Kāpēc sievietes nespēj patiesi mīlēt?

 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Kā zināms vīriešiem ir vienalga vai viņa mīļotā ir kasiere Maximā, smaržu pārdevēja Stockmanā vai ierēdne VIDā, ja viņam sieviete simpatizēs pēc izskata, viņš viņu uzaicinās uz randiņu un iemīlēsies.

Kamēr sievietēm ir citādi - pat ja vīrietis pēc izskata simpatizēs, bet ar viņu nesatiksies, ja viņam nebūs mašīnas, sava dzīvokļa/mājas un nestrādās pieņemamā amatā(vismaz ierēdnis, vislabāk miljonārs)?

Kāpēc jūs sievietes esat tik savtīgas un mantkārīgas?
24.03.2015 11:29 |
 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Šobrīd nositāt visu manu vaibu, aizgāju lielās pretrunās.
Jā, kad iepazinos ar savu puisi, kamēr viņš arī strādāja un mācijās un darbs bija kāds bija, tas nebija man šķērslis tam, lai iepazītos ar šo cilvēku, man viņš patika, un tajā laikā, tas cik un ko pelna, man nebija svarīgi, lai gan jau tad bija kāda garantija iekšējā, jo viņš mācijās un viņam tas pat patika.
Es zinu, kā bija sākumā un kā ir tagad, protams, tagad jau ir skaistāka dzīve, ar lielākām iespējām un garantijām, ka nebūs jāskaita pēdējais eiro, lai nopirktu kaut ko ēdamu un nebūs jāliedz sev atpūsties, jo vienkārši nepelnam tik daudz kopā, lai atļautos lieki izšķiest naudu, tas nav tā, bet ehh. Cilvēki ir dažādi, varbūt man tobrīd nebija nozīmes tam, kur strādā, jo pati mācijos, varbūt arī tādēļ, ka viņš mācijas, es nezinu.
25.03.2015 01:36 |
 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Negribēju akcentēt tieši uz cacu, tas bija domāts tā, ka ahuuna ir viņa iedomu skaistā sieviete.


Tad, ja iepazīstas un uzzin okey labi, varbūt jā, bet lai gan, tad sieviete uztaisa shemu galvā, kurā galīgi nav pa prata, mesties kraveja apskavienos, pluss ja sieviete jau ir savos gados, kad jau sak veleties stabilu dzivi, vinai ir visas tiesibas atteikt kraveju tipa virietim, jo pec divam satiksanas reizem, cilvekam nav izveidojusas lielas jutas, ka sieviete veletos tureties pie si viriesa, respektīvi, viņa izvēlas labāk atšūt tādu, nevis turpināt dzivot savu vienmuļo dzīvi utt.
Lai gan godīgi, interesanti, jo es personiski nestos kur un par ko kurš strādā, es kaut kā nelūkojos cik un ko katrs pelna, ja cilvēks interesē, tad man viņš patiks, nestoties uz neko,
Bet nē, es nezinu, eju pretrunās ar sevi, it kā jā, nav nozīmes kur strādā, bet īstenībā ir.
Manuprāt diviem neatkarīgiem cilvēkiem, sakuma nevajadzetu but jau aizpriedumiem par darba atalgojumu un darba vietu, varbut velak, bet ne sakuma. :) es nezinu. :D
25.03.2015 01:29 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Uz ielas vai klubā nevienam uz pieres nav rakstīta profesija/amats.

Ja uz ielas viss ir ok, iepazīstās, jo čalis pēc izskata simaptizē, bet vēlāk atklājas , ka ir tikai krāvējs, tad viņu atšuj.

nu ta nu vecit nav. lielakai dalai kraveju seja ir rakstits, ka kravejs, un no sarunu limena ari var noprast. tapat kravejs neies uz tadu klubu uz kuru ies bagatais, un nebus sagerbies ka bagatais. redzet profesijas limeni diezgan labi var ari neprasot. uz ielas jau ari neviens neiepazistas.
25.03.2015 01:14 |
 
Reitings 244
Reģ: 15.03.2015
Liāna11- tu seit aprakstiji kaut kadas stulbas cacas, bet ja runa ir par normalam, vienkarsam meitenem?
25.03.2015 01:10 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Uz ielas vai klubā nevienam uz pieres nav rakstīta profesija/amats.

Ja uz ielas viss ir ok, iepazīstās, jo čalis pēc izskata simaptizē, bet vēlāk atklājas , ka ir tikai krāvējs, tad viņu atšuj.

To sauc par apslēpto gold diggerismu .
25.03.2015 01:10 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
bet ir tā labs darbs + vīrietis = iespēja dabūt ahuuuno čiku

ar ko ta cika tad ir ahuuna? ar to ka izbalinaati mati, sakrasota seja un silikona pupi? un ta visa uzturesanai vina katru menesi ahuuno piki no veca noslauks?
25.03.2015 01:09 |
 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Apburtais loks veidojas, kā jau teicu, "viņš" meklē skaistuli, kurai nekad nepatiktu viņš, bet redz jā, kā teica Hippie Chick uz "viņu" skatās, kasiere Anna, kura nepatīk "viņam". JO? Jo vinam ir augstas prasības kādai ir jābūt sievietei, lai gan pats neko nav sasniedzis, loģiski, ir izņēmumi un bla bla bla, bet skaista sieviete, meklēs sev vīrieti, kurš spēs uzturēt viņu, ja arī piemēram viņa pazaudētu darbu, vai tādu, kurš vēlas sev skaistuli blakus, lidz ar to dos vinai iespejas un vajadzibas lai butu skaista tātad, veikala krāvējs viņai nederes, lai gan tā arī nebūs pareizi noformulēta mana doma.
Hmm.. grūti izteikties rakstot, bet ir tā labs darbs + vīrietis = iespēja dabūt ahuuuno čiku.
slikts darbs+ vīrietis = uz tevi nestīsies tādas. ( ja nav prata, tad vien jaaskatas uz to neidialo Annu) :-D
25.03.2015 01:05 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
palasot komentarus man radaas jautajums cosmo sievietem- kaa tad ir tados gadijumos kad paris nevelas bernus?? jo tadu ir loti, loti daudz.

nu tada gadijuma sieviete vienkarsi noslauc visu vira naudu prieks sevis, pat ar bernu nav jadala.
25.03.2015 01:02 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Un vai šādiem krāvējiem nav tiesību mīlēt un tik mīlētiem, vai tādas tiesības ir tikai bagātniekiem?

Bet pilnīgi iespējams, ka šajā tevis minetajā krāvējā ir ieskatījusies pārdevēja Anna, kura nav īpaši glīta, bet forša un mīloša sieviete. Tikai krāvējam viņa neder, nevis profesijas, bet gan izskata dēļ.
25.03.2015 00:56 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Varbūt nemaz neesi tik skaists


Par mani šeit nav runas vispār. Viss ir vispārināts - piemēram čalis, pēc izskata simpātisks, bet sieviete ar viņu nesatiksies, jo strādā par krāvēju, kamēr vīrietim ir vienaldzīga sievietes profesija.

Un vai šādiem krāvējiem nav tiesību mīlēt un tik mīlētiem, vai tādas tiesības ir tikai bagātniekiem?
25.03.2015 00:51 |
 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Fhu, izlasiju visus komentārus, sanāca smiekli, vīrieši strādā veikalā, sevi uzskata par sexbomb, bet neviena skaistā nestās, a varbūt nokāp no mākoņiem?
Varbūt nemaz neesi tik skaists, ja jau skaistās nelūkojas tavā virzienā, a varbūt noņemam savus uzstādījumus, ka jābūt slaidai, gari mati vai vēl nez kas, zinu tādus, puisis meklē ideālo, it kā atrod, bet nepatīk, jo redz acu krāsa neatbilst. Smiekli, :-D vīrieši meklē tādu ideālo savu, bet paši neko nav sasnieguši un nemaz negrib neko darīt.
Tāds cirks sanāk, uz zemes ir tik daudz brīvu vīriešu un sieviešu, visi ir skaisti un labi, bet tikai pusei ir savs iedomu ideālais, bet ja kāds pievērš uzmanību, kas nav viņu ideāls, to pasūta elle ratā.
Ehhh draudzene tāda, kurai neviens neder, visi neglīti, bet pati raud, ka nav viņai vīrietis bijis savos 25.
Nokāpjam stāvus 20 zemāk no sava ideāla un palūkojamies uz cilvēkiem ar citu aci.
Uj kā es ieberzos ar to savu ideālo, raudādama muku prom no viņa, un tad vairs neinteresēja ne cik viņš pelna ne pēc kā izskatās, riebeklis pēdējais bija, un tagad dzīvo viens.
Nožēloju, ka tiecos pakaļ savam idealajam, dabuju, un metu novarta superigu cilveku, paldies dievam, laiks saveda mus ta pat kopa, un tagad esmu pateiciga, ka reiz bija man savs ideals, kurs izmainija skatu uz dzivi, un ka bija tik neatlaidigs tas, kurs pat lidzi nestaveja manam idealajam. 8-)
25.03.2015 00:48 |
 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
A varbūt jautājums ir izskanējis un varbūt nē, bet, kurš liek vīrietim strādāt veikalā?
Visu cieņu, bet ja vīrietim ir prāts, tad viņš ir pabeidzis 12. klases, un ja jau viņš ir izdarijis to, tad arī spēj iekārtoties augstskolā, un nesāciet man bērt pupas, ka nav naudas.
Ir tik daudz iespējas tagad, kur piemēram ir 250 budžeta vietas un ir tikai tik skolēni, darba pieprasījums liels tādā jomā. Un iz dzīves, manam puisim vecāki nomira, kad mācijās viņš 11 klasē, pabeidzot 12, sāka strādāt, paralēli ņēma mācības neklātienē, maksāja summu, ne lielu, ne mazu, bet pabeidza skolu, un uzreiz pavērās daudz iespējas, piemēram tagad strādā ļoti labi atalgotā darbā, iekārtojis sev dzīvesvietu, nopelnijis pats sev mašīnu.
Redzi, ja cilvēks pats vēlas dzīvot pietiekami labi, viņš arī kaut ko darīs, šaubos, ka kāda sieviete grib lupatu, kurš nav pabeidzis pat 12. klases, lai uz sievietes kakla dzīvotu? pfff.. pasaule pilna ar tādiem, ja vīrietis vēlas sev normālu dzīvi, tad spēj pats to sev uztaisīt, un ne jau gold digga, bet gan normalas meičas, jo ne viena megrib lupatu uz sava kakla, vajaga normāli domājošu un gudru puisi. :)
25.03.2015 00:32 |
 
Reitings 244
Reģ: 15.03.2015
palasot komentarus man radaas jautajums cosmo sievietem- kaa tad ir tados gadijumos kad paris nevelas bernus?? jo tadu ir loti, loti daudz.
24.03.2015 21:56 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Un kāda sakarā te tiek pieminētas algas? Artemijs pats izteica tādu pieņēmumu, ka ir valstis, kur TIKAI no viena bērnu pabalsta var izdzīvot gan vecāki gan bērni. Tādēl ari jautāju, lai atbild, kuras tad ir šīs valstis. Jo tādu vienkārši nav, jo tā ari ir, ka pabalsts ir tikai pabalsts, pats vārds jau to izsaka. Pabalsts nav domāts, lai tikai no tā iztiktu.
24.03.2015 21:53 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Jau kopš akmens laikmeta sieviete vienmēr ir izvēlējusies stiprāko tēvinu bērnu radīšanai. Tā daba ir iekārtojusi. 21. gadsimtā "stiprs" nozīmē "veiksmīgs un materiāli labi nodrošināts".
Nav ko izdomāt jaunu ābeci. |-)
24.03.2015 21:52 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Artēmij kur tad ir ts valstis, kur ir lielie bēru pabalsti uz kuriem var dzīvot gan vecāki gan bērns? Te jau kāda sieviete teica, ka Lielbritanija tā nav. varu teikt, ka Vācija ari nav, jo tur ir 180eur par bērnu un no tiem tiešam nu nekādi nevar izdzivot. Tāda kura ir tā valsts??


Nez kurām te ir tās augsti lepnās izglītības? vai te kāda zina, ko nozīmē vards semantika? Un tagad ieslēdzam smadzenes! :-D:-D:-D PABALSTS. PABALSTS. PABALSTS. Nez kāda varētu būt šī vārda nozīme? Un vai tas ir sinonīms vārdam alga? Nē jo pabalsts nav alga, bet tikai - pabalsts.
24.03.2015 21:46 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Nevis bēru pabalsti, bet bērnu :D Sorry, par kļūdu.
24.03.2015 21:31 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
E parasti šādās pilnīgi bezjēdzigās diskusijās neiesaistos, bet tomēr šoreiz :D
Artēmij kur tad ir ts valstis, kur ir lielie bēru pabalsti uz kuriem var dzīvot gan vecāki gan bērns? :D Te jau kāda sieviete teica, ka Lielbritanija tā nav. varu teikt, ka Vācija ari nav, jo tur ir 180eur par bērnu un no tiem tiešam nu nekādi nevar izdzivot. Tāda kura ir tā valsts??
24.03.2015 21:30 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
kāpēc visiem vīriešim cosmo ir tā vēlme izveidojot diskusiju, jautāt citu viedokli un tad braukt virsū cenšoties pierādīt savējo?
24.03.2015 21:15 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tā ir daba - vīrieši meklē sievieti ar lielām krūtīm, smalku vidukli un platiem gurniem, lai viņa varētu iznēsāt un pabarot bērnus. Sievietes meklē vīrieti, kas var nodrošināt dzīvesvietu un pārtiku pēcnācējiem. Abi meklē ģenētiski piemērotāko sev.

Vienīgi mūsdienās ar hormonālo kontracepciju notiek tas, ka sieviete neapzināti meklē vīrieti, kas ir nepiemērotākais bērnu radīšanā, lai izvairītos no grūtniecības. Un tam dažkārt seko problēmas.
24.03.2015 21:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits