Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kam lai notic? :(

 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
sveikas. Man šovakar tāds nepatīkams vakars sanācis. Labu laiku atpakaļ man sāka rakstīt kāds puisis, pats bija aizņemts, bet rakstīja man, aicināja satikties utt. Protams atteicu jo biju un esmu joprojām aizņemta. Tagad viņš ir izšķīries un raksta atkal. Atkal aicina uz tikšanos uz ko atbildēu ka neiešu, jo esmu aizņemta. Un tad sākās "dari kā vēlies, bet es zinu šādus tādus faktus par tavu draugu, esmu redzējis viņu klubā dejojot ar citu un vel dažās divdomīgās situācijās" nu un šitādā garā. Prasīju kad tad tas bija, nesaka. Saka, ka pietiks man informācijas. Teicu, ka parādīšu draugam šo saraksti, domāju, ka viņš kaut kā mēģinās protestēt, bet nē - saka, lai rādu. Un tas mani sāka darīt aizdomīgu. Visādi prasīju, centos izrādīt ka neticu, jo sākuma tiešām neticēju, bet tad atcerējos ka draugs ir bijis vienreiz klubā ar draugiem bez manis. Nav tā ka viņam neuzticos bet sākas šaubas, a ja nu? Tagad prasīt draugam ir lieki, pat ja bija, šaubos vai teiks. Rādīt saraksti arī bail, jo tad sanāks ka es sarakstos ar citiem viņam aiz muguras. Kam lai notic? esmu krāpta iepriekš, ne ar šo draugu, bet ar citu, tāpēc ļoti jūtīgi uztveru tādas lietas. Esam kopā jau gandrīz 6 gadus, ir stabilas attiecības, ikdienā citas viņam nvar būt, jo ir darbs un mājas. tāapt man ir brīva pieeja viņa sociālajiem tīkliem, telefonam, neko viņš neslēpj, nav slēpis. Uzvedība nav mainījusies, et b;ac, esmu sakreņķējusies:'-(
05.03.2015 22:26 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
kjirbis, nav bijis ieganstu, bet kā jau te teica un ka dzive nereti pieradas, ka pat visuzticigakie var piekrapt. Un puisis man neinteresē, cik var teikt? :D Tur jau ta lieta, ka es ari izturejos vesi, varetu pat teikt, ka skarbi, kas noteikti viņu varēja aizvainot, jo cik pazistu vinu ka cilvēku, vins pieradis visu dabūt, loti nepatīk zaudet.
06.03.2015 21:01 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Beidz sevi šaustīt ar stulbiem jautājumiem, kurus izraisījis kaut kāds tirliņš, kurš Tev it kā neko nenozīmē un nav vajadzīgs.
Jautājums tikai 1 - vai Tev ir bijis iemesls draugam šo 6 gadu laikā neuzticēties? Ja nē, tad aizmirsti un nečakarē attiecības.
Tāpat arī padomā, vai nav tā, ka paši īstenībā mazliet interesē tas otrs puisis un tagad centies neapzināti atrast ieganstu, kāpēc Tavās attiecībās kaut kas nav ok. Jo principā, ja jau Tev viņš neinteresē un zini, ka Tu viņam interesē, pret šādu cilvēku jāizturas diezgan vēsi, lai nedotu nepamatotas cerības.
06.03.2015 14:59 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu, katrā ziņā, šaubos, ka viņš Tevi ir krāpis. Vīrietis zina, ka piekrāpta sieviete ir fūrija un viņš nekad to nedarītu kaut kādā mazpilsētas bārā, kurā lielākā daļa ir savstarpēji pazīstami un pazīst arī viņa draudzeni. :D
06.03.2015 11:50 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Kaitiņa, pieredze ir bijusi ieprieksejas atteicibas, ko vins zina. Sajas attiecibās nekā tada nav bijis, nav bijis iemesls.
06.03.2015 11:47 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Un kas tur tads, ja cilveks atvainojas, ka parak daudz iedzēris, jo zina, ka man tas nepatīk? Tas ka vins zina, ka es to varu izdarīt (paprasīt citiem), nenozīmē, ka es to daru, jēzinj...


Nu, tā jau Tava darīšana, Tavas attiecības un Tavas sajūtas, bet dusmojies Tu par to, ka viņš ir iedzēris, bet viņš atvainojas un saka, ka meitenes viņu kompānijā nav bijušas. Ja viņš to saka pat tad, kad Tu par to nejautā, sanāk, ka iepriekš esi runājusi kaut ko tādu, kas paliek viņa atmiņā, vai pat uztaisījusi kādu skandālu saistībā ar meitenēm.

Tas, ka viņš zina,ka vari to izdarīt nozīmē, ka ir jau bijusi pieredze :D Ja nebūtu darījusi, tad jau nezinātu. :)
06.03.2015 11:44 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Kaitiņa, es puisim tikai paprasīju sākuma kas ir tas, ko vins zina. kad pateica ka klubā, nu padomāju ka fleitē kaut ko. un tas "visādi prasīju" nav ta ka - nu ludzu, ludzu pasaki, ar ko dejoja, ko cubinaja, kas par situaciju utt., es vairāk caur jokiem, gribēju uzkert, ka vins melo. Domāju ka saputrosies viena bridī, bet nekā. vairāk prasiju kura laika tad vins redzēja vinu klubā, bet vins neteica. Man bija interesanti, jo ja pateiktu galigi aplamu laiku, man butu 100% skaidrs, ka puisis melo. bet Nee, liedzās kā maza meitene, ka neatcerās utt.

Un kas tur tads, ja cilveks atvainojas, ka parak daudz iedzēris, jo zina, ka man tas nepatīk? Tas ka vins zina, ka es to varu izdarīt (paprasīt citiem), nenozīmē, ka es to daru, jēzinj...
06.03.2015 11:39 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
jā, varbūt es esmu nedaudz piesardzīga, bet neredzu taja neko slimīgu.


Visādi prasīju, centos izrādīt ka neticu, jo sākuma tiešām neticēju, bet tad atcerējos ka draugs ir bijis vienreiz klubā ar draugiem bez manis.

Jā, ļoti veselīgas attiecības, visādi mēģināt izlūgties citam puisim info par to, ko Tavs draugs darīja klubā, tā vietā, lai pajautātu draugam. :D

pec ta kluba apmeklejuma mums bija kaut kads kaskis. Vins bija parak daudz iedzeris un es par to sacepos. Vins ludzas piedosanu un teica, ka nekas nav noticis, ka bijis ar draugiem atpusties, ka viss ir kartiba. Lai neuztraucos, jo citu meitenu nav bijis, vins bijis liela draugu kompanija, apmeram 15 puisi. Visi man zinami. vins zina, ka esmu greeizsirdīga, pati vēl toreiz prasīju vai dzērumā nesadarīja kaut ko tādu, ko tagad varētu slēpt, bet viņš pilnīgi normāli un mierīgi teica ka nē, ka varu pajautāt jebkuram, kas tovakar bija klubā (mēs dzīvojam mazpilsētā, visi viens otru pazīstam). un tas nebija ta ka vins pateica - pajauta jebkuram un ka es nepajautasu. Viņš labi zina, ka varu to izdarīt


Jā, ļoti veselīga greizsirdība! Tāda maziņa! :D Tā tik turēt! :D
06.03.2015 11:25 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu, ja jau nav piesiets, tātad puisis pats vēlas būt ar Tevi kopā, ne?
Ja jau šos 6 gadus viņš ir ar Tevi, tātad ir iesmels, ne?
Tad kāpēc Tu tici kaut kādam tirliņam, uztraucies par to un apšaubi savu draugu?
Tici man, vīrietis, kas mīl sievieti un viņam apmierina viņu attiecības, sievieti nekrāps. Un to, ka vīrietis nav apmierināts attiecības katra sieviete var sajust. Vai Tu to jūti?
Paaugstini pašvērtējumu, ja viņš gribētu, sen jau būtu Tevi pametis, nevis mazpilsētā, vienīgajā klubiņā ar kaut kādu čiksi pa stūriem mīcījies.
06.03.2015 11:16 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Kaitiņa, es neesmu ne uz pusi līdzīga kā tu uzrakstiji par savu gadījumu. Neviens nav ne piesiets, neko. jā, varbūt es esmu nedaudz piesardzīga, bet neredzu taja neko slimīgu. neparbaudu nemitigi vina telefonu vai socialos tiklus.
ar čaliem nesarakstos, nevajag runāt daudzskaitlī :) protams ka es turpināšu sarunu ja taja tiek iesaistīts mans draugs. Un es jau teicu ka pati esmu bijusi krāpta, vienalga, lai cik sen tas nebutu, tadas sajutas ir gruti aizmirst, nevis es esmu greizsirdiga, jo man ir ko slēpt. Ne mani tas puisis interese, ne man tas glaimo, ka man stāsta visādas lietas par manu draugu. un saruna jau arī nesākas ar kaut kādiem cau, ka iet? Puisis blieza pa tieso - neesi pardomājusi par tiksanos? un tā sākas...
06.03.2015 11:00 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Bet kāpēc gan viņš nevarētu ar citu meiteni padejot? Kas tur tāds? Jūs arī ar citiem nekad, nekad nedejojāt?


ēēē, nēē :D
Ja es eju kaut kur ballēties, dejoju tikai ar savām meitenēm. Kad pienāk klāt puisis un prasa vai var padejot, es saku - nē. Kāda velna pēc man jādejo ar kaut kādu čali? Pat ja tas būtu mans bijušais klasesbiedrs - es varu parunāties, bet dejot ar viņu - ????
06.03.2015 10:52 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu es nedomāju par šķiršanos. es vienkārši gribētu dzirdēt patiesību.


Nu, tad kāda jēga pārdzīvot tagad? Tev ir izvēle - vai, nu, skaidri, gaiši pajautā un dzīvo tālāk, vai arī aizmirsti un dzīvo tālāk. TIK VIENKĀRŠI patiesībā, ne? :D

Glaze, es atceros, ka pec ta kluba apmeklejuma mums bija kaut kads kaskis. Vins bija parak daudz iedzeris un es par to sacepos. Vins ludzas piedosanu un teica, ka nekas nav noticis, ka bijis ar draugiem atpusties, ka viss ir kartiba. Lai neuztraucos, jo citu meitenu nav bijis, vins bijis liela draugu kompanija, apmeram 15 puisi. Visi man zinami. vins zina, ka esmu greeizsirdīga, pati vēl toreiz prasīju vai dzērumā nesadarīja kaut ko tādu, ko tagad varētu slēpt, bet viņš pilnīgi normāli un mierīgi teica ka nē, ka varu pajautāt jebkuram, kas tovakar bija klubā (mēs dzīvojam mazpilsētā, visi viens otru pazīstam). un tas nebija ta ka vins pateica - pajauta jebkuram un ka es nepajautasu. Viņš labi zina, ka varu to izdarīt, jo man ir labs draugs tajā kluba bārmenis. tagad prasīt būtu stulbi, prasītu no kurienes man tādas aizdomas par notikumu kas ir gandrīz gadu vecs.


Mīļā meitene, izbeidz būt tik slimīgi greizsirdīga. Pirmkārt, tas, kurš jūtas kā piesiets, gribēs izrauties, tam kuram ir dota brīvība, to novērtēs un nekrāps. Mammai bija draudzene, kurai vecis bija greizsirdīgs, nu, nenormāli, kaut šī uzticīga bija 10 gadus!!! Un šis visus 10 gadus viņu zāģēja ar jautājumiem - kur biji? ko darīji? ar ko? kaut ko darīji tādu, lai es dusmotos? kad būsi mājās?, utt. Un viņai zb beigās, ka viņa vnk paņēma un nokrāpa to veci. A ko - ja zāģē, tad, lai vismaz zāģē par lietu, nevis vienkārši tāpat.
Otrkārt, pati saraksties ar čaļiem, paslepus no sava drauga un esi greizsirdīga? Kaut kur dzirdēts teiciens, ka greizsirdīgs būs tas, kuram pašam ir ko slēpt. Tā kā beidz sarakstīties ar tiem cilvēkiem, kuru sarakstes Tu nerādītu draugam, iespējams Tava slimīgā greizsirdība samazināsies.
06.03.2015 10:46 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
es varbut pat nepareizi noformulēju tēmas pieteikumu(s) Nav jau tā ka pilnībā neuzticos savam draugam un tagad ticētu sim puisim. drīzāk kā rīkoties - teikt vai neteikt draugam, kaut kā risināt to lietu talāk vai aizmirst un dzīvot tālāk.
06.03.2015 10:45 |
 
10 gadi
Reitings 6207
Reģ: 01.04.2009
Es tādam neticētu (kas tas vispār par vīrieti, kas sākumā raksta, pats būdams aizņemts?). Visdrīzāk apvainojās, ka nevar tevi dabūt un tad sāka šīs spēlītes. Ignorētu viņu un koptu savas attiecības tālāk.
06.03.2015 10:36 |
 
Reitings 207
Reģ: 01.03.2014
Tač netici,vnk tevi nevar dabut un mēģina ar meliem!Maini nr.un neliecies trauceta.
06.03.2015 10:27 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
Protams, ja runājam par dejošanu, nevis spaidīšanos.

nu puisis jau to arī uzsvera, ka ne dejošana bet kaut kas cits. Par dejošanu man nav iebildumu, vienkarsi izbrinitu tas fakts, jo vinņš nedejo :D protams, arī es ballēs padejoju ar citiem, ja arī vins padejotu, neko tacu neteiktu
06.03.2015 10:22 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Bet kāpēc gan viņš nevarētu ar citu meiteni padejot? Kas tur tāds? Jūs arī ar citiem nekad, nekad nedejojāt?
06.03.2015 09:55 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
esmu redzējis viņu klubā dejojot ar citu un vel dažās divdomīgās situācijās

kopš kura laika dejot ar kādu ir divdomīga situācija? Cik esmu bijusi tusiņos ar draugiem pa klubiem un bez otras pusītes, gandrīz vienmēr ir dejots, līdz šim vēl nav ienācis prātā, ka tas varētu būt amorāli. Protams, ja runājam par dejošanu, nevis spaidīšanos.
06.03.2015 09:52 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Tu uzskati, ka draugs nedrīkst ar kādu citu meiteni uzdejot, kamēr pati viņam aiz muguras saraksties ar citu?

Tās sms ir daudz sliktāka lieta nekā deja.
06.03.2015 09:47 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Man ir tikai viens komentārs-bērnudārzs.
06.03.2015 09:43 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
nu un kā tu justos, ka tavs draugs pēkšņi teiktu: man kaut kāda Ilze, Ļuba vai Maša redzējusi tevi divdomīgā situācijā! Nejustos apspļaudīta, pat ja būtu padejojusi klubā ar 10 gadus nesatiktu klasesbiedru, kopīgi pasmējušies un tā? Jeb, esot attiecībās, kontakts ar pretējo dzimumu jānogriež pavisam? Ja nav iemesla, tad kāpēc jāļauj kaut kādam kretīnam no malas bojāt attiecības? Viņš savu jau ir panācis. Ir jātic sev un savam partnerim, jo neviens cits to nedarīs. Ja attiecības tādas, kur katru minūti jādreb, ka tik draudziņš neieskatās citā, tad nafig tādas attiecības, bet izskatās, ka šajā gadījumā tā nav, jo tak visu jau esi izčekojusi. Tiec galā ar savu galvu un nebojā attiecības kaut kāda kretīna dēļ.
06.03.2015 09:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits