kam lai notic? :(

 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
sveikas. Man šovakar tāds nepatīkams vakars sanācis. Labu laiku atpakaļ man sāka rakstīt kāds puisis, pats bija aizņemts, bet rakstīja man, aicināja satikties utt. Protams atteicu jo biju un esmu joprojām aizņemta. Tagad viņš ir izšķīries un raksta atkal. Atkal aicina uz tikšanos uz ko atbildēu ka neiešu, jo esmu aizņemta. Un tad sākās "dari kā vēlies, bet es zinu šādus tādus faktus par tavu draugu, esmu redzējis viņu klubā dejojot ar citu un vel dažās divdomīgās situācijās" nu un šitādā garā. Prasīju kad tad tas bija, nesaka. Saka, ka pietiks man informācijas. Teicu, ka parādīšu draugam šo saraksti, domāju, ka viņš kaut kā mēģinās protestēt, bet nē - saka, lai rādu. Un tas mani sāka darīt aizdomīgu. Visādi prasīju, centos izrādīt ka neticu, jo sākuma tiešām neticēju, bet tad atcerējos ka draugs ir bijis vienreiz klubā ar draugiem bez manis. Nav tā ka viņam neuzticos bet sākas šaubas, a ja nu? Tagad prasīt draugam ir lieki, pat ja bija, šaubos vai teiks. Rādīt saraksti arī bail, jo tad sanāks ka es sarakstos ar citiem viņam aiz muguras. Kam lai notic? esmu krāpta iepriekš, ne ar šo draugu, bet ar citu, tāpēc ļoti jūtīgi uztveru tādas lietas. Esam kopā jau gandrīz 6 gadus, ir stabilas attiecības, ikdienā citas viņam nvar būt, jo ir darbs un mājas. tāapt man ir brīva pieeja viņa sociālajiem tīkliem, telefonam, neko viņš neslēpj, nav slēpis. Uzvedība nav mainījusies, et b;ac, esmu sakreņķējusies:'-(
05.03.2015 22:26 |
 
Reitings 26
Reģ: 05.03.2015
kjirbis, nav bijis ieganstu, bet kā jau te teica un ka dzive nereti pieradas, ka pat visuzticigakie var piekrapt. Un puisis man neinteresē, cik var teikt? :D Tur jau ta lieta, ka es ari izturejos vesi, varetu pat teikt, ka skarbi, kas noteikti viņu varēja aizvainot, jo cik pazistu vinu ka cilvēku, vins pieradis visu dabūt, loti nepatīk zaudet.
06.03.2015 21:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits