kāpēc? Cepiens par sabiedrisko tr.

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Šodien braucot autobusā (starppilsētu) iedomājos par tādu lietu.. Kāpēc cilvēks, kas sēž autiņā aizņemot abas sēdvietas - pats sēž ārpusē, bet loga pusē nolikta soma*) NEKAD nelaiž sēdēt ejas pusē, bet gan kāpj ārā un laiž sēdēt pie loga? (man neērti, viņai neērti, jo tač jāceļas, jālaiž, jāapsēžas, tā vietā, lai vienkārši "pārslidinātu" savu dibenu 30 cm pa kreisi vai pa labi uz blakus beņķa). Rezultātā izkāpšanas pieturā man atkal viņa jābiksta un jālūdz, lai palaiž ārā, jo man būs jākāpj ārā. :D
Nekad, nekad dzīvē nav bijusi tāda situācija, kad cilvēks pārsēžas pie loga.
* Otrs kāpēc. Kāpēc dažas kundzes/sievietes/tantes uzskata, ka citiem ir jāstāv kājās pārbāztā busā, kamēr viņas somai ir jāsēž uz atsevišķa beņķa? Rrrriebst!

Kāds ir jūsu lielākais/biežākais cepiens, braucot sabiedriskajā transportā?
28.01.2015 19:54 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Mans lielākais cepiens ir tāds, ka cilvēki šķībi lūr, ja es sabiedriskajā sarunājos ar kādu paziņu, lai gan tas nepavisam netiek darīts skaļi. Obligāti vienmēr atradīsies kāds, kas pablenzīs, pie tam vairākas reizes un tik uzkrītoši, it kā mēs nevis runātu, bet veiktu kādu noziegumu. Ir pat piesējušies, ka mūsu runāšana traucē, bet neviena cilvēka tiesības runājot tak netiek pārkāptas... Drīzāk ir vienmēr licies, ka tā ir piesiešanās ķekša pēc.

Es pati parasti arī cenšos apsēsties pie loga un somu smuki notupināt sev blakus, taču, ja kādam vajag piesēsties man blakus, es neprotestējot novācu savas mantas.
28.01.2015 19:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)