Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtnieču BEZTĒMA

 
Reitings 208
Reģ: 28.11.2014
Sveikas, meitenes! Tā kā bēbīšu un māmiņu beztēmā pārsvarā tiek aktīvi apspriesti jau dzimuši mazulīši, tad šeit var dalīties ar savu pieredzi un uzdot sev interesējošos jautājumus topošās māmiņas. :-)
26.02.2015 12:28 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.03.2024
Sveikas topošās māmiņas!
Nepieciešama Jūsu palīdzība bakalaura darba pētījuma ietvaros. Esmu izstrādājusi aptaujas anketu sievietēm 2. un 3. grūtniecības trimestra laikā, šī anketa ietver jautājumus par muguras sāpēm un ergonomiskajiem risinājumiem sāpju mazināšanai.
Tālāk atradīsiet linku uz anonīmu aptaujas anketu.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQbcjyz5SVShD8mbaypbkpuxCXdV3Jf_7Q9dpewrRJcvVl4g/viewform
Patiesi novērtēšu Jūsu laiku un vēlmi dalīties Jūsu pieredzē!
Ar siltiem sveicieniem,
topošā vecmāte, Liene Leite!
13.03.2024 19:01 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.03.2024
Sveikas topošās māmiņas!
Nepieciešama Jūsu palīdzība bakalaura darba pētījuma ietvaros. Esmu izstrādājusi aptaujas anketu sievietēm 2. un 3. grūtniecības trimestra laikā, šī anketa ietver jautājumus par muguras sāpēm un ergonomiskajiem risinājumiem sāpju mazināšanai.
Tālāk atradīsiet linku uz anonīmu aptaujas anketu.
(https://forms.gle/b9D4VY11iCW41coT9...)
Patiesi novērtēšu Jūsu laiku un vēlmi dalīties Jūsu pieredzē!
Ar siltiem sveicieniem,
topošā vecmāte, Liene Leite!
13.03.2024 19:00 |
 
10 gadi
Reitings 709
Reģ: 13.01.2011
Liii1234567890 @ 18.03.2023 17:26
*turpinājums*
Aizsūtīju rezultātus savai ginekoloģei, pie kuras biju aizgājusi tajā pirmdienā, viņa uzreiz pateica - HCG aug pārāk lēni, nāc 1dien uz USG.
Bet, kas man nokaitināja un par ko esmu pārbijusies-
Neauglības klīnikas ginekoloģe pateica -
Uztaisi pirmdien HCG atkal un ja cipari atkal nebūs pārāk augsti, pārtrauksi dzert zāles un izraisīsim mēnešreizes. Es nākamo nedēļ nebūšu uz vietas, tā kā raksti man.
Jāpiemin - pēdējo mr 1.diena - 5.februāris, pēc tā rēķinot, man šodien ir 5 nedēļas.
BET ar parteri ļoti labi zinām, kad mazulītis tika ieņemts, datumu, laiku un pozu, ja vajag. ? datums - 24.-26.
Ovulācija bija 25.februārī. Ja rēķina pēc ieņemšanas datuma, tad man ir tikai 3 nedēļas.
Es nesaprotu, kā tad precīzāk ir jārēķina? Man starpā ir 2 nedēļas pēc kā arī HCG vai nu ir ļoti labs vai nepārāk labs.
Jebkurā gadījumā vai kādai ir bijis līdzīgi? Ar HCG.. kādas sekas?

Pat ja hcg ir zems viņam sākumā noteikti ir jāduboltojas. Neizklausās labi, ka cipariņi tikai lēnām aug.
Par neauglības klīnikas ārsti. Šāda veida tīrīšana būs( ja nepieciešams) saaudzīgāka tavam ķermenim. Viss ticamāk, ka ja šis būtu parasts mēnesis tad tu pat neuzzinātu par to, ka esi palikusi stāvoklī. Mēnešreizes pašas dabīgi sāktos ar mazu aizkavēšanos.
Jūtu līdzi🤍 Zinu kā ir censties un netikt pie mazā. Bet visiem izdodās beigās!
Varu ieteikt cāļa forumu- tur ir vairāk informācijas par šo visu. Vairāk meitenes iet cauri un varēsi iegūt vairāk informācijas
18.03.2023 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 709
Reģ: 13.01.2011
hanney @ 18.03.2023 20:58
Vai varat ieteikt ārstn. iestārei/ginekologu, kur stāties uzskaitē Rīgā labajā krastā, un būtu valsts apmaksātā grutnieču aprūpe? ARS, laikam, tikai maksas?

Vari paskatīties alpino pērle uz artilērijas ielas. Par Ingunu Kārkliņu ir daudz labas atsauksmes
18.03.2023 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 21.10.2009
Vai varat ieteikt ārstn. iestārei/ginekologu, kur stāties uzskaitē Rīgā labajā krastā, un būtu valsts apmaksātā grutnieču aprūpe? ARS, laikam, tikai maksas?
18.03.2023 20:58 |
 
Reitings 6866
Reģ: 13.04.2022
Liii1234567890 @ 18.03.2023 17:26
*turpinājums*
Aizsūtīju rezultātus savai ginekoloģei, pie kuras biju aizgājusi tajā pirmdienā, viņa uzreiz pateica - HCG aug pārāk lēni, nāc 1dien uz USG.
Bet, kas man nokaitināja un par ko esmu pārbijusies-
Neauglības klīnikas ginekoloģe pateica -
Uztaisi pirmdien HCG atkal un ja cipari atkal nebūs pārāk augsti, pārtrauksi dzert zāles un izraisīsim mēnešreizes. Es nākamo nedēļ nebūšu uz vietas, tā kā raksti man.
Jāpiemin - pēdējo mr 1.diena - 5.februāris, pēc tā rēķinot, man šodien ir 5 nedēļas.
BET ar parteri ļoti labi zinām, kad mazulītis tika ieņemts, datumu, laiku un pozu, ja vajag. ? datums - 24.-26.
Ovulācija bija 25.februārī. Ja rēķina pēc ieņemšanas datuma, tad man ir tikai 3 nedēļas.
Es nesaprotu, kā tad precīzāk ir jārēķina? Man starpā ir 2 nedēļas pēc kā arī HCG vai nu ir ļoti labs vai nepārāk labs.
Jebkurā gadījumā vai kādai ir bijis līdzīgi? Ar HCG.. kādas sekas?

Vispār rēķina no pēdējo mēnešreižu pirmās dienas.
Tad sanāk, ka tev ir 5 nedēļas, hcg ir waaaaay to zems, kā arī problēma jau nav zemā hcg, man ar pa zemo līniju vilkās. Problēma ir tajā, ka nedubultojas, un aug tiešām ļoti lēni.
Nekā iepriecinoša nevaru pateikt, pie šādiem rādītājiem par veiksmes stāstiem neesmu dzirdējusi, bet par ārpusdzemdes grūtniecībām gan.
18.03.2023 19:43 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.03.2023
*turpinājums*
Aizsūtīju rezultātus savai ginekoloģei, pie kuras biju aizgājusi tajā pirmdienā, viņa uzreiz pateica - HCG aug pārāk lēni, nāc 1dien uz USG.
Bet, kas man nokaitināja un par ko esmu pārbijusies-
Neauglības klīnikas ginekoloģe pateica -
Uztaisi pirmdien HCG atkal un ja cipari atkal nebūs pārāk augsti, pārtrauksi dzert zāles un izraisīsim mēnešreizes. Es nākamo nedēļ nebūšu uz vietas, tā kā raksti man.
Jāpiemin - pēdējo mr 1.diena - 5.februāris, pēc tā rēķinot, man šodien ir 5 nedēļas.
BET ar parteri ļoti labi zinām, kad mazulītis tika ieņemts, datumu, laiku un pozu, ja vajag. 😀 datums - 24.-26.
Ovulācija bija 25.februārī. Ja rēķina pēc ieņemšanas datuma, tad man ir tikai 3 nedēļas.
Es nesaprotu, kā tad precīzāk ir jārēķina? Man starpā ir 2 nedēļas pēc kā arī HCG vai nu ir ļoti labs vai nepārāk labs.
Jebkurā gadījumā vai kādai ir bijis līdzīgi? Ar HCG.. kādas sekas?
18.03.2023 17:26 |
 
Reitings 2
Reģ: 18.03.2023
Sveikas dāmas! Nezinu vai kāda vēl lieto šādus forumus, bet tā kā vēl negribu publiski runāt un stāstīt par grūtniecību, vēršos šeit.
Esmu satraukusies, sabijusies un visas citas trakās emocijas, kas nav veselīgas.
Man ir policistiskās olnīcas, lai paliktu stāvoklī taisīju špricīti, viss sanāca ar pirmo reizi.
Apmeklēju neauglības klīniku, kur man teica - 10.martā taisi testu un ja ++, tad sazvanāmies un tiekamies!
Viss kā pēc grāmatas, uztaisu testu un otrā strīpiņā viegli rozā, bet ir! 18.00 nodevu HCG asinsanalīzes - 86,7, tātad viss ir pa īstam! Esam ļoti priecīgi.
Man pateica, uztaisi pēc 3 dienām (1dienā) atkal, lai redzam kā tie cipariņi progresē. Uztaisīju no rīta ap 9.30 - 133. Viss itkā ir ok. Aug!
Aizbraucu pie savas ginekoloģes, kas man visu mūžu ir, lai nomierinātu nervus un saprastu, kas man ir jādara, jo šī ir mana pirmā grūtniecība, uztraucos par visu. Protams izplūdu asarās vizītes laikā, nu brutāli širmis aizgāja ciet. :D
Ginekoloģe teica - ņemot vērā, ka grūtniecība ir pavisam jauna, tad mēs nevaram taisīt usg, jo neko tur īsti neredzēs. Uztaisi piektdien HCG asinsanalīzes, ja pati vēlies sekot līdzi.
Vakar tā arī izdarīju. Uztaisīju - cipari nav spīdoši. HCG - 155.
Tātad nav tā kā raksta visur - nedubultojas.
Sāpes - tik cik vēdera lejasdaļā velkošas, nelielas asas sāpes olnīcās, ginekoloģe teica, ka nekas slikts nav, dzemde plešās, lai bebitim vietiņa, kur augt.
Smērēšanās nav. Ilgstošu sāpju nav.
Papildus dzeru - estrofenu, dufastonu, magniju, folijskābi.
Lasīju, ka 15% sieviešu var būt tā, ka HCG lēnām pieaug.. un ņemot vērā, ka man ir policistiskās olnīcas, ieņemšana prasīja gadu, jo man nebija ovulācija, es nemaz nebrīnos, ja būtu arī tajos 15%.
*būs turpinājums*
18.03.2023 17:19 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
agnyyyy @ 26.03.2022 18:23

Paldies! Es viņas varu jau tagad saakt lietot vai tomeer labaak tad kad apstiprinaasies gruutnieciba?

Es lasīju atsauksmes, un šos vitamīnus pat dzer ne-grūtnieces, jo tur ir folskābe + visi citi vitamīni, kas noder matiem, nagiem, veselībai, tāpēc domāju, ka var droši dzert.
26.03.2022 19:07 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Un varbuut veel varat ieteikt kaadus forumus/diskusijas, gramatas vai vnk portaalu rakstus kurus man pastudet, jeb ko kas noderetu pie pirmaas grutniecibas un arii pec tam :)
26.03.2022 18:24 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
sla @ 26.03.2022 16:53

https://www.e-menessaptieka.lv/elevit-pronatal-tabletes-30-gab-1057851

Paldies! Es viņas varu jau tagad saakt lietot vai tomeer labaak tad kad apstiprinaasies gruutnieciba?
26.03.2022 18:23 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.06.2020
Zinu,dāmas,ka bailes nav tas labākais draugs bet tomēr,tās māc jo 1mā grūtniecība un vien 6tā nedēļa.Bija sākusies neliela smērēšanās(gaišas asinis mazās devās,ārsts konstatēja,ka dzemdes kakls ir slēgts un viss ir kārtībā arī HCG rādītāji labi. Un vairs nesmērējas.lika dzert rutinovitC 4tab.1xdienā un miera režīms..Sabijos,protams,nepajokam.
Vai kādai ir bijusi līdzīga vai tāda pati pieredze? Un vai viss beidzās labi? Protams nekādu sāpju nebija un nākamajā dienā arī jau rīta nelabumi sākās.
26.03.2022 17:29 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
agnyyyy @ 26.03.2022 16:24

Kurii tieši Elevit vitamiini ,varetu bildi vai pilno nosaukumu? :) Pati šobriid lietoju tikai folskaabi

https://www.e-menessaptieka.lv/elevit-pronatal-tabletes-30-gab-1057851
26.03.2022 16:53 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
sla @ 26.03.2022 14:51

Ēdu visu no kā nepalika slikti. Nenormāli gribējās saldumus. No vitamīniem Elevitu, jo tad neko citu papildus nevajag dzert, tur viss ir.

Kurii tieši Elevit vitamiini ,varetu bildi vai pilno nosaukumu? :) Pati šobriid lietoju tikai folskaabi
26.03.2022 16:24 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
agnyyyy @ 26.03.2022 11:55
Sveikas! :) Varbuut kaada var padalities par pirmo grutniecibu ? Kas butu jaievero? Jaed? Kadi vitamini? Zinu,ka to visu var dabut interneta un pie ginekologes, bet gribas dzirdet arii citu maminju staastus.

Ēdu visu no kā nepalika slikti. Nenormāli gribējās saldumus. No vitamīniem Elevitu, jo tad neko citu papildus nevajag dzert, tur viss ir.
26.03.2022 14:51 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
agnyyyy @ 26.03.2022 13:49

Man daudz jautaajumu saaka rasties ,palasot diskusiju par Didrihsoni , tagad esmu atsekojusi vinai pec tiem vardiem: ka vajagot mazaak est,lai vieglakas dzemdibas , uzskatu to par stulbumu.. (varbut kljudos,bet tas manas domas) ?

Tās ir vislielākās muļķības kādas esmu dzirdējusi. Ja ēdīs nepietiekami, bērniņš arī būs mazs un vājš, un var piedzimt nevesels. Ja viņa domā, ka tas ir normāli, tas ir slimi.
26.03.2022 14:46 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
cmyk @ 26.03.2022 13:15

folskābe jālieto jau plānojot GR. un gr. laikā arī. mana gin. teica,lai pavasarī ēdu visu kas zaļš(dzelzs). gr. beigās vēl dzels bija jāpadzer,bet nu vairāk nekas speciāli. ideāli ir uzturēt fizisko aktivitāti (man gr. laikā vispā negribējās neko darīt?), ēst to kas garšo, jo ja prot ieklausīties,tad organisms pasaka priekšā,kas vajadzīgs, krč baigi neiespringt, labāk laicīgi organizē palīdzību,kad mazais būs piedzimis,lai vari veltīt kaut nedaudz laiku sev

Man daudz jautaajumu saaka rasties ,palasot diskusiju par Didrihsoni , tagad esmu atsekojusi vinai pec tiem vardiem: ka vajagot mazaak est,lai vieglakas dzemdibas , uzskatu to par stulbumu.. (varbut kljudos,bet tas manas domas) 😄
26.03.2022 13:49 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
cmyk @ 26.03.2022 13:15

folskābe jālieto jau plānojot GR. un gr. laikā arī. mana gin. teica,lai pavasarī ēdu visu kas zaļš(dzelzs). gr. beigās vēl dzels bija jāpadzer,bet nu vairāk nekas speciāli. ideāli ir uzturēt fizisko aktivitāti (man gr. laikā vispā negribējās neko darīt?), ēst to kas garšo, jo ja prot ieklausīties,tad organisms pasaka priekšā,kas vajadzīgs, krč baigi neiespringt, labāk laicīgi organizē palīdzību,kad mazais būs piedzimis,lai vari veltīt kaut nedaudz laiku sev

Miiljs paldies! :) Tik daudz kas nezinams gaidaams prieksaa, ( grutnieciibu tikai vel plaanojam ) gribas jau sagatvoties ieprieks un kaut ko par visu zinat,ne tikai no googles,bet ari no citu cilveku viedokliem. Folskaabi jau lietotoju , to man arii ieteica aarste.
26.03.2022 13:46 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
agnyyyy @ 26.03.2022 11:55
Sveikas! :) Varbuut kaada var padalities par pirmo grutniecibu ? Kas butu jaievero? Jaed? Kadi vitamini? Zinu,ka to visu var dabut interneta un pie ginekologes, bet gribas dzirdet arii citu maminju staastus.

folskābe jālieto jau plānojot GR. un gr. laikā arī. mana gin. teica,lai pavasarī ēdu visu kas zaļš(dzelzs). gr. beigās vēl dzels bija jāpadzer,bet nu vairāk nekas speciāli. ideāli ir uzturēt fizisko aktivitāti (man gr. laikā vispā negribējās neko darīt😅), ēst to kas garšo, jo ja prot ieklausīties,tad organisms pasaka priekšā,kas vajadzīgs, krč baigi neiespringt, labāk laicīgi organizē palīdzību,kad mazais būs piedzimis,lai vari veltīt kaut nedaudz laiku sev
26.03.2022 13:15 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.02.2022
Sveikas! :) Varbuut kaada var padalities par pirmo grutniecibu ? Kas butu jaievero? Jaed? Kadi vitamini? Zinu,ka to visu var dabut interneta un pie ginekologes, bet gribas dzirdet arii citu maminju staastus.
26.03.2022 11:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits