Nesaprasta.

 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Sveikas, dāmas.

Jūtos diezgan skumji.
Vēlos vienkārši kādam pastāstīt, lai paliktu vieglāk.
Runa ir par attiecībām.
Kopā esam 3 gadus. Daudz kam esam gajuši cauri.
Pirms pus gada es zaudēju bērniņu, bija dažādas komplikācijas pēc spontānā aborta un vēl šobrīd cīnos atgūt savu veselību.
Kad pazaudēju bērniņu es aizgāju no darba. (lieli strīdi attiecībās bija tieši dēļ tā),
Tagad dzīvoju mājās, puisis mani uztur, es daru mājas darbus... - nesu malku, taisu ēst, kurinu māju, rūpējos par suni, drēbēm, kārtību utt..
Bet jūtos izsmelta.. Dzīvojam mēs 15 km no pilsētas, pirms pāris mēnešiem mēs pārdevām mašīnu, jo lūk viņš bija baigos parādos.. tagad ir viena mašīna uz mums diviem... tajā pašā laikā, ja man kur vajag uz veikalu vai poliklīniku, mani ved viņa vecāki. (dzīvo kaimiņos)
Trakākais tajā visā ir tas.. ka pirms pāris dienām viņš paņēma man neko nesakot nopirka rallija mašīnu, kura ir pilnīgi beigta, kura ir jātaisa... un es to uzzināju tikai caur instagramu, jo viņš bija ievietojis bildi ar tehnisko pasi... Pats lūk apvainojās par to, ka es nepriecājos par viņu. Bet es jūtos aizvainota, ka lūk, viņš neuzskatīja par vajadzīgu apspriesties ar mani.. Tā vietā, tagad katru vakaru pēc darba brauc taisīt mašīnu, šorīt aizbrauca jau 7:30 , ne buču iedod, ne segu atpakaļ uzsedza, ko lienot no gultas ārā norāva...
Vakardien man bija temperatūra, palūdzu lai vakarā atved banānus un minerālūdeni, bet viņš to neuzskatīja par vajadzīgu...
tā vietā pati vien visu varēju darīt pati (malku nest, kurināt) un banānus man atveda viņa tēvs...

Jūtos nevajadzīga un nesaprasta...

Varbūt kāda teiks, pāries tā mašīna... Bet es zinu ka tā nebūs.
Visu laiku uzrodas, kas jauns.. Viņš tērē naudu lietās, kuras vispār nevajadzētu.
Mocis, trīs mašīnas, tagad rallij mašīna un visu to maina kā zeķes.. bet tajā visā nav manis... Naudu viņš man dod ar mokām, ja uzprasos pati...

Man pašai ir hobijs koris, es nepārmetu, neko ka ir hobiji, bet jāmāk ir sadalīt laiks..
Bet lūk, ja es tagad izdomātu piemēram, kur paņemt un aizbraukt... Viņš man pārmestu, ka es izsķērdēju naudu..
ahhh.

Vārdu sakot, pilnīgs murgs sanāca, bet man vismaz palika vieglāk visu uzrakstot.
Es pat negaidu nekādu komentārus, es vienkārši gribēju izstāstīt.

Paldies par uzmanību.
28.02.2015 10:14 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
meooooww , Tu gribi teikt, ka sieviete - mājsaimniece nestrādā ? Tu gribi teikt, ka tas ir nekas, ka viņa vāc viņa netīrās zeķes un mazgā, ka viņa nes malku un kurina māju ( kas ir nereāli grūti ) , ka viņa taisa viņam ēst un vēl apmierina, tīra māju, rūpējas par dzīvnieciņiem ???
28.02.2015 13:22 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Mazliet nesaprotu - pirms tam strādāji, tagad nevari strādāt, jo ir skola?
Situācija sarežģīta, jo var saprast daļēji Tevi, bet no otras puses - nu nevari Tu plānot, ko darīt ar puiša naudu un ko viņam ar viņu darīt, ja, kā pati saki, dzīvo uz viņa rēķina. Jau no paša sākuma puisis Tev ir pateicis, ka īsti neatbalsta šādu risinājumu. Tā kā nestrādā un Tavs laiks nav tik aizpildīts (hobiji un mājas darbi ir mazliet kas cits), tad Tu pilnībā nododies analizešanai no savas puses, otrs strādā un Tu gaidi, ka mīļotais visu pārējo laiku un līdzekļus pamatā veltīs Tev, bet kaut kā īsti neizklausās ok. Protams, elementāras lietas, ka slimošanas laikā un ikdienā ir jabūt rūpēm par otru - tas gan stulbi un parāda, ka kaut kas nav tomēr ar jūsu attiecībām kārtībā no puiša puses.
Tomēr padomā no šāda punkta, kā no malas Tev pašai izskatās sava situācija. Iespējams, rutīna. Bet pamatā - būtu nepieciešams Tev iet cilvekos un tiešām atrast kaut ko savu (tas var arī nebūt darbs, ja galīgi nevari), jo savādāk mazliet paliek sajūta, ka dzīvo pamatā tikai šīm attiecībām, kas otram uzliek lielu slogu un, ja cilvēks pats to nav īsti vēlējies, tad tapēc arī jūtas varbūt mazliet noguris no Tevis.
Turies un meklē iespējas kapt pāri šim smagajam lūzuma punktam!
28.02.2015 13:27 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nu bet viņa jau to dara tikai tādēļ, ka no darba aizgāja, cik es noprotu. Beidz...es arī mazgāju mājās drēbes, taisu ēst un uzkopju māju, bet tas taču nenozīmē, ka mani draugs tagad uzturēs. Pietiek ar to , ka viņš apmaksā īri un komunālos, bet es to uzskatu par savu pienākumu darīt vismaz tik daudz ;)
28.02.2015 13:28 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Tam gan arī piekrītu, ka nav ok, ka puisis pat nepainformē par tādiem nozīmīgiem pirkumiem.
28.02.2015 13:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ej stradat, tad lielaka dala problemu atrisinasies. Vins galu gala ir tavs partneris vai tevs?! Vinjam apnicis vienam vezumu vilkt. Un neskaiti naudu vinja maka, pats nopelna, lai tere ka uzskata par pareizu, rekini nomaksati un bada neesi.
28.02.2015 13:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Izklausās pēc beigu sākuma.. Piekrītu tam, ka vajag sākt pašai nostabilizēties, jo vīrietis, pat attiecībās esot, īsti nevēlas par Tevi rūpēties..

Saprotu, ka viņš tērē savu naudu, tomēr.. Nopietnās attiecībās vajadzētu rēķināties ar otra cilvēka viedokli arī pie lielāku pirkumu iegādes..
28.02.2015 13:45 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
meooooww , meitene aizgājusi no darba esot spontānā aborta dēļ, kas viņai sačakarēja veselību, ar kuru vēl šobrīd cīnās. Manuprāt, tas tomēr ir vīrieša interesēs, lai viņa draudzenei, kas ko tādu ir pārdzīvojusi, justos labi...
tik pat labi viņa varēja dzemdēt, bet vīrietis par to neliktos ne zinis, situācija tā pati.
28.02.2015 13:56 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Es pieļauju, ka vīrietim apnicis ucināties ar mūžīgo cietēju, tādēļ meklē kaut kādu prieku ārpus šīm attiecībām. Vienkārši ir cilvēki, kas ar savu attieksmi un problēmām nogurdina citus. Ja viņš atnāk mājās un sieviete viņam nesniedz prieku, viņš to sāk meklēt kaut kādās mantās, izklaidēs, citās sievietēs utt.
28.02.2015 14:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja puisis tā izrurēsies pret savu "mūžīgo cietēju".. atmosfēra mājās neuzlabosies.. Ja puisis pelna naudu nenozīmē, ka viņš var uzvesties kā tāds draņķis (atvainojos par skarbumu) :(

Man vispār šķiet, ka sievietei nav jāstiepj malka, ja eksistē vīrietis..
28.02.2015 14:07 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Es nesaprotu,kāpēc aizgāji no darba? Dēļ SA? Piekam puisim tas nepatika,ko pati arī uzrakstīji. Lūk,sekas. Iespējams kļuvi neinteresanta viņam. Auto ir iemesls bēgšanai no mājas,kas ir ļoti slikta zīme... no paša rīta,kamēr guli.. Vismaz brokastis kopā apēstu un tad skrietu.
28.02.2015 14:11 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nevar jau zināt kā viņa izturās. Ja sieviete ir pozitīva, entuziasma pilna, priecīga un enerģiska, arī vīrietis uz to pavelkās , bet ja viņš atnāk mājās un viņa sieviete katru dienu ir ar skumju seju, negrib neko darīt utt, tad tas ir tikai laika jautājums, kad vīrietis sāks meklēt prieku citās lietās, kā šajā situācijā. Attiecības tomēr ir divu cilvēku darbs un ja kaut kas nav kārtībā, tad parasti vainīgas ir abas puses, vienkārši vīrietim ir vairāk iesēju rast prieku arpus mājas šajā situācijā.
28.02.2015 14:11 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Nelasīšu pārējos komentārus.
Viņš noteikti pārdzīvo bērniņa zaudējumu, BET ļoti jāuzmanās - mans tēvs līdzīgi - sāka aizrauties ar visādiem hobijiem, kas viņam labi padodās (tomēr nemainot kā zeķes, mērķtiecīgi, tagad jau labs speciālists šajās nozarēs), pirms gada pašķīrās no mātes. Un tad viņš man pateica vārdus, kas dziļi iespiedās atmiņās - "Ja Tavam puisim sāk parādīties vairāki hobiji, kas patērē lielāko (lielu?) daļu viņa brīvā laika.. ".
Kā/vai uzlabot attiecības pašas ziņā, noteikti ir nojausma, ko var darīt labāk, kā/vai aprunāties utt., bet ja turpināsiet dzīvot kā tagad, drīz jūsu ceļi šķirsies :(
28.02.2015 14:13 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Un tad viņš man pateica vārdus, kas dziļi iespiedās atmiņās - "Ja Tavam puisim sāk parādīties vairāki hobiji, kas patērē lielāko (lielu?) daļu viņa brīvā laik
Nu sava dala taisnibas tavam tēvam ir. Jo noguris virietis pedc darba katru dienu netuses ārpus majas. Ja maja labi nereti pat brivdiena ārā neizdzisi.
28.02.2015 14:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Atvases zaudēšana tomēr ir liels psihoemocionāla pārdzīvojums.. Vīrietim vajag sievieti maksimāli atbalstīt, ne mukt no mājām..
Ja jau viņam palika neinteresanti tas, ka sieviete ir mājās... Ja piedzimtu bērns..tāpat viņa nestrādātu kādu laiku.. Tad arī viņš muktu no mitekļa? :)
28.02.2015 14:17 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nu bet vīrietis arī to pārdzīvo, tikai varbūt neizrāda tik ļoti. Abiem ir grūti, bet viņš iespējams atnāk mājās un katru dienu noraugās uz to nelaimīgo seju, kas situāciju nepadara labāka ne cik. Arī man būtu besis un es meklētu kaut kādas pozitīvas emocijas ārpus mājas, ja mans partneris visu laiku būtu negatīvs.
28.02.2015 14:20 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Turklat autore maja dara daudz. Diez vai virietim patiktu pec darba gatavot, kurinat, nest malku, kartot maju.Tas viss ir darbs. Un to ari ir janoverte!;-)
28.02.2015 14:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja mans partneris ir negatīvāk noskaņots, es vinu cenšos iepriecināt un uzmundrināt (un otrādi)..
28.02.2015 14:23 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Un ko ja abi ? Zini kā, pusgads ir ilgs laiks. Ja regulāri centies kaut kā strādāt pie attiecībām, bet pretī nesaņem nedz uzabojumus, nedz kaut kādu atbalstu no sava partnera (jo tomēr pārdzīvojums ir abiem), tas kādā brīdī apnīk. Pazūd entuziasms!
28.02.2015 14:24 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Ja jau viņam palika neinteresanti tas, ka sieviete ir mājās... Ja piedzimtu bērns..tāpat viņa nestrādātu kādu laiku.. Tad arī viņš muktu no mitekļa?

Dziedāt korī un pilnas slodzes bērna aprūpe ir kas cits. Bērns-ir kopīga interese,būtu par ko parunāt. Pareizi Lollipop ieteica,kas darāms.

cormeum,ne pa tēmu,bet tev tie smailiji tādā netēmā bieži vien.
28.02.2015 14:24 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
The One.. Man tāds smailiju reflekss :D ieraduma spēks..
28.02.2015 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits