Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur ejat uz randiņiem?

 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Tādi pirmie randiņi nav bijuši gadiem, bet gribu palasīt kur tagad jaunie pārīši dodas tikties?
Uz kurieni devāties pirmajā randiņā? Vieta bija jūsu izvēle vai vīrieša?
Vispār - kur tagad tā populāri iet randiņot? ;-)
01.02.2015 01:05 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Atbildot pa tēmu, varianti - restorāni ir ok, brauciens uz jūrmalu/siguldu (ja puisim ir mašīna), teātris (visdrīzāk ne pirmajam randiņam, bet, ja pirms un pēc ir laiks sarunām, kāpēc ne), kāda aktuāla izstāde, ja abiem šķiet interesanti, siltākā laikā pikniks. Gan jau vēl daudz varianti, atkarībā no interesēm un finansiālām iespējām (ūdensmoči, positivus, laivas brauciens, vnk kuģītis pa daugavu, slēpošana, sēņošana) ;)
02.02.2015 10:56 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Ir bijis biljards, pastaigas. Ar tagadējo tas bija kino :D pie tam filma bija galīgi nepiemērota - 12 gadi verdzībā :D vienkārši tā bija jēdzīgākā filma. Bet randiņa turpinājums bija ļoti pārdomāts (l) un jā.. es iekāpu svešā mašīnā, bet nevarētu teikt, ka viņš bija galīgi svešs.. :D
02.02.2015 10:50 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Pirmais randiņš ir īpašāks pasākums, kas, attiecīgi, prasa un tiek sagaidīta īpaša attieksme un vieta. 16-18 gados chili pica ir ok. Pēc tam picērijai kā tādai nav ne vainas, īpaši, ja noskaidro, ka abiem garšo tāds ēdiens, tomēr vieta jāizvēlas kvalitatīvāka, ir da sergio, monterosso. Vietas ne tikai kā picērijas, bet, kur tiešām labas un kvalitatīvas picas.
Pēc tam, ja izveidojas attiecības ir pilnīgi ok, gan maķī ēst, gan jebkur citur, kur abi sagrib, bet ne jau īpašā dienā tā ir labākā izvēle.
02.02.2015 10:46 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Neko par randiņošanām nezinu pēdējo 2-3gadu laikā ;)
Kādreiz esmu gājusi uz kino, McDonalds, Rīgas parkiem, t/p Alfu...visādi bērnu varianti :D bet vispār neredzu neko sliktu Čilli picas picērijā, vismaz ne pirmajam randiņam vai ikdienas brokastīm/pusdienām/vakariņām vai kādam dzērienam ;) un pēc pieredzes varu teikt, ka kino pirmajam randiņam ir galīgi garām...vismaz priekš manis.
02.02.2015 10:42 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Ar draugu pirmajā randiņā tikāmies Mežaparkā pie Zoodārza. Tur negājām.


Identiski arī mums :D

Man jau vispār patīk tā vienkārši, pie dabas. Negribētu pirmo randiņu stīvā atmosfērā glaunā kafejnīcā. Lai gan draugs sākumā teica, ka es izskatoties tāda, kurai tas viss varētu patikt :D
02.02.2015 10:41 |
 
Reitings 46
Reģ: 29.01.2009
Nupat sāku satiekties ar puisi. (paturam prātā, ka ir ziema) Sākumā viņš mani uzaicināja uz hokeju, tad vienk Cafe, tad kīno, tad teātri. Bišķi pastaigājāmies. Aicināja arī uz restorānu, bet es vienkārši neesmu restorānu meitene. Ok, atzīmēt kādus svētkus ar savu puisi jā, bet tā sākumā stīvi sēdēt pie restorāna galda liekas baisi :D

Vasarā satikos ar citu, tas sākumā uzaicināja braukāties ar skrituļslidām pa Mežaparku, pēc tam arī Cafe, tad kopā ar viņa draugiem gājām uz kaut kādiem Rīgas svētkiem utml.

Man patika viss :D
02.02.2015 10:31 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Atceros pirmos 3 randiņus ar jauniepazīto vīrieti, šajs reizēs izstaigājām Rundāles pili, turpat arī paēdām blakus kafejnīcā, cilvēku nebija, tāpēc varējām ērti parunāties. Bijām Rīgā kkādā baznīcas tornī, laikam jau tajā, kas Doma laukumā (kauns ka neatceros vai jaucu), Neo restorānā, no kura paveras skaists skats uz Rīgu no augšas (restorāns atrodas tur kur origo pulkstenis 8.-10.stāvs), bijām ar zirgu izjāt Rīgas nomalē un Siguldā ar gaisa tramvaju izbraukt.
02.02.2015 01:07 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Mans īpašais mani pirmajā oficiālajā randiņā aizveda uz Ostas skatiem.
Par neoficiālo pirmo uzskatām vēl kādus pāris mēnešus pirms oficiālā - (vienkārši pa draugam) ar riteņiem abi aizbraucām uz Jūrmalu, sēdējām, skatījāmies saulrietu, pļāpājām, dzērām vīnu, pēc tam pa tumsu braucām atpakaļ uz Rīgu, iebraucām imantā maķītī apēst pa saldējumam un tad viņš mani pavadīja līdz mājām, jo nu es biju no tā vīna apreibusi un nu nebija jau droši braukt ar velo, vismaz viņš kkā mani pieskatīja.
Bet nu rezultāts toreiz - 50 km abiem ar velo un pēc tās reizes vot kaut kas noklikšķēja, vairs neesam tikai draugi :)
01.02.2015 14:24 |
 
Reitings 102
Reģ: 11.12.2014
Pirmajā randiņā ar savu tagadējo puisi devos uz drifta sacensībām. :-D It kā jau baigā romantika neizklausās,bet tomēr sajūtas un atmiņas palikušas siltas,dažreiz pasmejamies par to,tagad pat nevaru iedomāties labāku vietu mūsu pirmajam randiņam. (l)
01.02.2015 13:34 |
 
10 gadi
Reitings 3043
Reģ: 13.11.2011
man patīk pastaigas gar jūru, Zoo apmeklējums, slidotava, kāda kafejnīca/restorāns ar skaistu skatu.
01.02.2015 13:24 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Ar draugu pirmajā randiņā tikāmies Mežaparkā pie Zoodārza. Tur negājām. Aizbraucām uz veikalu pēc kaut kā dzerama, tā kā tā bija tiešām ļoti karsta diena, pēc tam aizbraucām uz Mangaļsalas molu. Pēc tam aizbraucām uz Ķīpsalu, gribējām aiziet uz kafejnīcu, bet man nebija vairāk laika.
01.02.2015 11:31 |
 
Reitings 76
Reģ: 24.01.2015
Ai ti randiņi ir superīga padarīšana

sievietēm jau superīgi, vīriešiem ne - tikai lieka naudas un laika izšķiešana.
01.02.2015 11:31 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Ai ti randiņi ir superīga padarīšana (l)
Daži no pēdējiem, klasiski,bet jauki, Burga- kino- skyline, biljards- Vairak Saules, Tējnīca ( ne tējas namiņš, bet tādas intīmākas chill out vietas), vakariņas pēc darba-slidotava, mini ekskursijas Telvīzijas tornī- pastaiga gar jūru- vakariņas :-)
01.02.2015 11:27 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Pirmajā randiņā parasti saņemu uzaicinājumu uz vakariņām restorānā. Man ļoti patīk- tas ir brīdis, kad varu skaisti sapucēties, uzvilkt skaistu kleitu un justies īpašāka. Tanī pat laikā esmu bijusi randiņā, kurā aizbraucām skriet gar jūru un pastaigājāmies pa molu. Viss ir atkarīgs no Viņa :-)
01.02.2015 11:22 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Tas jau diezgan atkarīgs no sociālā stāvokļa. Ir naudīga radiniece, kura pa lētajām iestādēm "nevazājas" un viņu nu nekādā gadījumā nespēju iedomāties parastā kafejnīcā.. Bet ko nu par to, dažādas tās dzīves un situācijas.. Ar vecumu jau arī mainās interesēs un ekspektācijas.

Pašai pēdējais perfektais pirmais randiņš bija satiekoties centrā (viņš pēc darba, es pēc uni, abi ar velo) aizbraucām uz Andrejsalas mola tālo galu, iepriekš biju ieminējusies par karsto upeņu balzāma dzērienu (biju mazliet apaukstējusies, balzāms tāds jociņš bija), ko šis bija speciāli termosā pagatavojis. Pēc tam aizbraucām uzspēlēt biljardu. Visu laiku runājām un smējāmies un galīgi negribējās šķirties, bet bija jau vēls, kādas 4h bijām kopā pavadījuši. Biju aizmirsusi šalli, šis man aizdeva savējo līdz nākamajai tikšanās reizei (l)
Viņam gan sākumā gribējās doties uz kādu no bāriem, bet tas tāds gandrīz aklais randiņš sanca, ar bildēm mainījušies nebijām, bija bail, ka neatnāk kāds, ar kuru kauns blakus atrasties.. Pierunāju citur :D Bet tā pat bija daaaaaudz labāk :)
01.02.2015 11:06 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Visa ava meitene vedu uz Rīgas centrāltirgus gaļas paviljona bufeti :-D Lēti un garšīgi tante iemet kotleti mikrenē un uzsilda :-D un pasniedz plastmasas traukos, nu kas var būt romantiskāks. :-D

Protams kats maksājam par savu porciju
01.02.2015 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Pēdējais randiņš bija tīri foršs... sākumā vakariņas Tinto restorānā, tad kino Splendid palace , beigās Skyline bārs.
Nesen bija arī randiņš restorānā Koya, gājām vakariņās.
Tomēr pārsvarā jau tās ir vakariņas kādā restorānā.
01.02.2015 11:00 |
 
Reitings 502
Reģ: 24.02.2014
Mēs ar vīru bijām pirmajā randiņā uz akvaparku :-D
Ideja bija mana. Es toreiz negribēju ar viņu tikties, tāpēc ierosināju tādu vietu, lai viņš atteiktos, bet redz kā sanāca...
Iepriekš gāju randiņos uz boulingu, biljardu, kino...
01.02.2015 10:53 |
 
Reitings 1300
Reģ: 07.10.2012
Haa, šitas man patīk - ja čalis neved uz Vincentu, tad viņš nav gana labs bez maz vai :D

Tak kāda starpība kur un kā, galvenais uzķert to fīlingu un vai ir klikšķis, vai ar cilvēku kopā ir labi, vai saskan.

Ja tas būs "savējais" cilvēks, tad kaut uz vientuļas salas kopā būs labi un patīkami.

Šīs visas randiņošanas un vietas izvēles liekas tāda kā maska. Nu nebūs tā, ka katru randiņu tagad čalis vedīs uz X restorānu... :-P
01.02.2015 10:42 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
vēl uz kino, bet tas tā bezpersoniski,jo filmas laikā jau nerunāsi. ir gadījies,kad ierosina pēc kino vēl pastaigāties, vai arī aiziet uz kafejnīcu, ja vīrietim ir radusies interese sazināties un uzzināt par mani,ko vairāk.
01.02.2015 10:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits