vai jūs iedvesmo?

 
Reitings 15
Reģ: 17.01.2013
man simpatizē uz ļoti iedvesmo šī norvēģu blogere - http://carolinebergeriksen.no
ko jūs par viņu domājat? Vai vēlētos sev tādu dzīvesveidu?
26.02.2015 23:13 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Zini, lai uztaisītu manikīru un apgrieztu matus, nevajag pat tādu situāciju kā Norvēģijā. Arī sportot pa mežu ar ratiem pa priekšu (kā to dara tā blogere) arī nevajag ne naudu, ne naftu Latvijai. :-)
27.02.2015 00:56 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Es to visu saprotu. Tikai saproti ari mus dazas, nu ir mums citi iedvesmas un apbrinas avoti. Nu drīkst tak bu vai ne:)
27.02.2015 00:57 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Tās sievietes dzīve izskatās pārāk klišeiska, neuzrunā :)
27.02.2015 01:00 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Zini, lai uztaisītu manikīru un apgrieztu matus, nevajag pat tādu situāciju kā Norvēģijā. Arī sportot pa mežu ar ratiem pa priekšu (kā to dara tā blogere) arī nevajag ne naudu, ne naftu Latvijai.


Ne visiem patik blogot!
LV ir pašai maja jakop, est jataisa, uz veici jaiet un etc. Un tiesam ne jau visas ir tendetas uz perfekcionismu. Man ir tada draudzene bernibas, tagad 2 mazi berni. Lidz blogam ka lidz ķīnai rapusl. Jo liela privatmaja un darzs. Man lidz vinai ugt un neizaugt nekad. Katram savs. Un man vina dabiski ļoti skaista sieviete. ;-)
27.02.2015 01:00 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
un vina nekad nav bijusi ne FB ne draugos. Nu ir LV ari ar ko lepoties. Un pienemat to ka blogeri ne visus interesē.
27.02.2015 01:02 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Māja, ēdiens, somiņas ... Bet kur ir viņas stāsts? Bez stāsta manā uztverē tās ir tikai bildītes.
27.02.2015 01:06 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
tur tikai foto? Kurus foceja citi ? ai garlaicigi
27.02.2015 01:17 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Redz diskusijās te latvietes mājsaimnieces norej par liekēdēm dēlēm uz vīra muguras, par ambīciju un mērķtiecības trūkumu, nolamā stulbām sliņķēm, kuras drīz vien vīram apniks un tiks ar visiem sīčiem izmestas uz ielas un tad varēs strādāt par apkopējam centraslstacijas tualetēs.
Bet turīga zviedru sportista sieviņa ar glamūru blogu tiek apbrīnota no pēdu nadziņiem lidz matu galiņiem. Tāda sieviete redz vīrietim nekad neapniks un uz ielas izmesta netiks un pat ja tiks viņai taču ir blogs ar ko viņa pelna atrādot dior bērna knupīšus, LV somas u. c. dārgu zīmolu mantas. Tikai jums nekad neienāk prātā ka viņas vīram varbūt riebjas tas ko viņa sieva dara un varbūt viņai 1000x jāapdomā katrs uzrakstītais vārds lai mājās nebutu kašķis? Varbūt viņas vīrieti smacē nost sievas samākslotais perfekcionisms itin visā? Varbūt šī damite ķer pēc nervu zālēm redzot ka viņas vīrietis netīras zeķes nomet garām veļas grozam ?

Netīrajai tautai patīk skatīties kā bagātie dzīvo un apbrīnot dzīvi nopulētu kā no žurnāla. Vienīgi realitāte neviens tā nedzīvo. Arī turīgas sievietes no rīta pamostas pietūkušu, pabriesmigu seju, speķainiem matiem un sliktu elpu un nesmaida kamēr nav padzerta rīta kafija. Gāzes plīts mēdz notašīties, bērns mēdz dīvānu novemt un mēdz piedirsties.

Man godīgi sakot būtu interesantāk palasīt par kada no Rīgas guļamrajonu iedzīvotājas dzīvi, kā viņai dzīvokli trūkst vietas kur ratus turēt, kā viņa tos ratus stibī no sestā stāva lejā-augšā jo liftā neielien, kā viņa maksimā pērkot ies domā kā ieekonomēt, kā Ziemassvētkos mazajā dzīvoklīti tiek meģināts atrast vietu eglitei. Tā būtu lielaka uzdrīkstēšanās par nevainojami baltas, tīras un pašas majas atrādīšanu.
27.02.2015 01:56 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Quince nekopēšu visu tavu tekstu, taču miljards plusu. Tieši ta es to domaju. ;-)
27.02.2015 02:04 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Man godīgi sakot būtu interesantāk palasīt par kada no Rīgas guļamrajonu iedzīvotājas dzīvi, kā viņai dzīvokli trūkst vietas kur ratus turēt, kā viņa tos ratus stibī no sestā stāva lejā-augšā jo liftā neielien, kā viņa maksimā pērkot ies domā kā ieekonomēt, kā Ziemassvētkos mazajā dzīvoklīti tiek meģināts atrast vietu eglitei. Tā būtu lielaka uzdrīkstēšanās par nevainojami baltas, tīras un pašas majas atrādīšanu.
+ ko tādu gan lasītu un foto skatitos. Ar5o to ka ta skaista sieviete sevi sakopj, kur un par cik. Kur perk derebs( ari himpalu) tas butu kaut kas, uzdrošināšanas.
27.02.2015 02:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Juus visaa nopietniibaa gribeetu peetiit blogu, kuraa ir netiiri trauki, uzpampusi seja peec sestdienas tusinja, piechuraats mikrorajona lifs un novemts mazulis? :D Tak logjiski, ka liek iekshaa un bildee to smuko, nevis netiiru pliiti peec gatavoshanas.
27.02.2015 03:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
krista21, meitenes, manuprāt, neteca, ka grib redzēt novemtu mazuli, teica, ka grib redzēt skaisto un gandrīz glamūrīgo Purčika ofisa planktones dzīvē, nevis norvēģu turīgās dāmas LV somu.

Tīru, smuku bēbi, ar tīru, smuku mammu, tīrā, smukā Purčika dzīvoklī.
27.02.2015 07:16 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Cik garlaicīgai jābūt dzīvei, lai fotografētu un aprakstītu katru pirkumu un katru ēdiena šķīvi?! :D
Interesanti, cik viegli ir manipulēt ar sabiedrību. Ja tā dāma reizi nedēļā uzspodrina vienu mājas stūri un nobildē vai smuki sakārto salātlapas uz šķīvja, lasītājs ir pārliecināts, ka viņa vienmēr ēd veselīgi, izdekorēti un māja spīd un laistās :)
Ja viņa tik daudz pucējās, katru pirkumu fotografē un apraksta katru dzīves soli, esmu pilnīgi droša, ka diez vai viņai ir laiks ar savu bērnu parunāties, paspēlēties. Bet jūs, lasītājas, ir viegli apmānīt-pietiek ielikt vienu bildi-sapucēta māte ar sapucētu bērnu un izbērtu kluču kaudzi, lai jūs savā prātā uzburtu ainiņu, kur viņas tādas perfektas pavada visu dienu :)
27.02.2015 07:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kaut kas viņas sejā ir mainījies, vairāk fillera lūpās un zoda implants? Bet figūra gan! Es apbrīnoju to, cik pacietīgi, mērķtiecīgi viņa vingro, bez halturēšanas un tā, rūpīgi strādājot pie perfekta auguma.

Un jau šī, kas nav vienīgā diskusija par fotballfrue, pierāda, ka lai kā cosmo perfektās, kas mīl tikai nabagus, bet tai pašā laikā pelna desmitiem tūkstošu, noliedz, bet tak pašas viņu lasa, skatās un skaita tās salātlapiņas! :-D
27.02.2015 07:57 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vienīgais, ka mani viņa iedvesmo ir augums, nekas cits pilnīgi. Laikam viņai ir pārāk garlaicīga dzīve, ka jādokumentē katrs solis. Un slimīgs perfekcionisms..
27.02.2015 08:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Viss tik perfekti pasniegts ka mani nepiesaista, izskatās pārāk uzspēlēti un pēc teātra. Un īsti šīs sievietes gaume ar nepatīk, atsevišķas lietas jā, bet viss kopā noteikti nē.
Dzīvē neizskatas ka ir uztraukumu, izaicinājumu kas viņu padara tik garlaicīgu, jo viņa tāda sapņaina staigā apkārt. Vai viņai ir darbs? Ir nākotnes lielie plāni? Nu kaut kas tāds uz ko viņa mērķtiecīgi iet, izņemot bērna audzināšana. Un visas tās ēdienu bildes, tik perfekti viss salikts līdz pat milimetram, nu kurš tā cenšas? Tas ir kaut kāds perfekcionista sindroms.
27.02.2015 08:14 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Cik zinu šī sieviete arī izdevusi grāmatu.

kubiete:
to var tagad katrs kam nauda

Bet vai to arī dara katrs kam ir nauda? Vai to mēģina darīt kam nav naudas? Nē-to dara tikai tie,kuriem ir motivācija un tam pietiek spēka;-)
27.02.2015 08:49 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Kaut kas viņas sejā ir mainījies, vairāk fillera lūpās un zoda implants?


čista, paskatījos bildes, izskatās, ka zoda implants ielikts.
27.02.2015 09:01 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Nē, neuzrunā. Agrāk mēdzu pāršķirstīt viņas blogu, pat meklēt apģērbu veikalu mājaslapās iepatikušos outfitus, bet pirms kāda laika atsekoju viņai gan Instagram, gan FB. Kaut kā vairs nesaista, jo, pirmkārt, tāpat skaidrs, ka īstā dzīve ir ārpus kadra; ka aiz viņas muguras stāv komanda, kas nodrošina visu to, ko mēs redzam.

Mums patīk pasakas :) Tāpēc arī blogs ir mega populārs un kādam viņa ir elks! Bet nav tā, ka man būtu negatīvas asociācijas kā te dažām- viņa ar to pelna naudu, turklāt dara to ļoti kvalitatīvi, augstā līmenī. Cepuri nost par to sportošanas azartu, ko viņa nodod saviem faniem- es domāju, ka ne mazums sievietes viņa ir iedvesmojusi saņemties sākt sportot.
27.02.2015 09:03 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Nevaru teikt,ka iedvesmo un ,ka šis būtu blogs kam vēlētos aktīvi sekot,bet nav arī tā,ka ievietotie posti ir galīg' nebaudāmi:-)- nesaprotu par ko te tas šums(t)
Sieviete skaista,bet ne pārlieku samākslota!Manās acīs tāds klasiskais skaistuma standartiņš;-) Bildes ir ļoti kvalitatīvas(l) Jā,varbūt nav tā lielā stāsta,kam būtu jābūt,bet tā vienkāršā postošana jau arī ir tas viņas knifs;-)
Citas te saka-neko nav sasniegusi..Paga,bet tev arī ir vīrs futbolists,arī tev ir šādas maltītes,apģērbs un dzīves līmenis?Arī tu veido blogu un aktīvi tajā darbojies?Arī tu esi grāmatas autore? Nē!!!;-) Jā,tev ir vīrs,tev ir mazulis,tev ir darbs,kurā pavadi 8h dienā,tev ir bezmiegs,jo jāraksta darbi augstskolai... Arī tev ir savs stāsts,BET tu ar to nedalies un tā jau arī ir tā atšķirība;-) ar to arī šī sieviete ir atpazīstama:-)
27.02.2015 09:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits