Nepatīk liekie kg

 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Nesen aizsāktā tēma, kur puisis jautāja, kā uzmanīgāk pateikt meitenei, ka viņa ir resna, viņu neaizskarot, iebēra nedaudz sāls mānās nesen uzsplēstajās brūcēs.
Esmu kopā ar puisi gadu, mans svars mūsu attiecību laikā nav mainījies. Tas ir +/- 70 kg uz 1,75 cm. Es apzinos, ka man ir riepiņa, tomēr puišu uzmanības nekad nav trūcis un komentārus par lieko svaru arī īsti negadās dzirdēt. Protams, kāds tuvāks draugs, ja es izprovocēju, pateiks, ka riepiņu derētu nomest, BET..
Pēdējos 2 mēnešos mans draugs bieži man aizrāda par to, cik lielu porciju esmu sev uzlikusi, šķībi skatās, ja saku, ka esmu izsalkusi, nekaunās aizrādīt arī par manu ēdienu izvēli citu klātbūtnē. Viņš arī vairākas reizes ir izteicies kaut kādās situācijās, ka es esot resna. Protams, ka saka arī daudz laba- ka esmu skaista, seksīga, utt, tomēr mani, saprotams, ļoti aizskar šie vārdi.
Es jautāju, kāpēc to saka tikai tagad un kāpēc tad gribēja būt kopā ar resnu meiteni? Uz to viņš atbild, ka sākumā tam nepievērsa uzmanību un vēlāk vēl kautrējās to teikt. Man vienmēr likās, ka viņam patīk, ka ir dupsis, krūtis, utt, tomēr izrādās pilnīgi pretēji. Es pateicu, ka saprotu, ka man ir liekie kg, tomēr palūdzu, lai vismaz publiski viņš par to nerunā, tomēr joprojām gandrīz pie katras ēdienreizes dzirdu kādu ļaunu komentāru.
Puisim liekie kg nav, bet nav arī īpaši muskuļots. Mēģināju to pavērst pret viņu, bet viņš saka, ka viņš vismaz neesot aptaukojies.
Tas man ir kļuvis tik sāpīgi, ka, pēc kaut kā ''nelegāla'' apēšanas vēlā vakarā, reizēm pat eju to izvemt, tomēr man patīk gatavot, ir ģimene, kam gandrīz katru vakaru gatavoju sātīgas vakariņas un man garšīgi paēst nozīmē daudz, tāpēc diētu ievērot ir grūti.
Kā jūs reaģētu uz šādu puiša attieksmi? Kā risināt šo situāciju?
Paldies.
27.01.2015 02:05 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nezinu, manā skatījumā tā NAV mīlestība. Ja ir, tad pasarg Dievs no tādas.

Neviens nav tiesīgs neko no Tevis pieprasīt. Ja Tevi neapmierina Tavs ķermenis, rīkojies, kaut gan spriežot pēc skaitļiem un Tava pašnovērtējuma, Tu neesi resna. Vienkārši Tavam džekam patīk skinny tipa meitenes, par kuru Tu nekad nekļūsi, pat ja sāksi badoties. Un ļoti ciniski no viņa puses gribēt sev būtībā citas miesasbūves meiteni. Diezgan dīvaina loģika - ideāls ir cita tipa meitenes, bet mēģina no no Tevis padarīt citu cilvēku.. Fui
28.01.2015 00:38 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
šada situācija ir saprotama TIKAI tad, ja attiecību laikā otrs ir bišķiņ nolaidies un uzēdis kādu kg - tad es vēl pieņemu, ka TOLERANTI un jēdzīgi var pateikt, ka varbūt pasportojam, varbūt kopā ēdam veselīgāk, utt. Bet tikties ar kādu ar domu, ka ganjau mainīšu viņā to un šito - tā neviens normāls cilvēks nedara.


butvainebut, nevem pēc vakariņām! Vīrietis nav tā vērts.
28.01.2015 11:26 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nekas neparasts, esat ilgak kopa, palicis drosaks, ikdiena nobruzaa rozaa brilles un nu saka kaa ir/ko doma. Protams nepatikami un nekorekti, lai neteiktu vairak, tacu tev jau dizu variantu nav. Pienjem vinaj izrunasanos vai sac kautko darit, sadi viriesi nemainas. Viviem drizak ik pa laikam var uzpeldet kautkas kas vinjam tevi nepatiks un velesies lai maini. Tie var but sikumi, bet kaitinosi noteikti tev tas butu.
28.01.2015 11:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nekas neparasts

Man gan tas šķiet kaut kas neparasts.
28.01.2015 11:40 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
Lasot šo diskusiju šķiet, ka meitenes ir princeses uz zirņa, kurām neko nevar pateikt un īpaši jau attiecībā uz izskatu.
Un kā būtu, ja situācija būtu apgriezta? cik daudzas no jums paciestu, ka draugam ir alusvēders? vai liekie kg?
Es piekrītu Beibei martai, ka puisim, visticamāk, nokrita rozā brilles un viņš autorei lika saprast, ka riepu vajadzētu dzīt nost. Sekoja autores apgalvojums, ka viņai viss ok, viss savās vietās, puišu uzmanības netrūkst, pakaļa ir, pupi arī, patīk kārtīgi paēst un neko mainīt negrib un netaisās. Jāgaida, kad kāds piekāpsies (puisis samierināsies ar riepu vai autore kko darīs sava izskatā labā) vai jāmeklē kompromiss.
28.01.2015 11:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
cik daudzas no jums paciestu, ka draugam ir alusvēders?


Es! Manam ir :)
28.01.2015 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
57days
manam arī ir, bet nu es domāju, ka pie 110 kg robežas es viņam skaidri un gaiši pateikšu, ka lielāks labāk lai vairs neaug :D un es ceru, ka šis neapvainosies, kā šīs diskusijas autore :D

Man šķiet, ka daudziem no mums ir jāmācās pieņemt kritiku. neesam 3gadnieki, kas par katru nieku apvainojas un sapūšas. Pieauguši cilvēki, vajag mācēt vienam otru saprast, ieklausīties un reiz pa reizei paskatīties uz sevi no malas :)
28.01.2015 12:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tikai nedaudz nejauka, līdz 110 kg vēl patālu. Reizēm taisu viņam diētiskākas vakariņas, ja uznāk iedvesma, mudinu biežāk izkustēties. Bet nu, bišķi puncis (nejaukt ar grūtniece-9.-mēnesī stila punci) ir tāds sīkums!

70 kg uz 175 cm nešķiet, ka ir tāds drausmīgs "liekais svars", ka jāsāk aizrādīt. Nu labi, ir drusku riepa, pieņemsim. Nu un? Kad iepazinās tad taču bija tas pats! Visa tā meģināšana otru pārtaisīt pēc kaut kādiem saviem standartiem ir tāds murgs!

Ja es uzzinātu, ka mans vīrietis pēc mana komentāra, ka viņām ir alus vēders paaudzies, izvemtu vakariņas, es laikam būtu panikā. Noteikti atvainotos, noteikti smagi piedomātu, lai par šo tēmu atkal kaut ko nepateiktu ne tā.

Te ir problēma tur, ka viņš savu meiteni ar tādiem izteicieniem morali traumē, pēc visa spriežot, pamatīgi. Un tas nu galīgi nav OK (pat, ja bez riepas viņa būtu 100% seksīgāka, par ko es šaubos).
28.01.2015 12:26 |
 
Reitings 2018
Reģ: 21.12.2013
Vemt ēdienu nevajag tiešām pārtrauc to darīt,ja negribi saslimt ar bulīmiju!
Ja tu pati apzinies,ka tev ir riepa met nost viņu.
Puiša attieksme ir nepatīkama,bet tu neko nedari lietas labā un tapēc viņš turpina to darīt,jo nezin,kā tevi motivēt riepiņu nomest :-)
28.01.2015 12:48 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Autore, Tu vēl te? Kā vedas attiecības ar puisi? :D
28.01.2015 12:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet tu neko nedari lietas labā un ...... viņš ....... nezin,kā tevi motivēt


GOOLD, iedomājies situāciju - tu esi apmierināta ar savu ķermeni, jā, neesi ideāla, bet jūties savā ķermenī labi.

Un tad pēkšņi tavs mīļotais cilvēks sāk tevi "motivēt" palielināt krūtis / mainīt deguna formu / pieņemties svara (viņam ir fetišs un patīk resnākas sievietes).

Ko tad? Arī vainosi sevi, ka neko nedari lietas labā?
28.01.2015 12:55 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.11.2014
Ja puisis nav īpaši muskuļots un tev tiešām ir tie liekie kilogramiņi, sarunājat kopā iet uz zālīti, būs rezultāti gan tev, gan viņam. ;-)
28.01.2015 13:02 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nu es domāju, ka var piedomāt pie tā ko ēd, drīz taču būs vasara , gan jau ka puisis grib pludmalē sev blakus smuku zaķi ... Te jau reiz bija diskusija, kur meitene Tkreklā , gāja uz pludmali , jo viņai ir riepa .
28.01.2015 13:20 |
 
Reitings 102
Reģ: 11.12.2014
Manuprāt, puisis ko tādu atļaujas aizrādīt, ja pati uz to esi norādījusi, ar ''jā,skaties,man riepiņa un paskaties kāda viņa slaida'' ,ja esi apmierināta ar savu ķermeni,tas ir redzams uzvedībām,un viņam nekad prātā neienāks teikt ko tādu. Es arī biju tādās nepatikšanās,bet viņš man tā arī paskaidroja,ka es pati visu laiku par biju iespringusi,iekāpusi muļķīgos kompleksos,kaut arī savā ādā jūtos lieliski un zinu,ka viņam patīku. Sportot mēdzu vien enerģijas uzkrāšanai un svaigam gaisam ne ''riepiņas'' dedzināšanai. Viss ir prātā un tajā kā sevi parādi.
28.01.2015 14:06 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Pec savas pieredzes teikshu taa - i ja nomtisi tos "liekos" kg, tad taa pat nebus labi! Atradis pie ka cita piesieties.
28.01.2015 14:10 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Ja tevi pašu apmierina tavs svars, tad nemet neko nost, bet rēķinies ar to, ka turpinās grauzt :) Uz savu viedokli puisim tiesības, protams, ir, taču izteikt to vajag mācēt, nepazemojot savu meiteni.
28.01.2015 14:36 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Artemzija, es vēl te!
Šo uzrakstīju pēc kašķa, kur es puisim pateicu, ka pamēģināšu kādu diētu, jo esmu saskumusi par viņa komentāriem par manu lieko svaru. Un lai viņš man atgādina, ja gadījumā sāku runāt par to, ka gribas našķus. Uz ko viņš man atbildēja nevis to, ka esi malacis, utt, bet ''tu tāpat neko nemainīsi, 5 reizes jau esi mēģinājusi diētas, utt'' Viss beidzās ar to, ka es pateicu, ja jau viņu tā traucē mans liekais svars, lai meklē citu draudzeni, par ko nu viņš šaušalīgi apvainojās.
Vakarā gan atbrauca man pakaļ uz darbu, bija tāda neveikla situācija. Atvadoties viņš prasīja,vai esmu dusmīga. Es atbildēju- Nu tāda. Un viņš pasmējās- es arī tāds kaut kāds. Jau nākamajā dienā normāli komunicējām kā ierasts, bet šī tēma nav atrisināta..
Es domāju, ka pēc nedēļas atkal kādu komentāru dzirdēšu. Man patiešām šī ir pirmā reize mūžā, kad jāsāk cīnīties ar savu pašnovērtējumu. Viņš gan teicās vairs neteikt, ka esmu resna, bet tas nemaina faktu, ka viņš tā domā, un tas ir tas bēdīgākais..
28.01.2015 16:36 |
 
Reitings 812
Reģ: 25.09.2013
Bet tad jau jāskatās, kuram no jums tās viņa domas traucē! Ja neko neteiks, tad vismaz tā teikšanas problēma būs atrisināta. Tālāk jau jāskatās, vai domām būs liela nozīme. Ja viņam pašam savas domas traucē, tad lai risina problēmas savā prātā, jo ne jau tev traucē tavs svars/izskats, bet gan viņam :) Ja savukārt tu esi tā, kam traucē apziņa par viņa domām, tad vai nu kārtīgi izrunājies ar viņu par to (lai jau izstāsta tās domas līdz galam!), vai nu piestrādā pie tā, lai viņam tās domas pazūd :)
28.01.2015 16:40 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
He, vismaz izlasās pēc veselīgām attiecībām, puisis apjautājas vai dusmojies, pašu arī var aizvainot, tas nozīmē, ka ir jūtas, vismaz tas ir pozitīvi... :-)

Lielai daļai attiecību, cilvēki sāk mēginājumus izmainīt kaut ko viens otrā, izteikt replikas, aizrādīt u.tml. Vienīgais, ka šajā gadījumā, puisis to dara nepareizā veidā, nepiemērotās situācijās un ar nepareizajiem vārdiem.

VISIEM VĪRIEŠIEM IR JĀZIN, KA TEIKT MEITENEI, KA VIŅA IR RESNA - NEDRĪKST!!!

To var pateikt arī savādākiem vārdiem, dot mājienus maigākā veidā, nevis tā ņemt un konkrēti patiekt, vai arī nostādīt neapskaužamā situācijā un to pateikt citu cilvēku priekšā.

Nākamais jautājums ir, ja jau tu pati to apzinies, ka ir nedaudz liekais svars, tad kāpēc nerisini šo jautājumu? Ja tu risināsi, tad tāda veida replikas nebūs!
Varbūt sāc kaut ko darīt šajā lietā? Un kad būsi izdarījusi, tad saldās atriebības vārdā varēsi viņam atgādinat par viņa peļu vēderiņiem roku vietā :D
28.01.2015 16:56 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Nu es apzinos, ka nedaudz ir tas liekais svars un būtu jānomet 10 kg līdz ideālam augumam, tomēr nepatīkami apzināties, ka tavs puisis nav apmierināts ar tavu izskatu..
Jo es patiešām nevaru iedomāties, ka es viņam aizrādītu par kkādām ķermeņa nepilnībām. Liekas, ka, ja cilvēks mīl, tad vispār izskats paliek otršķirīgs. Un es neesmu nekāda neglītā meitene pie sāniem, lai viņam būtu pamats tā izteikties..
28.01.2015 17:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits