Nepatīk liekie kg

 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Nesen aizsāktā tēma, kur puisis jautāja, kā uzmanīgāk pateikt meitenei, ka viņa ir resna, viņu neaizskarot, iebēra nedaudz sāls mānās nesen uzsplēstajās brūcēs.
Esmu kopā ar puisi gadu, mans svars mūsu attiecību laikā nav mainījies. Tas ir +/- 70 kg uz 1,75 cm. Es apzinos, ka man ir riepiņa, tomēr puišu uzmanības nekad nav trūcis un komentārus par lieko svaru arī īsti negadās dzirdēt. Protams, kāds tuvāks draugs, ja es izprovocēju, pateiks, ka riepiņu derētu nomest, BET..
Pēdējos 2 mēnešos mans draugs bieži man aizrāda par to, cik lielu porciju esmu sev uzlikusi, šķībi skatās, ja saku, ka esmu izsalkusi, nekaunās aizrādīt arī par manu ēdienu izvēli citu klātbūtnē. Viņš arī vairākas reizes ir izteicies kaut kādās situācijās, ka es esot resna. Protams, ka saka arī daudz laba- ka esmu skaista, seksīga, utt, tomēr mani, saprotams, ļoti aizskar šie vārdi.
Es jautāju, kāpēc to saka tikai tagad un kāpēc tad gribēja būt kopā ar resnu meiteni? Uz to viņš atbild, ka sākumā tam nepievērsa uzmanību un vēlāk vēl kautrējās to teikt. Man vienmēr likās, ka viņam patīk, ka ir dupsis, krūtis, utt, tomēr izrādās pilnīgi pretēji. Es pateicu, ka saprotu, ka man ir liekie kg, tomēr palūdzu, lai vismaz publiski viņš par to nerunā, tomēr joprojām gandrīz pie katras ēdienreizes dzirdu kādu ļaunu komentāru.
Puisim liekie kg nav, bet nav arī īpaši muskuļots. Mēģināju to pavērst pret viņu, bet viņš saka, ka viņš vismaz neesot aptaukojies.
Tas man ir kļuvis tik sāpīgi, ka, pēc kaut kā ''nelegāla'' apēšanas vēlā vakarā, reizēm pat eju to izvemt, tomēr man patīk gatavot, ir ģimene, kam gandrīz katru vakaru gatavoju sātīgas vakariņas un man garšīgi paēst nozīmē daudz, tāpēc diētu ievērot ir grūti.
Kā jūs reaģētu uz šādu puiša attieksmi? Kā risināt šo situāciju?
Paldies.
27.01.2015 02:05 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
p.s. ja jau pati atzīsti, ka riepa ir. kur problēma?

Nekur nelasīju, ka autore būtu minējusi, ka pati nav apmierināta ar savu augumu...
Līdzīgās diskusijās jau esmu minējusi savu viedokli - šada situācija ir saprotama TIKAI tad, ja attiecību laikā otrs ir bišķiņ nolaidies un uzēdis kādu kg - tad es vēl pieņemu, ka TOLERANTI un jēdzīgi var pateikt, ka varbūt pasportojam, varbūt kopā ēdam veselīgāk, utt. Bet tikties ar kādu ar domu, ka ganjau mainīšu viņā to un šito - tā neviens normāls cilvēks nedara. + šādas prasības vēl būtu iespējams uzstādit tiem, kuri paši ir tik perfekti, cik vēlas redzēt savu partneri.
un tā apēstā izvemšana, manuprāt, drīzāk rodas no pašas vainasapziņas nevis citu cilvēka viedokļa.

Bulīmija bieži rodas no vainas apziņas, jā, bet nejau pret sevi - tā rodas tādēļ, ka kāds, kas ir svarigs par to ir aizrādījis, tad tiek apēsts kaut kas vairāk un tad rodas vainas apziņa par otra cilvēka pievilšanu. Un milzīgā procentā gadījumu tas sākas tieši no šādiem nepārdomātiem, idiotiskiem, nekontrolētiem komentāriem.
27.01.2015 17:02 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Šausmīgi stulbi un netakstiski, kā nekā, ja viņam tik ļoti ir iebildumi pret lieko svaru, tad to vajadzēja padomāt jau pirms attiecību sākšanas, nevis saiet kopā, lai čakarētu tev nervus un dzītu kompleksos.
Man ir tieši pretēji, puisis nekad nav aizrādījis par riepiņu un to, ka tiešām daudz mēdzu ēst, viņš saka, ka viņam labāk patīk apaļīgas meitenes, nekā kaulu kambari, taču arī neuzpiež man neko un neuzstāda savas prasības, jo tas tomēr ir MANS ķermenis.
27.01.2015 17:13 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Es arī regulāri saņemu kritiku no cilvēkiem gan par figūru, apģērbu, māju (maza), grumbām sejā. Esmu saņēmusi arī publiskus apvainojumus par izskatu no svešiem cilvēkiem publiskās vietās. Protams, ka sāp emocionāli, bet cenšos neņemt vērā. Publiski pazemojuši un apvainojuši no draugu/paziņu loka nav neviens un ja tā būtu, tad izslēgtu no savas dzīves šos cilvēkus.
27.01.2015 18:03 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
"......... Nu, pasekojot Taviem ierakstiem, zūd ticība. Kur Tu atrodi tik netaktiskus, vulgārus cilvēkus, kas tevi tiešiem vārdiem noliek? Tas taču nav reāli pieaugušu, izglītotu cilvēku sabiedrībā.
27.01.2015 18:09 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Esmu saņēmusi arī publiskus apvainojumus par izskatu no svešiem cilvēkiem publiskās vietās.

nopietni!?

autore, nevem vakariņas, ēd burkānu salātiņus vakariņās :) ok, mīli un gribi saglabāt attiecības.. ja tavs draugs turpinās tevi pazemot, mīlestība zudīs tā pat, žēl, ka viņš to nesaprot.
27.01.2015 18:21 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Publiskās vietas ir iela,kad eju kaut kur, kafejnīcās greizi noskatās un kādreiz izsaka negācijas. Ja pārvietojos ar sabiedr.tr.,tad tas ir visbiežāk.
27.01.2015 18:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mēs neviens neesam ideāls un ja kaut kas izskatā, raksturā nepatīk, tad jāsaka tieši acīs divatā esot, bet nevis pazemojot publiski.
++
Esmu noveerojusi ,ka Latvijaa cilveeki ir kaadreiz netaktiski...
27.01.2015 18:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es arī regulāri saņemu kritiku no cilvēkiem gan par figūru, apģērbu, māju (maza), grumbām sejā. Esmu saņēmusi arī publiskus apvainojumus par izskatu no svešiem cilvēkiem publiskās vietās.

Nopietni? Vai nu tiehsaam izskaties aarkaartiigi diivaini jebshu esi paaraak juutiiga un daudz ko paarproti. Esmu plus miinus tavaa vecumaa, nemitiigi naakaas apgroziities dazaadaas sabiedriibaas, bet nekad neesmu pamaniijusi ka pieaugushi cilveeki shaadi viens otru kritizeetu.

Autorei - izskataas, ka puisim nokrita rozaa brilles un vinjsh atskaarta, ka neesi vinja tips. Ja nebeigs zaagjeet, tad pati zini kas ir jaadara. Iespeejas ir tikai divas.
27.01.2015 19:13 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Puisis rīkojas netaktiski un ļoti nesmuki un rupju, nepārtrauktu bakstīšanu ar pirkstu nevar pilnībā attaisnot, bet... Vienmēr ir divas puses. Varbūt viņš sākumā domāja, ka tu pati centīsies mainīt savu svaru un strādāsi pie sava izskata, bet beigās sāka saprast, ka tevi viss apmierina un neko nedarīsi? Man arī nepatiktu cilvēks, kurš, apzinoties, ka viņam ir liekais svars, saliktu rokas klēpī un pateiktu ''man viss ir labi, neko netaisos darīt ar sevi''. Vai arī iespējams pati esi čīkstējusi par savu svaru, un tagad brīnies, kāpēc puisis uz to norāda?

Risinājumus šeit jau minēja... Ja tev pašai savs svars ir pieņemams, tu sevi mīli tādu un esi pašpietiekama (neizklausās gan), tad meklē kādu, kuram arī svars būs pieņemams un tādas problēmas neradīsies, ja pašai ir nepatika, nu tad sāc mainīties, nevis raudi par puiša izteikumiem, kuri, droši vien, ir patiesi.
27.01.2015 19:18 |
 
Reitings 219
Reģ: 21.05.2013
Kāpēc viņam tā patīk Tevi pazemot?
Mans puisis vakar man aizrādīja, ka man vajadzētu pakačāt presīti.
Bet tas bija mīļi pateikts. :-(
27.01.2015 19:20 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Es visdrīzāk esmu jūtīga un ņemu visu pie sirds.
27.01.2015 19:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es visdrīzāk esmu jūtīga un ņemu visu pie sirds.

Interesanti,jo vairaak lasu tavus komentaarus,jo vairaak man praataa naak viena sieviete,kura te bija kaadus gadus atpakal Cosmo-loti izskatiiga sieviete,bet likaas vina gribeeja buut perfekta ,un tas,ka vina taada nav,vinu emocionaali sagraava...(s)
27.01.2015 19:28 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
Emmanuelle

Vitello??? :-/
27.01.2015 19:31 |
 
Reitings 727
Reģ: 01.08.2014
Interesanti,jo vairaak lasu tavus komentaarus,jo vairaak man praataa naak viena sieviete,kura te bija kaadus gadus atpakal Cosmo-loti izskatiiga sieviete,bet likaas vina gribeeja buut perfekta ,un tas,ka vina taada nav,vinu emocionaali sagraava..


Emmanuelle, tā arī ir viņa. Man ir skumji lasīt viņas tekstus, jo gadiem dzīvo tādā pašapziņas trūkumā un sevis nievāšanā. Ja tam vel iemesls būtu..
27.01.2015 19:31 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
pardon, vitelli?
27.01.2015 19:35 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Bet Tu viņam esi stāstījusi, kā viņa teiktais liek Tev justies? Esi viņam publikā aizvērusi muti ciet, esi pasūtījusi, lai iet pie Lolitas par aisistentu? Neļauj viņam kāpt sev uz galvas. Ja Tu pati par savu svaru komplekso, tad maini kaut ko. Ja Tev nepatīk viņa attieksme, runā par to. Sanīkusi, ar sevi neapmierināta sieviete nekādi nevar būt seksīga, toties pašpārliecināta, stilīga būtne būs seksīga arī ar +10kg
27.01.2015 19:59 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.08.2011
Ļoti nesmuki, ka viņš tev tā visu laiku aizrāda.. šitā jau tiešām nopietnos kompleksos var iedzīt.
Parasti cilvēki intensīvi aizrāda citiem, ja paši nav sevī ar kaut ko apmierināti..
Vēl variants - lai tādā gadījumā atbalsta tevi, piemēram, abi ejat uz sporta zāli vai nodarbojaties ar citām fiziskajām aktivitātēm. Galvenais jau lai esi apmierināta pati ar sevi. Maza atriebības viltība cīnoties ar publisko apkaunošanu - pamēģini kādreiz publiski, viņa draugu priekšā piemēram, par viņu izteikt kādu negatīvu komentāru, kas varētu nedaudz 'iedzelt' un tad pajautā kā viņš tādā situācijā jūtas.. Protams, nevajag aizrauties ar 'tu man šitā, es tev tā'.. :)
27.01.2015 20:36 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Kā mīlestība var iet kopā ar pazemošanu?

Pēc skaitļiem Tu šķieti normālas uzbūves meitene. Protams, glamūrīgajā anoreksiķu klubiņā visas Tev ieteiks novājēt, jo, teiksim atklāti, otram pateikt "beidz rīt" ir vieglāk nekā sev.
27.01.2015 23:29 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.01.2015
man pašai ir 170 un šobrīd kādi 65kg, bet jūtos slikti.
ne jau kilogramos tā vaina un sāpe, bet izskatā. 2 gadi kopš vairs profesionāli nenodarbojos ar dejošanu. no labas (ne perfektas) figūras esmu tikusi riepiņas.. bet zinu, kas man nepatīk, tāpēc esmu atsākusi iet uz zāli.
man pašai puisis muskuļots, bet tievs, un svaru nekādi nevar dabūt klāt. tāpēc man arī psiholoģiski gribas būt vēl mazākai, lai uz viņa fona nebūtu 'klucis' :-D tomēr nekad pārmetumus no viņa neesmu dzirdējusi.
ja no sevis, tad iesaku pašai saprast - vai tas, ko redzi, tev patīk vai nepatīk - un no tā izdarīt secinājumus. bet skaidrs kā diena ir tas, ka tā, kā tu raksti, pret meiteni attiekties nedrīkst!
27.01.2015 23:42 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Neizlasīju gan visus komentārus, bet neuzskatu, ka puisis būtu vainīgs pie tā, ka viņam neapmierina blakus meitene, kurai ir liekais svars. Es pieļauju, ka agrāk arī jau noteikti bija norādījis uz to, bet vienkārši kad ilgstoši nesaprot ir jārunā tiešā tekstā.

Beidz ēst tik lielas porcijas un ej sportot, vai arī nečīksti, ka draugam nepatīc.

Es savam draugam arī regulāri aizrādu ja rij pa daudz, jo man nepatīk, ja viņš uzņemas svarā. Kas gan cits aizrādīs ja ne tuvākais cilvēks, nedomāju, ka ir jāapvainojas, ir vienkārši jāsāk kaut kas darīt, draugs redzēs, ka centies un atbalstīs.
28.01.2015 00:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!