Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

skats no malas

 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
sveikas, meitenes! šķiet, ka esmu notrulinājusi savas sajūtas, iespējams, ka arī pašcieņu. tāpēc būtu svarīgs jūsu skats no malas, jo savā notrulinātajā stāvoklī nespēju īsti adekvāti spriest un izanalizēt savas attiecības.

man ir 5 gadus vecāks draugs (man pašai ir 23), kuram attiecības ar mani ir pirmās nopietnās. mana attiecību pieredze ir krietni lielāka. esam kopā gandrīz 4 gadus, bet nedzīvojam kopā.

lielākoties mums viss ir kārtībā - dzīvojam mīļi, esam labākie draugi, ejam vakariņot uz restorāniem, mīlējamies (kad netiek lietots alko),staigājam pa koncertiem, kino un bāriem. forša bohēma, bet bāri un alkohols mani sākuši nenormāli kaitināt, man tuviem cilvēkiem ir bijušas alkohola problēmas un izskatās, ka manam draugam arī tādas ir. būtībā vienīgie strīdi mums rodas alkohola dēļ un to es vairs nevaru izturēt. nav tā, ka viņš dzer katru dienu, bet katru otro-trešo gan kaut kas tiek malkots. kad viņš sadzerās (bez mēra), viss svarīgais viņam kļūst vienaldzīgs - eksistē tikai pudele un pudeles brālis - viņš 3 naktis var pazust un nedot par sevi nekādu ziņu, viņš nakts vidū var mani atstāt vienu uz ielas un pazust+nākamajā dienā to nemaz neatcerēties, viņš var smilkstēt telefonā un sarunāt ar mani kaut kur tikties un vienkārši neatnākt+ atslēgt telefonu, viņš var ierasties uz kādu man svarīgu notikumu pilnīgā pālī un man par viņu ir jākaunās no apkārtējajiem. tieši tādēļ vairākkārtīgi esmu "izšķīrusies" no viņa, bet tāpat pēc laika saejam kopā. šie izšķiršanās periodi neko īsti nemaina viņa dziriņošanā. viņš grib mainīties, viņš grib būt ar mani, viņš negrib mani sāpināt, bet sanāk, ka viņš turpina mani sāpināt(to man parasti atgādina citi, jo pati esmu pārāk pieradusi pie tā) un ir pārāk gļēvs, lai kaut ko mainītu savā dzīvē un ieradumos. es īsti nezinu kāds risinājums te varētu būt, uz ko tas viss ved. esam savā starpā daudz par to runājuši - viņš apņemās mainīties, bet apņemšanās izbeidzas līdz uzdrodas labākais draugs-pudeles brālis. aiziet pavisam no viņa es nespēju, mēs esam tik vienādi, tikai viņš vīrieša ādā un es sievietes, tikai man nav alkohola problēmu. gribās kaut kā to atrisināt, lai attiecības ieiet jaunā posmā. un dzīvot kopā laimīgi. varbūt jums ir kāds brīnumains padoms?
26.01.2015 23:17 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
Paldies par viedokļiem, tie palīdz ritināt domas dažādos virzienos.
27.01.2015 02:58 |
 
Reitings 14
Reģ: 17.01.2015
Diemžēl par laimi vai par nelaimi, tavs puisis visticamāk nemainīsies, un turpinās iemalkot. Spriežu pēc savas ģimenes arī mans tēvs, nezinu vai ir viņš alkoholiķis vai nav , bet nu principā viņam jau gada ritējums ir 2 strādā un 1 brīva un katru brīvo dienu ir kodiens. Iespējams ka ne līdz galīgam klinķim bet nu kodiens ir. Bet nu mana māte to pieciešs , esmu prasījis ko viņa par to domā un viņa saka ka viņš nemainīsies , viņš ir jāpamet vai jāpieņem kāds ir. Šķiršanos viņu gadījumā es baigi nepārdzīvotu bet Tagad drīz dzims viņiem jauns bērns un negribētu lai viņš uzaug bez tēva.
Tev es pavisam noteikti neieteiktu par viņu kaunēties. Jo viņš jau apkauno pats sevi nevis tevi.
Nepieciet ka viņš tevi neciena un neatnāk uz satikšanos , atstāt savu draudzeni bārā katram ir gadījies :D , Meiģini to visi neuztvert tik personīgi, tāds viņš ir un vai nu pieņem vai nē. 8-)
27.01.2015 01:16 |
 
Reitings 36
Reģ: 01.01.2015
Agrāk vai vēlāk tāpat tu pati saprastu,ka tā nevar dzīvot visu vienkārši sagremojot un dzīvojot tālāk,tu galini pati sevi nost.. :(
27.01.2015 01:04 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Zinu kādu pāri, abi ir mākslinieki un akadēmiķi. Vīrs dzer ļoooti daudz, tai pat laikā vienmēr uzvedas ļoti adekvāti, runā ļoti pieklājīgi, tur nav kaut kādas tresīšanas vai skaļas rēkšanas. Sieva arī tāda pati, mierīga, nestaigā apkārt koļīdamās, ja savs vecis nepievērš pietiekami uzmanības. Viņa arī iedzer, bet mazlietiņ, lēnām. Un visur viņi iet kopā. Un izskatās ļoti laimīgi.
Protams nezinu, kā būs uz vecumdienām, kad veselība sāks streikot, tomēr es nedomāju ka tad, ja otrs ir tiešām uzticams, tad, ja šī dzeršana darbam netraucē un tad, ja tiek dzīvots balansā (ja dzer, tad vismaz veselīgi ēd un sporto) tam nebūtu jābūt par iemeslu attiecībām māt ardievas.
27.01.2015 01:03 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
runāties ar viņu par to īpaši vairs neredzu jēgu, tas vienmēr noved pie viena un tā paša.
pārmest arī vairs nepārmetu, vien noriju un dzīvoju tālāk. lai šo visu pavisam izbeigtu, kaut kam ir kārtīgi jāsakratās manā galvā, jānokrāpj mani vai jāiekausta. to viņš nedarīs, jo mani mīl.
es nezinu vai tad, ja es aizietu, vai ar kādu citu es būtu laimīgāka. visās attiecībās ir kaut kādas problēmas, esošās es vismaz esmu kaut kā iepazinusi. iepazīt kādu no jauna man šobrīd liekas baigi traki. es gan esmu pavisam jauna, lai šitā runātu ) dabūt tādu, kurš nedzer, bet krāpj- tas būtu vēl tizlāk.

Varbūt tieši tāpēc, ka esi jauna, padomā un neiznieko savu dzīvi, tās labākos gadus?! Nē, nu var jau visu mūžu konkurēt ar pudeli, bet nez ko mūža beigās Tu nožēlotu vairāk - izniekoto laiku vai to, ka saņēmi spēkus un aizgāji prom.
27.01.2015 00:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu bet ja tu norīsi un dzīvosi tālāk tad labāk tiešām nepaliks. Ja tu gribi attiecības ar šo cilvēku tad ir jācenšas kas darīt.
Par labāka/sliktāka atrasšanu runājot. . tā ir laimes spēle, bet paciest cilvēku kuram ir problēmas ar dzeršanu, kuras ar gadiem var palikt sliktākas un novest arī pie tevis pašas minētās sisšanas vai krāpšanas nav pareizais variants.

Protams ka vīrietim ir jānotiek tam klikšķim lai viņš ko mainītu, bet ja tu vienkārši ar to samierinies un ļauj viņam darīt ko viņš grib, tad vel mazāk iespēja ka tas klikšķis būs. Nevajag strīdēties, bet ir jācenšas runāt par to kā pieaugušiem cilvēkiem un tiešām ja nekas neizdodas, labāk tomēr būt vienai nevis vākt dzērāju visu atlikušo mūžu.


No malas ar var likties ka labāku vīriešu nav, bet kā saka, kas meklē tas atrod.
27.01.2015 00:56 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
tā, ka neturās kājās, tā vidēji 2x mēnesī. aliņš viņam neskaitās alkohols - tas ir ūdens/tējas/kafijas vietā pie ēdiena ikdienā. viņam darbs nav regulārs katru dienu, te ir kādu laiku, te nav. uz darbu aiziet gan ir spējīgs un savus pienākumus tur pilda.
27.01.2015 00:55 |
 
Reitings 36
Reģ: 01.01.2015
Negribētu pieminēt konkrētus cilvēkus,bet esmu saskārusies ar līdzīgu situāciju dzīvē.Tikkai ne tā,ka tas ir mans draugs,bet gan mans radinieks..
Īsumā sakot-viņam ir problēmas ar dzeršanu un vēlaizvien šobaltdien' ir un nejau tā,ka viņš katru otro dienu dzer,bet gan kādu reizi pa diviem,trijiem mēnešiem uzkāpj uz totālākā korķa un tas reāli jau turpinas kādus 15 gadus! Reāli nevar īsti saprast kāpēc..sākumā nodomājām ka tas nebūs ilgstoši,tmr tas sāka ar gadiem kļūt jau takā par slimību un kļūst aizvien trakāk,viņš kļūst agresīvs,vnk totāli iziet no rāmjiem! Un lai arī cik daudz viņam skalotu smadzenes ka tas nav labi,cenšoties viņu ietekmēt ar to,ka viņš sāpina savu sievu,viņam īsti vienalga,viņš vienkārši neklausās..
Uzskatu,ja cilvēks ir sācis dzert,tad viņu neviens arī neapturēs. Vienīgais,ja tas ir kā sākums šim visam,tad varbūt tu viņu varētu morāli ietekmēt,bet es te jau lasīju,ka esi to darījusi un izskatās ka viņam pilnīgi uzspljaut,nu tad es nezinu.. Jo ja viņš nemainās,tad padomā uz priekšu nākotnē..tev būs bērniņi un kā tas morāli ietekmētu viņus,tāpat arī tevi.. Padomā saulīt par sekām,bet es nesaku,ka viss vēl ir zaudēts,varbūt viņš mainīsies,ja viņam jūsu attiecības ko nozīmē! Galvenais turies un nezaudē cerību! :)
27.01.2015 00:51 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
runāties ar viņu par to īpaši vairs neredzu jēgu, tas vienmēr noved pie viena un tā paša.
pārmest arī vairs nepārmetu, vien noriju un dzīvoju tālāk. lai šo visu pavisam izbeigtu, kaut kam ir kārtīgi jāsakratās manā galvā, jānokrāpj mani vai jāiekausta. to viņš nedarīs, jo mani mīl.
es nezinu vai tad, ja es aizietu, vai ar kādu citu es būtu laimīgāka. visās attiecībās ir kaut kādas problēmas, esošās es vismaz esmu kaut kā iepazinusi. iepazīt kādu no jauna man šobrīd liekas baigi traki. es gan esmu pavisam jauna, lai šitā runātu :)) dabūt tādu, kurš nedzer, bet krāpj- tas būtu vēl tizlāk.
27.01.2015 00:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Cik bieži viņš tā kārtīgi sadzerās? Nu tā ka kājās neturās? Vai viņš darbadienās arī dzer tā ka nākamajā rītā nespēj pat uz darbu aiziet? Vai ar viņš iedzer kādu vienu aliņu lai relaksētos pēc darba dienas piemeram?

Pāris reizes gadā tādas sadzeršanās kad kārtīgi atlaižas vel būtu ok, bet ja tas ir katru mēnesi vai pat biežāk, tad tiešām ir jārisina problēma.
Es savējam tad tā ar varu pateikt lai viņš nedzer ja es negribu lai viņš dzer, ļauju vienīgais iedzert pēc garas darbadienas vai brīvdienās, bet arī tad kādu 1-2 aliņus mierīgi mājās, ja ietu tusēt kaut kur ar nezin ko tad ātri vien būtu spiesta attiecības pārtraukt jo nespēju to panest.
Man jau dažreiz tās relaksēšanās brīvdienās ar aliņu likās kā murgs jo pārņēma paniskas bailes ka viņš nesāk dzert vairāk. Bet man tās bailes ir ka gan ģimenē diviem ļoti tuviem cilvēkiem bija problēmas ar dzeršanu, gan arī pazīstamiem kas bija tik labi cilvēki, bet dzīves smagums laikam viņiem tika klāt. .

Nevajag uzstādīt kaut kādas jaunā gada apņemšnās, vienkārši ir jāsaņemas un jāsāk to darīt uzreiz. Nevajag tāka vispār nedzer, lai gan ja cilvēkam ir tendence uz atkarībām tad labāk vispār nedzert. Par to iešanu vienam, to vienkārši nevajag pieļaut, tad jau labāk esi viņam blakus un tai brīdī kad uzskati ka viņam pietiek, ejat prom(ja to ir iespējams izdarīt), ja viņš izvēlas palikt un dzert tālāk, es ietu viena prom, pēc tam jau redzētu vai viņš tomēr labāk sekotu un ietu mājās, vai arī izvēlas palikt un dzert. Tad prioritātes ir labi redzamas un kamēr tādus niķus nevar atmest, tikmēr ar labāk nepalikt, jo solīt var miljonus, bet bez darīšanas tie solījumi nebūs ne graša vērti.
27.01.2015 00:40 |
 
Reitings 9
Reģ: 29.01.2009
esmu runājusi. no jaunā gada apņēmās alkašot tikai īpašos brīžos (tipa drauga dzimene, jaunais gads, drauga kāzas, tad,kad abiem gribās vīniņu un tamlīdzīgi). īpašie brīži šogad bijuši tikpat daudz, cik pagājšgad, tikai atšķirība tāda, ka vairs neņem mani līdzi, bet iet viens.
27.01.2015 00:25 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vai esi mēģinājusi ar vīrieti kārtīgi runāt par šo? Ka tu uztraucies par viņa un jūsu kopējo nākotni.

Bet vispār mistalee ir taisnība, kamēr vīrietim pašam galvā nebūs tas klikšķis ka jāpārstāj, tikmēr ar viss turpināsies.

Es protams censtos atrunāt draugu no tiem pasākumiem ka iet dzert un skaidri un gaiši ar pateiktu kāpēc negribu lai iet. Jāliek viņam saprast ka ja grib bojāt savu dzīvi, tad tevi līdzi tam nedrīkst vilkt.
27.01.2015 00:10 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
DiviKivi+++
Man arī tā bija. Un trakākais, ka līdzīgi, kā autore, sev stāstīju, ka čalis taču nav alkoholiķis!!! "Par ko tad pārmest vai šķirties? Jā, iedzer katru otro dienu, bet ne tā, ka piedzeras. Nu, kad piedzeras, tad jau cits stāsts - bet, kam negadās."
Ir, kam negadās un ir, kam tas alko nav tik vajadzīgs, lai nespētu no tā atteikties ik pārdienas. Viņš ir alkoholiķis. Tas pirmkārt. Otrkārt, kā izklausās, viņš Tevi ir tik daudz reizes uzmetis.. vismaz man nebūtu nekādas uzticēšanās un drošības sajūtas. Tas attiecībās ir svarīgi.
Jā, piekrītu - tādi nemainās. Lai kā sievietes negribētu vienmēr būt tās mūzas, kuru dēļ vīrietis par 180 mainās. Varbūt uz brīdi. Bet dziļā būtībā, ja vien nenokodēsies vai pats stingri nepateiks "nē" pat ne lāsei, domāju, nemainīsies.
27.01.2015 00:08 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Uj, mīļā, es nezinu :( Es tā noteikti nevarētu, man šķistu, ka sev dzīvi bendēju. Bet man ar alkoholu vispār attiecības ļoti īpatnējas :-/
27.01.2015 00:04 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
P.S. Skaidrs tev ir vienkārši dzērājs prastais. Bohēmu ka lasu tuvumā neesi redzējusi. Tad neko labak pamet.
27.01.2015 00:02 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tiem,kam darba pietiek, viņiem nav laika dzerstīties.
par šo brīnos gadiem. Darbs nereti no 9 līdz 22. un tak dzwer lidz vismaz 2 naktī. No rīta ūdens ar izspiestu vienu citronu un aiziet zuzīt. Un ekrāna jauans inteliģentas dāmkas un smuki visa vecuma vīrieši. :D :D :D
27.01.2015 00:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
ja par aktieriem-lielākie alkašotāji parasti ir tie, kuriem ir maz lomu.
ha ha ha ha saku kā bārmenis, ļoti smagi kļūdies.Un ai ku smagi. Reti kurš nedzer vai dzer maz, ( abi dzimumi) naiva esi:D
26.01.2015 23:58 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
bezcerīgi. varu teikt no savas pieredzes - vins nemainīsies. es tādās attiecībā gadu nodzīvoju, līdz viss, pieriebās.. esam tagad jau vairāk kā gadu šķirušies, ebt veljoprojām raksta ka nevienu citu negrib, ka gaidīs mani, ka satiks mani utt.. un plus vel manējais nebija nekāds jaukais kad sadzērās. tad kasījās ar mani par visu ko vien iespējams, es vienmēr biju slikta un arī rokas tika palaistas pret mani. pectam skaidrā protams - piedod, es apsolu tā vairs nedarīt, lūdzu nac atpakaļ. vairākas reizes piedevu, līdz vienreiz sapratu ka nav jēgas.
26.01.2015 23:56 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2015
Izklausās kā dzeltenajā presē lasītais par Džilindžeru. Bohēma un alko. Par piecām sievām nemaz nerunājot.. Kāda gan tur laime?!
26.01.2015 23:54 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Brīnumaina padoma nav, kamēr tavs draugs pats nesapratīs, ka ir kaut kas jāmaina. Sieviete var plēsties pušu, draudēt ar šķiršanos un ko tik vēl ne, bet tam klikšķim ir jānotiek vīrieša galvā. Kamēr nepieleks, tikmēr tā arī dzīvosiet. Un vienmēr pastāv iespēja aiziet un sākt jaunu dzīvi ar citu vīrieti. Nav jāupurē sava dzīve tikai tādēļ, lai nemitīgi uz kaut ko cerētu, ka varbūt kādreiz pienāks tāda diena, ka vīrietis atteiksies no pudeles.
26.01.2015 23:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!