Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.03.2023
*turpinājums*
Aizsūtīju rezultātus savai ginekoloģei, pie kuras biju aizgājusi tajā pirmdienā, viņa uzreiz pateica - HCG aug pārāk lēni, nāc 1dien uz USG.
Bet, kas man nokaitināja un par ko esmu pārbijusies-
Neauglības klīnikas ginekoloģe pateica -
Uztaisi pirmdien HCG atkal un ja cipari atkal nebūs pārāk augsti, pārtrauksi dzert zāles un izraisīsim mēnešreizes. Es nākamo nedēļ nebūšu uz vietas, tā kā raksti man.
Jāpiemin - pēdējo mr 1.diena - 5.februāris, pēc tā rēķinot, man šodien ir 5 nedēļas.
BET ar parteri ļoti labi zinām, kad mazulītis tika ieņemts, datumu, laiku un pozu, ja vajag. 😀 datums - 24.-26.
Ovulācija bija 25.februārī. Ja rēķina pēc ieņemšanas datuma, tad man ir tikai 3 nedēļas.
Es nesaprotu, kā tad precīzāk ir jārēķina? Man starpā ir 2 nedēļas pēc kā arī HCG vai nu ir ļoti labs vai nepārāk labs.
Jebkurā gadījumā vai kādai ir bijis līdzīgi? Ar HCG.. kādas sekas?
18.03.2023 17:26 |
 
Reitings 7030
Reģ: 13.04.2022
Liii1234567890 @ 18.03.2023 17:26
*turpinājums*
Aizsūtīju rezultātus savai ginekoloģei, pie kuras biju aizgājusi tajā pirmdienā, viņa uzreiz pateica - HCG aug pārāk lēni, nāc 1dien uz USG.
Bet, kas man nokaitināja un par ko esmu pārbijusies-
Neauglības klīnikas ginekoloģe pateica -
Uztaisi pirmdien HCG atkal un ja cipari atkal nebūs pārāk augsti, pārtrauksi dzert zāles un izraisīsim mēnešreizes. Es nākamo nedēļ nebūšu uz vietas, tā kā raksti man.
Jāpiemin - pēdējo mr 1.diena - 5.februāris, pēc tā rēķinot, man šodien ir 5 nedēļas.
BET ar parteri ļoti labi zinām, kad mazulītis tika ieņemts, datumu, laiku un pozu, ja vajag. ? datums - 24.-26.
Ovulācija bija 25.februārī. Ja rēķina pēc ieņemšanas datuma, tad man ir tikai 3 nedēļas.
Es nesaprotu, kā tad precīzāk ir jārēķina? Man starpā ir 2 nedēļas pēc kā arī HCG vai nu ir ļoti labs vai nepārāk labs.
Jebkurā gadījumā vai kādai ir bijis līdzīgi? Ar HCG.. kādas sekas?

Vispār rēķina no pēdējo mēnešreižu pirmās dienas.
Tad sanāk, ka tev ir 5 nedēļas, hcg ir waaaaay to zems, kā arī problēma jau nav zemā hcg, man ar pa zemo līniju vilkās. Problēma ir tajā, ka nedubultojas, un aug tiešām ļoti lēni.
Nekā iepriecinoša nevaru pateikt, pie šādiem rādītājiem par veiksmes stāstiem neesmu dzirdējusi, bet par ārpusdzemdes grūtniecībām gan.
18.03.2023 19:43 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
Vai varat ieteikt ārstn. iestārei/ginekologu, kur stāties uzskaitē Rīgā labajā krastā, un būtu valsts apmaksātā grutnieču aprūpe? ARS, laikam, tikai maksas?
18.03.2023 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 725
Reģ: 13.01.2011
hanney @ 18.03.2023 20:58
Vai varat ieteikt ārstn. iestārei/ginekologu, kur stāties uzskaitē Rīgā labajā krastā, un būtu valsts apmaksātā grutnieču aprūpe? ARS, laikam, tikai maksas?

Vari paskatīties alpino pērle uz artilērijas ielas. Par Ingunu Kārkliņu ir daudz labas atsauksmes
18.03.2023 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 725
Reģ: 13.01.2011
Liii1234567890 @ 18.03.2023 17:26
*turpinājums*
Aizsūtīju rezultātus savai ginekoloģei, pie kuras biju aizgājusi tajā pirmdienā, viņa uzreiz pateica - HCG aug pārāk lēni, nāc 1dien uz USG.
Bet, kas man nokaitināja un par ko esmu pārbijusies-
Neauglības klīnikas ginekoloģe pateica -
Uztaisi pirmdien HCG atkal un ja cipari atkal nebūs pārāk augsti, pārtrauksi dzert zāles un izraisīsim mēnešreizes. Es nākamo nedēļ nebūšu uz vietas, tā kā raksti man.
Jāpiemin - pēdējo mr 1.diena - 5.februāris, pēc tā rēķinot, man šodien ir 5 nedēļas.
BET ar parteri ļoti labi zinām, kad mazulītis tika ieņemts, datumu, laiku un pozu, ja vajag. ? datums - 24.-26.
Ovulācija bija 25.februārī. Ja rēķina pēc ieņemšanas datuma, tad man ir tikai 3 nedēļas.
Es nesaprotu, kā tad precīzāk ir jārēķina? Man starpā ir 2 nedēļas pēc kā arī HCG vai nu ir ļoti labs vai nepārāk labs.
Jebkurā gadījumā vai kādai ir bijis līdzīgi? Ar HCG.. kādas sekas?

Pat ja hcg ir zems viņam sākumā noteikti ir jāduboltojas. Neizklausās labi, ka cipariņi tikai lēnām aug.
Par neauglības klīnikas ārsti. Šāda veida tīrīšana būs( ja nepieciešams) saaudzīgāka tavam ķermenim. Viss ticamāk, ka ja šis būtu parasts mēnesis tad tu pat neuzzinātu par to, ka esi palikusi stāvoklī. Mēnešreizes pašas dabīgi sāktos ar mazu aizkavēšanos.
Jūtu līdzi🤍 Zinu kā ir censties un netikt pie mazā. Bet visiem izdodās beigās!
Varu ieteikt cāļa forumu- tur ir vairāk informācijas par šo visu. Vairāk meitenes iet cauri un varēsi iegūt vairāk informācijas
18.03.2023 21:13 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.03.2024
Sveikas topošās māmiņas!
Nepieciešama Jūsu palīdzība bakalaura darba pētījuma ietvaros. Esmu izstrādājusi aptaujas anketu sievietēm 2. un 3. grūtniecības trimestra laikā, šī anketa ietver jautājumus par muguras sāpēm un ergonomiskajiem risinājumiem sāpju mazināšanai.
Tālāk atradīsiet linku uz anonīmu aptaujas anketu.
(https://forms.gle/b9D4VY11iCW41coT9...)
Patiesi novērtēšu Jūsu laiku un vēlmi dalīties Jūsu pieredzē!
Ar siltiem sveicieniem,
topošā vecmāte, Liene Leite!
13.03.2024 19:00 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.03.2024
Sveikas topošās māmiņas!
Nepieciešama Jūsu palīdzība bakalaura darba pētījuma ietvaros. Esmu izstrādājusi aptaujas anketu sievietēm 2. un 3. grūtniecības trimestra laikā, šī anketa ietver jautājumus par muguras sāpēm un ergonomiskajiem risinājumiem sāpju mazināšanai.
Tālāk atradīsiet linku uz anonīmu aptaujas anketu.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQbcjyz5SVShD8mbaypbkpuxCXdV3Jf_7Q9dpewrRJcvVl4g/viewform
Patiesi novērtēšu Jūsu laiku un vēlmi dalīties Jūsu pieredzē!
Ar siltiem sveicieniem,
topošā vecmāte, Liene Leite!
13.03.2024 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits