kā rīkoties?

 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
pēdējā laikā draugs ļoti bieži iet satikties ar savu čomu. neko nesaku, it kā viss kārtībā, iziet uzpīpēt ar viņu, parunājas un nāk atpakaļ mājās. un viņš tiešām iet ar to čomu, jo pa logu redzu (lai nedomā, ka iet ar sievieti tikties). dzīvojam kopā 2 gadus, esam kopā 3. un kaut kā pēdējā laikā nejūtu no viņa tādu dzirksteli. viss it kā ir kārtībā, bet mana sievietes intuīcija čukst man, ka kaut kas īsti nav. šovakar ielīdu viņa skype kontā, zinu, zinu, ka nav smuki, neattaisnošos. iegāju, uzreiz izleca sarakste ar to pašu čomu, ko katru vakaru satiek, kurā mans vīrietis prasa padomu kā labāk mani pamest... palasīju, ka tā saruna ilgst jau vairākas dienas, tāds kā plāns - kad savākt mantas, vai varēs kādu laiku padzīvot pie tā čoma, kā rīkoties, ja es uztaisu scēnu, nu viss tādā garā. tagad sēžu, asaras birst, viņš ir darbā, noteikti neko nenojauš. man liekas tik briesmīgi, ka viņš iziet ar to čomu un prasa pēc padoma, katru vakaru guļ man blakus, saka, ka mīl, bet tajā pat laikā perina plānu par šķiršanos :'-(
tagad domāju kā rīkoties? atnāks viņš no darba, bet ko darīt man - izlikties, ka neko nezinu un gaidīt, kad tas beidzot notiks, teikt, ka izlasīju saraksti un gaidīt kaut kādus paskaidrojumus vai tagad pat savākt savas mantas un braukt pie vecākiem? (t) tāds apjukums iekšā:'-(
28.01.2015 02:14 |
 
10 gadi
Reitings 114
Reģ: 29.01.2009
Ahhh. Izturību autorei.
Pilnīgi vai varu apbrīnot par šādu ieturētību!
29.01.2015 11:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Lollipop +1
29.01.2015 11:10 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Autore izdarīja to, kas bija jāizdara. Par to viņai milzīgs +.

Aiziet ar paceltu galvu tā ir tāda kā uzvara pār kādu, kurš gaida pretēju attieksmi un rīcību.
Pati esmu to piedzīvojusi, ka ex centās izraisīt manu greizsirdību vai scēnu pēc ''attiecību'' beigšanas, bet pretī saņēma pretējo. :D
29.01.2015 11:14 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Es arī neietu uz tikšanos,lai izrunātos. Par ko tur vēl runāt,es nesaprotu? Pareizi dari,ka ignorē,savāc atlikušās mantas un pazūdi ar galiem,lai viņš atlikušo laiku domā-kāpēc? Ja reiz viņš kā tāds vārgulis kala nez kādus plānus sazin cik ilgi un nevarēja normāli uzreiz pateikt kas un kā,tad lai pamocās čalis,Tu dzīvo tālāk.
29.01.2015 11:25 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Lollipop +++

Un jā, es arī ne uz kādu tikšanos neietu. Nezinu kāpēc daudzām ir tik svarīgi zināt, KĀPĒC. Nu ļoti bieži iemesls ir banāls un vaina nav otrā cilvēkā. Tik vienkārši.

Vēl atkal sāks kaut ko shēmos un mēģinās autori atgriezt. Nedod Dievs uzķersies un vis atkal sāksies no jauna. Labāk tiešām galīgi izsvītro viņu no savas dzīves un miers..
29.01.2015 11:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Zinot sevi, es laikam uzrikotu viltus krapsanas ainu un par skype saraksti par neliktu nojaust, ka zinu.protams, tas butu viennozimigs attiecibu gals, bet, vai saja situacijanir paredzams kas labaks?
29.01.2015 11:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
A kur jēga taisīt teātri?
29.01.2015 11:33 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
autrei - Uzraksti sms- aizgāju no tevis jo visu zinu pa tavu saraksti ,visu zinu , nevēlos viars tikties ar tevi .viss ,beigas.

Es tā uzrakstītu . Un nebūtu nekāda tikšanās, lai sevus nervus kacinātu ? nafig vajag.
29.01.2015 11:34 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Zinot sevi, es laikam uzrikotu viltus krapsanas ainu un par skype saraksti par neliktu nojaust, ka zinu.protams, tas butu viennozimigs attiecibu gals, bet, vai saja situacijanir paredzams kas labaks?


Ko Tu domaa ar 'viltus krapshanas ainu'? Tu izliktos,ka esi nokrapusi puisi. Vai apgalvotu,ka puisis nokrapis Tevi? Abi varianti diezgan stulbi.

Godigi sakot es droshi vien skype saraxti ari neminetu, bet kaa jau meitene teica,puisis pastiprinati satikaas vakaros ar 'chomu' un attiecibas bijushas savaadakas. Tapec meitene zemapzinjaa noteikti jau nojauta ,ka kautkas nav ritiigi.


Bet vispaar es neuzskatu,ka vinjai vinjam kaut kas japaskaidro un jaamin iemesls kapec aizgaaja. Tas bija ko vinsh gribeeja tad nu lai tagad ar to dziivo.
29.01.2015 11:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Cheeky*-atzistu, ka nav labakais risinajums, bet izdaritu ta, lai tas bijusais redz mani kopa ar citu vai uz tiksanas beigam man atnak preti virietis. A bijusajam pateiktu, ka man uzradas jauna lubestiba vai mirkla iekare, bet negribeju vinu krapt. Un saja gadijuma pateiktu par saraksti- bet ta ka ieraudziju saraksti, tad sapratu, ka varu lauties mirklim.
Nu ta katra zina lielaku postu jau tas diezin vai varetu nodarit. Protama, situaciju jau tas nemainitu, bet,'iespejams, virietis aizdomatos, ka nav pasaules karalis.
29.01.2015 12:39 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Autore ja izdomā ar viņu izrunàties uzraksti kā gaja:-)
Apbrīnoju tādas sievietes,kuras bez strīdiem un trauku plēšanas var aiziet prom vienà diena sakravājot mantas!
Tu atradisī labāku tam es citu. Veiksmi un izturību :-)
29.01.2015 12:45 |
 
Reitings 298
Reģ: 11.02.2014
Sany
Izklausās, ka tev ir maz gadu/pieredzes, ka runā kaut kādas stulbības par teātri ar krāpšanu :-D
Autore ir apbrīnojama, malacis, tikšanās jēgu neredzu, jo skaipā tak gan jau izlasīja kaut kādus iemeslus. Vnk izslēdz viņu no savas dzīves. Sāpēs? o jā, nereāli. Bet ar laiku paliek vieglāk, tici man. ;-)
29.01.2015 12:59 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
nē, man tās scēnas un vēl cita vīrieša iesaistīšana nav saprotama. šķiršanās ir tik smags solis, īpaši, ja tas nenotiek dabiski, bet jūtas vēl ir. nedomāju, ka tas ir īstais laiks, lai spēlētu teātri, kad vienam ir jāaiziet.
jā, par to tikšanos vēl jādomā. man vienkārši bail, ka laikam ejot, iekšā būs tā neziņa- kādi bija patiesie iemesli, kas īsti notika. gribu, lai iekšā vairs nav nekā, lai var pāršķirt lapu, nevis turpināt tai rakstīt pa virsu(t)
29.01.2015 13:06 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
karolīnaK , lai pāršķirtu lapu tev jāsatiekas un jāpajautā - kapēc .. lai nepaliek neatbildēts jautājums.. Veiksmi Tev , ceru ka Tu uzzināsi kas bija pie vainas!
29.01.2015 13:13 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Es uzskatu,ka vajadzētu izrunāties un uzzināt iemeslus kāpēc tevi gribēja pamest. Ja tu patiešām to vīrieti mīlēji,mīli un ari vēl kādu laiku mīlēsi, tad tas tevi iekšā nomāks katru dienu - kāpēc viņš gribēja sķirties. Ar laiku paliks vieglāk,jā, bet tāpat ik pa laikam domāsi , kāpēc tā? Ko es izdariju? Ko es dariju nepareizi? Paies gadi un domāsi , bāc es tak joprojām viņu mīlu :D
Nu man tā līdzīgi bija, gadiem ilgi prātoju, domāju kāpēc kāpec , visādas stulbas domas galvā bija līdz izrunājos , uzzināju iemeslus un viss. Sirds mierīga palika!
29.01.2015 13:18 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
BET varbūt ne tik agri vajag runāt! Ja vari, nerunā vispār! Mēnesi, divus un skaties kā jūties. Ja tu netiec no tā vaļā, tad mēģini izrunāties ar viņu. Tagad uz karstām oglēm labāk nē, viņš vēl pierunās, lai tu atgriezies pie viņa un tu emociju satracināta un nomākta, arī aiziesi atpakaļ pie viņa. Tāpēc nogaidi!
29.01.2015 13:19 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Ja ļoti gribas izrunāties un skaidrību, var iet uz tikšanos. Uz tikšanos neietu, ja būtu pārliecība, ka to nenožēlošu un pēc tam uz gadu (lasi - ilgstoši) pašanalīzē par šķiršanās cēloņiem neiegrimšu.

Bet to, ka par tāpat gaidāmo šķiršanos uzzināju, lienot puiša sarakstē, neteiktu. Pirmkārt, tas būtu iemesls viņam vainu par šķiršanos velt uz tevi (lasi viņa vēstules, kontrolē un nieks, ka tā bija tikai viena reize); otrkārt - lai pamokās, domājot kā to uzzināji. Pati vari teikt, ka sajuti - attiecības iet uz galu. Sievietes intuīcija...
29.01.2015 13:26 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Čalis noteikti jau zina to,ka viņa to uzzināja no skype, jo prom esot viņa pateica viņam,lai neaizmirst informēt savu draugu par to.
29.01.2015 13:30 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Bet Mari taisnība - varbūt nevajag šo izrunāšanos uz karstām pēdām, bet nogaidīt, kamēr emocijas nedaudz pārskrien un tad tev pašai noteikt gan tikšanās laiku, gan vietu.
29.01.2015 13:30 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Protams, tā bija kļūda, bet ko darīt - sakāpinātas emocijas... Taču, tur vēl paliek iespējas fantāzijai - nevar jau zināt, vai tikai skaipā pārrunājis, vai kaut kur kādā krogā tusējot arī, varbūt vēl kādam draugam teicis... Gadījumā, ja autore viņa datoru tiešām nefiltrē regulāri, var arī neienākt prātā.
29.01.2015 13:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits