Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attiecības ar puiša vecākiem

 
Reitings 20
Reģ: 31.01.2015
Sveikas,
jau 4 mēnešus dzīvoju ar puisi un viņa vecākiem ārpus LV. Atbraucu, jo uzsāku mācības viņa valstī, pie vecākiem piekrita, jo mums bija noruna, ka tas ir lai varētu sakrāt naudu savām mājām, bet es nespēju sadzīvot ar viņa vecākiem, īpaši māti. Šeit valda nemitīga netīrība,viņu istabā smird. Vakaros mēdzu nomazgāt traukus, lai no rīta, būtu patīkami, bet vienmēr nākamajā rītā mani sagaida trauku un drupaču kalni, pēc viņa mātas, netīru drēbju kalni, grīdas nemazgātas, atkritumu maisi krājas virtuvē. Es pēc sevis vienmēr satīru, puisis pēc dabas ir diezgan pedantisks, bet viņš ir maz mājās un neredz to, ko redzu es. Tad, kad man noriebjas, ka visapkārt viss ir netīrs un notašķīts, satīru, iznesu atkritumus un tā dzīvoju pēdējos četrus mēnešus, kamēr viņa vienkārši sēž pie datora un spēlē kārtis. Man negribas būt par kalponi pieaugušiem cilvēkiem, bet esmu audzināta, ka mājām jābūt tīrām un patīkamām. Tāpat arī viņa neprot gatavot, un visi pārtiek no baltmaizēm un saldumiem, līdz pēc manas iniciatīvas es sāku gatavot, jo kuņģa dēļ, man vajag normālu ēdienu. Pārtiku pērku par savu naudu, gatavoju visiem, puisis un viņa tēvs slavē mani un ir priecīgi par pārmaiņām, bet viņa pat paldies nepasaka, lai arī bieži apēd visvairāk. Drīz došos brīvdienās uz LV, februāra vidū vajadzētu atgriezties, bet domāju, par studiju pamešanu, jo nespēju dzīvot tādos apstākļos, riebjas vienkārši. Diemžēl šobrīd citur atļauties dzīvot nevaru, puisis solīja, uztaisīšot remontu, dzīvoklis palikšot mums, bet es šo vietu nevaru ciest.Priecājos katru vakaru iet gulēt, jo zinu, ka diena ir beigusies.. Jūtos tiešām nelaimīga.. Esmu arī ar savu puisi par to runājusi, bet zinu, ka nekas nemainīsies, ja tā dzīvo gadiem.. :-/
31.01.2015 18:49 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tev ir psiholoģiskas problēmas. Tavs mērķis ir parādīt visiem, cik laba, čakla un pareiza esi, bet tie draņķi tevi no rīta līdz vakaram neslavē. :D
Un tev ir slimīga tieksme visu pārspīlēt, dramatizēt.
Visu saliekot kopā, iznāk, ka jūs visi pa dienu esat prom-draugs un tu studē, vecāki darbā. Vakarā visi nākat mājās, bet draugs uz darbu iet. Pa kuru laiku un kā viņa vecāki var piedirst māju, ja ēd tikai sviestmaizes un visu vakaru spēlē datorspēles?
Un ja ģimenē ir pieņemts ēst maizi, bet tev tā nepatīk, kāpēc visiem gatavo? Uzslavas gribas vai varoni tēlot? Ja draugs nāk ap pusnakti mājās, tad gatavo vakariņas sev vienai. Paēdīs draugs maizi un ies gulēt.
Un vispār tu izklausies apsēsta ar lupatas vicināšanu un tev tracina, ka viņi tādi nav. Cik pāris stundās vakarā var piecūkot māju cilvēki, kas ēd maizi un tup pie datora? Necik! Arī telpas ir maz-tikai divas istabas. Pat vislielākajam pedantam pietiktu ar divām stundām nedēļā visu uzspodrināt. Cita lieta, ja esi čīkstule ar lupatu rokās.
02.02.2015 07:55 |
 
Reitings 674
Reģ: 13.10.2013
autore ir kaut kāda dīvaina. vienā mirklī stāsta, ka dzīvoklis, kurā šobrīd dzīvo, paliks viņai ar puisi un vecāki izvāksies, nākamā jau stāsta, ka tur dzīvo, lai krātu naudu un pirktu paši savu dzīvokli... loģika ?
un jā, priecājies, ka kāds tev ļauj uz haļavu dzīvot un nečīksti! vienmēr esmu teikusi, nepatīk kaut kas, vācies! neliec citiem mainīties, viņi to nedarīs.. nejau tevis dēļ.
01.02.2015 16:24 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ja gribētu aiziet, vienmēr iespēju atrastu, kaut katru otro nakti skolā grīdu mazgājot. Nedomāju, ka nekur nevar atrast darbu kaut uz pāris h nedēļā, kur valodu zināt nevajag. Tas ka negribās iespringt, tā ir cita lieta.
Par to ka drauga mamma netīra un negatavo- tās ir viņas mājas, viņai ir tiesības kaut sū*u kastē dzīvot, ja tā patīk. Tu esi atnākusi uz haļavu dzīvot, ne viņa. To, ka draugs negrib istabu atrast jums diviem, to gan es nesaprotu. No koju laikiem izaudzis, bet līdz pieaugušo dzīvei neizaudzis. Padomātu labi, ko tu ar tādu kopā dari. Atrodi vietu kur piestrādāt un ej uz kojām, vai pie kāda tantuka istabu īrē.
01.02.2015 14:15 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Cik noprotu, tad Tu esi augstkolā, kurā šobrīd esi speciālā programmā, apgūstot valodu. Dodies pie savas programmas sekretāres un aprunājies par nepieciešamību pēc darba iespējām, kur to meklēt kā iebraucējai. Bieži vien augstskolās ir izkārtnes ar sludinājumiem par darba iespējām, par istabiņu īres iespējām un pat lietotu mēbeļu iegādes iespējām.
Painteresējies par darba iespējām pašā augstskolā - telpu tīrīšana pa vakariem, trauku novākšana kādā no kafejnīcām.
Painteresējies vai pilsētā, kurā mācies ir kāds Īru/ Britu vai studentu bārs, kurā uz pusslodzi vari piestrādāt izmantojot angļu valodas zināšanas.
Painteresējies arī par apkārtnē esošo māju un dzīvokļu uzkopšanas iespējām par samaksu.
Uz to pašu McDonald's arī vari aiziet uz pusslodzi pastrādāt (pie kases neliks). Vietējo valodu arī ātrāk iemācīsies no vietējiem.
Tu esi jauna, bez bērniem. Arī Polijā ir iespējams atrast iespēju minimāliem papildus ienākumiem.
01.02.2015 09:29 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Netīrību es nesaprotu un neatbalstu, bet ne Tu vari izlemt, kā viņiem dzīvot. Viņu māja, viņu noteikumi. Tāpēc es vienmēr saku, ja kaut kas nepatīk, gribas pašiem but sev saimniekiem, jādzīvo atsevišķi.
01.02.2015 08:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Egamons-labs staasts:-)
Krista++
01.02.2015 03:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pag, tevi uzaicinaaja bez maksas padziivot pie vinjiem, lai pashi savam dziivoklim vareetu sakraat. Tai vietaa lai pateiktu paldies un pienjemtu/atteiktos no viesmiiliibas, tu par puisha vecaakiem zeelojies un meegini vinjus izmainiit. Piedod, bet tu esi tikai viesis tur, nevis saimniece un tu nevari noraadiit kaa vinja veecaakiem dziivot. Pat ja vinji ir cuukas, vinji var dziivot kaa grib savaas maajaas un eest ko veelaas. Es ieteiktu paskatiities uz maajas kopshanu kaa uz tavu komunaalo/iires samaksaashanu graudaa un par paartikas iegaadi piedaavaat daliit izmaksas.
01.02.2015 00:56 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Autore, domā, ko darīt! Nervu šūnas tev neatjaunosies!
01.02.2015 00:54 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Cik tev vēl atlicis mācīties? Kā plānoji tur dzīvot, ja puiša nebūtu? Ja galīgi bez variantiem, cieties kamēr pabeigsi mācības, tu tomēr atrodies viņu teritorijā. Pārtaisīt pieaugušu sievieti dzīvot pēc taviem uzskatiem bezjēdzīgi.
01.02.2015 00:52 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Pārtiec no augļiem un pusfabrikātiem, lai nav jāpavada laiks virtuvē; nopērc savu trauku komplektu, kuru turi savā istabā vienmēr; visas citas savas lietas turi savā istabā un aizslēdz durvis, vienmēr!
01.02.2015 00:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Neesmu dzīvojusies kojās, bet, cik redzēts, arī tur nav tīrības paraugstunda :)
01.02.2015 00:35 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labvakar!

Skatos, ka tiešām grūti Tev klājas.
No sevis varu ieteikt, domu ar dzīves filozofiju, kuru ir vērts paturēt pie sevis, kad viss nāk uz āru.Vienmēr padomāt pirms svarīga lēmuma.

Nebūs tieši par šo Tavu problēmu stāsts, bet par cieņu pret sevi un otru!

Reiz dzīvoja kāds puisis ar ļoti sarežģītu raksturu...

Tēvs viņam iedeva pilnu maisu ar naglām un teica:
" Dēls, iedzen naglu dārza vārtos katru reizi, kad Tu kādu aizvainosi, vai ar kādu sastrīdēsies"!

Pirmajā dienā dēls vārtos iedzina 37 naglas. Turpmākajās nedēļās iedzīto naglu palika arvien mazāk, jo viņš saprata, ka dzīt naglas ir daudz grūtāk, nekā dusmoties. Viņš sāka kontrolēt savas dusmas un naidu. Drīz pienāca tā diena, kad viņš vārtos neiedzina nevienu naglu. Dēls steidzās pie tēva, lai viņam paziņotu šos jaunumus.

Tēvs viņam atbildēja:
"Dēls, tagad katru reizi, kad Tu izdarīsi, vai pateiksi ko labu kādam citam, tad izvelc vienu naglu no vārtiem"!
Kad visas naglas tika izvilktas, tēvs pieveda dēlu pie vārtiem un teica:
"Dēls Tu ļoti labi esi uzvedies, esi kontrolējis savu uzvedību, bet pievērs uzmanību vārtiem - tie ir vienos caurumos. Tie nekad vairs nebūs tādi kā agrāk". Katru reizi, kad Tu kādu aizvaino, vai, kad Tu ar kādu sastrīdies, Tu cilvēkā atstāj tādas pašas rētas kā dārza vārtos. Tu vari iedurt nazi un pēc tam to izvilkt, bet rēta tik un tā paliks. Un, lai arī cik reizes Tu pēc tam lūgsi piedošanu, RĒTA JOPROJĀM BŪS TUR, KUR VIŅA IR!!!. Rētas, kuras paliek pēc pateiktajiem vārdiem ir tik pat sāpīgas kā pēc naža dūriena.

Lai izdodas atrisināt, Tev savu sasāpējušos problēmu!
01.02.2015 00:22 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Bija liidziiga situaacija, tikai ar drauga tevu un deelu. Notureejos 3 gadus, neiztureeju, savaacu mantas un aizgaaju!!!
31.01.2015 22:05 |
 
Reitings 20
Reģ: 31.01.2015
Paldies jums! Jūs mani sapurinājāt nepadoties :)
31.01.2015 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
008 mēŗķis Tev ir skaidrs, protams meklēt skani kkam ir stulbi. Vienīgais ko varu šobrīd ieteikt - turies ;)
31.01.2015 21:24 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Katram sava kārtība! Ja pieraduši tā dzīvot, tad šaubos, ka kaut kas mainīsies.
Mana bijušā drauga vecāki arī nebija īsti tīrīgi, virtuve vinmēr bija ar netīriem skapīšiem un trauki oda pēc cigaretēm. Ne velti izvairījos pie viņiem gatavot! :-D
31.01.2015 21:21 |
 
Reitings 20
Reģ: 31.01.2015
mcgh var jau meklēt problēmu tautībā, taču cik esmu bijusi citu poļu mājās- jaunāku un vecāku- citiem tādu skatu mājās neredzēju.
31.01.2015 21:17 |
 
Reitings 20
Reģ: 31.01.2015
Tikai nedaudz nejauka es viņu istabā neeju, neko neaiztieku, tāpat gandrīz visu laiku turu durvis ciet uz savējo. Ģenerāltīrīšana reiz bija mūsu istabā no viņu mantām, izvāca vienu plauktiņu un aiznesa uz savu istabu :D Un es esmu cerējusi uz kauna sajūtu, bet pat ciemiņi tiek aicināti, ja apkārt valda haoss, tātad viss liekas ok.
31.01.2015 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Par polietēm jau WW1 mūsu vecvectēvi smējās - ziemas ķirši utt. Vnk tā ir.
31.01.2015 21:13 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Mātei izdevīgi, ka tu tur esi. Visu uzkop, ēst pagatavo, kas viņai nekaiš? Pašai vairāk laika pie datora kārtis uzspēlēt, a pēc tam tīrā virtuvē vakariņas uzēst :-D
31.01.2015 21:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits