Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprasta.

 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Sveikas, dāmas.

Jūtos diezgan skumji.
Vēlos vienkārši kādam pastāstīt, lai paliktu vieglāk.
Runa ir par attiecībām.
Kopā esam 3 gadus. Daudz kam esam gajuši cauri.
Pirms pus gada es zaudēju bērniņu, bija dažādas komplikācijas pēc spontānā aborta un vēl šobrīd cīnos atgūt savu veselību.
Kad pazaudēju bērniņu es aizgāju no darba. (lieli strīdi attiecībās bija tieši dēļ tā),
Tagad dzīvoju mājās, puisis mani uztur, es daru mājas darbus... - nesu malku, taisu ēst, kurinu māju, rūpējos par suni, drēbēm, kārtību utt..
Bet jūtos izsmelta.. Dzīvojam mēs 15 km no pilsētas, pirms pāris mēnešiem mēs pārdevām mašīnu, jo lūk viņš bija baigos parādos.. tagad ir viena mašīna uz mums diviem... tajā pašā laikā, ja man kur vajag uz veikalu vai poliklīniku, mani ved viņa vecāki. (dzīvo kaimiņos)
Trakākais tajā visā ir tas.. ka pirms pāris dienām viņš paņēma man neko nesakot nopirka rallija mašīnu, kura ir pilnīgi beigta, kura ir jātaisa... un es to uzzināju tikai caur instagramu, jo viņš bija ievietojis bildi ar tehnisko pasi... Pats lūk apvainojās par to, ka es nepriecājos par viņu. Bet es jūtos aizvainota, ka lūk, viņš neuzskatīja par vajadzīgu apspriesties ar mani.. Tā vietā, tagad katru vakaru pēc darba brauc taisīt mašīnu, šorīt aizbrauca jau 7:30 , ne buču iedod, ne segu atpakaļ uzsedza, ko lienot no gultas ārā norāva...
Vakardien man bija temperatūra, palūdzu lai vakarā atved banānus un minerālūdeni, bet viņš to neuzskatīja par vajadzīgu...
tā vietā pati vien visu varēju darīt pati (malku nest, kurināt) un banānus man atveda viņa tēvs...

Jūtos nevajadzīga un nesaprasta...

Varbūt kāda teiks, pāries tā mašīna... Bet es zinu ka tā nebūs.
Visu laiku uzrodas, kas jauns.. Viņš tērē naudu lietās, kuras vispār nevajadzētu.
Mocis, trīs mašīnas, tagad rallij mašīna un visu to maina kā zeķes.. bet tajā visā nav manis... Naudu viņš man dod ar mokām, ja uzprasos pati...

Man pašai ir hobijs koris, es nepārmetu, neko ka ir hobiji, bet jāmāk ir sadalīt laiks..
Bet lūk, ja es tagad izdomātu piemēram, kur paņemt un aizbraukt... Viņš man pārmestu, ka es izsķērdēju naudu..
ahhh.

Vārdu sakot, pilnīgs murgs sanāca, bet man vismaz palika vieglāk visu uzrakstot.
Es pat negaidu nekādu komentārus, es vienkārši gribēju izstāstīt.

Paldies par uzmanību.
28.02.2015 10:14 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Milzīgs paldies par atbalstu...

Biju ar māsu pa veikaliem pastaigāt, pavēdināju galvu... redzēs. izdarīšu pāris svarīgus darbiņus un vakarā varbūt došos pārnakšņot pie vecāsmammas.
01.03.2015 16:47 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Kamēr nav laulība, nevienam SAVU auto neļautu pārdot, sevišķi lai nosegtu kkādas mistiskas parādsaistības.

ŠIM Piekrītu . Bet nu autore domāja kā labāk , nedomāja ka tāds beigās izrādīsies...
01.03.2015 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Nē, neteica neko mīļu. teica tikai, lai es uz viņu nedusmojoties. Un ja no manis izsķiršoties tad meklēšot citu.


Nu, tad arī viss skaidrs. Vienalga, kāda pie sāniem, galvenais, lai kalpone.
Turies, esi stipra! Un meklē darbiņu.
Sūtu gaišas domas! :)
01.03.2015 13:57 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nu traki, meitene mīļā. Turies.
P.s.
Kamēr nav laulība, nevienam SAVU auto neļautu pārdot, sevišķi lai nosegtu kkādas mistiskas parādsaistības. Sākotnēji lai savus močus, rallijdzelžus un braucamo tirgo ... un tikai tad apsvērtu domu atteikties no sava. Man tā nešķiet "normāla" rīcība" - izsaimniekot cita mantu ..
01.03.2015 13:54 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Atrod darbu cita pilsētā un brauc prom. Citā vidē un starp citiem cilvēkiem tev būs vieglāk nedomāt par notikušo.
01.03.2015 12:46 |
 
Reitings 126
Reģ: 16.02.2015
Briesmīgi lasīt, ka kāds savu dzīvi šādi iznieko. Taču beidzot Tev ir laiks darīt sevi laimīgu! Atrodi darbu. Sāksi strādāt, varēsi ar laiku iekrāt un, kad būs pietiekami lieli iekrājumi, ej prom.
01.03.2015 12:42 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
cik jauki
Nē, neteica neko mīļu. teica tikai, lai es uz viņu nedusmojoties. Un ja no manis izsķiršoties tad meklēšot citu.
01.03.2015 12:35 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Nav viņam tik slikta dzīve.. Es cenšos būt jauka mīļa, taisu romantiskus pārsteigumus... Gatavoju brokastis no rīta viņam uz darbu. Mīļas zīmītes un vēstulītes arī no manis nav retums.. Cenšos uzlabot attiecības , bet pret viņu kā pret sienu.
01.03.2015 12:07 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Neiekarota pilsēta
Jā, baidās pazuadēt... Manuprāt, viņš vairāk baidās pazudēt visu darbu darītāju. VIņš vienkārši ir ļoti ērti iekārtojies. Man atmet pāris eiro. (maz) nelutina mani, es visu izdaru mājās.. drēbes, ēdiens, kurināšana.. uc.

Nē, neteica neko mīļu. teica tikai, lai es uz viņu nedusmojoties. Un ja no manis izsķiršoties tad meklēšot citu.
01.03.2015 12:05 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
Gan jau džekam vēl darbā papilnam ar visādām klapatām ,problēmām un sūdiem. Atbrauc mājās un te tas pats, es arī mašīnu skrūvētu. Priecājies, ka krogos nedzer
01.03.2015 12:05 |
 
Reitings 87
Reģ: 10.04.2014
čaļiem arī vajag sev kādu prieciņu. Iedomājos tagad sevi tā puiša vietā, viss ir slikti - SA, meitenei slikta veselība, naudas un parādu problēmas, sieviete čīkst bla bla bla.
Drausmas!!! Un čalis vēl jauns.
Izklausās pēc kaut kādas bēdu alejas, nav brīnums, ka negrib uzturēties mājās, kur par vislaik par to tiek atgādināts.
Mājās atmosfēra ir kā mieta ostā vai arī kā rūpju un problēmu vācelē?
01.03.2015 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Redz, ka viņš arī pārdzīvo. Vispār ļoti smaga situācija.
Protams, viņam nav tiesību kliegt uz tevi, būt rupjam, bet kaut kādā mērā var saprast arī viņu.
Un, ja pēc tam lūdz piedošanu, tad baidās zaudēt tevi, baidās aizvainot, baidās sabojāt attiecības. Protams, šķiroties, viņš būs zaudētājos - nebūs vairs, kas kopj māju, nes malku... Būtu kaut pēc tās skandalēšanas pajautājis, kā tu jūties, kaut ko mīļu pateicis.
Trakums. :(
Turies. (hug)
01.03.2015 11:44 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Lollipop

Jā, tā tas ir.
Tādu kā šodien es viņu vēl nebiju redzējusi.
Turklāt mani izbrīnīja tas, ka pēc tam aizbraucot viņš bombardēja mani ar zvaniem, lai es nedussmojoties uz viņu utt..
01.03.2015 11:32 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Nu varbūt arī vajadzēja kārtīgi izbļaustīties, lai beidzot panāktu kādu komunikāciju. Ir vīriešu tips, kas nespēj risināt problēmas runājot. Viņi baidās izlikties vāji, tāpēc labāk izvēlas aizbēgt no problēmas, ierokoties darbos. Viņi savas sāpes norok dziļi iekšā un ārēji cenšas tēlot vēsos. Cenšās, kamēr pārcenšās. Turies, meklē darbiņu, lai nepaliec pavisam pie sasistas siles.
01.03.2015 11:07 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Pusisi ir aizbraucis taisīt mašīnu,
zvanīja - teica, lai es nedusmojoties.

Es pa to laiku aizsūtījusi esmu pāris vietās savu cv
01.03.2015 10:57 |
 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Paldies par visiem komentāriem.
No darba aizgāju, jo strādāju 24 stundu darbu, katru otro dienu... tas mani nodzina.
Pēc SA sēdēju divus mēnešus uz lapas, kad mani vienkārši priekšniece attrieca uz darbu.
Draugs atbalstīja atlūguma iesniegšanu.

Šorīt runāju ar draugu... Saruna izvērtās rupjā skandālā.
No skandāla sapratu, ka visa pamatā patiesībā ir tas, ka viņš pats nemaz nespēj vēl pieņemt notikušo...
Zaudējums bija tik smags, tāpēc, ka pēc SA man neiztīrīja visu un man sākās komplikācijas... Tā atklāti runājot.. Manī atstāja gabaliņu no augļa, kas puva. tas ietekmēja visu pārējo veselību, gandrīz līdz asins saindēšanai.. šobrīd tur viss ir ok. Bet vainas ir radušās visur citur, gan nemitīgo medikamentu dēļ, gan stresa dēļ. Problēmas ar muguru, ar zarnām (no zālēm), gan ar zobiem (no zālēm) ... jūtos vāja, svars arī ir krities. (47 kg)
01.03.2015 10:49 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Amnile, šovakar jau rīkošos :D :D
01.03.2015 01:45 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Kate40, pff kāpēc ne? No sākuma pārdod drauga pulksteni, jo esi iekūlusies parādos, un tad iepērc sev smukus dimanta auskriņus :D
28.02.2015 21:27 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Hobiji ir visiem... Man var būt hobijs dimanti, tas nenozīmē, ka, nesaskaņojot ar savu draugu, pirkšu dārgas rotas :D
28.02.2015 21:23 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
mana mamma arī malku nes, kad nepieciešams. Nejau nes ar tačkām, bet mazs groziņš. Tā 5x pastaigā turpu šurpu un malkas pietiek. No tā nemirst viennozīmīgi :D
28.02.2015 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits