Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Interesanti cilvēki

 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Kurš ir interesantākais cilvēks, ko Tu esi satikusi savā dzīvē? Vai tā ir slavenība vai vienkārši Tavās acīs ievērojams cilvēks. Par ko bija saruna un ko Tu no tā esi ieguvusi? Vai varbūt autogrāfu , fotogrāfiju!?

03.03.2015 19:08 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
No cosmo foruma - kubiete un s80 pavisam noteikti bija interesati cilveki :-D:-D:-D:-D:-D:-D
05.03.2015 04:06 |
 
Reitings 889
Reģ: 04.07.2014
Es pati esmu interesants cilveks :-D :-P
05.03.2015 04:01 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Neviens jau nesaka, ka cilvēks ir interesants, jo ir slavens. Ja diskusijā tika teikts, ka var minēt arī slavenus cilvēkus, tad tieši to daudzi arī dara. Tas ir arī vienkāršāk nekā aprakstīt katru savu kaimiņu, kurš, protams, arī ir interesants, tomēr zvaigznes ir pieejamas visai pasaulei. Nosauc vārdu, un lielākā daļa zinās, kas šis cilvēks ir. Ja kādu uzrunā šo slavenību veikums, mūzika, filmas, attieksme pret dzīvi vai jebkas cits, kas ir redzēts, dzirdēts, tad kāpēc gan to neminēt? Protams, neskaitot komentārus, kas jau aizgāja arī par to, kurš ir slavens, iedomīgs un neinteresants :D
04.03.2015 16:50 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es īsti neuzskatu, ka slavenības uzreiz ir interesanti cilvēki. Esmu gana daudzas latviešu slavenības intervējusi, pasākumos runājusi ar literātiem un dzejniekiem, bet nekas tāds sevišķi spilgts atmiņā nav palicis.
Man interesantākais cilvēks ir viens puisis, kurš man daudz ko iemācīja un savā ziņā rādīja piemēru dažās jomās, kur tas bija vajadzīgs. Bet negribu iedziļināties, baidos, ka tas būs interesanti tikai man :D
04.03.2015 16:30 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
NU Busulis man likas iedomigs pavs.8-)
04.03.2015 16:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Marii-nu es tev saku!!!(l)
Atceros,kaa vina mani mierinaaja,kad es biju nevaldaami samiileejusies vidusskolas laikaa,miila izjuka uttOme man rakstija veestulee,kaa ir jaaapietaas ar viiriesiem!Tas bija kaut kas taads...Toreiz veestules veel rakstija ar roku-atceros bija taads ziidiigs papiirs ,smalks rokraksts.
04.03.2015 16:26 |
 
Reitings 423
Reģ: 04.05.2011
Es īsti neizprotu to slavenību kultu.. Vai tiešām interesanti tikai tie cilvēki, kas pa TV redzēti?:) Prieks palast tos komentārus, kur meitenes runā par pavisam parastiem, bet tajā pašā laikā īpašiem cilvēkiem.

Es par interesantiem uzskatu tos cilvēkus, kas nebaidās būt nemīlēti, neseko baram, nav māksloti pozitīvie cilvēciņi, spēj bū gudri bez piecām augstākajām izglītībām un spēj būt skaisti savā vienkāršībā.
Nesen biju Agneses Bērziņas seminārā. Lūk, to es saucu par interesantu cilvēku. Cilvēks - kas nedzīvo kā cilvēks (ego), bet vairāk kā dvēsele, kas māca, mācās un skatās uz dzīvi no augšas. Varbūt neuzrakstīju ļoti saprotami, bet tie, kas zina, kuru Agnesi domāju, sapratīs. Skaista sieviete bez jebkādas cenšanās, ar raksturiņu un savu humoru. Nerunās to, ko gribi dzirdēt, bet tajā pašā laikā viņā klausās un klausīsies.
Ir vēl otrs cilvēks, ko saucu par tiešam interesantu un ceru kādreiz dzīvē satikt. Ceru, ka nebūšu vīlusies. Viņa vārds gan lai pagaidām paliek pie manis. ;)
04.03.2015 16:22 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Super, 80 gados apprecēties! Tiešām super ! es gan jau arī tā izdarītu,ja varētu :D
Man vecvecmamma 80 gados vēl uz randiņiem staigāja :D
04.03.2015 16:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Marii-es jau sapratu!:-)
Es laikam piederu pie tiem cilveekiem,kuriem patiik runaat ar veciem cilveekiem,"dabuut aaraa" no siem cilveekiem kaadu nosleepumu,misteeriju uttNu tad taada bija mana omiite.Mums iznaaca tikties tikai paaris reizes,jo vina dziivoja Vaacijaa.Mums abaam liktenis loti liidziigs-pameta visu ,un aizbrauca uz Vaaciju ...Atskiriiba bija tikai tur,ka vina bija taads "leedijas tips",kas es nekad nebuusu.
Man vina likaas loti interesanta tiesi taapeec,ka runaaja ar mani kaa vienaudzi.Laikam esmu paneemusi so iipasiibu no vinas.Es varu runaat ar 13 gadus vecu meiteniiti(muusu sarkanmatiiti) ,kaa ar pieaugusu sievieti.Atceros ,kaa lasiju vinai adreseetaas veestules (no vinas teeta,kad vinai bija veel tikai 20gadi)Peec siim veestuleem tik labi vareeja sajust omi...
Viens no interesantakajiem gaajieniem vinas muuzaa bija tas,ka vina izkiiraas no sava otraa viira ,un 80 gados apreceejaas otreiz ar so cilveeku.Mana mamma toreiz teica-pilniigi dulla-tiesi taada ,kaa tu!:-D
04.03.2015 16:08 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Kad vēl dzīvoju ārzemēs, kaimiņu meitene, ar kuru bieži kopā pavadījām laiku, draudzējās ar vīrieti, kurš bija kādreiz ļoti populāras grupas Westlife divu dalībnieku brālēns. Piektdienas vakaros bieži vien pie kādas vīna glāzes viņš mums stāstīja par puišu slavas aizkulisēm un dzīvi ārpus skatuves. Toreiz man tas likās tiiik interesanti! Kad vēl es redzētu slavenību privātās bildes no ğimenes tusiņiem un klausītos bērnības nedarbu stāstiņus :D

Reiz mans klients bija Renārs Kaupers. Ļoti patīkams, laipns un pozitīvs cilvēks :)
04.03.2015 15:53 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Esmu satikusi Braienu Meju, kurš parakstīja man pavisam nejauši līdzi nesto grāmatu, kuru pēc tam gan nācās atdot bibliotēkā, ir uz ielas redzēti Džonijs Deps, Džeimss Franko un mašīnā garām aizbraucis Snoop Dogg. Bet tā kā nekādas sarunas tur nav sanākušas, tikai redzēšana, tad tas neskaitās.
Visinteresantāko cilvēku sastapu pavisam nejauši sēžot savā mīļākajā krogā. Tas bija Peter King, make-up mākslinieks daudzām holivudas filmām un kas šķita īpaši svarīgi man - arī Lord of the rings filmām. Mēs nopļāpājām kādas 2 stundas un patiesībā viņš bija pirmais, kurš uzsāka sarunu. To, kas viņš ir, uzzināju tikai sarunas gaitā, kad kādu laiku jau bijām nopļāpājuši, līdz tam šķita, ka onkulītis vienkārši atnācis padzert gardu alu un palasīt savu grāmatu... Vispār man šķiet, ka interesantākie ir tieši cilvēki gados, no visiem niekiem un sīkumiem, kas piedzīvoti, ar gadiem izkristalizējas īstie dimanti, lieliskie stāsti, ko klausītāji vēlēsies pastāstīt tālāk.
04.03.2015 15:02 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
neuztveru slavenības kā,kaut ko īpašu. tādi paši cilvēki ir kā mēs paši. Ir bijuši privātie tusiņi draugu lokā +slavenības,bet es nešķirošu ,kurš uz manis nez kādu labo iespaidu atstāja un kurš gluži pretēji.
04.03.2015 14:07 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Par tām Holivudas slavenībām tiešām liekas neticami, bet viss var būt. :D
04.03.2015 13:57 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Man prieks, ka dažas uztvēra pareizi šo diskusiju, ir interesanti palasīt!
04.03.2015 13:47 |
 
Reitings 63
Reģ: 08.01.2015
Šī ir tāda zīmēšanās/diršanas diskusija. Esmu sēdējusi pie viena galda ar Bilu Klintonu, Raeinu Goslingu un vēl sazin ko, jo mani draugi ir saistīti ar holivudu :D Jā labi. Nē nu var jau būt, ka brīnumi notiek. Es atzīšos, ka neko vairāk kā paiet garām Benam Aflekam neesmu dabūjusi.
04.03.2015 13:36 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Atcerējos, ka pirms nedaudz mazāk kā gada arī esmu satikusi sievieti, kas mani iedevesmoja noteikti vēl daudzus gadus uz priekšu. Skaista, kopta, super sievišķīga, bet kad atver muti - viens no lielākajiem profesionāļiem, ko esmu satikusi!! Sākumā vīrieši iesmēja par to, ka uz būvnieku sapulci tāda sieviete atnāca, bet tad visi ātri apklusa un ar lielu cieņu un interesi klausījās. Viņa vēl apspēja pa telefonu parunāt 4 valodās šīs tikšanās laikā. Fantastiska sieviete :)
04.03.2015 12:47 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Nezinu vai interesantaakais cilveeks, bet viennoziimiigi atminaa paliekoshaakais ir viena sieviete, ko satiku kad sen atpakal straadaaju viesniica. Vajadzeeja sakopt vinas numuru, ko vina beigaas nemaz man nelaava. Saakaam runaat, taa bija latviete, kas dziivoja San Marino. Manos 19 gados atstaaja uz mani loti lielu un paliekoshu iespaidu. Loti skaista sieviete, daudz ko dziivee sasniegusi no nulles, turiiga, tajaa pashaa laikaa loti piezemeeta, sirsniiga. Iedeva man savu viziitkarti un teica, ja kaadreiz buushu vinas pusee un vajadzees paliidziibu, lai zvanu:-)
Protams, diez vai es kaadreiz izmantoshu sho piedaavaajumu, bet shis gadiijumu un viziitkarti man dziivee vienmeer bijushi taada kaa "celazvaigzne" uz saviem meerkiem, un pati sieviete-kaa iedvesmojosha personiiba, kam liidzinaaties:-)
04.03.2015 11:57 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Esmu parunājusies arī ar Roberto Meloni - sirsnīgs un gaišs cilvēks.

Te jau minētā - Aija Kinca arī ir ļoti pozitīva persona. Veids, kā viņa uzrunā pat svešiniekus ir kaut kas ļoti foršs. Izstaro mīļumu. :)
04.03.2015 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Un vēl man patīkamā ziņā interesanti cilvēki liekas vīra darba kolektīvs, tik saliedētu un pozitīvu kolektīvu vēl neesmu redzējusi, sākot ar bosu un beidzot ar administatori. Visi fantastiski cilvēki. :-)
04.03.2015 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Ir satikti pāris Latvijā un arī pasaulē zināmi cilvēki. Vislabākais iespaids radās par Artūru Irbi(mierīgs,runā pieklusināti, laipns, jauki bija parunāt), Oskaru Melbārdi(jauks cilvēks ar humorizjūtu, viņam forša sieva), Aija Kinca ( ļoti sirsnīgs cilvēks).:-)
No mazāk zināmiem cilvēkiem vislielāko iespaidu interesantuma ziņa manī atstāja vīrietis, kuram ir sava jogas studija un ziemā staigā ar plikām kājām un vieglā apģērbā(šorti, tkrekls un jaciņa). Labsirdīgs cilvēks, laipns. Kad strādāju iepriekšējā darba vietā, bija biežs viesis. ;-)
04.03.2015 11:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits