Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skinny

 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Ne visai nopietna tēma no manas puses.


Cik maz ir jāēd, lai būtu tik tieva, ja pieņemam, ka auguma priekšpusē nav ne presītes ne citu izteiktu muskuļu un, ka šāds augums nav dabas dots un nepiemīt "caurbiras efekts"?
Pamanījusi esmu, ka te ir vairākas meitenes, kas izlikušas savas bildes ar vēl tievāku augumu, radies jautājums - ko Jūs ēdat un cik daudz ikdienā?
09.02.2015 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 6207
Reģ: 01.04.2009
Nu, man ieliktās bildes ne pārāk patīk. Nekad neesmu gribējusi tādu augumu. Vispār esmu mierā ar to, kas man dots. Lai gan vispār tagad ir tā, ka tās domas par citu tievumu/resnumu paliek arvien nebūtiskākas, gan sevi, gan citus pieņemu tādus, kādi viņi ir.
Vienīgi žēl to meiteņu/sieviešu, kas mokās ar tām diētām utt. Gribas kaut ko viņām pateikt, ieteikt, lai nebojā veselību, bet nu katrs jau dzīvo savu dzīvi. Gan ar laiku sapratīs.
11.02.2015 14:16 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Cilvēki ir dažādi. Es netiecos uz maksimālu tievumu, jo tā vairs nebūtu es!
11.02.2015 11:07 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Personīgi pazīstu meiteni, kas tiešām tiecas uz šādu augumu. Ēd maz, patiešām ļoti maz, mazas porcijas, maztauku, mazkaloriju un tamlīdzīgi.. Jā, viņa ir laimīga par savu figūru. Taču galīgi nelaimīga par savu veselības stāvokli. Turklāt viņai ir bumbiera tipa figūra, plati gurni, bet tā atstarpe starp kājām šekumā, ja tā var teikt, tik un tā ir liela. Rociņas ļoti tievas, bet arī vājas, neizskatās neveselīgi, kaulaini, taču viena gada laikā paviesojas pie vairāk dažādiem ārstiem nekā es visa mūža laikā. Laikam jau tā ir cena par to, ka vari paskatīties spogulī un ieraudzīt tieši tādu figūru, kādu vēlies.
11.02.2015 10:41 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
bet vispaar jau arii puishi daudz ir taadi, kas ir baigi tievi un gari un izskataas drausmiigi.
11.02.2015 10:06 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
es gan īsti nezinu, KAS jādara, lai tādu ķermeni panāktu mākslīgi .. es dabīgi esmu pilnīgākā caurbira un nespēju īsti iedomāties, ka mans tagadējais ķermenis būtu jāpanāk ar badošanos un ierobežojumiem.


Man tas pats. Pēc grūtniecības svaru un izskatu atguvu dažu mēnešu laikā neko īpaši nedarot. Svars konstanti nemainās jau pēdējos 10 gadus. Esmu pilnīgākā caurbira un gribēdama nevaru pieņemties svarā. Jā, ir nācies savā virzienā dzirdēt visdažādākās replikas, bet savā ādā jūtos labi. Pret apaļīgiem cilvēkiem, jā, esam toleranti, pret slaidiem var vērst savas skaļās domas un tas ir ok. Esmu pieradusi pie tā.
11.02.2015 09:54 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es gan īsti nezinu, KAS jādara, lai tādu ķermeni panāktu mākslīgi ..(t) es dabīgi esmu pilnīgākā caurbira un nespēju īsti iedomāties, ka mans tagadējais ķermenis būtu jāpanāk ar badošanos un ierobežojumiem.

runājot par tievajām un resnajām, un vīriešiem :
11.02.2015 09:39 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Bet ar vecumu es ar ievēroju to ka pēkšņi cilvēki ir sākuši ļoti izteikti apvainot tievās meitenes, pat ļoti, kas man vispār liekas tik ļoti nepareizi, jo cilvēki tak ir pieauguši, bet nu tie apvainojumi ir tik pretīgi.



Man prieks par Miss Joker viedokli :)
11.02.2015 09:21 |
 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Dolče - jap, tavā lielajā dibenā iebāzt, jo liekas, ka gribi, lai tev visi saki, ka esi tieviņa etc. Noteikti tā nav, ja nesver mistiskos 50 šeit.

Man tas tiešām nav vajadzīgs. Es esmu grūtniece un dotajā momentā, man pilnīgi nav nepieciešami tavi apgalvojumi. Izskatās, ka tu tā arī nesaprati par ko ir diskusija un to, ka tā nav par mani un manu augumu.
11.02.2015 09:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
un jā, ja jau puišiem tā nepatiktu tievas meitenes, šaubos, ka man būtu draugs un vienmēr ir bijusi piekrišana


Patiesībā jau man liekas ka tas vai pie sāna ir vīrietis un ir pielūdzēji ir vairāk atkarīgs no tā vai esi "sakarīga" nevis tik daudz kāds tev ir augums, jo cik man zināms arī apaļām ir piekrissana un vispār visiem ir kaut kāda piekrisšana ja viņi ir normāli cilvēki, nevis ar kaut kādiem aizspriedumiem vai dziļām psiholoģiskām problēmām(putniem galvā). Drīzāk svarīgāk lai esi kopta, jo par to cik liela piekrišsana ir konkrētam augumam nav tomēr īsti nosakāms precīzi.
Un arī esmu varbūt tiešām nesmukus tekstus dzirdējusi no puišiem kā viņi izsakās par tām tievajām, bet ja redz kā viņas uzvedas no malas (bērnišķīgi, kaut ko ārdās un lamājas) tad var saprast kāpēc viņi tā saka - "Certama eglīte, bet nekas vairāk." Jo par tādām meitenēm kuras normāli izsakās un uzvedās, nekad sliktus tekstus neesu dzirdējusi sakām un tas attiecas gan uz lielajām gan uz mazajām.

Mana draudzene ir no tām kārnulēm, kamēr es esmu no tām apaļām, mums ļoti labi patīk laiku pa laikam par to pat pasmieties ka varētu mainīties vietām :D Bet es jau no sākta gala zināju ka mana draudzene ir dabiski tieva, tāpēc man nebija pat ne mazākās domas viņai par to kaut ko pārmest, man žēl tik ka es neesmu bijusi blakus tad kad viņai citi ir izteikuši aizvainojumus, tad gan es tos pie vietas noliktu, jo pati viņa tāda klusa un pieklājīga ka neaizstāv sevi.

Par to apaļo un tievo aizvainošanas trendu runājot. . Kādreiz apaļās tika ļoti ļoti aizvainotas, uz savas ādas ar to esmu izbaudījusi kaut vai tajā pašā pamatskolā lai gan neko super resna nekad neesmu bijusi, bet liekie bija. Kad es paliku vecāka, šie apvainojumi vairs nav vispār dzirdēti, ne no vīriešiem, ne sievietēm, vienīgais no kā ļoti retā reizē varētu nākt apvainojums ir es pati kad pie spoguļa stāvu un kad man kaut kas nepatīk kā izskatās.
Bet ar vecumu es ar ievēroju to ka pēkšņi cilvēki ir sākuši ļoti izteikti apvainot tievās meitenes, pat ļoti, kas man vispār liekas tik ļoti nepareizi, jo cilvēki tak ir pieauguši, bet nu tie apvainojumi ir tik pretīgi. Labi es pati esmu nošokējusies ka redzēju meiteni kurai uz kājas ceļa daļa bija platākā vieta, nu tur tiešām var redzēt ka ir veselības problēmas, bet lūk sejā es nevienam neko sliktu par to neteiktu, drīzāk es esmu tādas dabas cilvēks ka es gribētu palīdzēt viņiem nekā paņirgs.
Un ne jau ar tekstiem kā "Ej ēst", bet gan normāli iepazīstot cilvēku un tiešām cenšoties atbalstīt .
11.02.2015 08:50 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Krista, loti specigi :D es ta esmu x dzive teikusi, ka varu palidzet un padalities ar ko edu, lai nebutu japardzivo par sevim. Protams, es biju ta launa , bet tevi vajag pabarot ar bulkam, tu partiec no svaiga gaisa , sveta gars utt. ir tiripienemami jautat. :-D
11.02.2015 08:20 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Dolče - jap, tavā lielajā dibenā iebāzt, jo liekas, ka gribi, lai tev visi saki, ka esi tieviņa etc. Noteikti tā nav, ja nesver mistiskos 50 šeit.(l)
11.02.2015 08:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Esmu caurbiru pulkaa. Tagad vielumainja ir nedaudz leenaaka palikusi, bet savos 20 gados vareeju pateereet paari paar 3000 kalorijaam dienaa un nepienjemties svaraa. Tiem, kuri atljaavaas izteikt man komentaarus par manu svaru, es vienmeer miilji apvaicaajos pretii ko tad vinji eed ja jau tik resni vai veel kaut ko tamliidziigu paprasiiju. Peec tam naakamie komentaari nesekoja.
11.02.2015 01:08 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Ai ziniet cilvēki ir interesanti, pirms tīņu laikiem biju drausmīgi tieva, ribas spiedās ārā, anoreksiķe nebiju, bet gan ļoti izvēlīga ēdienu ziņā un apetītes nebija. Vecvecāki deva vienmēr visādus pilienus un tabletes lai apetīte uznāk. Arī nebiju nekāda gaļēdāja baigā, vai arī vispār. Garšoja man mani dārzeņi un ogas labāk.

Tad kad man bija 16gadu sāku iet uz sporta zāli, uzkačāju ķermeni, dibens it īpaši palika lielāks un formīgāks, krūtis gan pazuda ganrīz vai pilnībā :D tad atkal man bija bieži jādzird no mammas tikai nepārcenties, tikai nepārforsēt. Ome atkal man pateica frāzi fui kāds Tev liels dibens, draugu ar tādu nedabūsi :D

Ļoti daudz teikumi bija arī diezgan aizvainojoši, tāpēc beigās svarīgākais ir mīlēt sevi lai arī kādā formā esi, un ja kaut kas nepatīk VIENMĒR vari mainīt savu figūru, citām tas ir vieglāk, citām sanāk grūtāk. Plus, vienmēr man saka piezīmes kas sākas ar, puišiem tas nepatīk, vīru sev tā nedabūsi utt. Kas manuprāt ir ļoti nepareizi, ja esi mamma lūdzu izvairies no tādām frāzēm, tas var pamatīgi iegāzst meiteni kompleksos
11.02.2015 01:03 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
ūdenī nav kaloriju :D ja vien tu klāt neliec cukuru, medu, ievārījumu, sīrupu...nu vai visu kopā
11.02.2015 00:38 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Vaina manī, jo dzeru ūdeni 3-5l dienā

Jā, ūdens ļoti uzbaro, noteikti jāsamazina patērētais daudzums :-)
11.02.2015 00:34 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Neesmu ar modeles augumu neesmu bijusi.
Patīk šādi augumi, gribētu sev tādu, bet nav:-(
Vaina manī, jo dzeru ūdeni 3-5l dienā un ēdu daudz dārzeņus, olbaltumvielu saturošus produktus. Ēstu mazāk - tievētu.
10.02.2015 23:37 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man ir tievas kājas un rokas, un pat grūtniecība tās nepadarīja apaļākas, tad nu 3,5 mēnešus pēc dzemdībām man kājas un rokas ir tikpat tievas, cik pirms...un neko- uzskatu, vismaz priekš sevis, labāk tievākam būt nekā resnākam.
10.02.2015 19:44 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
pilnīgi piekrītu anonym.
Es ēdu visu, ko gribu.. nedomāju par savu augumu, jo man viņš ir tāds kā jābūt. Un man kaitina, ka visi pārmet, ka esmu pārāk tieva, pff... vispār es nevaru būt resnāka.. un tā ir sajūta, ka vienkārši skauž

un jā, ja jau puišiem tā nepatiktu tievas meitenes, šaubos, ka man būtu draugs un vienmēr ir bijusi piekrišana :D
10.02.2015 19:19 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu re bilde ar piemēru, kā izskatās šāda teenager meitene kas izaug par sievieti... tieva paliek, bet nu sievišķiga un manuprāt sexīga. Ne visiem vīriešiem patīk, ka ir tauki kuros ieķerties :D

10.02.2015 17:10 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man ir draudzene, kas dabīgi ir tik tieva, un viņai regulāri jāatbild uz jautājumiem par to, vai viņai gadījumā nav anoreksija, jo kāds to vienmēr iedomājas tā "galanti" pajautāt. Man jau šķiet, ka nav dikti viegla dzīve tādām meitenēm. Bet no otras puses - ir kategorija, kas tādus tekstus uzskata par komplimentu...
10.02.2015 17:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!