Kāpēc sievietes nespēj patiesi mīlēt?

 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Kā zināms vīriešiem ir vienalga vai viņa mīļotā ir kasiere Maximā, smaržu pārdevēja Stockmanā vai ierēdne VIDā, ja viņam sieviete simpatizēs pēc izskata, viņš viņu uzaicinās uz randiņu un iemīlēsies.

Kamēr sievietēm ir citādi - pat ja vīrietis pēc izskata simpatizēs, bet ar viņu nesatiksies, ja viņam nebūs mašīnas, sava dzīvokļa/mājas un nestrādās pieņemamā amatā(vismaz ierēdnis, vislabāk miljonārs)?

Kāpēc jūs sievietes esat tik savtīgas un mantkārīgas?
24.03.2015 11:29 |
 
Reitings 252
Reģ: 22.08.2013
No pašiem vīriešiem esmu dzirdējusi, ka tas viņiem ceļ pašapziņu, kad viņš var parūpēties ne tikai par sevi, bet arī par savu sievieti.
Uzskatu, ka sievietei arī jāstrādā tīri priekš sevis, lai nopirktu sev to, ko vēlas. Drēbes, pārtiku, kosmētiku u.c., lai nebūtu tā, ka gluži par visu maksā vīrietis.
24.03.2015 13:53 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Lasu un brīnos, kur tik daudzas uzskata, ka vīrietim jāmaksā par visu un viss vienam jāvar un jādara...sievietei jābūt skaistai mājsaimniecei...manuprāt, novecojis uzskats kopš laikiem, kad vīrieši gāja medībās, bet sievietes audzināja bērnus un gatavoja ēst.
Mūsdienās iespējas atļauj strādāt abiem, pelnīt abiem vienlīdzīgi vai ar kaut kādu starpību un kopā veidot ģimenes budžetu un visu citu...man tas liekas tikai normāli ;-)
Protams, ir jau jauki, ka "tētis strādā, mamma skaista", bet nu...es tā negribētu.
Un vēl ir jauki, ja sieviete pati visu var, bet tad neuzskatu, ka viņai vajadzīgs vīrietis.

Un vispār jau "Никто никому ничего не должен" ;-)
24.03.2015 14:08 |
 
Reitings 89
Reģ: 10.01.2015
No pašiem vīriešiem esmu dzirdējusi, ka tas viņiem ceļ pašapziņu, kad viņš var parūpēties ne tikai par sevi, bet arī par savu sievieti.
Uzskatu, ka sievietei arī jāstrādā tīri priekš sevis, lai nopirktu sev to, ko vēlas. Drēbes, pārtiku, kosmētiku u.c., lai nebūtu tā, ka gluži par visu maksā vīrietis.

Pilnībā piekrītu. Vīrietim rūpes ceļ pašapziņu, bet sievietei algots darbs nepieciešams tīri kā hobijs, dažādiem nieciņiem, lai arī pati varētu sevi atļauties palutināt.
24.03.2015 14:09 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es gan uzskatu,ka tas nav vecmodīgi, jo tik un tā vīrietis paliek vīrietis un sieviete - sieviete. Tur nekas nemainās arī laika gaitā. Tagad tikai tas skaitās stilīgi,ka sieviete ir visu varoša, pat visu var un principā - sieviete pati sev ir arī vīrietis.
Protams,tāpēc arī mūsdienās ir daudz sievišķīgu vīriešu, kas nemaz vīriešu darbus neprot, tādu ir daudz.
24.03.2015 14:14 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Ja vīrietis maksā par sievieti, uztur to, tad sievietei jebkurā laikā ir jādod sekss
un nedrīkst aizbilstināties, ka galva sāp, ir jātaisa garšīgi ēst un pārējā laikā jātur mute ciet, lai nezāģētu smadzenes.


Šitas vispār man liekas kaut kāds debīlisms. Sievietei ir jādod vīrietim seksu. Wtf? Vīrietim ir jādod sievietei seksu!!!
Tas man vienmēr ir tracinājis,ka pastāv tads uzskats,ka sieviete jau vienmēr palaižās, kā apprecās ,tā palaižās, nekopj sevi , nedod seksu utt. Kas tas par murgu ? Ai.. tas mani tikai sadusmo,labāk nedomāšu par to. :D
24.03.2015 14:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Katrā ziņā es apzinos to, ka es nevarētu būt ne stilīgā visu varošā sieviete, ne aizvēsturiskā pavarda sargātāja, ne arī "mamma skaista" variants :D
Bet nu tas jau kas kuram tuvāks un kādi uzskati ;-)
24.03.2015 14:24 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
No vienas puses sava taisnība stāstā ir - nevar sieviete būt mūžīgā mājsaimniece, ir jādomā ar galvu. No otras puses - sieviete nav darba zirgs.

Daudz šeit tiek troļļots par vīriešiem alfām un betām, bet - kas gan tas par alfu, kurš savu aitu nevar atļauties? Gan pabarot, gan izklaidēt, gan primāri uzturēt.
No otras puses - ir muļķīgi no sievietes puses apgalvot - man ir vagīna, tev par to ir jāmaksā.

Uzskatu, ka sievietei ir jāstrādā. Nevis jāvergo, bet jāstrādā. Ja vīrietis vēlas viņu uzturēt - ļoti labi, bet tad šo naudu vajadzētu novirzīt krājkontā, ne visu protams - bet nebaltām dienām. Mazums kā dzīvē gadās.
Savukārt, ja vīrietis visu vēlas dalīt uz pusēm, bet mājās pat plauktiņu nevar ieskrūvēt - mums paveras skumja aina analīzei. Cik tad ļoti tas vīrietis ir gatavs visu dalīt uz pusēm? Tikai tik tālu, cik viņa maciņam tā ir ērti? Ja sieviete patērē savu laiku un enerģiju gan darbā, gan mājās - arī vīrietim ir tik pat adekvāti jārīkojas. Kamēr viens mazgā grīdas, otrs slauka putekļus.

Apgalvot, ka cilvēku var nopirkt kā īpašumu (jo to uzturi) ir tik pat aplami kā apgalvot es sevi nepārdodu, bet nav mans pienākums par sevi rūpēties.
24.03.2015 14:28 |
 
Reitings 5
Reģ: 02.06.2014
redz vīrieti mīl nevis par to kas viņam pieder,bet gan par to,kas viņš ir-kā persona.
UN es nespēju iedomāties tādu vīrieti,kas skaisti runā,ir dikti aktīvs,spēcīgs,spējīgs,enerģisks,bet neko dzīvē nav sasniedzis.Tas nozīmētu,ka viņš tikai ar gudri māk runāt bet darīt nemāk.
Tas būtu tieši tas pats,kas ja sieviete runātu vislaik par to cik viņa laba,mīļa,gādīga,uzticīga,kā viņa ievēro veselīgu dzivesveidu,bet tai pat laikā viņa ēd burgerus vienu aiz otra,un krāpj savu partneri,un vēl bērnu pametusi kautkur novārtā.Reāli darbi jau arī tikai parāda kāds cilvēks patiesībā ir nevis tukši vārdi.Un tamdēļ tas kas mums pieder,cik veseli esam,spēj parādīt kur mēs mākam tikai skaisti runāt,un dzīvot ilūzijās,kur reāli daram,un sasniedzam.
24.03.2015 14:57 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ja sieviete patērē savu laiku un enerģiju gan darbā, gan mājās - arī vīrietim ir tik pat adekvāti jārīkojas. Kamēr viens mazgā grīdas, otrs slauka putekļus.
++

pilniga taisniiba.:) kapec gan sievietem, kas strada nogurusam janak majas un vel jasrubi vaakrinas a virietis var sedet pie tv kastes vai datora?
piekritu ari teiktajam ka viriesi pamatigi ari nodzen sievietes kaut vai svara del, izskata del kaut pasiem alus veders uzkacats.
24.03.2015 18:25 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es laikam kaut ko nesaprotu šajā loģikā... Bet kāpēc vērtēt pēc izskata ir ok, bet vērtēt pēc maka biezuma nav ok? :D
24.03.2015 18:34 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Un jūs, Cosmo "vīrieši", vēl brīnāties, ka nevienai neesat vajadzīgi. :D Turpiniet vien pelnīt minimālo, braukt ar sabiedrisko, dzīvot pie mammām, kas jūs par tādiem nekam nederīgiem memmesdēliņiem ir uzaudzinājušas un turpiniet sēdēt Cosmo un čīkstēt, ka tās skaistās uz jums pat neskatās. Sievietēm tādi kā jūs vienkārši nav vajadzīgi, kad ir pieejami daudz labāki.
24.03.2015 19:00 |
 
Reitings 13
Reģ: 14.03.2015
Pretīgi lasīt.
24.03.2015 19:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
A , kā ar variantu , varu visu pati , bet priekš kam man tad vecis ?:-D:-D
24.03.2015 19:28 |
 
Reitings 71
Reģ: 04.12.2012
Patiesi milet spej tikai maate savu bernu, viss cits jebkura gadijuma ir aprekins, pat neapzinati
24.03.2015 19:32 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Cosmo nav vīrieši bet puišeļi ;-)
24.03.2015 19:46 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Vīrietim ir jānodrošina viss. Vīrietim ir jāstrādā un jānopelna sava māja vai dzīvoklis, lai tajā var dzīvo sieviete un nākotnē arī bērns.

Un vīrietim ir jābūt tādai algai, lai ar to var samaksāt par dzīvokli/māju, pārtiku, auto un nopirkt dāvanas un apģērbu sievietei. Sievietes alga ir kosmētikai, rotām, drēbēm un somām un mazai dāvanai vīrietim jubilejās
______________________________________________________
Jā un kad vīrietis to visu nodrošinās tad tāda sieviete viņu aplaimos ... Ar veselu vienu pēcnācēju :-D:-D:-D un pēc tam visu pārējo dzīvi stāstīs ka visi veča pūliņi, alga un karjera ir viņas vienu dzemdību vērti. :-D:-D:-D
24.03.2015 20:56 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tā ir daba - vīrieši meklē sievieti ar lielām krūtīm, smalku vidukli un platiem gurniem, lai viņa varētu iznēsāt un pabarot bērnus. Sievietes meklē vīrieti, kas var nodrošināt dzīvesvietu un pārtiku pēcnācējiem. Abi meklē ģenētiski piemērotāko sev.

Vienīgi mūsdienās ar hormonālo kontracepciju notiek tas, ka sieviete neapzināti meklē vīrieti, kas ir nepiemērotākais bērnu radīšanā, lai izvairītos no grūtniecības. Un tam dažkārt seko problēmas.
24.03.2015 21:12 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
kāpēc visiem vīriešim cosmo ir tā vēlme izveidojot diskusiju, jautāt citu viedokli un tad braukt virsū cenšoties pierādīt savējo?
24.03.2015 21:15 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
E parasti šādās pilnīgi bezjēdzigās diskusijās neiesaistos, bet tomēr šoreiz :D
Artēmij kur tad ir ts valstis, kur ir lielie bēru pabalsti uz kuriem var dzīvot gan vecāki gan bērns? :D Te jau kāda sieviete teica, ka Lielbritanija tā nav. varu teikt, ka Vācija ari nav, jo tur ir 180eur par bērnu un no tiem tiešam nu nekādi nevar izdzivot. Tāda kura ir tā valsts??
24.03.2015 21:30 |
 
Reitings 746
Reģ: 29.01.2009
Nevis bēru pabalsti, bet bērnu :D Sorry, par kļūdu.
24.03.2015 21:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!