Skinny

 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Ne visai nopietna tēma no manas puses.


Cik maz ir jāēd, lai būtu tik tieva, ja pieņemam, ka auguma priekšpusē nav ne presītes ne citu izteiktu muskuļu un, ka šāds augums nav dabas dots un nepiemīt "caurbiras efekts"?
Pamanījusi esmu, ka te ir vairākas meitenes, kas izlikušas savas bildes ar vēl tievāku augumu, radies jautājums - ko Jūs ēdat un cik daudz ikdienā?
09.02.2015 22:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ja tā ir patiesība, tad laikam cilvēkam ir paveicies. Vai arī viņas organismam pietiek ar to, ko uzņem. Vai viņa ir bijusi pie speciālista, kas ir apstiprinājis viņas veselīgumu? Vaicāju intereses pēc.


Vinja ljoti regulari iet nodot asins analizes, mes visi to gimenee daram, nekaadu probleemu vinjai neesot. Nu vismaz pedejo 1,5 gadu vinja nav sudzejusies par neko, pat neesmu dzirdejusi, ka vinja ir apslimusi bijusi. Tagad tas nav tikai but skinny, tagad vinjai tas ir dzivesveids.... joga, maz eest utt...

Biju ar vinju uz jogu, pie sievietes, kura ari ed 1x dienaa lidz plkst 2, nuuu, tantukam ap 60 bet izskatas daudz jaunaaka un sametaas kauns, kad vinja vareja to, ko nevarejam mees meitenes peec 20...
10.02.2015 00:20 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nepiekritisu tai meitenei, kura tas bildes ielika Un teica,ka ta ar apalo dibenu ir labaka par otru. Otra ari diezgan Smuks augums jeb pusaugums. Meitenes , Un Ja liekat salidzinasanai bildes , tad vismaz kaut cik vienadas, Nevis normalu uzkacatu Vienigi sievietu Un bezmazvai loti tievu.
Es jums atklasu noslemupu - tievas meitenes ir ari seksigas,ari ar formam, krutim. :)

Par autores bildem - loti nepareizs salidinajums ar musieitem, jo tas, kuras tu uzskaitiji loti citigi nodarbojas ar sportu un ir trenneti augumi kaut ari tievi. Kapec ? Nav tava darisana Un loti nozelojami veidot tadu dislusiju.

Es iedomajos kads sasutums butu, ja kada saliktu pretejas bildes, pateiktu,Ka tada Un tada no cosmo te sez Un kas , tik gruti neriit tik daudz ?!
10.02.2015 00:20 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Varbūt arī jaunakas.
10.02.2015 00:20 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Atvainojos par kludam, autokorekts :)
10.02.2015 00:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Tātad tu tomēr apzināti uz to ej, kaut sākumā apgalvoji, ka nevari uzēsties?



Kaa jau teicu, visu muzhu esmu bijusi tik tieva, needu daudz ko, neeju ne uz ko apzinaati, bet vienmeer sekoju lidzi saviem kg. Par to, ka nevar uzesties - mana bijushaa drauga maasa ar kuru dzivojaam vienu bridi kopaa, vinja gribeja pienemties svaraa, dzera pat jeelu olu un nekaa. Tas pats manam labam draugam - viirietim, nu kur briesmiigak var buut tievs viirietis, nu nevar uzesties nekaadi.

Es vnk eedu maz, savus paradumus negribu mainit, nu tagad savadaak - stavoklii pat ziloni apestu.
10.02.2015 00:23 |
 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Un loti nozelojami veidot tadu dislusiju

Ar tevi es labprāt nediskutētu.
Iespējams, ka priekš tevis korektāka diskusija ir par paketes mainīšanas biežumu.
Šeit diendienā ir nekorektas diskusijas. Kas nu kuram interesē. Šovakar manas pārdomas raisīja tieši šādu sieviešu dzīvesveids.
Nav tava darisana

:-D
Un vai es un manis veidota diskusija ir tava darīšana?:-D
10.02.2015 00:26 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja kāda atsauktos, es labprāt uzzinātu, kāda ir motivācija un vai viņām pašām tas liekas skaisti un vai neizjūt sekas uz savu organismu.

Šķiet, ka pēc mana komentāra pirmā teikuma tālāk nelasīji. Sekas uz organismu es tur aprakstīju. Ne no grāmatām, bet no savas pieredzes.
Kāpēc tā darīju, kāpēc gribēju būt tik tieva? Tāpēc, ka biju pusaudze un mana māsa, kas no dabas bija pilnīgs skals, sauca mani par resno un man tas sāpēja, jo pašai nelikās, ka esmu resna, bet ar laiku tas kaut kur galvā iesēdās. Nolēmu, ka gribu būt tievāka, nekā viņa, pašai likās, ka tad būšu skaista.
Kas notiek tālāk? Tālāk spogulī jau vairs neredzi, kad viss tas sāk izskatīties vienkārši šausmīgi. Liekas, ka vēl vajag notievēt. Tiešām redzi visur vēl taukus.
Biju dusmīga, ka nekur nevaru nopirkt sev normālas drēbes. Bikses, kas derēja gurnos, bija par īsu un bija meklējamas bērnu nodaļā. Ja svari parādīja, ka esmu pieņēmusies klāt par 100g, tajās dienās mēdzu neēst vispār un pārtikt tikai no zaļās tējas. Piekrītu tām, kas saka, ka meitenes šīs bildes izvieto sociālajos tīklos, jo lepojas ar panākto. Es arī tā darīju. Un katru dienu spogulī redzēju sevi šādu:

Tas viss beidzās slimnīcā ar kārtīgu un ilgu ārstēšanos.
10.02.2015 00:39 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Tevis ieliktajās 1. un 2. bildēs, izskatās, ka meitenes ir dabiski tievas.
Izskatās veselīgi, ir dibena apaļumi, atbilstoši tik smalkam augumam.
Pirmajai ir ļoti smalki kauli un nav izteikta muskulatūras uzbūve. Var redzēt pēc potītēm un apakšstilbiem.
Otrajā - vienkārši slaida.
Neviena no šīm, manuprāt, neizskatās pēc anoreksijas slimnieces.

Arī šai smalka uzbūve:


Šī gan izskatās, ka nobadinājusi savu ķermeni:


Pirmkārt, jāņem vērā ķermeņa uzbūve
Otrkārt, ja tikai tīri par ēdienu. Jāēd maz (1200-1400 kcal dienā, ņemot vērā dienas režīmu) un veselīgi. (ja uzņems šīs kalorijas ar frī, kūkām, čipšiem utt, tad tāpat aizies uz taukiem šis tas + organisms būs novārdzis, jo neuzņems nepieciešamās uzturvielas)
Protams, var ēst arī zem 1000kcal, bet tas galīgi nav normāli un pat negrasos ko tādu ietikt.
10.02.2015 00:40 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Bija laiks, tīņu vecums un mazliet arī jaunībā, kad totālus kaulu kambarus uzskatīju par skaistuma etalonu. Man gan nepietika pacietības to īstenot uz sevis. Ko varu pastāstīt par saviem cēloņiem, atskatoties atpakaļ - biju jauna meitene un nespēju pieņemt sievišķīgo, ka viņām ir "stulbi" gurni (tā laika domas, bet laikam arī mūsdienās nebūtu pret savu gurnu ielaušanas un kāda kaula izņemšanas) un jo tievāks, jo tālāk no "stulbās" dabas, kas sievietes padara "resnas" jeb ar "stulbiem" gurniem. Tā es agrāk domāju.
10.02.2015 00:51 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Iespējams, ka priekš tevis korektāka diskusija ir par paketes mainīšanas biežumu.
Šeit diendienā ir nekorektas diskusijas. Kas nu kuram interesē. Šovakar manas pārdomas raisīja tieši šādu sieviešu dzīvesveids.

Pff, es pat tadu lasijusi neesmu Kursr nu vel komentejusi. Man nepatik, Ka tu liec bezmaz vai skeletus,jaunas teeneidzeres un salidzini ar musu cosmo meiteneem. Dies Ka tev patiktu, ja es ieliktu govi un prasitu parejam kapec tik daudz jaed, kads ir merkis. ;-)
10.02.2015 06:16 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Ieliktu govi , pateiktu ka redzeju, ka tu tada esi no selfijdiskusijas un prasitu merki parejam.
10.02.2015 06:18 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Man personīgi patīk šādi slaidi augumi, pati sev gribētu 34 izmēra džinsus (bet es varētu nosprāgt badā, jo kaulu dēļ vien man tādos nekad neielīst) :-D

Labāk pārāk tieva, nekā kāds 40.+ izmērs! (mans subjektīvais viedoklis)

Manuprāt, šādi apzināti var notievēt tikai tad, ja atļauj kauli. Var pārtikt pārsvarā no griķiem, filejas, dārzeņiem un daudz sporta. Mazas porcijas, censties izlaist brokastis, neēst vakariņas.. Un nav ko lielīties tiem skuķiem, kas badojas un tik saka - redz cik labas viņām analīzes un veselas. Kādreiz organismam beigsies tās rezerves, no kā uzturēt sevi un tad sāksies veselības problēmas... Uzskatu, ka cilvēks ir galvā bērns, ja ilgstoši badojas, jo var ēst normāli un tievēt, tikai jādomā, ko liek mutē + kardio
10.02.2015 07:35 |
 
Reitings 444
Reģ: 11.07.2012
Mincija , izlaist brokastis ir muļķīgi. Tas neveicina svara zaudēšanu. Un vakariņas vajag ēst, bet nelielas.
10.02.2015 08:11 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man šķiet, ka vai nu cilvēks no dabas ģenētiski ir un būs tik tievs kā šeit ievietotajās bildēs, vai badojoties, ēdot minimāli. No fiziskā varētu būt maz.
Man nepatīk, negribētu būt tik tieva. :-|
Bet cik gribētu, tāpat būtu pamatīgi jāieturas un jāvingro.
10.02.2015 08:23 |
 
Reitings 178
Reģ: 21.12.2014
Man nepatik, Ka tu liec bezmaz vai skeletus,jaunas teeneidzeres un salidzini ar musu cosmo meiteneem. Dies Ka tev patiktu, ja es ieliktu govi un prasitu parejam kapec tik daudz jaed, kads ir merkis.

Es atvainojos, bet tu tiešām esi neadekvāta.
Es nevienā komentārā neesmu personīgi kādu mēģinājusi aizskart, toties tu tagad bārsti no pirksta izzīstus apvainojumus man un tas ,lūk, ir ļoti nekorekti no tavas puses.
Ja nav mākas diskutēt un rakstīt, tad vismaz nefantazē un nebrauc ar muti!
Turpmāk tavus komentārus ignorēšu. Vari turpināt bārstīt savas "gudrības".
10.02.2015 08:44 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Ieliktu govi , pateiktu ka redzeju, ka tu tada esi no selfijdiskusijas un prasitu merki parejam.

Kaut kad sākumā bija koments,ka šīs atkal būs diskusija, kur kāda tiks nozākāta...:D tālu nebija jāmeklē kašķa meklētāja un tā, kas sāk apsaukāt vienu vai otru figūru:-D
10.02.2015 08:46 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
10.02.2015 08:56 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Šitas labāks :D
10.02.2015 08:59 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Man nav ko atbildēt uz diskusijas pieteikumu un arī negribu to darīt.

Būtībā piekrītu metafoora un vēl vienas meitenes (diemžēl nepiefiksēju niku) viedoklim.

Varu pateikt tikai to, ka pati skaitos skinny un nekad neesmu bijusi par to sajūsmā, bet kā ir tā jādzīvo. Un tie, kuri ikdienā nevar savus aizskarošos komentārus paturēt pie sevis, arī mani kaitina, jo reizēm tiešām gribas uzšaut vai kaut ko skarbu pateikt pretī.

Un es uzskatu, ka par šādiem ķermeņiem pārsvarā sapņo/tiecas/jūsmo tie, kuriem pašiem tādi nav dabas doti un arī nav lemts pie tādiem tikt.
10.02.2015 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
No tām pretīgajām skiny bildēm, kur kauli spiežas arā vēmiens un zosene uzmetās, savā iedomu galvā grib panākt kautko tādu, kas redzi citiem liksies pieņemami, pamazām sabojājot savu veselību.

Nē, es neesmu resna vai pārāk tieva, es esmu normālas miesas būves meitenea ar apaļumiem, nekad neesmu skrējusi pakaļ kautkādām modes tendencēm, lai mani vējš pūstu nost no kājām. Ēdu ko gribu, kad gribu, blakus sportojot un man riebj klausīties kā runā par diētām "bla bla bla šodien izmēģināšu kefira un griķu diētu, mēnesī no vietas un nometīšu 10 kg bla bla bla tad izskatīšos skaisti bla bla"

STULBUMS!
10.02.2015 09:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!