Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nedaavina neko svetkos..neuzskata ka vajadziigs. Iesakiet kaut ko meitenes.

 
Reitings 147
Reģ: 21.09.2014
Sveikas,

gribetu uzzinaat juusu domas par manu probleemu.
Esmu ar draugu kopa 3 gadus, dzivojam kopaa vina valstii (eiropa) un esmu pamaniijusi ka vins man nekad neko neuzdavina, ari varda diena neko nauzdavina kaut vai zina ka pie mums to svin atnes kaadu sikuminu. 8 marta vispar ir saapiigi, vins pagasgad zinaja ka ir 8 marts un ka pie mums sievietes sveic, man jau nevajag neko daudz, bet vins neuzskatija ka tas ir vajadzigs un ne mani apsveica, ne atnesa ziedus, konfektes. Negribu izskatiities taa ka man obligati tur ziedus vajag, bet tomer...kad palukojos ka manam draudzenem visi draugu kaut ko atnes uz 8 martu un man pilnigi neka nav, jo redz tas uzskata ka nevajag.
Taa jau draugs ir pret mani labs, sataisa eest, atnes kafiju gulta, pavadam burvigi laiku kopaa..bet, nezinu vai tas vinam nav iemacits,...tadas mazas skaistas lietas ko var izdarit savai sievietei nezina. Varbut cita kultura vinam, bet nezinu. Ko juus domajat par so?
Es zinu tagad visi teiks pamet, pamet...bet nejau es ta tagad savaaksu mantas un aiziesu. Mums ikdiena iet ljoti labi, bet sii lieta....liek dazkart justies kaa nekam. :'-(
Kaut esmu vinam ikdiena devusi maajienus, ko vajadzeetu, kas man patiktu, nu taa neuzkritosi..bet laikam liidz sim cilvekam tas neaiziet.
31.01.2015 11:50 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Neesi norādījusi vīrieša izcelsmi-tautību. Ja esi saistījusies ar ārzemnieku, tad rēķinies ar viskautko.
01.02.2015 01:07 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Nāk marts un stresiņš par to, ka nesaņemsi tuļpānu? :D
Vajag runāt, citādi te sanāk tāpat kā drostalai ar to randiņu, it kā kaut ko grib, bet mēles mutē nav, lai pateiktu, ko grib un argumentētu, kāpēc to vispār grib. Tad nu ir lielā čīkstēšana un lūpas uzmešana.
01.02.2015 01:02 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kad saaku tikties ar savu virieti, sapratu tikai to, ka vinjam nav ne mazakas sajegas par to kadelj jadavina ziedi, mazas davanas utt. Tad nu njemu un vinjam teicu - aizved mani uz randinju, izdomaa pats kur. Aizveda uz veel daziem, ar maniem atgadinajumiem, tagad pats aicina. Teicu, ka gribu pukjes, vins nesaprata kapec vispar taa pat var davinat ziedus :D tagad ir taa, kaa ziedi vaazee sak ziedet nost, taa jau ar jaunaam staav man pie durvim. Davaninjas ari pasacis davinat, kartinas rakstit utt, bet teikshu taa, ka sakuma ne tikai prasiju to visu, bet vinjam ari davinaju. Man ljoti patika tas laiks, kad reizi nedelja vinjam no rita virtuve noliku uzrakstitu kartinu ar mazu davaninju. Taa teikt, ne tikai prasiju, bet iepazistinaju ar to, ka vienkarsi taa pat var uzdavinat smarzas vai milakas konfektes. Uz visiem maziem svetkiem man majas vienmer bija taa, ka ome un mamma pirka kucinju un shampi. Sakuma vins nesaprata kapec par visadiem mazsvarigiem svetkiem un notikumiem ir jaed kucinja, bet tagad jau pats, ka pabeidza kursus, naca majas ar kucinu un sulu. Taa nu es iemaciju savam virietim svinet dziivi!

Varbut paradi vinjam kaa tas ir un ko tu gribi?
01.02.2015 00:46 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju visus komentārus,bet domāju,ka Tev ne tikai 8. martā un vārda dienā pietrūkst uzmanības. Mans draugs, dzīvodams valstī, kurā svin vārda dienas, tik un tā uzskata, ka tie ir bezjēdzīgi svētki! ;) jau gadus 5 viņš manu vārda diena "atceras" tajā dienā tikai tāpēc, ka es pasaku. Bet mani nesatrauc tas, ka neko nesaņemu, jo ikdienā netrūkt viņa uzmanība un viss pārējais. Tāpēc pieļauju,ka arī ikdienā Tev attiecībās kaut kas pietūkst.
01.02.2015 00:30 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
palasot pirmás lapas liekas, ka tu esi nenormáli iecikléjusies uz tám dávanám. es arí dzívoju cita valstí - te tádus svétkus nesvin un pat nesaprot, kas par stulbiem svétkiem ir várda dienas. :D vírs sveic mani dzimshanas diená, ziemassvétkos, kázu gadadiená, un ziedus atnes parastá diená tápat vien. un man pat prátá nenák apvainoties, ka mani nesveic kaut kádá várda diená vai 18. novembrí vai velns vinj zin kádos vél svétkos,

bet tev izskatás, ka tas ir TIK nozímígi, lai tevi sveiktu tieshi kaut kádá várda diená, vai 8 martá, vinjss pat tádus svétkus nesaprot, kápéc jáspiezh tevi sveikt, varbút cieni arí vinja kultúru? kurá nav katru otro nedélju svétki?

ja tik ljoti vajag - saraksti sarakstu un pieliec pie ledusskapja, kurá datumá un cik lielu pushkji gaidi... tikai atceries, tas nebús no sirds, bet bús, jo vinjai vajag...
01.02.2015 00:20 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.01.2014
lasīju un likās ka es to rakstu :D
Nju pa lielam ir grūti to iemācīt, jo daudz kas ir atkarīgs no audzināšanas, no vīrieša uzskatiem , bet lai izdodas:)
01.02.2015 00:08 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Dzīvoju ar savu draugu kopā vienu gadu. Esmu pamanījusi, ka viņam bieži nevar neko paprasīt izdarīt priekš manis. Ja es palūgšu, piemēram, "ja tu ej uz augstskolu, vai lūdzu aiznest un atdot manu grāmatu bibliotēkā" tad atbilde ir "nē, ko tu pati nevari utt." un tas atkārtojas bieži visādos sīkumos kurus palūdzu. Ir bijušas situācijas ka vakariņām trūkst kaut kas un man pašai ir jāiet uz veikalu, kaut viņam ejot no augstskolas tas būtu pa ceļam un nesagādātu problēmas nopirkt, bet es pat neprasu... jo zinu ka būs "ahh ko tu pati nevari". Tagad ja palūgtu kādu sīkumu, tad jau bail dzirdēt ka atkal būs pārmetumi. Ja viņš man palūdz ieiet veikalā pa ceļam es bez jebkādiem vārdiem to izdaru jo cilvēks man palūdza to izdarīt, man nav grūti. Nekad neaizmirsīšu gadījumu, kad man vajadzēja uz slimnīcu un viņš ar lielu negribēšanu mani aizveda, jo redz bija jātēre savs laiks...
Ko jūs domājat par šo? Varbūt tie ir ikdienas sīkumi, bet dažkārt jau apnīk pirms kaut ko paprasot domāt - ah labāk nē, tas sadusmosies, ka paprasīju kaut ko.

Autores cita diskusija. Liekaas, ka te probleema nav tikai daavanaa, te ir probleema pashaa puisii t.i. otra cilveeka deelj vinjsh pat ne 2 liekus soljus nepaspers. Autorei slaveno teikumu neteikshu, domaaju, ka vinja taapat saprot ka nav arshana.
01.02.2015 00:04 |
 
Reitings 21
Reģ: 17.01.2015
Manējais mani tā lutina..Bet nu. Domāju, ka viņam ir iemesls tev nedāvināt bieži dāvanas. A varbūt viņš taupa, krāj kaut kam vēl nozīmīgākam!! Varbūt vēlas tev nopirkt labāko dāvanu pasaulē. Pacietību! :-)
31.01.2015 21:56 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nedomāju, ka sievietei vajadzētu samierināties ar muļķīgu argumentu, ka visām dāvina, bet man nē. Normālam vīrietim interesē sievietes labsajūta un viņš viņai sniedz visu, žēl autore, ka tev ir kaut kāds tirliņš patrāpījies.(t)
31.01.2015 18:07 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Kubiete :D
31.01.2015 16:36 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
tarptautiskā sieviešu diena ir starptautiska sieviešu solidaritātes diena, ko vairāk vai mazāk svin lielā daļā valstu (tajās, kur pie varas ir sociālistiskās partijas, vai arī tām ir liela ietekme).



Šobrīd oficiāli valsts svētki šī diena ir: Gruzijā, Albānijā, Armēnijā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā, Bosnijā un Hercegovinā, Bulgārijā, Kamerūnā, Ķīnā, Kubā, Itālijā, Kazahstānā, Kirgizstānā, Maķedonijā, Moldovā, Mongolijā, Melnkalnē, Krievijā, Serbijā, Tadžikistānā, Ukrainā, Uzbekistānā (sasaistot to ar Mātes dienu) un Vjetnamā.


Lai tik svin:D
31.01.2015 16:35 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
daudzas min sieviešu dienu kā padomju svētkus, bet pagājušogad, esot tālu no post-padomju valstīm, atceros ka cilvēki svinēja, sievietes sveica, pusdienu brīvu strādājošajām deva :D tāpēc atradu -


pat tēmu, man šķiet cepiens par neko. nekad NEKAD nevajag paļauties uz citiem savas labsajūtas nodrošināšanai, nevajag neko gaidīt. no pieredzes, dzīvojoties pa ārzemēm, 8. martu ignorēju (tā pat kā LV), par vārda dienu izziņoju ieprekš, paskaidroju, ka būs mana "otrā dzimšanas diena", kā tāda arī jāsvin, iesim vakariņās un dāvanas vajag :D
31.01.2015 16:32 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
pēdējā laika lielākā čīkstēšanas diskusija :D
31.01.2015 16:27 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Neesmu lasījusi visus komentārus, bet mans viedoklis ir, ka tiešām lieki pārdzīvo. Ja draugs dāvina dzimšanas dienā vai Ziemassvētkos, tad viss ir kārtībā. Saprastu, ka vispār galīgi neko nedāvina. Ja tiešām gribas tajā 8. martā vai valentīndienā kādu lakstu vai jaunus auskarus, tad skaidri un bez scēnām paziņo, to draugam! Izskaidro, ka tev tas ir svarīgi. Ticu, ka draugs, tad Tevi apdāvinās. ;)
Man ar draugu ir pieņemts, ka uz svētkiem lieki neiespringstam. Ja ikdienā ieraugam kaut ko smuku viens otram, tad nopērkam. Gribas vienkāršā pirmdienā kaut ko uzdāvināt - tad davinam. Protams, tas nav katru nedēļu, bet reizēm. Man vispār tādas valentīndienas un sieviešu dienas liekas muļķīgas. Mīlēt taču var katru dienu.
31.01.2015 16:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Runājot par 8 martu, manā sabiedrība reti kurš tos svētkus svin. Tāpat ka 23 februāri uztver drizāk ļoti negatīvi, to krievu armijas dienu. Svin vispasaules vīriešu dienu. Nu šai ziņā cepienu nesaprotu.
31.01.2015 16:19 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Es ta īsti nesaprotu - Tu dZivo vina dzimtene kur padomju svētkus nesvin un dusmojies par to ka Tev neuzdavina dārgu dāvanu uz nezināmiem svētkiem? Ha ha
Tad jau man arī būtu Jaielien stūri jo nu jau gadus 3 vispār neesmu ne vārda diena, ne 8 marta dāvanas saņēmusi?! Ha ha ha
31.01.2015 16:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mani visi radi nopelj ar ko es esmu kopaa
Tikai par to,ka neko nedaavina sveetkos?Tiesaam jaabriinaas...
31.01.2015 16:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Varbut cita kultura vinam, bet nezinu. Ko juus domajat par so?
Domaaju ,ka var noteikti meeginaat pielaagoties .
31.01.2015 15:42 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atvainojos-es paarpratu teemu!
Mans piemeers te labi nodereetu arii kaa atbilde uz probleemu.Jaapasaka savam viirietim ,ko veelies.Ja veelies, lai tevi apsveic 8martaa,tad pasaki,taa arii citos sveetkos!
31.01.2015 15:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!