Tava ģimene - attiecības, nākotne.

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Izlasīju Caradee publicēto Pētera Kļavas rakstu (http://www.mammamuntetiem.lv/articles/30642/bernu-reanimatologs-klava-32-glasti-diena-lai-izaugtu-laimigs/) un atmiņā palika šis :
"Ģimenē viss sākas no tēva. Bet mūsdienās tēvi tiek degradēti. Viņus audzina vientuļās māmiņas, kuras ir pamestas vai kuru vīri ir nodzērušies. Šādas mammas ir spējīgas izaudzināt tikai mīkstmiesīgus memesdēliņus. Šie kompleksainie mīkstmieši nav spējīgi izveidot ģimeni un aizstāvēt valsti. Vīriešu kompleksi ir cilvēces posts. Saprātīgi būtu atjaunot masveida pionieru vai skautu kustību (nav būtiski kā to nosauc), kur tiktu audzināti gudri, garīgi un atbildīgi vīrieši. Eiropā 8 miljoni jaunu un izglītotu vīriešu nestrādā – viņi negrib, viņiem tas ir par grūtu. Viņi grib iegūt visu, ātri un viegli."

Es esmu augusi pilnā ģimenē, man ir abi vecāki, bērnībā satika labi, esmu dzīvojusi labos sadzīves apstākļos. Tēvs bija strādīgs, mamma tāpat, mīloša un laba. Man ir brālis, viņam ir ģimene un dēliņš, labi audzināts, sieva viņam ir no beztēva ģimenes, brālis nekad nav sūdzējies par sievu, bet dažreiz redzu sievu nervozu, var uzkliegt brālim, pavēlēt, sajūta, ka nav audzināšanas pamata ģimenē bijis, jo brālis ir mierīgs un strādīgs, nekad nekliedz, nedusmojās, savaldīgs.
Ko jūs sakiet par šo?
Vai ģimene ietekmē bērna turpmāko dzīvi, attiecības? Vai jums ir pieredze? Vai ir piemēri. :-)
04.03.2015 15:49 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Man šķiet, ka nav tik būtiski, vai ģimenē vecāki ir šķirti, kā tas - kādas vispār ir attiecības vecākiem savā starpā un ar bērnu. Daudzi pieļauj tieši to kļūdu, ka izšķiras un "saiet ragos", sākas kaut kādas varas dalīšanas un zīmēšanās bērna priekšā, citos gadījumos pati sieviete panāk, ka vīrietis ar bērnu vispār nevar tikties. Uzskatu, ka šādos gadījumos arī rodas tā kropļotā uztvere zemapziņā. Ja vecāki spēj izšķirties un turpināt cienīt viens otru, abi pavadīt laiku ar bērnu, tad tas noteikti ir daudz labāk kā, ja dzīvotu kopā, bet nebūtu mīlestības, visu laiku nesaskaņas, aizmuguriska krāpšana. Tā kā viss atkarīgs no cilvēkiem.
04.03.2015 23:39 |
 
Reitings 205
Reģ: 02.05.2014
bet dažreiz redzu sievu nervozu, var uzkliegt brālim, pavēlēt, sajūta, ka nav audzināšanas pamata ģimenē bijis, jo brālis ir mierīgs un strādīgs, nekad nekliedz, nedusmojās, savaldīgs.


Tieshaam? Tas nopietni? Sanaak, ka sieva ir nervoza, var uzkliegt tavam braalim, jo vinjai nav bijis teevs un tas uzreiz noziime, ka nav audzinaata?
Atvainojos, ja ne taa sapratu, bet, ja sapratu, kaa sapratu, tad pirmo reizi atljaushos buut rupja - Idiotisms! (Droshi vien sho pateicu, jo esmu augusi bezteeva gjimenee un neesmu audzinaata!)
04.03.2015 23:51 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Šī diskusija riktīgi besī. Mans brālis ir audzis līdz 18 gadiem pilnā ģimenē un ir pilnīgs memļaks.
Es savukārt, esmu ar spēcīgu raksturu. NU UN.

Pilnīgi stulbas tās kuras saista balss pacelšanu ar šķirtām/pilnām ģimenēm. Nu nav uz pasaules tikai viens ietekmējošs faktors :D
05.03.2015 08:25 |
 
Reitings 50
Reģ: 07.07.2013
Es esmu augusi ar mammu.
Grūti ir veidot attiecības, grūti ir uzticēties otram, jo bail, ka vīrietis nepiekrāps un neaizies kā mans tētis.
Varu teikt, ka tas ietekmē dzīvi ļoti. Jo reizēm tā trūkst tētis, ko apķert un pateikt cik ļoti mīlu, trūkst viņa blakus, sāp sirds redzet bildes, cik laimīgs viņš ir ar to otru ģimeni, gribas lai laimīgs ir ar mums.
Tādas ir manas sajūtas, kas liek raudāt man, jo tētis man bērnībā bija vissmīļākais, 10. Gadu vecumà viņš aizgāja, tagad man ir 19, un viņam ir vienalga par mani jau 4us gadus, nesatieku vispār viņu vairs, kā jaunā sieva parādījās.
Skumji, jo man attiecības izveodot ir grūti, bet ja izveidojukā tagad, tad sāp sirds par katru kašķi, jo bail, ka pazaudēšu arī šo cilvēku kuru mīlu.
05.03.2015 08:26 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Tajā brīdī, kad atzīsti, ka viss ir paša rokās, piedod mammai un tētim viņu kļūdas un trūkumus, viss kļūst daudz vienkāršāk. Reflektē par savu rīcību, motīviem un koriģē attiecīgi.




+++
05.03.2015 08:28 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Agrak, protams, mazak skiras

nu, diez vai.
Gandrīz visu manu draugu un paziņu vecāki ir šķīrušies.
05.03.2015 09:04 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Mans draugs arī ir audzis bez tēva. Vai māte viņu audzināja? Tā laikam īsti nevar arī teikt. Audzināja vecmamma, kad viņa nomira, rūpējās viņa vecākā māsa.
Vienu reizi viņš man sen jau izteicās, ka man vismaz ir abi vecāki, tad es sapratu, ka ir bijis grūti, ka ir bijuši pārdzīvojumi dēļ tā, ka nav tēva bijis. Kad jautāju, vai ir pārdzīvojis par to, atbildē bija tikai trīs vārdi- pie tā pierod. Viņš nav memmītis vai mīkstais, jo vienmēr viss ir bijis jāsasniedz pašam. Viņš ļoti ciena sievietes, kaut māte ir tāda, kāda ir.
Jā, viņam ir mainīgs garastāvoklis, mēdz būt sarastisks, bet tas ir raksturs, arī cilvēkiem no pilnām ģimenēm ir tādi raksturi.
05.03.2015 09:13 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Daudzas te īsti neuztver domu. Protams, ka lielu daļu savas personības cilvēks izveido pats un nevar visā vainot apkārtējos, bet vecāki ir ļoti nozīmīgs posms cilvēka attīstībā un rakstura veidošanā, un tas viss notiek zemapziņā. Pilnīgi noteikti kāds teiks, ka ''man nebija tēva/mātes, bet man tas neko neietekmēja, neko nejūtu, viss ir ok, man ir normāla ģimene tagad un nav nekādu problēmu'', bet zemapziņā ir uzkrājušās domas, sāpes, redzētais, izjustais, un tas netieši un it kā nemanāmi, bet tomēr zīmīgi ietekmē cilvēka domāšanu un viņa dzīvi kopumā.
05.03.2015 16:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
bet zemapziņā ir uzkrājušās domas, sāpes, redzētais, izjustais, un tas netieši un it kā nemanāmi, bet tomēr zīmīgi ietekmē cilvēka domāšanu un viņa dzīvi kopumā.
++
Ir jaapaiet tiesaam ilgam laikam ,lai tas cilveeks,kuram bija taa saapee gimenee ,"atveselotos".Reizeem tas notiek,bet reizeem tas nenotiek...ietekmee visu dziivi.
05.03.2015 16:19 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Kārtojam attiecības-8 martā ir iemesls to darīt.
Cilvēki ,kuri ir apmierināti ar attiecībām:-Pāri ,kuri iet gulēt vienā un tai pašā laikā. Laimīgi pāri izvairās iet gulēt dažādā laikā-parasti to dara kopā.Nav svarīgi ,vai kādam ir agri jāceļas vai ne.
-Laimīgi pāri attīsta kopējas intereses. Kad pirmais trakums pāriet, parādās doma,ka lai būtu abiem labi -ir jābūt kopējām interesēm.Ja nav -tad jāattīsta.
-Abi,kad iet pastaigāties,tura viens otru aiz rokas.Ļoti svarīgi ir būt kontaktā ar partneri.Ja Jūs ejot pa pilsētu to nedariet -drīz gaidāma šķiršanās.
- Abi māk dusmoties un viens otram piedot,tad patiešām abi ir laimīgi.Ja to nedara -drīz būs šķiršanās.
-Abi pievērš uzmanību ,ko partneris dara pareizi.Trūkumus var atrast jebkuram.Tikai priekš kam?
-Viņi satiekoties apkampjās.Cilvēka ķermenim ir' atmiņa'Jo biežāk apkampjamies ,jo patīkamāk to darīt.
-Viņi atkārto 'es tevi mīlu' un 'novēlu labu dienu'.Tas palīdz paciest vienam otru,strīdi samazinās.
-Viņi saka 'ar labu nakti'.Tas lēti maksā,bet dod stabilu efektu
-Vini bieži sazvanās pa telefonu.Pazvanīt uz ofisu un uzprasīt 'kā iet'-laba metode uzlabot garastāvokli.
-viņi pieskarās viens otram.Nekautrējieties viens otru aiztikt ar rokam,citām ķermeņa daļām publiskās vietās.Tas pastiprina saiti ar partneri.
Turpinājumā...Laimīgi cilvēki ir atraduši ,zin savus ieradumus un tie stiprina ģimeni.
http://www.astral-temple.com/lv/blog/varis-2/1049-kartojam-attiecibas-8-marta-ir-iemesls-to-darit/
Rakstiet [email protected]
06.03.2015 22:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits