Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai jūs iedvesmo?

 
Reitings 15
Reģ: 17.01.2013
man simpatizē uz ļoti iedvesmo šī norvēģu blogere - http://carolinebergeriksen.no
ko jūs par viņu domājat? Vai vēlētos sev tādu dzīvesveidu?
26.02.2015 23:13 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
jā, laikam luīzeluīze ļoti precīzi noraksturoja arī manas domas - ar baudu varu "apēst" rakstus un intervijas, bet bildes manī nespēj radīt to sajūtu "jā, es arī tā gribētu" vai arī kaut kādu izteiktu iedvesmu. bildes varu novērtēt kā bildes - apskatos un aizmirstu, tas nekur "neaizķeras". bet atbildot uz diskusijas jautājumu - neko sliktu par dzīvesveidu nedomāju, skaisti ir un tā, bet nu gribas to "stāstu".
28.02.2015 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
pirmo reizi par tādu dzirdu. :-/
tiesa gan, norvēģu blogus nelasu!
28.02.2015 17:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Taču diendienā sekot kādas sievietes mantu un drēbju pasaulei.. nu nē, tās tomēr ir tikai lietas.
+
Mani vairaak iedvesmo laikam graamatas-biograafijas par kaada cilveeka izaugsmi,veiksmi.Patiik dzirdeet reaalus staastus par kaadu cilveeku,kurs ciinijies ar kaadu smagu slimiibu,neveiksmi dziivee ,un tad viss beidzies labi utt
28.02.2015 17:13 |
 
Reitings 112
Reģ: 23.09.2014
Simpātiska sieviete. Neteikšu ka baigi iedvesmo, vienkārši patīk dažreiz aiz gara laika pašķirstīt viņas blogu. Un man pilnigi un galīgi neinteresē vai viņa tur kaut kā mānās vai nemānās utt... Vienkārši smukas bildes un viss.
Ja godīgi, mani laikam iedvesmo* mazliet reālāki cilvēki. Norvēğija jau nav tā valsts, kurā grūti būt turīgam.
28.02.2015 08:33 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Ja runājat par slimībām, vai nav tā, ka nepiemetās caurejas, temperatūras, ka visu laiku var tikai bildēties un izskatīties labi. Atceros, ka grūtniecības laikā viņai bija kaut kādas veselības problēmas, ka gulēja slimnīcā pie sistēmas. Ja nekļūdos, tajās dienās blogu ar ierakstiem papildināja viņas vīrs, jo viņas fanu pulks tomēr gribēja zināt kā viņai klājās. Un ziniet, slimnīcas gultā ar augstpapēžu tupelēm viņa negulēja, neatceros vai bija bildes ar nogurušo, pelēko seju, bet bija saliktas kaut kādas sistēmas, kaut kādi slimnīcas momenti. Ceru, ka nekļūdos, bet ko tādu atceros.
Arī bagātie un "perfektie" slimo.
28.02.2015 00:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī internetā neliktu bildes ar bardaku :D
28.02.2015 00:39 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Krista, viņai bērns jau staigā. Guļošs zīdainis lidz 6 mēn vecumam tiesām neko nesadara, bet tāds kas jau staigā var sataisīt tādu bardaku ka maz neliekas, var izvilkt visi no atvilktnēm un skapīšiem, ar pildspalvu saķepat mēbeles un sienas, var tikt pie kociniem ar vati, tualetes papīru ar ko izdekorēs visu māju. Ar rotaļlietām sīči nespēlējās pēc to instrukcijas, bet izdomā savus noteikumus. Ar bernu majas kārtība piecas minūtes pec sakārtošanas un vecākiem ir izvēle visu cauru laiku pēc bērna vākt un kārtot vai baudīt dzīvi un māju savākt reizi dienā, ja vien protams vecāki nealgo mājāzi kas visu izdara viņu vietā.
Interesanti, ka viņai nav bilžu ar bērna sataisito bardaciņu, vismaz neredzēju. Tas ir tāds sociāli pieņemams bardaciņš ko publika uztver kā amzieri nevis māmules slinkumu.

Pieņemu, ka Karolina varētu stāstīt un radīt ka viņa aiz sevis tualetē atstāj rožu ziedlapiņas un publika ticētu. :-D
28.02.2015 00:36 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man patika viņas blogs, sākot jau ar veco bloga nosaukumu, bet kaut kā...apnika. Un tagad, kad izlasīju par tām pārāk rediģētajām bildēm, nē, nav tas vispār vairs man. Bet tā baltā māja gan ir joprojām mans sapnītis.(l)
27.02.2015 23:17 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
mēs ar draugu esam haosa cilvēki :) :D mums viss visur mētājas, nav vietā. Nesanāk mums to kārtību ieturēt, tādēļ reizi nedēļā taisam ģenerāltīrīšanu, kas parasti noturās 1 dienu :D
27.02.2015 23:17 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
krista, un kā Tev pašai liekas kāda izskatās māja ja ir kaut viens sīkais? Kamēr mājā dzīvo tikai divi pieaugušie tikmēr darīt tiešām nav nekas daudz, bet lidz ar bērna ierašanos, kad šis mazliet paaugas, parādās daudzi ekstra mājas soļi- jāgatavo ēst vel vienam cilvēkam kurš nevar ēst ko pieaugušie, mājas uzkopšana kura reizēm ir tīrais murgs, pastaigas ar bernu, bērna apkopšana un apucināšna. Vēlāk vel nāk klāt mācības. Tiesa, daudz kas no tā visa atkrīt ja sīcis B/D atstāj sešos vakarā, tad darba ir mazāk.

Tai blogerei beerns veel nav taadaa vecumaa, lai sagrieztu maaju otraadi 5 minuutees. Bildees tak nevar redzeet vai puteklji ir svaigi noslauciiti, vai biskjiit uzkraajushies.
Tiesa, vienu lietu gan esmu ieveerojusi ka lv cilveeki ar kaartiigaam maajvietaam nekad nav izceelushies, taapeec varbuut tas eedaas taa aciis. Pat beerni nav attaisnojums tam, ja maaja izskataas peec karaauka. Visbiezjaak pieaugushie pashi sagreeko, jo ir gruuti tak to kruuzi ejot aara no istabas pakjer liidzi un daziem diez kaapeec liekaas eertaak nogjeerbties un mest apgjeerbu kur pagadaas, jo ir tik gruuuuuti tak vienu soli paspert liidz veljas grozam. Ar beerniem maaja ne vienmeer laistiisies, stuuros buus puteklji un trauki savu reizi izlietnee pastaavees, kaada rotaljlieta uz griidas buus, bet taapat maajvieta izskatiisies izskatiisies pusliidz normaali.
27.02.2015 23:13 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Noteikti neiedvesmo. Pirmo reizi no cosmo uzzinu par šādu sievieti. Pirmkārt, neinteresē blogi valodā, ko nepārzinu. Lai iedvesmotu, man būtu jāzina, kas vairāk par to, kādas drēbes velk un kādu ēdmaņu liek galdā. Par blogiem nezinu.. Taču ir bijis tā, ka esmu pirkusi kioskā kādu žurnālu tikai tāpēc, ka ļoti interesē kādas konkrētas sievietes dzīvessstāsts un domas, ko viņas saka ir jēgpilnas un, jā, pašas sievietes šķiet iedvesmojošas. Piemēram, modes žurnāliste Una Meistere, arhitektes Vēsma Kontere un Zaiga Gaile, finansiste Ilze Jurkāne. Taču diendienā sekot kādas sievietes mantu un drēbju pasaulei.. nu nē, tās tomēr ir tikai lietas. Mani iedvesmo cilvēki, nevis lietas(l)
27.02.2015 23:02 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Visus komentārus neizlasīju, par šo blogeri arī neko nezinu, bet varu saprast, kāpēc sievietes jūsmo. Jo lielai daļai no mums gribas sasniegt to American Dream - par skaistu māju, labu vīru, pulciņu bērnu, bet tajā pašā laikā negribas būt mājsaimniecei, bet veiksmīgai un pašpietiekamai.. Un tas ir iekodēts jau no pasakām, multenēm ar ilgi un laimīgi beigām, kur jābūt čaklai, gudrai un skaista un tad būs princis un visi pārejie labumi..
27.02.2015 21:41 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
krista, un kā Tev pašai liekas kāda izskatās māja ja ir kaut viens sīkais? Kamēr mājā dzīvo tikai divi pieaugušie tikmēr darīt tiešām nav nekas daudz, bet lidz ar bērna ierašanos, kad šis mazliet paaugas, parādās daudzi ekstra mājas soļi- jāgatavo ēst vel vienam cilvēkam kurš nevar ēst ko pieaugušie, mājas uzkopšana kura reizēm ir tīrais murgs, pastaigas ar bernu, bērna apkopšana un apucināšna. Vēlāk vel nāk klāt mācības. Tiesa, daudz kas no tā visa atkrīt ja sīcis B/D atstāj sešos vakarā, tad darba ir mazāk.
27.02.2015 21:26 |
 
Reitings 29
Reģ: 23.07.2014
Man liekas, ka tīras un gaumīgas mājas uzturēšanai nav vajadzīgs vīrs-miljonārs pie sāniem. Nu tāda žults te panesās, fui. Tiešām kāda labprātāk skatītos uz vidusmēra sievieti ar pēcdzemdību depresiju, lieko svaru, vīru-alkoholiķi un ēdienkarti, kura sastāv no kotletēm un krējuma?

Būsim reāli, mūsdienu blogi ir personalizētāks glancēto žurnālu variants. Protams, tie jālasa ar saprātu un šķipsniņu sāls, tomēr pieejot tiem ar pareizo attieksmi var smelties iedvesmu ikdienai - kaut vai noslaucīt putekļus un izmazgāt grīdu.
27.02.2015 18:51 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Nē, neiedesvo. Neko tāāāādu tur neredzu.
27.02.2015 18:42 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Kaapeec nesekojat taam,kuraam ir kaut kas originaalaaks un piezemeetaaks juusprat?

Es nesekoju nekur un nevienam. Nekad neesmu reģistrējusies nekādos instagrammos u.c. muļķībās. Es pat tīņu gados ne par vienu nefanoju, kāpēc lai to darītu tagad un smeltos kaut kādu mistisko iedvesmu no svešiem cilvēkiem. :D ? Ja tas būtu reāls dzīvesstāsts vai vismaz realitātes šovs, tad paskatītos cik tur tiešām no tā visa perfektuma ir.
Saprotu, ka tas ir viņas darbs, malacis, lai pelna kā grib. Nemaz nezināju, ka var palikt stāvus bagāts ar bloga rakstīšanu un bilžu publicēšanu. Man neskauž, tikai priecājos, bet nekādu iedvesmu neredzu.
27.02.2015 18:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es saaku domaat ,kaadu cilveeku blog man liktos taadi loti interesanti-es pat tagad nezinu-veiksmiigu jaa,bet noteikti man laikam vajag to procesu,to reaalo dziives modeli.Man netraucee tas vinas perfektais izskats-tas noteikti var iedvesmot , savest sevi arii mazliet kaartiibaa,piemeeram maajaas,taapat arii pasniegt eedienu taa smukaak,nevis vienkaarsi uzmest uz skiivja!Tas viss ok,bet man laikam vajadzeetu vairaak to "reaalo ikdienu" arii tajaa perfektajaa dziivee.
Loti nepatiik nekas samaakslots.
27.02.2015 17:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Bail iedomaaties kaa izskataas Quinces dziivesvieta. :-D It kaa taa buutu baigaa maaksla uztureet maaju kaartiibaa.
27.02.2015 17:22 |
 
Reitings 56
Reģ: 26.02.2015
Baigaas liekules taas,kuras noliek.Tepat noliekat saveejaas,kad kaada iepublicee selfiju ar taadu izskatu kaads ir vai pat sapuceets,bet noliek,sakot,ka jaakopj sevi,nav gaumes utjpr. Bet,kad tiek paradiits labaakais variants,ne kaut kaada maaksliigaa uzpumpeetaa caca,tad atkal slikti- lelle.
Ja jau shii ir lelle maaksliiga,tad ko sekojat taam uzpumpeetaam cacaam instagramaa un kur veel tur?Kaapeec nesekojat taam,kuraam ir kaut kas originaalaaks un piezemeetaaks juusprat? taadas liekules(t)
27.02.2015 16:48 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nē, liekas, ka baigā lelle.


Kura vieta tur ir lelle? Loti skaista, kopta, nparcepta sieviete ar gaumi. Tas, ka skropstas maksligas, so what?
Iedvesmo noteikti par skalu teikts, man vispar nepetik nevienam ta sekot un luret vinu bildes, bet nu teikt , ka neglita, mulke utt. gan nevaru teikt.
27.02.2015 16:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits