietās, Dievs ir devis mums iespēju strādāt, tad nu tas arī jādara.
Krč, man apnika rakstīt, bet nav tā, kā autors izteicās, nu ne visām. :)
25.03.2015 02:13 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Negribēju akcentēt tieši uz cacu, tas bija domāts tā, ka ahuuna ir viņa iedomu skaistā sieviete.

Nu vispar lielaka dala viriesu izvelesies vidusmera izskata sievieti, bet tadu ar kuru ir par ko parunat, kopa pasmieties, kopigi hobiji. Nevis kuru katru ka tik labi izskatas, tas nekas, ka galva salmi. Jus sievietes pasas esat iecikletas uz savu izskatu, viena otru vertejat, veciem pa lielam ir par izskatu vienalga. Vari tu but baiga skaistule, bet ja galva tuksa, tad nekas ahuns nevienam neliksies, tikai pasai, tapec jus ari taisat katru dienu selfijus pie spogula, jo esat iecikletas uz savu izskatu. butu labak tik daudz laika un pulu darbam veltijusas.
25.03.2015 01:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!