Nepatīk liekie kg

 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Nesen aizsāktā tēma, kur puisis jautāja, kā uzmanīgāk pateikt meitenei, ka viņa ir resna, viņu neaizskarot, iebēra nedaudz sāls mānās nesen uzsplēstajās brūcēs.
Esmu kopā ar puisi gadu, mans svars mūsu attiecību laikā nav mainījies. Tas ir +/- 70 kg uz 1,75 cm. Es apzinos, ka man ir riepiņa, tomēr puišu uzmanības nekad nav trūcis un komentārus par lieko svaru arī īsti negadās dzirdēt. Protams, kāds tuvāks draugs, ja es izprovocēju, pateiks, ka riepiņu derētu nomest, BET..
Pēdējos 2 mēnešos mans draugs bieži man aizrāda par to, cik lielu porciju esmu sev uzlikusi, šķībi skatās, ja saku, ka esmu izsalkusi, nekaunās aizrādīt arī par manu ēdienu izvēli citu klātbūtnē. Viņš arī vairākas reizes ir izteicies kaut kādās situācijās, ka es esot resna. Protams, ka saka arī daudz laba- ka esmu skaista, seksīga, utt, tomēr mani, saprotams, ļoti aizskar šie vārdi.
Es jautāju, kāpēc to saka tikai tagad un kāpēc tad gribēja būt kopā ar resnu meiteni? Uz to viņš atbild, ka sākumā tam nepievērsa uzmanību un vēlāk vēl kautrējās to teikt. Man vienmēr likās, ka viņam patīk, ka ir dupsis, krūtis, utt, tomēr izrādās pilnīgi pretēji. Es pateicu, ka saprotu, ka man ir liekie kg, tomēr palūdzu, lai vismaz publiski viņš par to nerunā, tomēr joprojām gandrīz pie katras ēdienreizes dzirdu kādu ļaunu komentāru.
Puisim liekie kg nav, bet nav arī īpaši muskuļots. Mēģināju to pavērst pret viņu, bet viņš saka, ka viņš vismaz neesot aptaukojies.
Tas man ir kļuvis tik sāpīgi, ka, pēc kaut kā ''nelegāla'' apēšanas vēlā vakarā, reizēm pat eju to izvemt, tomēr man patīk gatavot, ir ģimene, kam gandrīz katru vakaru gatavoju sātīgas vakariņas un man garšīgi paēst nozīmē daudz, tāpēc diētu ievērot ir grūti.
Kā jūs reaģētu uz šādu puiša attieksmi? Kā risināt šo situāciju?
Paldies.
27.01.2015 02:05 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
un vislielākais paradokss šajā visā ir tāds, ka esmu ievērojusi, ka vīrieši, kas nodarbojas ar sportu (nerunāju par tādiem tirliņiem, kas iet pacilāt hanteles un tad stundu vērot , bučot un fočēt savu bicīti), bet tādi, kas nodarbojas profesionāli ar sportu , kuriem augumi ir konfektes un ne ko ne pielikt ne atņemt, no tādiem es NEKAD neesmu dzirdējusi komentārus par meiteņu resnumu/tievumu! Savukārt, šitādi visādi "viendiennīgiehanteļucilātāji", kuriem pašiem ir DAUDZ jāstrādā ar savu augumu - ui, kā atļaujās muti brūķēt! Zinu vienu čali, kuram pašam pusaudžu gados ir bijušas problēmas ar savu, tad nu viņš intensīvi kaut ko tur ņemās pa zāli,bet ne tuvu nav ideāls augums - mī un žē tur katrai sievietei, meitenei, kurai kg pa daudz (bieži vien pat NEKAS nav pa daudz) tiks veltīta komentāru jūra kāda viņa resna, ļumīga un ka bez maz nav tiesīga tāda resne dzīvot. mans secinājums - cilvēks aizrāda otram to, kas viņam nepatīk sevī. Tie ir kkādi kompleksi pa savu izskatu. Apmierināts cilvēks otram NEKAD tādas riebeklības neteiks.
27.01.2015 09:48 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Fuj, kurš tā saka. Piedod, bet rūgtā patiesība ir tāda, ka viņam neinteresē Tu, bet gan būt kopā ar izskatīgu meiteni. Skumji apzināties, ka tādam cilvēkam pat neinteresē, kas Tev galvā, galvenais, lai labi izskaties..
27.01.2015 09:50 |
 
Reitings 124
Reģ: 16.01.2015
Ja pati apzinies un redzi, ka Tev ir riepa, tad kapēc nenomet?
Nometīsi riepu, pašai patiks un draugs neteiks, ka esi resna.
Kā vienmēr 2 varianti -
Vai nu šķiries un rij, vai nomet lieko. :-P
27.01.2015 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Kad pa vasaru vairāk nesportoju un ceļojām, man nāca kādi 5 kg klāt, ko es personīgi jutu, kad dzīvojām Anglijā es arī apvēlos, es nekad no sava vīrieša nedzirdēju ne vienu piezīmi par resnumu vai to, ka esmu uzēdusies! Viņam vienkārši ir primārākas lietas, ko vi;nš manī vērtē, protams, tagad viss čotka, es ar savu ķermeni strādāju un uzlaboju, nepienāks diena, kad nerūpēšos par savu izskatu.
27.01.2015 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nevajag dzīvot ar vīrieti, kas tev sagādā negācijas pret savu ķermeni, galvenais ir pašai justies labi.
Lai ir tas debens un krūtis, būs citi, kas to novērtēs.

Ja viņš grib bārbiju sev blakus tā ir cita lieta.
27.01.2015 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 3516
Reģ: 05.08.2013
Nu tad ja mīli un pamest negribi, TAD NERIJ!!!!!!!!!
27.01.2015 10:05 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Kad uzsāku attiecības ar savējo man bija ~8kg mazāk nekā tagad (šobrīd aktīvi metu nost)

Viņš ir sportists, ar sešpaku un riktīgs ņamma, bet man nekad nekad nav teicis kādas negatīvas piezīmes, tikai to, ka viņam manī viss patīk. Jo viņš ir 1. tolerants 2. nav kopā ar cilvēku dēļ cm, kg, matu garuma un tml kritērijiem :-D

Protams, kad es palieku slaidāka, arī pati jūtos nesalīdzināmi labāk un skaistāka + draugs arī pasaka piem kāds liels dupsis uzkačāts, bet nekad nesaka - pirms tam tu biji tāda un šitāda resna, ļumīga utt Man tieši gribas censties viņa dēļ, viņš pieņem mani kāda esmu, bet vēlos būt vēl un vēl labāka, lai var ar mani lepoties vēl vairāk :-)

Tā ka tev galvenais ir jāzin - vai pati ar sevi esi apmierināta :-) Ja nē - lai tas tev ir kā spēriens, sāc trenēties, pati jutīsies nesalīdzināmi labāk un pašpārliecinātāk (bet noteikti, pasaki draugam, ka viņa izturēšanās ir bērnišķīga un pretīga) + kļūstot slaidāka, norādi arī uz viņa taukiem :-D

Ja es apmierināta ar sevi - nekad nemainies vīrieša dēļ!!! Ja mīl tevi ,tad mīl! Tikai nepalaidies līdz 100kg utt, seko līdzi, lai esi normas robežās! Tagad sauc par resnu, pēc tam pieprasīs, lai uztaisi plastisko degunam vai tml...
Izrunā to visu, jo ir noželojami, likt draudzenei tievēt, jo viņa draugiem redz ir slaidas draudzenes. Kāds kompleksains tipiņš, pilnīgi riebums (e)
27.01.2015 10:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Slēptais gejs?
27.01.2015 11:54 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Manuprāt nav nekas slikts, ja pasaka, ka ir riepiņa, bet šādai sarunai jābūt tikai starp Jums diviem nevis publiskai, manuprāt, sakot publiski to tā ir Tevis pazemošana.
Es tieši priecātos, ja mani motivētu tievēt.
27.01.2015 12:03 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Parasti puišiem tā ir kaut kāda psiholoģiskā taktika, kā tevi izsist no sliedēm un atrast tavu vājo punktu ar ko var manipulēt. Viņam gadījumā nav kaut kādas pāridarīšanas tieksmes?
27.01.2015 12:05 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Šermuļi skrien pāri, iedomājoties par tādu ībli, kas pie katras ēdienreizes komentē otra porciju. Vienreiz es tavā vietā viņam ielidinātu sejā to porciju un pateiktu,lai neaizrijas!

+++
viens ir pateikt, ka vajag uzlabot mazliet formu, bet pavisam kas cits ir bāzt otram acīs, ka viņš ir tāds un šitāds. Fuj. Kā var ar tādu ķēmu plānot kopīgu nākotni vispār??
27.01.2015 12:09 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tiec vaļā no liekajiem kg un, protams, arī puiša..

Vispār nožēlojamā situācijā puisis..kārnu meiteni sev nevar dabūt, tāpēc zāģē esošo.. Manuprāt, tam puisim ir milzīgi kompleksi, turklāt arī nemāk cienīt otro pusīti...
27.01.2015 16:00 |
 
Reitings 48
Reģ: 26.01.2015
Ej un sporto ko tu te čiksti!!!!
27.01.2015 16:07 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Mēs neviens neesam ideāls un ja kaut kas izskatā, raksturā nepatīk, tad jāsaka tieši acīs divatā esot, bet nevis pazemojot publiski.
Es arī ieteiktu nolikt puisi pie vietas, bet vislabākais variants - tikt vaļā no puiša un liekajiem kg.
27.01.2015 16:07 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man šķiet, ka viņš dabūja meiteni, pacēlās pašapziņa un izdomāja, ka ir pelnījis princesi. Viņam svarīgākā persona ir viņš pats.
27.01.2015 16:08 |
 
Reitings 48
Reģ: 26.01.2015
Puisim nepatik,ka meitene nejiet sportot un tik turpina rīt nevesalīgi!!!!:-P
27.01.2015 16:11 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
sunshine, vispār jau autore pieminēja, ka puisis pats nav ideālā formā. Nevajadzētu no partnera prasīt to, ko pats nevar sniegt ;)
27.01.2015 16:15 |
 
Reitings 48
Reģ: 26.01.2015
Tad ir jāšķiras un katrai pusei jamēklē savs ideālais ,ja jau nemāk izrunaties
27.01.2015 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 4026
Reģ: 02.01.2011
visticamāk, ka draugs no sākuma baidījās tevi aizvainot un par riepu neko neteica, šobrīd jau ilgāku esat kopā un viņš atļaujas pateikt, ko patiesībā domā.
Saprotu gan tavu aizvainojumu, gan puiša attieksmi pret taviem liekajiem kg. nevienam vecim (un arī sievietei) nevar piespiest mūžīgi izlikties, ka viņam patīk otras pusītes liekais svars.

p.s. ja jau pati atzīsti, ka riepa ir. kur problēma? nodzen to! pieņemu, ka esi jauna un nav nekādu iemeslu, lai vairāk pasportotu, vairāk padzertu ūdeni un iztiktu bez naksnīgām rīšanām. un tā apēstā izvemšana, manuprāt, drīzāk rodas no pašas vainasapziņas nevis citu cilvēka viedokļa.
27.01.2015 16:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)