vai jūs iedvesmo?

 
Reitings 15
Reģ: 17.01.2013
man simpatizē uz ļoti iedvesmo šī norvēģu blogere - http://carolinebergeriksen.no
ko jūs par viņu domājat? Vai vēlētos sev tādu dzīvesveidu?
26.02.2015 23:13 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
neteikšu, ka viņa mani iedvesmo, bet blogam sekoju un kāpēc ne, es sekoju arī instagram dažādiem cilvēkiem, arī tādām sievietēm, kuras tiešām neko nedara un posto tikai to, ko katru dienu uzvilkušas, tāpat es regulāri apmeklēju weheartit.com, kurā arī ir pārsvarā bildes no perfektām dzīvēm. nav tā, ka es jūsmoju un mērķtiecīgi uz to tiecos, bet tas mani savā ziņā motivē un es labāk skatos šos saitus nekā lasu ziņas tvnetā.

un tas, ka citas saka viegli būt biezo sievām, tā jau arī nav, katram savas grūtības, tikai vieni publiski čīkst otri to slēpj, bet mani tas nesatrauc.
27.02.2015 11:30 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Undiya, Tu dzīvo Latvijā? Pasaka, manuprāt, ir tas, ko Tu saki. Neticu, ka ir daudzi tādi, kuriem 25 gados LV dod māju uz kredīta vai kuri to reāli dara. Šeit tomēr ir pārāk nestabila un zema ekonomika. Mūsu dzīves līmenis ir pārāk atšķirīgs, sākot no sociālajām garantijām, kredītu iespējām, beidzot pat ar domāšanu. Protams, ir izņēmumi, bet es runāju par vidējo masu. Arī sevi, jo,neraugoties uz to, ka Latvijā pelnu labi, reāli saprotu, ka tas ir nekas. Dzīves līmenis tāpat ir zems, ja salīdzina ar citām valstīm.
27.02.2015 11:28 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
kopš mana māsīca satiekas ar futbolistu (viņa nedzīvo LV), viņš lika tieši viņai izdzēsties no soc.tīkliem, lai neviens viņu neredz :D
27.02.2015 11:09 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Man vinja loti patiik un iedvesmo. Lapa ir pie favoriitiem, katru dienu atveru un tulkoju ar googles tulkotaju,kas ir baigais sviests, un meginu saprast,ko tur raksta.
27.02.2015 11:09 |
 
Reitings 2425
Reģ: 17.02.2015
Nu bet tas taču ir muļķim skaidrs, ka blogs šādi ir veidots nejau tādēļ, ka tā ir viņas dzīve, bet tas ir bizness. Viņa ar blogošanu pelna naudu. Un ar to, ka viņa izveido šo perfekcionisma ilūziju jau arī viņa paķer tos miljonus sekotāju. Katrs normāls cilvēks dziļi sirdī saprot, ka neviens negatavo vakariņas un perfekti tīras plīts, kur visas sastāvdaļas ir saliktas sirds formas trauciņos ap plīti... Tas ir viens no tādiem sīkumiem, bet tas taču arī tas, ko viņa pārdod - visu smuku, tīru, gaišu... viņa pārdod ilūziju, ka sieviete var izskatīties fantastiski, audzināt bērnu, māja vienmēr būs perfektā kārtībā, viņa dzīvo jaukā vietā, velk skaistas drēbes utt. Man pat liekas dīvaini, ka kāds te raksta, ka viņai ir tik garlaicīga dzīve, ka viss jāfočē utt.... bet tas jau ir viņas "darbs"! Un ja jūs varētu kaut mazāko daļiņu pelnīt darot to, ko dara viņa, es šaubos, ka jūs šausminātos par to, ka kāds pelna tūkstošiem ik mēnesi par to vien, ka ieliek savā blogā bildīti :) Viņa ir ĻOTI gudra sieviete, skaista sieviete. Malacis!
27.02.2015 11:06 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Vai tad tu nerunāji par Norvēģiju? Uz kredītu māju var paņemt arī LV, nevajag būt ārzemēs, lai to izdarītu.
27.02.2015 11:05 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Undiya, tās nav pasakas. Vienkārši daudziem latviešiem liekas, ka, ja Latvijā tas ir neiespējami, tad arī citur pasaulē tā ir. Man tikko draudzene no Anglijas 25 gados ar vīru abi paņēma māju uz kredīta. Strādā ļoti, ļoti labi atalgotā darbā Londonas centrā. Es, savukārt, dzīvojot Latvijā zinu, ka pie savas mājas tikšu labi, ja gados 40.
27.02.2015 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 4952
Reģ: 29.01.2009
Īsti nesekoju viņas blogam, tāpēc visticamāk neiedvesmo gan viņa.... Tik cik man viņa labāk patika ar blondiem matiem, tagad neliekas tik ļoti skaista kā iepriekš. :)
Bet neko sliktu par viņu nedomāju, dzīvesveidam nav ne vainas. Zinu vēl dažas sportistu draudzenes/sievas, kuras sēž mājās, taisa blogus, sporto, rūpējas par bērnu, kamēr vīri piedalās sacensībās. Ja viņas to var atļauties, tad viss kārtībā. Neko sliktu tur tiešām neredzu. Nezinu vai gribētu tādu dzīvesstilu, varbūt jā, varbūt nē.... :D
27.02.2015 11:00 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tas būtu kaut kāds sasniegums, ja viņa būtu parasta vidusmēra sieviete, kas strādā, uztur sevi un vēl uzspēj par bērnu forši rūpēties un ar desmit hobijiem nodarboties. Tad tas būtu iedvesmojoši un apbrīnojami. Iepirkties, vazāties pa restorāniem, rādīt jaunākās lupatas un ēst veselīgi pa biezā veča naudu nav nekāds sasniegums. Katra golddigere, kas nogrābusi biezo to varētu darīt, ja gribētu. Tāpat nav nekā cita ko darīt pa dienu.

+
27.02.2015 10:50 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Ok, es nerunāju konkrēti par Karolīnu šoreiz, bet es nesaprotu tieši to šūmēšanos par un ap tā saucamo pārperfekto dzīvi! Es Instagram sekoju daudziem nepazīstamiem cilvēkiem ar šķietami perfektu dzīvi (labi, neteiksim perfektu, bet krietni interesantāku par vidusmēra cilvēka dzīvi ar ikdienas scenāriju darbs- mājas- darbs), jo man patīk skatīties skaistas lietas nevis kašķēšanos par tirgus somiņu(t) Tā arī es izskaidroju viņas bloga milzīgo popularitāti.

Mums visiem ir savi zemūdens akmeņi :) Un skaidrs, ka īstā dzīve ir tur ārā, ārpus kadra.
27.02.2015 10:50 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
māja agrā vecumā
Nopietni? Kur tādas pasakas dzirdētas? :D
27.02.2015 10:49 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Ienāca prātā seriāls Bīstamās Mājsaimnieces varone Brī, kura arī no ārpuses bija ideāli perfekta. Neticu tādam perfekcionizmam.
Pašķirstīju blogu, nesaprotu par ko īpaši sajūsmināties, nu nopirka jaunu firmas somiņu, nolakaja nagas, apēda salātu, garlaicīga dzīve. Ja viņa somiņu nopirktu turgū par ilgi un sūri krato naudu, tā pēc divām nedēļām saplīstu, viņa ietu kašķēties uz veikalu, kurs pa to laiku jau aizklapēts ciet, tad būtu sižets un intriga, bet tā ...
27.02.2015 10:44 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Tas nozīmē, ka sievietei jābūt izcilai - jāprot perfekti gatavot, skaisti noformēt visu, uzturēt perfektu kārtību mājās, uzturēt perfekti sevi formā, audzināt un lolot mazuli


Bet no otras puses-kāpēc uz to netiekties? Pat tad, ja tas ir samērā nereāli un blogs neattaino patiesību.. Es vienkārši uzskatu, ka ja nospraud sev nereāli augstus mērķus dzīvē, tad, tiecoties pēc tiem, pat nepamani, cik tuvu augstiem mērķiem jau esi. Es domāju, ka daudz ko maina arī dzīves līmeņa atšķirības. Norvēģija tomēr ir turīga valsts un dzīves līmenis atšķiras, cilvēki dzīvo labāk, daudz kas viņiem ir pašsaprotams. Piemēram, māja agrā vecumā. Latvijā tūkstošiem jaunieši domā, kā tikt pie kredīta dzīvokliem, par māju pat domāt baidās 25 gados, kas mums ir normāli. Tur tas viss ir savādāk.
Vēl attiecībā par Karolīnu ir tas, ka viņai nav pilnas slodzes darbs ārpus mājām. Viņa augas dienas pavada mājās un es ticu, ka tādā gadījumā ir laiks daudz ko iemācīties, apgūt, uzturēt tīru māju. Es, strādājot birojā līdz 17.00, pēc tam uz studijām līdz 21.00, ap 22.00 jau bezspēkā ievēlos gultā. Kad drīzumā vairs nestrādāšu, ticu, ka daudz ko paspēšu vairāk.
27.02.2015 10:40 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Norvēģu valodu nesaprotu, zinu tikai dažus vārdus, tāpēc vēl nemācēšu spriest vai iedvesmo, par viņu nemaz nezināju, bet tikko sāku sekot instagram, apskatoties bildes sapratu, ka labprāt pasekotu. Vispār, runājot par norvēģiem, viņi mani iedvesmo kā kopums. Man ļoti patīk viņu zeme un tā tauta. Tāpēc noteikti, kaut kad sākšu mācīties arī viņu valodu, tas ietilpst manos mērķos, jau kādu laiku par to domāju. Man patīk, ka norvēģiem tā dzīve ir īstāka un patīkamāka Viņiem ir iespējas. Viņi gan strādā, gan prot baudīt dzīvi.
27.02.2015 10:36 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es labāk aizeju uz teātri, nekā lasu to.
27.02.2015 10:30 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tas nozīmē, ka sievietei jābūt izcilai - jāprot perfekti gatavot, skaisti noformēt visu, uzturēt perfektu kārtību mājās, uzturēt perfekti sevi formā, audzināt un lolot mazuli :-)
Nekāds brīnums, ka daudzas nonāk stresā ka nespēj visu to izdarīt, tik neviens jau neraksta ka māju uzkopj mājkalpotāja, bērniņu auklē arī auklīte, un gan jau arī kas gatavot palīdz. Skaisti jau protams :-)
27.02.2015 10:27 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Bet kas tur ar tiem komentāriem bija? Es pareizi sapratu, ka viņas vīrs bija dzēsis arī visus sliktos komentārus blogā par viņu?:-O
27.02.2015 10:26 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
Necienu to, ka retušē bildes lai padarītu sevi slaidāku! Sevišķi tās, kuras tika uzņemtas "dažas dienas pēc dzemdībām". Sākotnēji vēl noliedza... Beigās, kad profesionāli fotogrāfi sāka teikt, ka 100% retušētas, tad beidzot atzina


Tas man šķita tizli. Gan tā melošana, gan tā stulbā taisnošanās pēc tam. Pēc tā vairs blogu neskatos, jo zuda simpātijas pret šo personu un vairs nav ticamības nekam no redzamā vai rakstītā. Ja būtu rādījusi realitāti, lai vai tā nav tik perfekta kā kādai lellei skatlogā, tad tas būtu cilvēcīgi un patiesi. Vai arī, ja realitāte tobrīd neapmierina, tad nerādi neko. Uzraksti ierakstu, ka šobrīd negribas bildēties utt. Tas būtu bijis ļoti cilvēcīgi un saprotami. Taču, retušēt, melot un pēc tam mēģināt attaisnoties, žēloties par lasītāju, komentētāju attieksmi...var redzēt, ka svarīgi ir tikai izlikties par to neīsto, perfekto lelli un tādi cilvēki mani neiedvesmo.
27.02.2015 10:22 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bildes no dzīvokļa arī, kur ēdienu gatavo - ļoti sterils viss. Pārāk kārtīgi! Nezinu, kā var dzīvot tādā kārtībā - nevar izdarīt nevienu lieku kustību :D Un gatavot ēst? Es jau pirmajā minūtē notašķītu visu skaisto virtuvi ar taukiem! Tās bija manas pārdomas par sterilo kārtību bildēs, kas zog ticamību.
27.02.2015 10:22 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Es tieši beztēmā par viņu ierakstīju un tikai pēc tam pamanīju, ka ir aktīva diskusija par viņu :D

Jā, man viņa patīk un iedvesmo. Skaista sieviete, kuru sirsnīgi (ne negatīvi) apskaužu par to, ka sieviete var darīt to, kas viņai patiesi patīk, būt formā, veltīt laiku darbam, sev, bērnam vienlīdzīgi. Protams, ka iedvesmo viņas zināšanas par veselīgu uzturu, sportu...sekoju kādu gadu viņai.

Vienīgais, nebiju ilgi skatījusies blogu un pamanīju, ka viņai bijis kaut kāds milzīgs skandāls, saistībā ar komentāriem un kaut kādu bilžu viltošanu. Vai kāda par to zin kaut ko?

P.S. Blogs ir arī angļu valodā tās, kuras saka, ka nesaprot norvēģu valodu. Man pašai vienkārši nav izcila angļu valoda :D
27.02.2015 10:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits