Nesaprasta.

 
Reitings 173
Reģ: 12.08.2013
Sveikas, dāmas.

Jūtos diezgan skumji.
Vēlos vienkārši kādam pastāstīt, lai paliktu vieglāk.
Runa ir par attiecībām.
Kopā esam 3 gadus. Daudz kam esam gajuši cauri.
Pirms pus gada es zaudēju bērniņu, bija dažādas komplikācijas pēc spontānā aborta un vēl šobrīd cīnos atgūt savu veselību.
Kad pazaudēju bērniņu es aizgāju no darba. (lieli strīdi attiecībās bija tieši dēļ tā),
Tagad dzīvoju mājās, puisis mani uztur, es daru mājas darbus... - nesu malku, taisu ēst, kurinu māju, rūpējos par suni, drēbēm, kārtību utt..
Bet jūtos izsmelta.. Dzīvojam mēs 15 km no pilsētas, pirms pāris mēnešiem mēs pārdevām mašīnu, jo lūk viņš bija baigos parādos.. tagad ir viena mašīna uz mums diviem... tajā pašā laikā, ja man kur vajag uz veikalu vai poliklīniku, mani ved viņa vecāki. (dzīvo kaimiņos)
Trakākais tajā visā ir tas.. ka pirms pāris dienām viņš paņēma man neko nesakot nopirka rallija mašīnu, kura ir pilnīgi beigta, kura ir jātaisa... un es to uzzināju tikai caur instagramu, jo viņš bija ievietojis bildi ar tehnisko pasi... Pats lūk apvainojās par to, ka es nepriecājos par viņu. Bet es jūtos aizvainota, ka lūk, viņš neuzskatīja par vajadzīgu apspriesties ar mani.. Tā vietā, tagad katru vakaru pēc darba brauc taisīt mašīnu, šorīt aizbrauca jau 7:30 , ne buču iedod, ne segu atpakaļ uzsedza, ko lienot no gultas ārā norāva...
Vakardien man bija temperatūra, palūdzu lai vakarā atved banānus un minerālūdeni, bet viņš to neuzskatīja par vajadzīgu...
tā vietā pati vien visu varēju darīt pati (malku nest, kurināt) un banānus man atveda viņa tēvs...

Jūtos nevajadzīga un nesaprasta...

Varbūt kāda teiks, pāries tā mašīna... Bet es zinu ka tā nebūs.
Visu laiku uzrodas, kas jauns.. Viņš tērē naudu lietās, kuras vispār nevajadzētu.
Mocis, trīs mašīnas, tagad rallij mašīna un visu to maina kā zeķes.. bet tajā visā nav manis... Naudu viņš man dod ar mokām, ja uzprasos pati...

Man pašai ir hobijs koris, es nepārmetu, neko ka ir hobiji, bet jāmāk ir sadalīt laiks..
Bet lūk, ja es tagad izdomātu piemēram, kur paņemt un aizbraukt... Viņš man pārmestu, ka es izsķērdēju naudu..
ahhh.

Vārdu sakot, pilnīgs murgs sanāca, bet man vismaz palika vieglāk visu uzrakstot.
Es pat negaidu nekādu komentārus, es vienkārši gribēju izstāstīt.

Paldies par uzmanību.
28.02.2015 10:14 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu ko gan tu vari darīt.. mēģināt runāt ar draugu un paciest šo visu līdz pabeigsi skolu un sāksi strādāt. Es iesaku maksimāli koncentrēties uz skolu un darba meklēšanu. Skandālus netaisi un nečīksti - tev nav nekā, ne naudas, ne dzīvesvietas. Tu esi atkarīga no drauga un kamēr tas tā ir labāk turi mēli aiz zobiem. Kad kļūsi patstāvīga, tad arī domāsi kā tev ir labāk.
28.02.2015 10:53 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Jā, tagad viņš nemainīsies, bet, kad tu paceltu galvu aiziesi prom, viņš būs gatavs vai zvaigznes no debesīm nonest.
Turies, cīnies, viss būs labi! Piekrītu tām, kuras saka, lai neej prom, kamēr neesi nodrošinājusi sev labu tiltu uz jauno dzīvi - ar darbu, dzīvesvietu. Klusiņām meklē to visu un, kad būsi sameklējusi, aiziesi.
Žēl, ka viss tā izvēršas un nav citu variantu. Bet gan tu tiksi galā. :)
28.02.2015 10:59 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
Strādāt pagaidām nevaru, šogad jāpabeidz skola.


Kā mācies? Klātienē (dienās), vakarskolā? Ja šogad pabeigsi, tad tas jau nav tālu. Piekrītu par izsargāšanos, bērns šādās atiecībās padarītu visu vēl grūtāku. Tad aiziet tev būtu vispār neiespējami. Līdz beidz skolu - mēģini paciest. Pēctam uzreiz meklē darbu un savu dzīvesvietu.
28.02.2015 11:01 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Njā , to visu labāk darīt klusu - bez kašķiem, strīdiem . Pāri jau viņš tev nedara ? Ir arī kas labs jūsu attiecībās , varbūt ?
28.02.2015 11:02 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es gan būšu varbūt tā sliktā, bet nu kaut kā vairāk saprotu čali... Nu kādas tev tiesībās viņam norādit ko pirkt un ko nepirkt par viņa paša nopelnīto naudu? Kāpēc viņam tas būtu jāapspriež ar tevi, ja pērk tās hobiju mašīnas par SAVU naudu?

Un tas, ka pazūd jau 7.00 manuprāt liecina tikai par to, ka viņam riebjas atrasties mājās, jo tu noteikti viņu ēd un knābā par visu pēc kārtas un staigā apkārt neapmieinata (nu parasti tā ir, es tikai minu :D)
28.02.2015 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Kāpēc viņam tas būtu jāapspriež ar tevi, ja pērk tās hobiju mašīnas par SAVU naudu?


Mans puisis arī savas mašīnas un moci pērk / pārdod par savu naudu, bet vienmēr apspriežas ar mani, jo galu galā, es arī būšu tā, kas sēdēs uz tā moča un gribēs braukt ar mašīnu. Tas ir tikai normāli. Nu, čalis vāģi savedīs kārtībā un tikai viens pats ar viņu brauks, meiteni nevizinās?
Un nav normāli, ja mašīnām nauda sanāk, bet tai pat laikā citas, svarīgākas lietas paliek novārtā. Ja kopā veido dzīvi, ir jāapspriežas. Es dažreiz savējam pat pārmetu, ka viņš tik bieži man jautā, ko es domāju, ja darītu tā vai tā.
28.02.2015 11:48 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2015
No vienas puses, nopirka rallija mašīnu - varbūt viņš tā sevi iepriecināja,par to ka strādā par diviem? Vajag paskatīties uz lietu no divām pusēm.
Varbūt tavam vīrietim ir kāda depresija,kāda bēda,par kuru tu nezini un viņš nevēlās tevi lieki satraukt?
28.02.2015 11:52 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Neiekarota Pilsēta

Nu tevis rakstītais būtu pareizi un normāli, situācijā ja tiek pirkta ikdienas mašīna ar ko pārvietoties abiem utt, rallija mašīnai domāju nav nekāds sakar ar meitenei un nedomāju, ka čalis viņu taisa lai viņu vizinātu :D :D :D
28.02.2015 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Protams, ka nepērk tikai vizināšanai, bet jebkurā gadījumā, es domāju, ka aprunāties jau varēja. Nav jau jājautā "vai es drīkstu pirkt?", bet vienkārši jāpajautā, ko meitene par to domā. Citādi sanāk, ka viņam pūt un palaid viņas viedoklis.
28.02.2015 12:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Tu saki kramet mantas, jo tiesam reali gribeji iet prom vai tikai, lai puisi pabiedetu? Ja tikai, lai pabiedetu, gan jau, ka vinsh to ir sapratis.
Ja tu jau 4 reizes mantas krameji, vinsh pie ta ir pieradis tapat ka pie visa pareja. Ja jus dzivojat kopa un vinsh ir ar mieru, ka tu nestrada, tad jums sis jautajums ir jaizruna. Ok, lai jau nedos tev naudu, bet tad lai pats perk tev tamponus, paketes, tusas, apenes utt.
Un, ja es butu slima, neko majas nedaritu. Iznemot krasns kurinasanu, jo savadak pati nosaltu. Un suni pabarotu. A est, lai pats samekle.
28.02.2015 12:13 |
 
Reitings 28191
Reģ: 11.02.2015
Piekrītu, ka no viņa saktu punkta tas šķistu smieklīgi vēl prasīt atļauju tērēt SAVU naudu. Tā kā tevi uztur, dzīvesvietu, domāju, tāpē arī mazāk uzmanību pievērš kaut kādām palutināšanām, rūpēm.

Meklē darbu un ko vien vari, laidies no šīm attiecībām. Neizklausās, ka viens otram esat īstie.
28.02.2015 12:20 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es piekrītu tām, kas saka, ka vajag pašai nostabilizēties un iet projām no šīm attiecībām. Neko labu tās nesola.
28.02.2015 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ir dažādi vīrieši.
Ir tiešām daži izmirstoši kadri, kas spēj un rūpējas par otru cilvēku un ir vairākums, kas vairāk par savām vajadzībām neredz.

Tomēr iesaku- meklē darbu un kļūsti finansiāli neatkarīga. Tas ļoti daudz ko maina un arī tu mainīsies. Iespējams arī acis atvērsies.
28.02.2015 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
skola jāpabeidz- 9kl?
Pat vidusskolēni strādā/piestrādā.
Ja ir tiesības, attiecīgs vecums.
Meklē darbiņu kaut uz 1/2 slodzi. Vai kaut vaksācijas/manikīra/floristikas kursus pabeidz un piepelnies un sava naudiņā būs.
28.02.2015 12:29 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Hmmmmm, kaut kur dzirdēta situācija, līdz sāpēm pazīstama. Man apmēram mēnesi atpakaļ bija līdzīga grūtsirdība. Atšķirība tikai tā, ka man ir zīdainis un pašai savi ienākumi. Tad nu tā. Tavam vīrietim mašīnas ir kaislība, tas nav pliks hobijs, tas ir tas dzinulis, kas dzen uz priekšu, tā ir aizrautība un adrenalīns, kad izdodas mašīnu salabot. Mašīnas, dzelži ir tas, kas nodarbina viņa domas, lai nedomātu par citām sāpīgākām lietām. Kad sievietei ir slikti, viņa nopērk kurpes vai nogriež matus. Kad vīrietim ir slikti, viņš skrūvē mašīnu. Tā ir viņa miera osta. Būtu labi, ja tavs vīrietis varētu ar tevi dalīties savā aizrautībā, tas jūs tikai satuvinātu. Tev nav obligāti jāaizraujas un jāskrūvē ar viņu kopā, bet kaut vai painteresējies, kādi ir viņa plāni uz to auto, ko viņš domājis uzlabot. Klausies, uztver pāris atslēgas vārdus un ar balsī skanošu interesi pārjautā. Tas radīs iespaidu, ka tu saproti viņa stāstīto un ka tev interesē (pat ja īstenībā ir pilnīgi vienalga). Pati ar laiku pamanīsi, ka vīrietis ar tevi sāks vairāk runāt un nenoslēgsies tik ļoti. Tas nu par auto. Piekrītu arī meitenēm, kas saka, ka viņš par savu nopelnīto naudu var atļauties sev prieciņu. Citādi kāds prieks strādāt? Otra un lielākā problēma ir tā, ka vīrietis ar tevi nerēķinās. Tu esi mājkalpotāja, kas atstrādā vēdera tiesu. Es arī biju palaidusi vīrieti un mājās visu darīju pati. Nepārproti, man patīk stiept malku un skaldīt pagales, tad redzēt kā siltums rodas. Bet ne jau katru dienu un ne jau tad, kad vīrietis ir mājās un ne jau tad, kad jūtos slikti. Meitenes tepat forumā man sadeva pa ausīm, lika saņemties sievietes pašapziņu. Tajā pašā dienā mierīgi izrunājāmies ar vīru (runājām mēs abi, ne tikai es), es pastāstīju, kā es jūtos viena sēžot mājās pie apkures katla, kamēr viņš satiek savus draugus. Viss, problēma atrisināta, vīrs brīvajos brīžos man palīdz, tāpat pieskata meitu, lai varu satikt draudzenes. Tu esi brīvāka, tev nav jāsēž katru dienu mājās, tev nav labprātīgi piespiedu kārtā jātup pie plīts. Mācies, nodarbojies ar saviem hobijiem, satiec cilvēkus, atrodi to, kas tevi aizrauj. Arī laukos dzīvojot, cilvēki kaut kā pārvietojas. Un beidz būt kalpone savam draugam, viņš tevi jau uzskata par pašsaprotamu lietu, kā tabureti pie virtuves galda, kā sildītāju gultā. Ja jūs tā turpināsiet, tad labāk nepaliks. Jūs kļūsiet par svešiniekiem vienā gultā...
28.02.2015 12:35 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja jau tu studē, vai nav iespējams tikt dzīvot skolas kojās? ja tādas ir, vai arī izīrēt istabiņu + atrast pusslodzes darbiņu ?
28.02.2015 12:37 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jā, tā ir puiša paša pelnītā nauda un atļauja pirkšanai nav jāprasa. Tomēr autore ir gudra meitene un saskatīja trauksmi pareizā vietā. Draudzenei atļauju var neprasīt, bet sievieti ar kuru plāno kopīgu nākotni un ģimeni (bija taču stāvoklī), būtu vismaz jāpainformē par tik lielu pirkumu. Tas nav normāli, ja viņa to uzzina publiski caur internetu. Patiesībā tas nozīmē, ka puisis viņu neuztver kā ģimeni, tuvinieku. Iespējams, viņš ir vēl jauns un dumjš, bet bērnus tev no tāda labāk nevajag-būs tikai visu mūžu jāmokās ar viņa tīniskajiem izgājieniem.
28.02.2015 12:57 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
ja tās būtu gadu ilgas attiecības, jā , puisis ar savu naudu dara ko grib... bet viņi dzīvo kopā jau trīs gadus!! gribēja bērniņu.. viņi viens otram ir ģimene.. Ja ir ģimene, vīrietim ir jārūpējas, tā vairs nav viņa nauda, bet ģimenes budžets..
Ja mans draugs pārdotu manu mašīnu, jo viņam ir parādi un tā vietā nopirktu sev grabažu. es viņu no mājām izmestu!!

meitene, pabeidz skolu, atrodi darbiņu... tad skaties, varbūt jums attiecības noskaidrosies, bet varbūt vienkārši aizej :)
28.02.2015 13:01 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Atvaino, bet tu nevari gaidīt to, ka viņš laimīgs strādās un tik nesīs naudiņu tev mājās :) Tā tomēr ir viņa nauda.
28.02.2015 13:06 |
 
Reitings 559
Reģ: 08.06.2014
Atmet emocijas un paskaties uz visu no praktiskās puses. Tev pie saviem vecākiem nav vietas. Tev puisis dod iespēju bezmaksas dzīvot savā mājā, mazliet arī naudu. Izmanto to un priecājies! Ja pašai būtu sevi jāuztur, malkas nešana būtu mazākais par ko satraukties.
Pabeigsi skolu un tad izdomāsi - ērtāk dzīvot vēl kādu brīdi ar draugu vai iet savā dzīvē.
Esi egoistiska! Un izsargājies-acimredzot sargeņģeļi tevi nosargāja no tāda bērna, kam tēvs šitāds. Bērna dvēsele atnāks pie tevis atpakaļ, kad tev līdzās būs īstais vīrietis!


Pilnīgi manas domas!
Padzīvo ar viņu līdz skolas beigšanai un tad meklē darbu,lai vari pati par sevi rūpēties! :-)
Laiks paskries nemanot! :-)
Lai izdodas! :-) (hug)
28.02.2015 13:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits