vai jūs iedvesmo?

 
Reitings 15
Reģ: 17.01.2013
man simpatizē uz ļoti iedvesmo šī norvēģu blogere - http://carolinebergeriksen.no
ko jūs par viņu domājat? Vai vēlētos sev tādu dzīvesveidu?
26.02.2015 23:13 |
 
Reitings 56
Reģ: 26.02.2015
Kaut kas viņas sejā ir mainījies, vairāk fillera lūpās un zoda implants?

Varbuut tapec,ka vienkarsi ar gadiem cilveki vismaz nedaudz,bet mainaas? Nekas vinai nav implanteets,sejas vaibsti pilnigi tie pashi ar atshkiribu,ka vina nobriest un klust pieaugushaka. Paziistu loti daudz piemeeru,kur burtiski dazhu gadu laikaa meitenes taa mainaas,bet shis tiesham pat nav tas gadijums.Ir ari tadas,kuras nemainaas kopsh pilngadiibas liidz pat gadiem triisdesmit,bet taapeec nevajag teikt,ka taas,kuras mainaas un kluust skaistaakas uzreiz sev injicee;-)
27.02.2015 09:11 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Izskatās, ka viņai ir diezgan niecīgs interešu loks - maniakāla veselīgā ēšana un lupatas. Bērns kaut kur pa vidu. Ja tie teksti būtu interesanti un ar kādu domu, tad varbūt būtu iedvesmojoši, bet arī tie ir pliekani un garlaicīgi.
Mani iedvesmas avoti ir spēcīgi cilvēki, stipras personības. Tādus cilvēkus es apbrīnoju un no viņiem smeļos iedvesmu. Viņa man tāda nešķiet. Bārbija pie slavena sportista sāniem un viss. Bet gan jau, ka ir forši kad lielākā problēma dzīvē ir, kādas kurpes vilkt pie kleitas un cik mellenes drīkst apēst dienā, lai nepieņemtos svarā. Kādu tas iedvesmo. Uz pasaules ir dažādi cilvēki.
27.02.2015 09:11 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Regulāri skatos tikai 2 blogus un šis ir viens no tiem. Pilnīgi noteikti iedevesmo neizlaist treniņus, uzpucēties arī ikdienā un sakārtot māju. Daudz, kas no apģērbiem arī nav manā stilā un diemžēl jāteic, ka pēdējā pusgada laikā daudzās bildēs man šķiet, ka viņai seja tāda raganīga palikusi. Bet blogs ir super tik un tā. :-)

Pati arī biju izdomājusi rakstīt blogu, nu tik rakstīšu, nu tik būs.... Jā, kā tad...:-D Tas ir tik liels darbs, ka atmetu ar roku. Lai raksta tie, kam padodās.
27.02.2015 09:13 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Kaut kā neinteresē blogs.
Vispār neviena cilvēka blogu nelasu.
Esmu laikam ''atpalikusi''. :D
27.02.2015 09:20 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Necienu to, ka retušē bildes lai padarītu sevi slaidāku! Sevišķi tās, kuras tika uzņemtas "dažas dienas pēc dzemdībām". Sākotnēji vēl noliedza... Beigās, kad profesionāli fotogrāfi sāka teikt, ka 100% retušētas, tad beidzot atzina un atvainojās. Kāpēc vispār tad likt bildes? Vo tas man ļoti nepatika...

Bet kopumā uz blogu jauki paskatīties, saprotot, ka tā nav realitāte, bet kā skaista pasaciņa
27.02.2015 09:38 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es agrāk viņai sekoju instagram, bet nu jau vairs nē. No vienas puses mani interesē reālāki cilvēki, kas dzīvo vienkāršāku dzīvi, tā jau protams skaistas bildes blogā, valodu nesaprotu :-)
27.02.2015 10:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tagad kad pasakiet par to zodu, man ar šķiet aizdomīgs, ļoti pat. Bet nu kāda nozīme... :-) varbūt ja man būtu iespēja es ar kaut ko pievilktu sejā |-)
27.02.2015 10:12 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mans viedoklis ir tāds, ka es nedomāju, ka viņa ir nekas, maz interešu utt. Patiesībā apsveicami, viņa vismaz ar savu darbu ir spējusi nopelnīt naudu, dara kaut ko interesantu sev, seko ne tikai Zviedrijā, bet arī citur pasaulē, viņa sporto, ķermenis izskatās labi, to sasniegt nemaz tik viegli nevar. Kritikai par viņas sasniegumiem nav vietas, ja vien kāda nav nopelnījusi tikpat daudz cik viņa. Un galu galā, viņa taču neizceļas ar kaut ko negatīvu, nemeklē lētu popularitāti. Apsveicami.
Bet man kā lasītājai, šajā gadījumā gan vairāk skatītājai sāka garlaikot, jo viss pārāk sterili. Citādi patiesi apsveicami, ka viņa dara!!! :-)
Un nokļūt tik tālu lai aiz Tevis stāvētu komanda arī jāmāk, ne tā? ;-)
27.02.2015 10:18 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Es tieši beztēmā par viņu ierakstīju un tikai pēc tam pamanīju, ka ir aktīva diskusija par viņu :D

Jā, man viņa patīk un iedvesmo. Skaista sieviete, kuru sirsnīgi (ne negatīvi) apskaužu par to, ka sieviete var darīt to, kas viņai patiesi patīk, būt formā, veltīt laiku darbam, sev, bērnam vienlīdzīgi. Protams, ka iedvesmo viņas zināšanas par veselīgu uzturu, sportu...sekoju kādu gadu viņai.

Vienīgais, nebiju ilgi skatījusies blogu un pamanīju, ka viņai bijis kaut kāds milzīgs skandāls, saistībā ar komentāriem un kaut kādu bilžu viltošanu. Vai kāda par to zin kaut ko?

P.S. Blogs ir arī angļu valodā tās, kuras saka, ka nesaprot norvēģu valodu. Man pašai vienkārši nav izcila angļu valoda :D
27.02.2015 10:18 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bildes no dzīvokļa arī, kur ēdienu gatavo - ļoti sterils viss. Pārāk kārtīgi! Nezinu, kā var dzīvot tādā kārtībā - nevar izdarīt nevienu lieku kustību :D Un gatavot ēst? Es jau pirmajā minūtē notašķītu visu skaisto virtuvi ar taukiem! Tās bija manas pārdomas par sterilo kārtību bildēs, kas zog ticamību.
27.02.2015 10:22 |
 
Reitings 149
Reģ: 12.05.2014
Necienu to, ka retušē bildes lai padarītu sevi slaidāku! Sevišķi tās, kuras tika uzņemtas "dažas dienas pēc dzemdībām". Sākotnēji vēl noliedza... Beigās, kad profesionāli fotogrāfi sāka teikt, ka 100% retušētas, tad beidzot atzina


Tas man šķita tizli. Gan tā melošana, gan tā stulbā taisnošanās pēc tam. Pēc tā vairs blogu neskatos, jo zuda simpātijas pret šo personu un vairs nav ticamības nekam no redzamā vai rakstītā. Ja būtu rādījusi realitāti, lai vai tā nav tik perfekta kā kādai lellei skatlogā, tad tas būtu cilvēcīgi un patiesi. Vai arī, ja realitāte tobrīd neapmierina, tad nerādi neko. Uzraksti ierakstu, ka šobrīd negribas bildēties utt. Tas būtu bijis ļoti cilvēcīgi un saprotami. Taču, retušēt, melot un pēc tam mēģināt attaisnoties, žēloties par lasītāju, komentētāju attieksmi...var redzēt, ka svarīgi ir tikai izlikties par to neīsto, perfekto lelli un tādi cilvēki mani neiedvesmo.
27.02.2015 10:22 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Bet kas tur ar tiem komentāriem bija? Es pareizi sapratu, ka viņas vīrs bija dzēsis arī visus sliktos komentārus blogā par viņu?:-O
27.02.2015 10:26 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tas nozīmē, ka sievietei jābūt izcilai - jāprot perfekti gatavot, skaisti noformēt visu, uzturēt perfektu kārtību mājās, uzturēt perfekti sevi formā, audzināt un lolot mazuli :-)
Nekāds brīnums, ka daudzas nonāk stresā ka nespēj visu to izdarīt, tik neviens jau neraksta ka māju uzkopj mājkalpotāja, bērniņu auklē arī auklīte, un gan jau arī kas gatavot palīdz. Skaisti jau protams :-)
27.02.2015 10:27 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Es labāk aizeju uz teātri, nekā lasu to.
27.02.2015 10:30 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Norvēģu valodu nesaprotu, zinu tikai dažus vārdus, tāpēc vēl nemācēšu spriest vai iedvesmo, par viņu nemaz nezināju, bet tikko sāku sekot instagram, apskatoties bildes sapratu, ka labprāt pasekotu. Vispār, runājot par norvēģiem, viņi mani iedvesmo kā kopums. Man ļoti patīk viņu zeme un tā tauta. Tāpēc noteikti, kaut kad sākšu mācīties arī viņu valodu, tas ietilpst manos mērķos, jau kādu laiku par to domāju. Man patīk, ka norvēģiem tā dzīve ir īstāka un patīkamāka Viņiem ir iespējas. Viņi gan strādā, gan prot baudīt dzīvi.
27.02.2015 10:36 |
 
Reitings 426
Reģ: 17.02.2015
Tas nozīmē, ka sievietei jābūt izcilai - jāprot perfekti gatavot, skaisti noformēt visu, uzturēt perfektu kārtību mājās, uzturēt perfekti sevi formā, audzināt un lolot mazuli


Bet no otras puses-kāpēc uz to netiekties? Pat tad, ja tas ir samērā nereāli un blogs neattaino patiesību.. Es vienkārši uzskatu, ka ja nospraud sev nereāli augstus mērķus dzīvē, tad, tiecoties pēc tiem, pat nepamani, cik tuvu augstiem mērķiem jau esi. Es domāju, ka daudz ko maina arī dzīves līmeņa atšķirības. Norvēģija tomēr ir turīga valsts un dzīves līmenis atšķiras, cilvēki dzīvo labāk, daudz kas viņiem ir pašsaprotams. Piemēram, māja agrā vecumā. Latvijā tūkstošiem jaunieši domā, kā tikt pie kredīta dzīvokliem, par māju pat domāt baidās 25 gados, kas mums ir normāli. Tur tas viss ir savādāk.
Vēl attiecībā par Karolīnu ir tas, ka viņai nav pilnas slodzes darbs ārpus mājām. Viņa augas dienas pavada mājās un es ticu, ka tādā gadījumā ir laiks daudz ko iemācīties, apgūt, uzturēt tīru māju. Es, strādājot birojā līdz 17.00, pēc tam uz studijām līdz 21.00, ap 22.00 jau bezspēkā ievēlos gultā. Kad drīzumā vairs nestrādāšu, ticu, ka daudz ko paspēšu vairāk.
27.02.2015 10:40 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Ienāca prātā seriāls Bīstamās Mājsaimnieces varone Brī, kura arī no ārpuses bija ideāli perfekta. Neticu tādam perfekcionizmam.
Pašķirstīju blogu, nesaprotu par ko īpaši sajūsmināties, nu nopirka jaunu firmas somiņu, nolakaja nagas, apēda salātu, garlaicīga dzīve. Ja viņa somiņu nopirktu turgū par ilgi un sūri krato naudu, tā pēc divām nedēļām saplīstu, viņa ietu kašķēties uz veikalu, kurs pa to laiku jau aizklapēts ciet, tad būtu sižets un intriga, bet tā ...
27.02.2015 10:44 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
māja agrā vecumā
Nopietni? Kur tādas pasakas dzirdētas? :D
27.02.2015 10:49 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Ok, es nerunāju konkrēti par Karolīnu šoreiz, bet es nesaprotu tieši to šūmēšanos par un ap tā saucamo pārperfekto dzīvi! Es Instagram sekoju daudziem nepazīstamiem cilvēkiem ar šķietami perfektu dzīvi (labi, neteiksim perfektu, bet krietni interesantāku par vidusmēra cilvēka dzīvi ar ikdienas scenāriju darbs- mājas- darbs), jo man patīk skatīties skaistas lietas nevis kašķēšanos par tirgus somiņu(t) Tā arī es izskaidroju viņas bloga milzīgo popularitāti.

Mums visiem ir savi zemūdens akmeņi :) Un skaidrs, ka īstā dzīve ir tur ārā, ārpus kadra.
27.02.2015 10:50 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tas būtu kaut kāds sasniegums, ja viņa būtu parasta vidusmēra sieviete, kas strādā, uztur sevi un vēl uzspēj par bērnu forši rūpēties un ar desmit hobijiem nodarboties. Tad tas būtu iedvesmojoši un apbrīnojami. Iepirkties, vazāties pa restorāniem, rādīt jaunākās lupatas un ēst veselīgi pa biezā veča naudu nav nekāds sasniegums. Katra golddigere, kas nogrābusi biezo to varētu darīt, ja gribētu. Tāpat nav nekā cita ko darīt pa dienu.

+
27.02.2015 10:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits