Nesaprasta.

 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Sveikas, dāmas.

Jūtos diezgan skumji.
Vēlos vienkārši kādam pastāstīt, lai paliktu vieglāk.
Runa ir par attiecībām.
Kopā esam 3 gadus. Daudz kam esam gajuši cauri.
Pirms pus gada es zaudēju bērniņu, bija dažādas komplikācijas pēc spontānā aborta un vēl šobrīd cīnos atgūt savu veselību.
Kad pazaudēju bērniņu es aizgāju no darba. (lieli strīdi attiecībās bija tieši dēļ tā),
Tagad dzīvoju mājās, puisis mani uztur, es daru mājas darbus... - nesu malku, taisu ēst, kurinu māju, rūpējos par suni, drēbēm, kārtību utt..
Bet jūtos izsmelta.. Dzīvojam mēs 15 km no pilsētas, pirms pāris mēnešiem mēs pārdevām mašīnu, jo lūk viņš bija baigos parādos.. tagad ir viena mašīna uz mums diviem... tajā pašā laikā, ja man kur vajag uz veikalu vai poliklīniku, mani ved viņa vecāki. (dzīvo kaimiņos)
Trakākais tajā visā ir tas.. ka pirms pāris dienām viņš paņēma man neko nesakot nopirka rallija mašīnu, kura ir pilnīgi beigta, kura ir jātaisa... un es to uzzināju tikai caur instagramu, jo viņš bija ievietojis bildi ar tehnisko pasi... Pats lūk apvainojās par to, ka es nepriecājos par viņu. Bet es jūtos aizvainota, ka lūk, viņš neuzskatīja par vajadzīgu apspriesties ar mani.. Tā vietā, tagad katru vakaru pēc darba brauc taisīt mašīnu, šorīt aizbrauca jau 7:30 , ne buču iedod, ne segu atpakaļ uzsedza, ko lienot no gultas ārā norāva...
Vakardien man bija temperatūra, palūdzu lai vakarā atved banānus un minerālūdeni, bet viņš to neuzskatīja par vajadzīgu...
tā vietā pati vien visu varēju darīt pati (malku nest, kurināt) un banānus man atveda viņa tēvs...

Jūtos nevajadzīga un nesaprasta...

Varbūt kāda teiks, pāries tā mašīna... Bet es zinu ka tā nebūs.
Visu laiku uzrodas, kas jauns.. Viņš tērē naudu lietās, kuras vispār nevajadzētu.
Mocis, trīs mašīnas, tagad rallij mašīna un visu to maina kā zeķes.. bet tajā visā nav manis... Naudu viņš man dod ar mokām, ja uzprasos pati...

Man pašai ir hobijs koris, es nepārmetu, neko ka ir hobiji, bet jāmāk ir sadalīt laiks..
Bet lūk, ja es tagad izdomātu piemēram, kur paņemt un aizbraukt... Viņš man pārmestu, ka es izsķērdēju naudu..
ahhh.

Vārdu sakot, pilnīgs murgs sanāca, bet man vismaz palika vieglāk visu uzrakstot.
Es pat negaidu nekādu komentārus, es vienkārši gribēju izstāstīt.

Paldies par uzmanību.
28.02.2015 10:14 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
Pēc dažas labas teiktā var secināt tā , vienalga, kas notiek ar sievieti, viņai slikti vai kā, bet vīrieša vēlmes jāapmierina... ārprāts, padomju loģika
28.02.2015 14:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kate40, nu super! Es arī gribētu būt sieviete-Rembo, bet be vienmēr sanāk :D :D
28.02.2015 14:38 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kaarteejais paariitis, kuram viss no otra gala. Varbuut saakumaa vajadzeeja pabeigt skolu, nokaartot oficiaalas attieciibas un tad to beeeeeeeeeeeeeerniņu plaanot. Te redz, nevajag ne izgliitiibu, ne oficiaalu statusu, ka tik beeeeeeeeeerniņš. Ar gavu vajag domaat, nevis ar kaajstarpi.

Netaisi tagad no sevis cieteeju, bet gan priecaajies, ka ir taa, kaa ir. Ja jau pati sevi nevari pavilkt, kur Tu aizskrietu ar ziidaini? Ieguusti izgliitiibu un sameklee viirieti, kursh ar Tevi reekjinaas.
28.02.2015 14:39 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Nu tā tomēr ir viņa nauda, viņš to ir nopelnījis. Viņš to var tērēt, kā vien viņam labpatīk.

Man vīrs arī izdod naudu par daudzām tādām lietām, kas manā uztverē ir vienkārši nevērtīgi hlami. Un viņš ar mani arī par to neapspriežas un labi, ka tā, jo es roku sirds liekot varu godīgi pateikt, ka mani visas tās tehniskās lietas pat ne drusku neinteresē. Manā izpratnē viņš veido kaut kādu šrotu, viņš uz to skatās citādāk, viņam tas ir vaļasprieks, kopīga lieta ar draugiem, izklaide. Un lai! No manis viņš taču naudu tam neprasa.
Pieņemu, ka arī viņam šķiet, ka tas, kur es tērēju savu naudu, ir pilnīgi stulbi. Kamēr katrs ieguldam daļu kopdzīvē, ar pārējo naudu katrs daram, ko vēlamies.

Manuprāt, problēma ir tajā, ka Tu esi no viņa tik ļoti atkarīga. Nu nav viņam pienākuma Tevi uzturēt, ja viņš to dara-priecājies.
28.02.2015 15:26 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Nu tā tomēr ir viņa nauda, viņš to ir nopelnījis. Viņš to var tērēt, kā vien viņam labpatīk.
Tad lai autore iet stradat.Un lai algo vecis kalpini.Kas kurinas, nesis malku, gatavos, kartos maju. ;-)
28.02.2015 15:30 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Turklat virietis vairak tere. Es piemeram varu apest jogurtu, vai ko tml. man ok. Virietis es 3 reiz vairak ka es, tas logiski ari dargak izmaksa, ari vairak gazi patere un speku gatavot un naudu. Tikai ka piemers.
28.02.2015 15:32 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Ta nesaprotu ko jūs cepaties :-D
Tie ir lauki labi apmaksāts darbs nemētajās uz katra stūra pat reģiona centros. Visur jau pensionāri salīduši, ne vietējā pašvaldībā tikt, ne gaterī ofisā, kaut izglītība būtu :-D Tāpēc nav ko sprēgāt vismaz vecis nes naudu mājās (mamuts)

Otrkārt ko jūs sacepāties par to ralliju mašīnu, kā mega pirkumu, tie ir lauki un 99% gadījumu rallijmašīna ir nedaudz apdauzīts žigulis, otrais golfs ar pašmetinātu rāmi salonā vērtība stipri zem 500eiro ja neiet tad metālu vērtība 150 eiro :-D Gan jau ka jūs pilsētnieces šopingā vairāk iztērējāt vecim neko nesakot :D

Treškārt auto pārdošanu pasniegt, kā itkā nieri pārdotu, 100%, ka tās mašīnas vērtība līdz 2000eiro :-D izbraucat tak no Rīgas un paskatieties apkārt 90% ar tādām mašīnām braukā :-D

Vispār nevietā sacepiens jo naudas summas kas šeit grozās ir mazas :-D
28.02.2015 15:38 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Pavēlniek, pats saki, ka algas laukos mazas un tajā pašā laikā, ka nekas traks, jo pirkums tikai daži simti. Vai pie zema atalgojuma 500 eur vērta mašīna ir tikpat nenozīmīgs pirkums, kā lielas algas saņēmējam?
28.02.2015 15:48 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Mocis, trīs mašīnas, tagad rallij mašīna
Tsa nozime ka puisi jauns un dulls. Uz nākotni nedoma, tere nejēgā galva nestrada. Labak vienu bet labu auto, nevis pilnu sētu ar grabazam par kuram tere naudu. Un nevajag te teikt hobijs, labi zinam ka tad tas ir cits līmenis. Puisis jauns vel spelejas.
28.02.2015 15:49 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Es šodien savējam saku - cosmo tāda diskusīja bija , a šis beigās saka - ""es ar gribu rallija mašīnu un moci "":-D večiem laikam tas lielākais prieks:-D. Bet viņš teica ka vispirms izvērtētu kas ir svarīgāks - rallija mašīna vai kāda cita vajadzība ko viņš zin .
28.02.2015 16:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tsa nozime ka puisi jauns un dulls. Uz nākotni nedoma, tere nejēgā galva nestrada. Labak vienu bet labu auto, nevis pilnu sētu ar grabazam par kuram tere naudu.
Taa arii vareetu domaat,bet ir taaadi cilveeki ,kuriem taa tiesam ir sirdslieta-nopeerk pavisam leeti so masiinu ,un uztaisa kaa "konfekti", un labi paardod(taa loti daudzi dara pie mums)-iipasi runaajot par vintage masiinaam.
Manam viiram masiinas ir viens no hobijiem ,sirdslietaam.Ja es vinam tagad teiktu,ka taa 1972 g. Camaro ir jaapaardod(loti daudzi puisi ir veeleejusies pirkt),tad tas vinam buutu nepatiikami,jo tas ir kaut kas taads,kaa man gleznosana.
Man liekas ,ka sajaas attiecibaas truukst tiesi taa kopeejaa interese par kaut ko,kaads hobijs utt.Saprotu,ka loti daudz paardziivojumu bija sakaraa ar beernina pazaudeesanu,bet laikam nevajadzeeja pamest darbu,jo biezi tiesi darbs saadaas reizees paliidz paariet paari sim smagajam briidim(man noteikti).Miilestiiba ir aizgaajusi no puisa puses.Tagad jaadomaa nopietni ,ko dariit taalaak.
28.02.2015 17:08 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Taa arii vareetu domaat,bet ir taaadi cilveeki ,kuriem taa tiesam ir sirdslieta-nopeerk pavisam leeti so masiinu ,un uztaisa kaa "konfekti", un labi paardod(taa loti daudzi dara pie mums)-iipasi runaajot par vintage masiinaam.
Manam viiram masiinas ir viens no hobijiem ,sirdslietaam.Ja es vinam tagad teiktu,ka taa 1972 g. Camaro ir jaapaardod(loti daudzi puisi ir veeleejusies pirkt),tad tas vinam buutu nepatiikami,jo tas ir kaut kas taads,kaa man gleznosana.
To es labi saprotu. Un pašai ir viena ideja par vecu auto. Tacu te man liekas tas ir kas cits.
28.02.2015 17:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es zinu Latvijaa vienu puisi,kurs jau no 12 gadiem ir pilniigi apseests ar masiinaam !Vinam vairaak interesee ,viss iespeejams masiinas ,kaa sievietes.Ir veiksmiigi preceejies jau ilgu laiku,jo sievai ir savi hobiji.Zinu viirieti,kurs ir apseests ar zirgiem-var par so teemu runaat 24 st dienaa-te varu teikt ,ka tas traucee lauliibas dziivee,jo sievai vaards"zirgs" uzdzen riebumu,pasai nav nekaadu hobiju-lauliiba ir neizdevusies.
Cilveeki saiet kopaa ar loti dazaadaam intereseem , vienam ir tas miilais hobijs , otram nav vispaar nekaadu hobiju-"sava telpa",tad tam ,kuram nav ,diena liekas loti nepiepildiita,cilveeks juutas taads izmantots rutiinas darbos un tikai.Te vareetu buut sis gadijums.
28.02.2015 17:21 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Es to saprotu. Tikai daudz ir redzeti laikos pilna seta ar lūžņiem faktiski un nekada jega. Mums ir klubi kur atjauno vecos auto, notiek parādes un visi braucami. Tikai tur tā nopienti.
28.02.2015 17:28 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
par ko bija diskusija vēlreiz? :D Palasot pēdējās 2 lapas ar komentāriem liekas, ka par kaut ko citu :D
28.02.2015 20:05 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
1) nav īsti pareizi iet prom no darba, nesaskaņojot to ar otro pusi. Ja bija veselības problēmas, varēji ņemt ilgstošāku slimības lapu, vismaz kāda nauda pašai būtu.
2)principā Tu esi pilnīgi atkarīga no viņa - un vīrietis to apzinās. Vīrietim ir labāk domāt, ka sieviete ir neatkarīga un spējīga pati par sevi parūpēties
3) maini attieksmi pati (beidz žēloties) un tad arī vīrietis mainīsies. Ja tomēr nē, tāpat jums kopīga nākotne nebūs.
4) pievērsies sev- skola, hobiji, darbs. Liec vīrietim saprast, ka Tev ir piepildīta dzīve arī bez viņa.
5) mēģini emocionāli palaist vīrieti vaļā, lai škiršanās gadījumā pašai jau ir vieglāk
6) neplāno kādu laiku vairs nekādas kopīgas aktivitātes ar viņu, bet dari daudz ko bez viņa, retāk esot mājās. Ja viņam esi svarīga, tad viņš tomēr aizdomāsies, kas notiek, un meklēs ceļu atpakaļ pie Tevis.
7) sliktākā scenārija gadījumā sāc domāt, ko darīsi, ja attiecības beigsies.
28.02.2015 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
tu viņam esi tukša vieta, lai cik skarbi tas arī skanētu.
ja pat banānus tev ved vīratēvs, nu zini... žēl tevis, tiešām.
28.02.2015 20:12 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Izklausīsies ļauni, bet es arī tevi nesaprotu...(t)
28.02.2015 20:29 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Un sieviete vienmēr paliek zaudētājos ... Par mīlestību te vairs nav runas; arī cieņa, iecietība, sapratne jūsu starpā ir zudusi kaut kur starp neizsāpētiem aizvainojumiem.

Iespējams, Tu pati sevi uzskati par neveselāku nekā patiesībā esi - ja jau sieviete var malku nest. Te būtu meklējama atbilde turpmākam plānam - Tev ir jānotic un tagad jāizārstē sevi mentāli un emocionāli (skatienā uz nākotni, ne pagātnē), tad TAVA dzīve iegūs citas, košākas krāsas, saredzēsi iespējas, kur tās neredzi pašlaik.
28.02.2015 20:32 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Hmm, attieksme nav no tām labākajām. Šis nebūs domāts ļauni un tas ir briesmīgi, ka jāzaudē bērns, bet varbūt tiešām labāk, ka nav bērnu no cilvēka ar šādu attieksmi? Tad iepsējams, ka tu būtu ar mājas darbiem + bērnu un vīrietis blandītos kaut kur apkārt. Bet kas zin, visādi var būt, un pilnīgi savādāk.
28.02.2015 20:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits