kā rīkoties?

 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
pēdējā laikā draugs ļoti bieži iet satikties ar savu čomu. neko nesaku, it kā viss kārtībā, iziet uzpīpēt ar viņu, parunājas un nāk atpakaļ mājās. un viņš tiešām iet ar to čomu, jo pa logu redzu (lai nedomā, ka iet ar sievieti tikties). dzīvojam kopā 2 gadus, esam kopā 3. un kaut kā pēdējā laikā nejūtu no viņa tādu dzirksteli. viss it kā ir kārtībā, bet mana sievietes intuīcija čukst man, ka kaut kas īsti nav. šovakar ielīdu viņa skype kontā, zinu, zinu, ka nav smuki, neattaisnošos. iegāju, uzreiz izleca sarakste ar to pašu čomu, ko katru vakaru satiek, kurā mans vīrietis prasa padomu kā labāk mani pamest... palasīju, ka tā saruna ilgst jau vairākas dienas, tāds kā plāns - kad savākt mantas, vai varēs kādu laiku padzīvot pie tā čoma, kā rīkoties, ja es uztaisu scēnu, nu viss tādā garā. tagad sēžu, asaras birst, viņš ir darbā, noteikti neko nenojauš. man liekas tik briesmīgi, ka viņš iziet ar to čomu un prasa pēc padoma, katru vakaru guļ man blakus, saka, ka mīl, bet tajā pat laikā perina plānu par šķiršanos :'-(
tagad domāju kā rīkoties? atnāks viņš no darba, bet ko darīt man - izlikties, ka neko nezinu un gaidīt, kad tas beidzot notiks, teikt, ka izlasīju saraksti un gaidīt kaut kādus paskaidrojumus vai tagad pat savākt savas mantas un braukt pie vecākiem? (t) tāds apjukums iekšā:'-(
28.01.2015 02:14 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti scēnu nerīkotu. Svāktu mantas, bet sagaidītu viņu mājās un mierīgi parunātu. Pateiktu, ka esmu uzzinājusi, ka viņš plānoja šķiršanos (vari neatklāt kādā veidā esi to uzzinājusi, tam vairs nav nozīmes) un pateiktu arī, ka esmu viņā ļoti vīlusies, jo viņš izrādījies par gļēvu pateikt visu patiesību acīs skatoties vai vismaz ierosināt kaut ko, lai situāciju kaut kā uzlabotu. Pateiktos par uzmanību un aizvērtu aiz sevis durvis. Šādas situācijas nav vērts sarežģīt, bet vērtīgi ir salikt visus punktiņus uz "i", lai vēlāk nav neatbildētu jautājumu vai nepateiktu vārdu pēcgaršas...


+++

Kas vispār ir ar tām scēnām?
Scēnas taisīšana ir "paņēmiens" nr.1 ar ko NEKO nevar panākt attiecībās ar cilvēkiem. Varbūt ar kādu cilvēku var, bet tikai īstermiņā, kas nozīmē, ka no tā nav pilnīgi nekādas jēgas.
Dari jebko, bet netaisi scēnu!
28.01.2015 08:33 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Es laikam pateiktu, ka visu zinu, un pajautatu, vai tiesam saejot ar mani kopa bija japrasa 3.personu padoms, ka izskiroties tads ir vajadzigs. Tak iespejams ta ir tikai krize, kas laiku pa laikam gadas.
28.01.2015 08:42 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti scēnu nerīkotu. Svāktu mantas, bet sagaidītu viņu mājās un mierīgi parunātu. Pateiktu, ka esmu uzzinājusi, ka viņš plānoja šķiršanos (vari neatklāt kādā veidā esi to uzzinājusi, tam vairs nav nozīmes) un pateiktu arī, ka esmu viņā ļoti vīlusies, jo viņš izrādījies par gļēvu pateikt visu patiesību acīs skatoties vai vismaz ierosināt kaut ko, lai situāciju kaut kā uzlabotu. Pateiktos par uzmanību un aizvērtu aiz sevis durvis. Šādas situācijas nav vērts sarežģīt, bet vērtīgi ir salikt visus punktiņus uz "i", lai vēlāk nav neatbildētu jautājumu vai nepateiktu vārdu pēcgaršas...


Rīkotos identiski. Scēnai nav jēgas, izbļaustīsies, bet iespēja , ka izplūdīsi asarās ir vēl lielāka, Tev tas nav vajadzīgs :)

Turies!
28.01.2015 08:47 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Domāju, ka es sapakotu mantas, aizvāktos un tad ar vēsu prātu ierastos visu izrunāt.
Izturību Tev!
28.01.2015 08:53 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Savāktu rokas bagāžu, atstātu Skype saraksti atvērtu un pazustu bez vēsts. Pārējās mantas izvāktu darba dienā, kad zinātu, ka viņš nav mājās.
28.01.2015 09:00 |
 
Reitings 95
Reģ: 28.10.2014
Es domāju, lai vai cik grūti tas būtu- jo drošvien gribās uzreiz kliegt, skaidroties un spļaut visu ārā- ir jārīkojas ļoti gudri!

Es izdarītu ko tādu, ko viņš no manis nekad negaidītu! Turklāt, šāda ļerkstēšana skypā var arī īsti neko nenozīmēt, ja jau vēl nav saņēmies rīcībai un domāju, ka viņš paredz cik sāpīgi Tev tas varētu būt..

Visefektīvāk tiešām būtu pazust! Un pavisam, izvākt no dzīvokļa katru mazo nieku, kas saistās ar Tevi! Tā, lai viņam atnākot mājās nebūtu nekāda nojausma, ka vispār tur arī esi dzīvojusi! Domāju, ka viņš pats šādā gadījumā meklēs iespēju ar Tevi sazināties, nu ja nē- tad nē, pārdzīvosi un dzīvosi tālāk..
Turies!
28.01.2015 09:13 |
 
Reitings 700
Reģ: 19.11.2014
Te ir daudz viedokļu, lielākoties daudzas ir par to, lai viss notiek bez scēnas un Tu pirmā pārtrauc attiecības, vai aizej neko nepasakot.
Būtu labi, ja Tu ''atrakstītos'' kā Tu tomēr beigās izlēmi. Būs noderīga informācija citām, kuras ar to varbūt nākotnē sastapsies.

Izturību Tev!
28.01.2015 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 3483
Reģ: 05.08.2013
Pazūdi virzienā nezināmā.
28.01.2015 09:50 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es arī šādām scenām neredzu pamatu, kuras turklāt viņš tik uzpūtīgi un augstprātīgi jau iecerējis, ka tu rīkosi, tā ceļot viņa pašapziņu bez maz vai.
Es noteikti viņam parādītu garu degunu un nekādas scēnas nerīkotu, savāktu mantas, aizbrauktu prom un , jā, iespējams, to saraksti atstātu vaļā...
28.01.2015 09:56 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
es iedomājos cik tas ir sāpīgi un nepatīkami, bet laikam rīkotos kā vairums šeit. noteikti negaidītu kad viņš beidzot būtu izlēmis mani pamest. priekš kam? lai vēl vairāk iedragātu manu pašvērtējumu? laikam dotos jau tagad projām, apsvērtu visus faktorus. ja man būtu izdevīgi palikt tajā dzīvoklī un varētu viena pavilkt, tad lai jau šis iet prom, ja jau tā ir izlēmis. ja man izdevīgāk turpmāk būtu pie vecākiem, tad pārvāktos. bet bez liekām runām ar viņu. būtu interesanti uzzināt kā viņś rīkotos, ja tu tagad pārtrauktu attiecības.
28.01.2015 10:14 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Jā, scēnu es netaisītu. Noteikti savāktu savas visas visas mantas un pazustu. Ja nevēlas būt kopā, tad lai arī viņam tas prieks tiek. Pat domāju, ka skype saraksti neatstātu vaļā, priekš kam? Ja gribeja šķirties, tad tam jau nav nozīmes, ja šis uzzinātu, ka es būtu izlasījusi to saraksti. Ja zvanītu un jautātu, tad pateiktu, ka,lai dzīvo laimīgs tālāk, jo pats jau to taču velējies...
28.01.2015 10:17 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
paldies visām par padomiem. esmu jau pie vecākiem. tā kā pie vecākiem negribēju braukt nakts melnumā, tad sagaidīju rīta cēlienu un braucu. sanāca satikt arī viņu, kad tieši ģērbos un devos prom. viņš izskatījās pārsteigts, bet neko daudz nepaskaidroju. vien uz jautājumu "kas notiek?" atbildēju, ka piepildu viņa ilgi gaidīto sapni. klāt piemetināju arī to, lai neaizmirst savam čomam pastāstīt arī šo notikumu un vēl paanalizēt kas un kā. teica jau vēl kaut ko, bet man goda vārds tas brīdis ir palicis kā miglā tīts
28.01.2015 10:32 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Visas meitenes saka ka savāktu mantas un ietu prom. es rīkotos citādāk. Ja jau viņš bija plānojis tjipa aiziet dzīvot pie čoma tad lūdzu nelauz viņam to prieku. sakrāmē visas viņa mantas čemodānos nomaini slēdzi un pirms viņš atnāk mājās izliec čemodānu aiz durvīm klāt pieliekot zīmīti lai iet kur gribēja iet. :D var pievienot ari viņa saraksti ar čomu :D
28.01.2015 10:35 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Un vairs nekādu ziņu nav devis?

Turies, tiešām žēl, ka tā tagad viss jāpārdzīvo.
Varbūt ir kāda tuva draudzene, kura atbalstīs šādā grūtā brīdī?
28.01.2015 10:35 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Turies, meitene! Tev tādu vīrieti noteikti nevajag!

Es arī esmu par mantu vākšanu, tikai ne par pazušanu nezināmā virzienā. Es sagaidītu, pateiktu, ka šķiros no viņa, esmu sapratusi, ka attiecības ar šādu vīrieti es galīgi negribētu un netaisos savu dzīvi bendēt. Nu, paspēlētu mazliet ar sirdsapziņu un lai es būtu tā, kas pamet. Jā, iespējams, ka manī patlaban virmo jaunības maksimālisms, nenoliedzu, bet man šķiet, ka gadījumā, ka sieviete vienkārši aizbrauc, vecis tāds laimīgā lomā paliek, varēs uzreiz draudziņam skaipā rakstīt, cik viņam noveicies. :D Es tā nepieļautu :)
28.01.2015 10:36 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Žēl a tā viss sanācis :(( turies (hug)
28.01.2015 10:37 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Vispār pretīgi īstenībā. Zinot sevi, es viņam būtu pakutinājusi nerviņus aizejot :D
28.01.2015 10:43 |
 
Reitings 53
Reģ: 28.01.2015
nē, nav ne rakstījis, ne zvanījis. ja godīgi, nemaz vairs neko negaidu. draudzenes atbrauks pēcpusdienā.
par to spēlēšanos - tas nav manā stilā. man tas nu nemaz neliktu justies kaut kādā ziņā pārākai, jo es taču to darītu uz VIŅA ierosinājuma pamata. varbūt kādai tas tiešām palīdzētu, man nē. pēc tās skype sarakstes man tā likās, ka viņam arī tas nav īpaši viegls solis. neredzēju tādu vieglumu tajā sarunā, bet varbūt kļūdos un redzu visu tā, kā gribētos redzēt.
28.01.2015 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 3483
Reģ: 05.08.2013
Es ceru, ka pēkšņi atklāsies, ka tas čalis kļuvis par geju ar to draugu!!!!
28.01.2015 10:48 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nezinu kā rīkoties, jo situācija ir skumīga, ļoti ceru, ka man nekas tāds dzīvē nebūs.
Bet lai kā man sāpētu, es domāju, ka saliktu mantas un kad satiktu atvadītos, izstāstītu par savu intuīciju, ka apskatījos, uzzināju utt. Tas arī viss. Ko tur vairs :-(
Izturību, būs cilvēks kas mīļos un gādās, un galvenais tādu cilvēku novērtē :-)
28.01.2015 10:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits