Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pateikt draugam?

 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Sveikas,
Padalieties, lūdzu, ar pieredzi tās, kurām bērniņš bija pieteicies negaidīti un vīrietis pirms fakta uzzināšanas atklāti paudis nostāju, ka vēl nevēlas bērnus (bet vispār nākotnē vēlas).
Mana situācija - šodien biju pie dakteres un - vualā, esmu gaidībās. Bija aizdomas, tomēr tests (3x taisīju) bija negatīvs, daktere pārbaudīja vispirms asinīs HCG un pēc pozitīva rezultāta arī sonogrāfijā jau bija redzams, ka jā - ir bēbis (4-5 nedēļas jau). Atklāti sakot, man prieks, jo jau 28 gadi un būtu tā kā laiks, ik pa laikam esmu sevi pieķērusi domājot par ģimeni un bērniņiem. Bet! Nevaru tagad sadūšoties pateikt draugam. Esam kopā nepilnu gadu, sobrīd aptuveni pustoru mēnesi arī dzīvojam kopā. Viss ir ļoti jauki un labi, tikai pāris menešus atpakaļ runājām par šo tēmu un draugs atklāti pateica, ka šobrīd nejūtas gatavs bērniem. Tad nu mazliet baidos... It ka jau nav sajūtas, ka viņš varētu teikt - ej taisi abortu (to arī nedarītu nekādā gadījumā) vai šķiramies, bet tāpat mazliet iekšā uztraukums.
Gribētos dzirdēt stāstus no pieredzes, kam bijis līzīgi - kas un kā, kāda pirmā reakcija, kā pēc tam dzīvojāt? :-)
26.01.2015 21:43 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Lai veicas :) , bet
lietoju pastipras antibiotikas, kuras, iespējams, mazinājušas hormonālo tablešu efektu.

ja negribi arī otru bērnu drīzumā, tad mūžam atceries, ka AB lietošanas laikā ir papildus jāizsargājas vēl 7 dienas pēc AB lietošanas
28.01.2015 12:05 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Paldies par dalīšanos pieredzē un jaukajiem vārdiem (l)
28.01.2015 11:51 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Lai skaists gaidīšanas laiks, kjirbi (l)

Tai raganai toč visās diskusijās jāiekakā.
28.01.2015 11:15 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
kjirbis apsveicu , Bus mazulim loti milosha mamma un neshaubos ka arii teetis drizlidinaasies septitajaas debesiis ,kad apstulbums izgaissis :)
28.01.2015 11:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Apsveicu!!!
28.01.2015 11:12 |
 
Reitings 904
Reģ: 21.01.2013
Ar pirmo bērnu- atnesu mājās usg bildīti un vakarā pajautāju- mīļais, vai zini kas tas ir? Viņš zināja! :D
Ar otro- nopirku mazu mazu dāvanu kastīti un iekšā ieliku knupīti.. Uzdāvināju viņam uz dzimšanas dienu (tā sagadījās, ka apmēram 2 nedēļas cietos un neko neteicu.. )!
28.01.2015 11:09 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
kjirbis Prieks par Jums, redz, ka liktenis pats izvēlējās šādu joku izspēlēt, cik tad var ilgi gaidīt :-D, ja paši netaisa, tad viss sakrīt tā, kā tagad ir sanācis.

Kā jau pati teici, bija jau arī laiks :)


Prieks, ka cilvēki te dalās arī ar prieku, ne tikai ar problēmām...
Lai Jums viss izdodās. :)
28.01.2015 09:48 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Apsveicu kjirbi, lai viss Tev izdodas!
28.01.2015 09:43 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
DieKleineHexe, paldies, arī Tavs viedoklis ir viedoklis, kuru izsaki, neko nezinot par situāciju, manām attiecībām un mērķiem. Ceru, paliki laimīgāka izgāžot žulti :-)
Starp citu, atbildēšu uz Tavu teikumu par izsargāšanos - lietoju tabletes Lindynette jau gadu. Laikā, kad esmu palikusi stāvoklī, biju apslimusi un lietoju pastipras antibiotikas, kuras, iespējams, mazinājušas hormonālo tablešu efektu. Briesmīgi atvainojos, ja tas nebija tas, kas man šķita pirmais, ko te minēt, jo prātā šobrīd bija cita doma. Bet labi, ka ir cilvēki, kuri uzskata, ka zin, kā citiem jādzīvo un kā viņi dzīvo, un uzskata par savu pienākumu tikai riet.

Kas attiecas uz mani un manu situāciju - vakar vakarā pateicu. Viss ir kārtībā, draugs to uztvēra mierīgi, lai arī sākumā bija apmulsis un pārsteigts. Apskāva, samīļoja un teica, ka agrāk vai vēlāk tāpat par to būtu jādomā un ka nu tad tagad īpaši centīsimies, lai viss ir labi :-)
28.01.2015 09:31 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
DieKleineHexe skarbi, bet taisnība tev ir.
28.01.2015 09:14 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kad pilniibaa izzudiis vientuljos maaminju un "viirieshu cuuku" teemas, tad es arii vairs necepshos :D

Es iemeslu sajuusmai situaacijaa, kad nav ne oficiaalu atieciibu, nedz arii viirietis par visaam vareem to beernu gribeejis, neredzu. Kaa arii mani nesajuusmina pazinjojumi, ka "beernu varu izaudzinaat arii viena", tipa apmeeram, kaa aizgaaju uz veikalu, nopirku kaut ko un tagad nu ar iegaadaato preci tikshu galaa, ja nu gadiijumaa, tas cuuka nepakljausies manai kapriizei :D

Ar devalveetu izpratni par gjimenes veidoshanu nevajag lepoties. Pieaugushi un pashi par sevi atbildiibu speejiigi uznjemties cilveeki var dariit da, ko vien veelas ar savu dziivi, bet taapeec nevajag apzinaati vairot "ne iisti gribeetus" vai potenciaalos "bezteeva" beernus, jo taa vairs nebuus tikai maates dziive, bet gan izcuukota beerniiba bez normaalas gjimenes savai atvasei.

P.S. Es te nerunaaju par gadiijumiem, kad tieshaam nenostraadaa pareizi lietota kontracepcija vai beernu ljoti griboshais viirietis notin taalees zilajaas, bet gan par gadiijumiem kaa shis, kad savu kapriizhu deelj ir absoluuta nereekjinaashanaas ar otro pusi, turklaat veel stulba sajuusma lien cauri visiem autores tekstiem.

P.P.S. Cerams, ka shobriid jau tiek pirkti rati un piemekleets gredzens, un staastam buus laimiigas beigas, tad arii vareesiet virtuaali sist plaukstinjas.
28.01.2015 09:00 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Nesprotu vajadzību te kādai tik ļoti cepties! Un citas saukt par aitām. Redzu tikai vienīgo blējēju, bet tas tā!
27.01.2015 20:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Izskataas, ka, vai nu netika lietota kontracepcija vai arii daama meerkjtieciigi palika staavoklii. Te nebuus tas variants, ka, vai manu vai,lietoju tabletes vai bij spiraale, bet paliku staavoklii.

Beerna radiishanas jautaajums saakumaa buutu jaasaskanjo, nevis vienpuseeji jaapienjem leemumi. Un, shajaa gadiijumaa nav ko noriet viirieti, ja vins ir skaidri pateicis, ka beernam nav gatavs un bija paarliecinaats, ka draudzene lieto kontracepciju, tad vinjam veel papildus buutu piecas gumijas jaauzmauc, vai kaa, vai celibaats jaapiekopj?

Vins Tev ir teicis, ka iedomaajas visu dziivi ar Tevi, bildinaajis vai vismaz teicis, ka veelas appreceet??? Neizklausaas. Kaarteejaa zoss, kas sasapnjojusies peec pusotra meenesha kopdziives.

Beerns ir abpuseejs leemums, nevis vienas puses kapriize. Taadu kapriizhu realizeetajas biezhi vien kljuust par vientuljajaam maaminjaam un tad gaudo, kaadi maitas visi vechi.

Un te vesels bars bleej kaa aitas apsveikumus. Bleet vareesiet, kad shis ar gredzenu atskries pie autores peec "prieka veests" sanjemshanas. Visos citos gadiijumos neredzu iemeslu apsveikumu bleeshanai.
27.01.2015 19:51 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
jo neba nu katru dienu dzīvē pirmo reizi esmu stāvoklī.


Ai, šitas teikums man tik jauks likās (l) Es arī novēlu visu to labāko un jaukāko! Veiksmīgi, veselīgi un laimīgi jums! :)
27.01.2015 18:05 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Ķirbīt, tad novēlu tev tikai visu to labāko, jums viss izdosies! Bērniņš nav tikai atbildība un papildus rūpes, bērniņš ir arī milzīga un patiesa laime!(l)
27.01.2015 17:56 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Kjirbi, tad var vèlēt tikai jauku vakaru!;-)(l)
Un apsveicu!
27.01.2015 16:20 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Dāmas, miers! :-) Neviens (es) nestresju vai nebaidos, vienkārši esmu pati mazliet apjukusi, jo neba nu katru dienu dzīvē pirmo reizi esmu stāvoklī. Lai vai kā, daļēji oponēšu meitenei, kura minēja to, ka bēbis nav plānots un gaidīts, jo, lai arī nav plānots, pilnīgi noteikti būs gaidīts neskatoties ne uz ko (l)
Lollipop, es Tevis teikto nemaz neuztvēru kā pārmetumu un komentārs diezgan trāpīgs. Šajā situācijā gan mans vīrietis līdz šim sevi nav parādījis tādā gaismā, kā esi aprakstījusi un domāju, arī neparādīs. Šodien aizbraukšu mājās no darba un teikšu kas un kā.
Kā jau minēju, negaidu, ka mīļotais plaukšķinās aiz priekiem un ķiķinās - esmu gatava sākotnējam šokam, bet tieši tāpat domāju, ka viss gala rezultātā būs kārtībā.
Un jā, Sany, protams, to nevēlos, bet nepieciešamības gadījumā esmu gatava arī viena uzņemties rūpes - gan personiskā finansu situācija, gan dzīves situācija kopsummā to atļauj.
27.01.2015 16:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ja esi gatava gala rezultata audzinat berninu viena, tad saglaba to. Tu nekad nezinasi,'kada bus viriesa reakcija, jo cilveki ir tik dazadi.
Vinsh teica, ka nakotne bernus velas, bet, vai no tevis?
Bet nu japasaka jau ir. Ko tad tu taisies slept lidz 9. Menesim un tadnpateikt-milais, mums piedzima berns!
-koo pa kuru laiku?? :d
Tas ta humoram. Tev tapat pieder gala vards. Je velies berninu, paturi.
Ka jau te teica-viriesi vel gar nakt un iet, bet berns tevi miles muzigi.
Un situacijq mulkiga, ka tik paris menesus esat padzivojusi kopa,'jo reali tu vel vinu ta pa istam nepazisti:-/
27.01.2015 15:50 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Es vienkārši pateiktu.. Arī mans draugs ir pateicis, ka vēl nav gatavs bērniem, bet esmu 100% pārliecināta, ka, ja pieteiktos, tad tāpat būtu priecīgs. Lai arī noraizējies par finansiālo pusi, bet priecīgs - un tas ir pats galvenais.
27.01.2015 15:37 |
 
Reitings 173
Reģ: 20.02.2014
pateici jau? :)
27.01.2015 15:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits