Kāpēc sievietes nespēj patiesi mīlēt?

 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Kā zināms vīriešiem ir vienalga vai viņa mīļotā ir kasiere Maximā, smaržu pārdevēja Stockmanā vai ierēdne VIDā, ja viņam sieviete simpatizēs pēc izskata, viņš viņu uzaicinās uz randiņu un iemīlēsies.

Kamēr sievietēm ir citādi - pat ja vīrietis pēc izskata simpatizēs, bet ar viņu nesatiksies, ja viņam nebūs mašīnas, sava dzīvokļa/mājas un nestrādās pieņemamā amatā(vismaz ierēdnis, vislabāk miljonārs)?

Kāpēc jūs sievietes esat tik savtīgas un mantkārīgas?
24.03.2015 11:29 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Pec sis temas izlasisanas tiesam bus jasak satikties ar tam zubrem, kas nekemmetiem matiem sez bibliotekas visas brivdienas. Vismaz zinasu, ka nav caculjas kuras interesee tikai caur gultu nokaast pikji no vecha, bet sievietes ar vismaz kaut kadam ambicijam un pascienu.
24.03.2015 13:05 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Kur paliek mīlestība? Kur paliek sišanās pa dzīvo kopā? Kur paliek ņemšana kredītu kopā mājoklim?


mīlestība jā, bet sišanās pa dzīvi kopā? Tu esi no kaut kādas kara zonas?? :-D

Man nav svarīgi cik mans vīrietis pelna, man ir svarīgi, lai visus ienākumus saliekot kopā mēs varam nomaksāt visus rēķinus, aizbraukt gadā reizi ceļojumā un, ja pieteiktos bērniņš, tad nebūtu katru mēnesi jākroso sirmi mati no stresa. Un mūsdienās kredītu reti, kuram dod. Tad ienākumiem jābūt ļoti augstiem un nevienam tur bankā neinteresē, ka to summu ko tu varētu maksāt par savu dzīvokli, tu maksā par īrētu dzīvokli. Un vēl vajag aptuveni 10 000 pirmajai iemaksai. Tieši šā iemesla dēļ man izjuka iepriekšējās attiecības. Viņš tikai runāja un runāja cik viss ir netaisnīgi un viss slikti (e)
24.03.2015 13:09 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Un vīrietim ir jābūt tādai algai, lai ar to var samaksāt par dzīvokli/māju, pārtiku, auto un nopirkt dāvanas un apģērbu sievietei. Sievietes alga ir kosmētikai, rotām, drēbēm un somām un mazai dāvanai vīrietim jubilejās


Cik sekli.TAD jau labaak viirietim buut bez taadas liekeedes.nesaprotu kaapeec viirietim smagi jaastraadaa un nauda visa jaaizmet a redz sievai smarzzzzas un visaadi meesli.
24.03.2015 13:09 |
 
Reitings 209
Reģ: 21.03.2015
Semjons:-D
24.03.2015 13:12 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Cik sekli.TAD jau labaak viirietim buut bez taadas liekeedes.nesaprotu kaapeec viirietim smagi jaastraadaa un nauda visa jaaizmet a redz sievai smarzzzzas un visaadi meesli.


Kur ir teikts, ka nauda jātērē mēsliem un smaržām? Tā nauda tik pat labi aiziet abu vajadzībām, mājas vajadzībām u.c. Mans vīrietis ir tieši šāds un es viņu par to cienu. Pati nesēžu mājās uz kakla un nelakoju tikai nadziņus. Mācos un strādāju visu laiku. Tādiem vīriešim nemaz neinteresē tādas, kas neko nedara un uz kakla sēž.
24.03.2015 13:13 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Cik sekli.TAD jau labaak viirietim buut bez taadas liekeedes.nesaprotu kaapeec viirietim smagi jaastraadaa un nauda visa jaaizmet a redz sievai smarzzzzas un visaadi meesli.

Tiesi ta. No labas sirds jau var dot davanas, man nekas preti nav un pats ari esmu devis, bet ka sievietes PIEPRASA un uzskata ka vinai tas vienkarsi pienakas ka virietis vinu pilniba uztur un plus vel regulari apdavina, tas jau ir stulbi. par ko jus ta apdavinat? par to ka vagina starp kajam? to sauc par prostituciju.
24.03.2015 13:14 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
paarsvaraa gan te izskaneeja viedoklis ka jaadaavina daavanas un jaadod nauda dreebeem.

sviests konkreets,pasaam te galvaa salmim,visticamaak neko nevar pashas sasniegt un nopelniit to lielo naudu un tad nu jaaizbildinaas ka tak normaalam vecim sieva jaauztur.a kaapeec? tas nav vinja pienaakums.
24.03.2015 13:17 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
tas nav vinja pienaakums.
Manuprāt, tas ir gan pienākums... un otrādi.. Sievietei maksimāli jārūpējas par vīrieša labklājību :) Ja no abām pusēm liela atdeve, attiecības būs harmoniskas :)
24.03.2015 13:19 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
ja juus domaajat ka iztiirot maaju juus to nopelnat nu tad nezinu.taas tachu ir elementaaras lietas.moz calis arii grib pieprasiit lai atdod savu algu un aidaa -jaunas dreebes,izklaides un bonusaa daavanas veel.a juus aitas ejat straadaat.
24.03.2015 13:20 |
 
Reitings 485
Reģ: 01.05.2014
Ja vīrietis maksā par sievieti, uztur to, tad sievietei jebkurā laikā ir jādod sekss un nedrīkst aizbilstināties, ka galva sāp, ir jātaisa garšīgi ēst un pārējā laikā jātur mute ciet, lai nezāģētu smadzenes.
24.03.2015 13:21 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
sviests konkreets,pasaam te galvaa salmim,visticamaak neko nevar pashas sasniegt un nopelniit to lielo naudu un tad nu jaaizbildinaas ka tak normaalam vecim sieva jaauztur.a kaapeec? tas nav vinja pienaakums.

Tiesi ta es ari domaju. Ja sieviete redz, ka pati var tikai uz minimalku cereet tad saak arii vecim kachaat pravas ka TEV ir par mani jarupejas, tas nav mans pienakums varet sev nopirkt paiku un jumtu virs galvas, tas ir viriesa pienakums! nu vispar tas ir vecaku pienakums kad skukim ir 5 gadi, nevis modelis attiecibam starp pieaugusiem cilvekiem. ja nevarat pasas sev ar 300 eiro menesi neko nopirkt, tad ludziet dievu ka atradisiet labsirdigu virieti nevis uzstadiet kaut kadas prasibas ka jusu izgasanaas karjeraa un dzive uzliek finansialus pienakumus virietim.
24.03.2015 13:23 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
tikpat labi kaapeec sieva savu naudu neatdod viiram? dreebes mazgaa veljasmashiina,trauki nesakraajas miljons ja neesat cuukas.griidu aatri izsuukt un izmazgaat.ok,ja dziivotu senos laikos kad ikdienas darbi nebij atviegloti,tad veel vareetu runaat
24.03.2015 13:23 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Ja vīrietis maksā par sievieti, uztur to, tad sievietei jebkurā laikā ir jādod sekss un nedrīkst aizbilstināties, ka galva sāp, ir jātaisa garšīgi ēst un pārējā laikā jātur mute ciet, lai nezāģētu smadzenes.

+++

ja es maksaju par vaginu, tad man vagina ari pienakas, ka jebkuram pircejam

par vakarinam un majas iztirisanu man letak bus samaksat studentitem kas mekle sev sadus darbus par smiekla naudu
24.03.2015 13:24 |
 
Reitings 172
Reģ: 16.03.2015
Soreiz piekriitu Semjonam.nevajag dziivot meichaam paari saviem liidzekljiem,tad nebuus viirietim jaauztur.naudai jaabuut katram savai.katram sadaliiti reekjini kas ko maksaa.protams neiisliigstot galeejiibaas no seerijas "miiljais,aizmirsu maku maajaas,nopeerc maizi'' viirs atbild "paartiku tak peerc tu"
24.03.2015 13:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ja juus domaajat ka iztiirot maaju juus to nopelnat nu tad nezinu
Ii kaut kas vairāk par grīdas spodrināšanu.. rast mājās harmoniskus apstākļus, lai vīrietis vienmēr steigtu pēc darba pie ģimenes, lai pēc smagā darba ligzdiņā spētu viņš atslābināties..
kā tas tiek panākts - individuālas dabas jautājums. Cita to izdara ar apskāvienu, gardām vakariņām un izgludinātu kreklu.. kāda varbūt ar kotletēm un minetu.. :D :D :D
24.03.2015 13:29 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
DžūdaL nebrauc auzās lūdzu :) nevari katram pārim tagad noteikt, ka katram jābūt savai naudai, rēķiniem sadalītiem.
24.03.2015 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, šitā troļļošana jābeidz!
Ja tev nepietiek ar vienu diskusiju un nav skaidrs sieviešu viedoklis,tad diez vai kļūs skaidrāks, veidojot katru dienu jaunu diskusiju par to pašu tēmu.
Paaudzies mazliet!
24.03.2015 13:36 |
 
Reitings 54
Reģ: 23.03.2015
Soreiz piekriitu Semjonam.nevajag dziivot meichaam paari saviem liidzekljiem

Tur ari rodas visa ta problema. Daudzas sievietes grib dzivot ka Andzelina Dzolija, bet nevar pienemt ka pasas ir tikai letais darbaspeks un tadu dzivi nekad nevares atlauties. tapec ari kachaa pravas viriesiem. nu nespid jums tada dzive!
24.03.2015 13:37 |
 
Reitings 5
Reģ: 02.06.2014
Tamdēļ,ka īsta sieviete ir tā kas spēj iedvesmot,bet īsts vīrietis kas spēj sasniegt mērķus,kas dara visu lai tos realizētu.UN tapēc ja vīrietis nedara daudz lai izaugtu kā persona,pieaugtu,un realizētos dzīvē,tad diemžēl ar šādu vīrieti sieviete nevar veidot ģimeni.Bet jāsaka diemžēl arī sievietes reti kura spēj iedvesmot,un reti kura cenšās būt par īstu sievieti.Tapēc akmens abu lauciņos.Un viss mainīsies tikai tad,ja nevis vīrietis meklēs akmeņus sievietes lauciņā,un otrādi,bet ja katrs pats savu lauciņu tīrīs,un kops.Tad arī tāds tādu satiks.Katrs saņem partneri pēc nopelniem kādu ir pelnījis konkrētaja brīdī.
24.03.2015 13:38 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Man patīk tās vecenes kas sēz uz kakla večiem, vienmēr pa viņam ieņirdzu :-D
Atliek vien vecim atstiept kājas un vecenei nav nekādu līdzekļu :-D jāiet strādāt uz maksimu :-D Šo agoniju tik novilcina pārdodt vīra mantas (auto)
24.03.2015 13:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!