vai jūs iedvesmo?

 
Reitings 15
Reģ: 17.01.2013
man simpatizē uz ļoti iedvesmo šī norvēģu blogere - http://carolinebergeriksen.no
ko jūs par viņu domājat? Vai vēlētos sev tādu dzīvesveidu?
26.02.2015 23:13 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Neiedvesmo, jo es iedvesmu savādāk saprotu. Uz šo paskatoties - uz ko viņa varētu mani iedvesmot? Skriet pirkt tādas pašas šmotkas? Būt aukstai? Laiskoties pa māju? Izlikt visas pasaules apskatei dzīvi un pat bērnu, tiklīdz tas piedzimis? Pārveidot savas bildes, tad skaļi bļaut, ka nekas nav pārveidots? Tādas iedvesmas man nav vajadzīgas.
27.02.2015 14:39 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Jansone, jau kad uzsaka blogu vai tomēr turīgāka palika kad blogs ieguva popularitāti un reklāmdevējus ? Kurš bija pirmais? Vai viņa meklēja kapitālu biznesa uzsākšanai va tomēr viņai jau bija zināms dzīves standarts?

Es tomēr neuzskatu, ka viņa ir kaut ko īpašu sasniegusi vai piemīt kas īpaši iedvesmojošs. Vīrs, bērns, šopings, majas uzturēšana, sportošana, ēst gatavošana, pucēšanās, blogošana. Ir augstākā izglītība kabatā, cik sapratu mācās par fitnesa treneri. Ļoti tipiski jebkura sabiedrības slāņa mājsaimniecei un loti tipisks dzīves modelis, kuru cosmo norej atskaitot tikai tos gadījumus kad šāda dzīves modeļa dzīvotāja ir populāra blogotāja.
Un atļaujiet pasmaidīt ar viņas darbu. Jums neienāk prātā, ka bildes viņa blogam taisa tikai reizi vai divas mēnesi pirms tam ieplānojot atrādamo aktivitāšu un lietu sarakstu, mājkalpotājas nākšanu, pasūta paiku interneta, uzaicina vizāžistu un frizieri? Vai arī jums liekas ka viņai ir burvju zizlis kas bardaku pārvērš svaigu ziedu buķetēs? :-D
27.02.2015 14:54 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
P. S. Man būtu kauns pelnīt naudu kā to dara minētā bloga autore. Tā ka skaudība manā gadījumā atkrīt.
27.02.2015 15:00 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Jums neienāk prātā, ka bildes viņa blogam taisa tikai reizi vai divas mēnesi pirms tam ieplānojot atrādamo aktivitāšu un lietu sarakstu, mājkalpotājas nākšanu, pasūta paiku interneta, uzaicina vizāžistu un frizieri?


Ja mācētu lasīt viņas blogu, tad zinātu, kā tā nudien nav. ;)
27.02.2015 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Nē, man nevajag tā iedvesmoties. Pašai ir jauka dzīve :) Nemaz negribētu būt viņas vietā.
27.02.2015 15:10 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Jums neienāk prātā, ka bildes viņa blogam taisa tikai reizi vai divas mēnesi pirms tam ieplānojot atrādamo aktivitāšu un lietu sarakstu, mājkalpotājas nākšanu, pasūta paiku interneta, uzaicina vizāžistu un frizieri?


Uz to pusi.
Sava veida realitātes šovs, tā ka pieņemu, ka tas nereti varēti būt diezgan smagi gan viņai pašai, gan ģimenei.
27.02.2015 15:11 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
P. S. Man būtu kauns pelnīt naudu kā to dara minētā bloga autore. Tā ka skaudība manā gadījumā atkrīt.


Par ko kauns? Šo es nesapratīšu. Var neinteresēt darbs, man arī neinteresē blogošana, bet kaunēties, par ko? Par to, ka veiksmīgs blogs, kurš visbiežāk sākumā ir hobijs, pārvēršas arī veiksmīgā naudas pelnīšanas līdzeklī?

Ļoti tipiski jebkura sabiedrības slāņa mājsaimniecei un loti tipisks dzīves modelis, kuru cosmo norej atskaitot tikai tos gadījumus kad šāda dzīves modeļa dzīvotāja ir populāra blogotāja.


Tipiski? Lūdzu, būsim reālistes. Nav nekā tipiska. Jā, arī forumā un arī dzīvē ir daudzas sievietes, kuru dzīves modelis ir tipisks viņai, bet lielākoties tas noteikti nav tipiski. Ja tas būtu tik tipiski, tad viņai nebūtu miljoniem sekotāju. Karolīnes mēŗkis arī nav iedvesmot ikkatru, bet fakts, ka sieviete ir apbrīnas vērta ar to, ka ar labu hobiju var pelnīt lielu naudu un atļauties dzīvē visu to, ko ne visas sievietes var.
27.02.2015 15:11 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Salomē, es nešaubos ka viņa savā blogā raksta tikai un vienīgi baltu patiesību , jo īpaši tāpēc ka blogs ir viņas bizness, kas padarījis viņu bagātāku par vīru futbolistu. :D Par retušētajām bildēm viņa jau nemaz nemeloja, ka tās ir pielabotas.
Katrā ziņā ja cilvēks pats visu to dara, tad laiku tas aizņem pietiekoši. Viņas vietā es nebutu muļķe un netaistu fotosesijas katru otro dienu, bet reizi divās nedēļas, jo sagatavošanas plus kāds kas fotografē prasa laiku. Sabiedē reizi divas nedēļās un miers, lai ir laiks savai dzīvei ne tikai blogam. Bet kurš tad teiks ka visi mēneša laika atrādītie outfiti ir bildeti vienā dienā? Sagraus ilūziju taču, bet ar ilūziju jau arī popularitāti uztur. Neteiks taču bloga lasītajiem kuri nez kāpēc iedomājusies ka ir Karolinas draugi, ka viņi vienkārši ir viņas peļņas avots, tas sagrautu emocijas kuras tiek pārdotas.
27.02.2015 15:18 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
Kāda no jums tiešām tic šādām Perfektajām dzīvēm? neatkarīgi no situācijas (slima, aizgulējusies, mazulis apslimis) cilvēks tiešām spēj būt perfekti apģērbies, ar perfektiem matiem ar perfekti noformētu paiku uz šķīvja?
neredzu no kā tur būtu jāiedvesmojas, manuprāt, ir parādīta tikai smukākā, rādāmā daļa un viss! tas arī rada to ideālo tēlu...
ja šādiem cilvēkiem taptu bildes, piemēram, nedēļu no vietas, neizlaižot mirkļus, kad, piemēram, piemetusies caureja, 40 grādi vai burtiski pirmajā momentā, kad galva tiek pacelta no spilvena, tā bilde būtu gaužām cita.
p.s. sen pierādīts, ka visas šitās fotožopētās krāsaino žurnālu bildes tautu (vairāk jau sievietes, jo ir tendence salīdzināt sevi ar citām) dzen kompleksos :D
27.02.2015 15:21 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ziniet kas man patiik? Ka pat esot populaara aarzemees, vina vienalga turpina rakstiit norveegu valodaa.
27.02.2015 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Iedvesmo tieši tik pat daudz, cik seriāls Gossip girl - necik, jo vērtība un saturs tieši tik pat reālistisks un vērtīgs.
27.02.2015 15:27 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Jansone, par to ka taisa teātri no savas privātas dzīves, kauns par seklumu, par intelektuālo tukšumu. "Es te pie eglītes ", "Es te kafiju dzeru", "Es ar bēbi pastaigā", "Mana mīļā YSL somiņa" un tādā garā. Viņas sekotāju un bloga lasītāju skaits neapliecina viņas ģenialitāti, bet gan sekotāju garīgo un intelektuālo tukšumu tāpat kā visi tie Kardašanu un tamlīdzīgu slavenību fani, kuri fano paši nezina par ko.
27.02.2015 15:27 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tikai nedaudz nejauka, kā redzi te ir cilvēki kas tic, vieni pilnīgi aklu tic ka tā visa ir balta patiesiba, citi gandrīz visam tic un tiem kas atļaujas apšaubīt bloga autores ģenialitāti vienkārši skauž.
Ko tur ko skaust ? Es nezinu kādā stresā mana ģimene būtu ja es taisītu tādus perfektos ģimenes mirkļus. Vīrs pēc darba un brīvdienās grib atpūsties nevis kamerai pozēt, bērnam vienmēr ir savs noskaņojumus un savas vēlmes ko darīt, man mājās ir savi pienākumi un intereses kam veltīt laiku. Es te visus trakus padarītu, ja mēģinātu no viņiem pasaku ģimenīti uztaisīt.
27.02.2015 15:34 |
 
Reitings 56
Reģ: 26.02.2015
Quince bet taa esi tu.Kapec meeri visus peec savas gimenes?Ar to ari Karolina atskiras,ka vinai viirs,kas atbalsta vinas hobiju un biznesu,aktivi taja piedalas,mazaa pecina paklausiiga un miiliiga,ne taa kaa tavaa gimenee.Kapec nevar but sapnu gimene es to nekaa nevaru saprast.Un es neticu,ka vina divreiz menesi sabildejas.Pilnigi noteikti vismaz reizi nedelaa tam visam aziet. tu maz vari iedomaaties cik daudz laika aizietu paargeerbties, braukt uz citaam dazhadam vietaam focheeties?Turklat vinai mainaas vietas,nav taa ka ar dazhadiem outfitiem sabildeejas kanaalmalaa.
27.02.2015 15:39 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
ja šādiem cilvēkiem taptu bildes, piemēram, nedēļu no vietas, neizlaižot mirkļus, kad, piemēram, piemetusies caureja, 40 grādi vai burtiski pirmajā momentā, kad galva tiek pacelta no spilvena


Vai tad vispār ir kāda sieviete vai meitene, kura liek sociālajos portālos bildes, kur viņa ir ar rota vīrusu, aizpampušām acīm, apdirsušos bērneli, netīriem matiem, ataugušiem nagiem, treniņtērpos utt.?
Miss reālistes, lūdzu, jums ir iespēja visu pasauli iepazīstināt ar reālo dzīvi, publicējot savas necilās dzīvītes piemērus :D
27.02.2015 15:44 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Quince, nevajag visus mērīt pēc tā, kas interesē Tevi un Tavu ģimeni :) Tomēr censties nepārtraukti kaut kur atrast "zemūdens akmeņus" man liekas nedaudz muļķīgi, jo zinu, ka ir neskaitāmas sievietes, kuras tiešām paspēj gan izcilā tīrībā māju uzturēt pašas, gan pelnīt naudu un labi izskatīties. Karolīnei ir vienkārši kopts augums, seja, mati, zobi un ja tas viss ir, tad nav nekādu īpašu rūpju nepieciešams, lai katru dienu izskatītos ļoti labi. Protams, ka finanses maina daudz, bet vienlaikus par nekādu naudu par nopērkama mērķtiecība un uzņēmība, kas viņai piemīt-katru dienu tik aktīvi sportot, veselīgi ēst, mācīties, būt ar ģimeni-tas tak ir forši un es tikai priecājos, ka kāda to visu paspēj :)
27.02.2015 15:45 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Noteikti neiedvesmo, jo šodien bija otrā reize mūžā, kad atvēru viņas blogu. Pirmā bija iepriekšējā reizē, kad cosmo bija diskusija par viņu.

Ok, mani vispār neaizrauj kaut kādu blogu lasīšana. Jo īpaši, ja tas ir man nesaprotamā valodā. Un mani tiešām neinteresē, ko ēd vai dara futbolista sieva Norvēģijā.
27.02.2015 15:47 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Ar to ari Karolina atskiras,ka vinai viirs,kas atbalsta vinas hobiju un biznesu,aktivi taja piedalas,mazaa pecina paklausiiga un miiliiga,ne taa kaa tavaa gimenee.

Nu protams, kaimiņu dārziņā, zāle vienmēr būs zaļāka. :-D
Un vēl, nav perfektu bērnu. Tu domā, ka bērnu nosēdināsi krēslā, un līdz vakaram tas bērns tur sēdēs - perfekti stīvs kā lelle. :-D Nesmīdini, visi bērni ir mīļi un palaidņi, cits vairāk cits mazāk. :-P:-P
27.02.2015 15:49 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Vai tad vispār ir kāda sieviete vai meitene, kura liek sociālajos portālos bildes, kur viņa ir ar rota vīrusu, aizpampušām acīm, apdirsušos bērneli, netīriem matiem, ataugušiem nagiem, treniņtērpos utt.?
Miss reālistes, lūdzu, jums ir iespēja visu pasauli iepazīstināt ar reālo dzīvi, publicējot savas necilās dzīvītes piemērus


Ne blogs, bet pa discovery tāds šovs iet Mazulīte Bu-Bu, tur viss reāli

27.02.2015 15:49 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
quince ar saviem komentāriem nolika teju divas trešdaļas visu blogeru šajā jomā. dibensāpe much? :D
27.02.2015 15:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits