Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepatīk liekie kg

 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Nesen aizsāktā tēma, kur puisis jautāja, kā uzmanīgāk pateikt meitenei, ka viņa ir resna, viņu neaizskarot, iebēra nedaudz sāls mānās nesen uzsplēstajās brūcēs.
Esmu kopā ar puisi gadu, mans svars mūsu attiecību laikā nav mainījies. Tas ir +/- 70 kg uz 1,75 cm. Es apzinos, ka man ir riepiņa, tomēr puišu uzmanības nekad nav trūcis un komentārus par lieko svaru arī īsti negadās dzirdēt. Protams, kāds tuvāks draugs, ja es izprovocēju, pateiks, ka riepiņu derētu nomest, BET..
Pēdējos 2 mēnešos mans draugs bieži man aizrāda par to, cik lielu porciju esmu sev uzlikusi, šķībi skatās, ja saku, ka esmu izsalkusi, nekaunās aizrādīt arī par manu ēdienu izvēli citu klātbūtnē. Viņš arī vairākas reizes ir izteicies kaut kādās situācijās, ka es esot resna. Protams, ka saka arī daudz laba- ka esmu skaista, seksīga, utt, tomēr mani, saprotams, ļoti aizskar šie vārdi.
Es jautāju, kāpēc to saka tikai tagad un kāpēc tad gribēja būt kopā ar resnu meiteni? Uz to viņš atbild, ka sākumā tam nepievērsa uzmanību un vēlāk vēl kautrējās to teikt. Man vienmēr likās, ka viņam patīk, ka ir dupsis, krūtis, utt, tomēr izrādās pilnīgi pretēji. Es pateicu, ka saprotu, ka man ir liekie kg, tomēr palūdzu, lai vismaz publiski viņš par to nerunā, tomēr joprojām gandrīz pie katras ēdienreizes dzirdu kādu ļaunu komentāru.
Puisim liekie kg nav, bet nav arī īpaši muskuļots. Mēģināju to pavērst pret viņu, bet viņš saka, ka viņš vismaz neesot aptaukojies.
Tas man ir kļuvis tik sāpīgi, ka, pēc kaut kā ''nelegāla'' apēšanas vēlā vakarā, reizēm pat eju to izvemt, tomēr man patīk gatavot, ir ģimene, kam gandrīz katru vakaru gatavoju sātīgas vakariņas un man garšīgi paēst nozīmē daudz, tāpēc diētu ievērot ir grūti.
Kā jūs reaģētu uz šādu puiša attieksmi? Kā risināt šo situāciju?
Paldies.
27.01.2015 02:05 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es, neļautu kādam teikt ,ka nevaru un , ja jau autore 5 reizes sēdēja neveiksmīgi uz diētas , tātad kaut kas jau pašai līdz galam nepatīk sevī...

......... , es savu dienu sāku ar 2 kafijam ar pienu , neēdu vispār saldumus ,man negaršo un neēdu maizi un miltus, labi ZS un jaunais gads neskaitās , aaa, un es neko nesālu ar ļoti retiem izņēmumiem ...
28.01.2015 21:06 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tās, kas nomestu - jūs pārveidotu savu izskatu jebkā, kā vīrietis pieprasītu nicinošā veidā? Par ko viņam tāds gods?
28.01.2015 20:14 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
"........., Tev par to vispār galva nav jālauž. Pat žultainākās bābas tev neteiktu,ka ir kas lieks uz miesas.
28.01.2015 20:07 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Es tā nevaru, jo sportoju, kur enerģiju vajag.
Šobrīd esmu 52,8kg un 1,66-1,67m.
Man katru rītu biezpienu,olas un kafiju ar pienu vajag, bet pēc treniņa normālas pusdienas līdz plkst 14,bet pēc tam salātlapas,gurķus,tomātus utml.dārzeņus varu ēst.
28.01.2015 20:04 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
nu jādomā ko ēd ...
Toreiz , tas bija ļoti sen, man vajadzēja 2 nedēļu laikā ielīst vienās biksēs, kas pat nebija manas. Uz svariem nekapu jo tas nebija rādītājs ... Mērķi piepildīju... 2 nedēļas ēdu kefīru ,grikus un ābolus, bet ierobežotā daudzumā ....
Bet principā mans standarts ir 60-62kg uz maniem 1,82 ...
28.01.2015 19:57 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Vajag vielmaiņu iedarbināt :-D
28.01.2015 19:55 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Wee, nekas neatgriezās pēc tam?
Cik ilgā laikā nometi ?
No cik uz cik kg?
28.01.2015 19:47 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es šajā situācijā rekordīsā laikā nomestu ne 10, bet 15... Vismaz man nedrīkst teikt, ka man kaut kas nesanāks ... Un lai vīrietis nebrīnās ,ka vakariņās 1/2 glāze kefira un salatlapa
28.01.2015 17:47 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Tās, kuras saka - dvai, nu tad sāc ēst veselīgi un sporto utt. - ja jums ir bijusi pieredze, kad esat zaudējušas vismaz 10kg, tad variet vēl tā teikt, bet ne tās, kurām liekais svars nav. Un tas nav vienmēr saistīts ar to ka tik rij un sēž pie televizora, gan vide kur dzīvojam un strādājam, gan dažādi psiholoģiskie aspekti to var veicināt. Zaudēt svaru ir ārkārtīgi grūti, it īpaši ja vēl nedzīvo viena un nav laika, lai katru dienu gatavotu šo un to...
28.01.2015 17:39 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Nu es apzinos, ka nedaudz ir tas liekais svars un būtu jānomet 10 kg līdz ideālam augumam, tomēr nepatīkami apzināties, ka tavs puisis nav apmierināts ar tavu izskatu..
Jo es patiešām nevaru iedomāties, ka es viņam aizrādītu par kkādām ķermeņa nepilnībām. Liekas, ka, ja cilvēks mīl, tad vispār izskats paliek otršķirīgs. Un es neesmu nekāda neglītā meitene pie sāniem, lai viņam būtu pamats tā izteikties..
28.01.2015 17:24 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
He, vismaz izlasās pēc veselīgām attiecībām, puisis apjautājas vai dusmojies, pašu arī var aizvainot, tas nozīmē, ka ir jūtas, vismaz tas ir pozitīvi... :-)

Lielai daļai attiecību, cilvēki sāk mēginājumus izmainīt kaut ko viens otrā, izteikt replikas, aizrādīt u.tml. Vienīgais, ka šajā gadījumā, puisis to dara nepareizā veidā, nepiemērotās situācijās un ar nepareizajiem vārdiem.

VISIEM VĪRIEŠIEM IR JĀZIN, KA TEIKT MEITENEI, KA VIŅA IR RESNA - NEDRĪKST!!!

To var pateikt arī savādākiem vārdiem, dot mājienus maigākā veidā, nevis tā ņemt un konkrēti patiekt, vai arī nostādīt neapskaužamā situācijā un to pateikt citu cilvēku priekšā.

Nākamais jautājums ir, ja jau tu pati to apzinies, ka ir nedaudz liekais svars, tad kāpēc nerisini šo jautājumu? Ja tu risināsi, tad tāda veida replikas nebūs!
Varbūt sāc kaut ko darīt šajā lietā? Un kad būsi izdarījusi, tad saldās atriebības vārdā varēsi viņam atgādinat par viņa peļu vēderiņiem roku vietā :D
28.01.2015 16:56 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Bet tad jau jāskatās, kuram no jums tās viņa domas traucē! Ja neko neteiks, tad vismaz tā teikšanas problēma būs atrisināta. Tālāk jau jāskatās, vai domām būs liela nozīme. Ja viņam pašam savas domas traucē, tad lai risina problēmas savā prātā, jo ne jau tev traucē tavs svars/izskats, bet gan viņam :) Ja savukārt tu esi tā, kam traucē apziņa par viņa domām, tad vai nu kārtīgi izrunājies ar viņu par to (lai jau izstāsta tās domas līdz galam!), vai nu piestrādā pie tā, lai viņam tās domas pazūd :)
28.01.2015 16:40 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Artemzija, es vēl te!
Šo uzrakstīju pēc kašķa, kur es puisim pateicu, ka pamēģināšu kādu diētu, jo esmu saskumusi par viņa komentāriem par manu lieko svaru. Un lai viņš man atgādina, ja gadījumā sāku runāt par to, ka gribas našķus. Uz ko viņš man atbildēja nevis to, ka esi malacis, utt, bet ''tu tāpat neko nemainīsi, 5 reizes jau esi mēģinājusi diētas, utt'' Viss beidzās ar to, ka es pateicu, ja jau viņu tā traucē mans liekais svars, lai meklē citu draudzeni, par ko nu viņš šaušalīgi apvainojās.
Vakarā gan atbrauca man pakaļ uz darbu, bija tāda neveikla situācija. Atvadoties viņš prasīja,vai esmu dusmīga. Es atbildēju- Nu tāda. Un viņš pasmējās- es arī tāds kaut kāds. Jau nākamajā dienā normāli komunicējām kā ierasts, bet šī tēma nav atrisināta..
Es domāju, ka pēc nedēļas atkal kādu komentāru dzirdēšu. Man patiešām šī ir pirmā reize mūžā, kad jāsāk cīnīties ar savu pašnovērtējumu. Viņš gan teicās vairs neteikt, ka esmu resna, bet tas nemaina faktu, ka viņš tā domā, un tas ir tas bēdīgākais..
28.01.2015 16:36 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Ja tevi pašu apmierina tavs svars, tad nemet neko nost, bet rēķinies ar to, ka turpinās grauzt :) Uz savu viedokli puisim tiesības, protams, ir, taču izteikt to vajag mācēt, nepazemojot savu meiteni.
28.01.2015 14:36 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Pec savas pieredzes teikshu taa - i ja nomtisi tos "liekos" kg, tad taa pat nebus labi! Atradis pie ka cita piesieties.
28.01.2015 14:10 |
 
Reitings 102
Reģ: 11.12.2014
Manuprāt, puisis ko tādu atļaujas aizrādīt, ja pati uz to esi norādījusi, ar ''jā,skaties,man riepiņa un paskaties kāda viņa slaida'' ,ja esi apmierināta ar savu ķermeni,tas ir redzams uzvedībām,un viņam nekad prātā neienāks teikt ko tādu. Es arī biju tādās nepatikšanās,bet viņš man tā arī paskaidroja,ka es pati visu laiku par biju iespringusi,iekāpusi muļķīgos kompleksos,kaut arī savā ādā jūtos lieliski un zinu,ka viņam patīku. Sportot mēdzu vien enerģijas uzkrāšanai un svaigam gaisam ne ''riepiņas'' dedzināšanai. Viss ir prātā un tajā kā sevi parādi.
28.01.2015 14:06 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu es domāju, ka var piedomāt pie tā ko ēd, drīz taču būs vasara , gan jau ka puisis grib pludmalē sev blakus smuku zaķi ... Te jau reiz bija diskusija, kur meitene Tkreklā , gāja uz pludmali , jo viņai ir riepa .
28.01.2015 13:20 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.11.2014
Ja puisis nav īpaši muskuļots un tev tiešām ir tie liekie kilogramiņi, sarunājat kopā iet uz zālīti, būs rezultāti gan tev, gan viņam. ;-)
28.01.2015 13:02 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet tu neko nedari lietas labā un ...... viņš ....... nezin,kā tevi motivēt


GOOLD, iedomājies situāciju - tu esi apmierināta ar savu ķermeni, jā, neesi ideāla, bet jūties savā ķermenī labi.

Un tad pēkšņi tavs mīļotais cilvēks sāk tevi "motivēt" palielināt krūtis / mainīt deguna formu / pieņemties svara (viņam ir fetišs un patīk resnākas sievietes).

Ko tad? Arī vainosi sevi, ka neko nedari lietas labā?
28.01.2015 12:55 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autore, Tu vēl te? Kā vedas attiecības ar puisi? :D
28.01.2015 12:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!