maximas kasiere

 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
kā domājat, sievietēm, kurām ir gadi 25 un viņas strādā maximā, dzīve ir izgāzusies?

man ir 25 un es strādāju lielveikalā (ne maximā un ne par kasieri), un lai gan izglītība man ļoti laba un kā skolā tā arī universitātē biju pēc atzīmēm pašā augšgalā, profesori ļoti slavēja, tomēr konkrētais grāds ir izrādījies nepraktisks, arī visi mani kursabiedri strādā citās jomās.

es varētu darīt ofisa darbu, taču lielākajā daļā alga ir vai nu tāda kā man, vai arī līdz 20% augstāka, un man tie 20% nav tik svarīgi, lai es savu darba vidi nomainītu pret sēdošu, vienmuļu darbu. turklāt jau esmu saņēmusi mājienus par iespējamu paaugstinājumu.

draugu man ir diezgan maz un attiecību šobrīd nav vispār. tas ir tādēļ, ka esmu diezgan introverta un man patīk laiku pavadīt vienai mājās. un lai gan mans grāds ir nepraktisks, tēma mani joprojām ļoti interesē, tādēļ ļoti daudz lasu vakaros un ir cerība kādreiz varbūt strādāt žurnālistikā. bet ļoti maza cerība, jo varētu rakstīt tikai par specifiskām tēmām un mazajā Latvijā ar to grūti būtu.

tātad, īsi par manu situāciju:
1) bijusī teicamniece, kā dēļ varētu teikt, ka no manis gadīja vairāk, un arī es pati gaidīju vairāk
2) sūdīgs darbs
3) maz draugu
4) nav ģimenes
5) maz naudas

rakstiet godīgi, ko domājat par mani un manu dzīvi. es nemeklēju mierinājumu, tikai reālus viedokļus no sabiedrības. nerakstiet par to, ka tad ja mani tas padara laimīgu tad viss ir lieliski, jo protams ka mani tas nepadara laimīgu.

citreiz domāju, ka varbūt tāds ir mākslinieka liktenis, bet tad attopos, ka neesmu nekāda izcilā māksliniece, lai tā varētu teikt.
26.01.2015 11:20 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Vai forumā lasītais, ka visām 25 gados ir dzīvoklis, jauna mašīna un ļoti labi algots darbs?

Šo vari neņemt par pilnu, jo cosmo ir tāda tendence piepušķot un pielikt to kā nav :-D Ta labi pārādās kredītu tēmās, kur pat itkā ļoti labi pārtikušām kosmietēm gaisā karājās pārsimteiro no ātrajiem kredītiem :-D Jābūt tikai mazliet loģikajai domāšanai, lai izdomātu, ka tā bagātība ir izdomāta :-D
26.01.2015 13:18 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
piparene , atzīstos, ka tikai pa diagonāli pārskrēju pāri diskusijai un visu kārtīgi nelasīju. Atvainojos par neprecizitāti, bet jebkurā gadījumā, pateikt cilvēkam, kas jūtas slikti un nācis pēc padoma šeit, ka viņa dzīve ir nožēlojama, man nešķiet normāli ;)
26.01.2015 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1.
es nemeklēju mierinājumu, tikai reālus viedokļus no sabiedrības. nerakstiet par to, ka tad ja mani tas padara laimīgu tad viss ir lieliski, jo protams ka mani tas nepadara laimīgu.

autore rakstīja šo;
2. kāpēc man būtu jāmelo??? tas būtu mierinājums, ko autore nemaz negrib.
26.01.2015 13:24 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Tu dziivee esi bijusi paaraak pareiza, bet laimiigaakie un veiksmiigaakie cilveeki dziivee ir riskeejushi un riikojushies pret noteikumiem.

Ne visi, kas riskē, arī uzvar. Es varēju izvēlēties jebkuru programmu, jo vidusskolu beidzu ar četriem A centralizētajos un vidējo atzīmi virs 9, lai gan nekad neesmu bijusi no tiem, kas cītīgi mācās. Izvēlējos ļoti riskantu programmu un arī esmu tur, kur esmu.

Vakar lasīju kāda mākslinieka biogrāfiju, viņam arī bija līdzīga situācija. Slikts un slikti apmaksāts darbs, vēlos vakaros mēģinājumi nodarboties ar to, kas patiesi interesē. Draugu un ģimenes neesamība. Pirmie sasniegumi pēc 30. Kaut kādā ziņā man tas deva nedaudz cerību, ka varbūt viss nav velti.
26.01.2015 13:25 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Piparenei taisnība, es nenācu šeit pēc pozitīvisma lādiņa un iedrošinājumiem, ka mana dzīve nav slikta. Gribēju uzzināt cilvēku viedokļus, lai vai kādi tie nebūtu. Ja kādai šķiet, ka dzīvoju nožēlojami, tad es to arī gribu dzirdēt. Tādēļ arī rakstīju, ka naudas maz, draugu maz, jo lai gan mani personīgi šīs lietas nenomāc, zinu, ka daudziem citiem tie ir būtiski rādītāji dzīves kvalitātei.
26.01.2015 13:28 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ļiriskā atkāpe, bet man simpatizē autore, ir Tevī kaut kas nesamākslots un viegls..

Jackie, Aija +++.

katie, ja Tu saki, ka Tavā profesijā vakances uzrodas reizi 5 gados un pat tādā gadījumā turņem tikai labākos, tad varbūt ir vērts šo grādu paturēt kā sirdslietu. Es īsti nesapratu, Tu esi žurnāliste vai māksliniece, bet anyway, ja Tu saki, ka ne mirkli nenožēlo to, ko mācījies un ar prieku darītu to pašu atkal, tad Tu jau esi par galvu parākā par daudziem citiem (un laimīgāka) arī, jo daudzi studenti studē to, kas nepatīk/riebjas un daudzi nožēlo savu izvēli pēc absolvēšanas. Vismaz tāpēc esi laimīgāka. Varbūt Tev ir kas tāds, kas aizrauj? Varbūt ir vērts iegūt vēl vienu izglītību, kaut vai mācoties neklātienē?
26.01.2015 13:30 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
kas jūtas slikti un nācis pēc padoma šeit,

rakstiet godīgi, ko domājat par mani un manu dzīvi. es nemeklēju mierinājumu, tikai reālus viedokļus no sabiedrības.

Tad kāpēc nevarētu teikt, ka viņas dzīve ir nožēlojama?
26.01.2015 13:32 |
 
Reitings 14
Reģ: 16.02.2010
Godigi sakot Latvija ir gruti izsisties tik talu,ka domasi-ja esmu sajusma par savu dzives limeni un komfortu.Ja esi viena,tad labak dodies sakartot savu dzivi arpus Lv robezam.
26.01.2015 13:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Ne visi, kas riskē, arī uzvar.


Kas neriskee, tas vispaar nekad neuzvar.

Izvēlējos ļoti riskantu programmu


Latvija ir pilna ar auKsti izgliitotiem un diplomeetiem cilveekiem, kuri sanjem tik pat cik mazkvalificeeta darba dariitaajs vai tikai nelielu procentu vairaak, bet vairums ljautinju veel joprojaam ir sveetaa paarlieciibaa, ka auKstskolas diploms vinjiem garantees izdevushos dziivi- maajokli, jaunu mashiinu, celjojumus vismaz 2x gadaa un 10 tk veertas kaazas 25 gadu vecumaa.
Pilniigs BS.
26.01.2015 13:32 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Tev ir augstākā izglîtība, maz draugu, Tev nekas netraucē attīstīties, iet kkur augstāk, pilnveidojes, atrodi savu vietu darba tirgū. Kāpēc domā, ka labākais, ko vari pavilkt ir kkāds apģērbu veikals?
Sāktu meklēt davu nišu, attīstīties kkur citur, varbūt Tev mazāk zināmā darba nozarē, eksperimentē, kas Tev patīk, nevis degradē sevi stàvot pie letes.
Ar jauniem darbiem, atradīsi arī foršis kolēģus, kuri var pārsvērsties par super draugiem :)
26.01.2015 13:48 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
p.s. palasot trešo lpp šīs diskusija, sapratu, ka nav jēgas Tev neko ieteikt, pati neko negribi, visu laiku tikai attaisnojumi!!! Kā Lancaster teica jau iepriekš, Katrs pats savas laimes kalējs
26.01.2015 13:53 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
Latvija ir pilna ar auKsti izgliitotiem un diplomeetiem cilveekiem, kuri sanjem tik pat cik mazkvalificeeta darba dariitaajs vai tikai nelielu procentu vairaak, bet vairums ljautinju veel joprojaam ir sveetaa paarlieciibaa, ka auKstskolas diploms vinjiem garantees izdevushos dziivi- maajokli, jaunu mashiinu, celjojumus vismaz 2x gadaa un 10 tk veertas kaazas 25 gadu vecumaa.
Pilniigs BS.

Tā varētu būt taisnība, nezinu. Savā gadījumā es neko tādu negaidīju, vienkārši izvēlējos studēt to, kas tik tiešām ļoti interesēja, un nemaz neaizdomājos par darbu un atalgojumu. Manā jomā būt nabagam pat visas dzīves garumā ir normāli, pat ja esi ģēnijs. Kur nu vēl, ja esi ar vidējām spējām. Tā nauda mani īpaši neinteresē, nedaudz virs minimālās algas šķiet pietiekami. Mani nomoka tikai tas, ka nevaru strādāt savā jomā, laižu potenciālu vējā, degradējos.

Es īsti nesapratu, Tu esi žurnāliste vai māksliniece

Grāds man ir vienā no mākslām, teorijā nevis praksē, tādēļ arī vēlos karjeru rakstniecībā, nevis, piemēram, glezniecībā. Teorija mani interesē un arī padodas daudz vairāk.

ja Tu saki, ka ne mirkli nenožēlo to, ko mācījies un ar prieku darītu to pašu atkal, tad Tu jau esi par galvu parākā par daudziem citiem (un laimīgāka) arī, jo daudzi studenti studē to, kas nepatīk/riebjas un daudzi nožēlo savu izvēli pēc absolvēšanas. Vismaz tāpēc esi laimīgāka. Varbūt Tev ir kas tāds, kas aizrauj?

Tam es piekrītu. Varbūt tādēļ arī nekrītu depresijā, jo man ir šī lieta, kas ļoti interesē un šķiet svarīgāka par visu citu. Tādēļ arī varu viegli dzīvot bez draugiem, ģimenes, naudas u.c., jo tas viss atbīdās otrajā un trešajā plānā. Un tikai domas, ka savā jomā nekad neattīstīšos un neko nesasniegšu, tikai tas reizēm dzen izmisumā.

khkh, nezinu, kur tu tajā 3lpp vai kādā citā atradi tikai attaisnojumus.
26.01.2015 14:00 |
 
Reitings 86
Reģ: 26.01.2015
pacelšu, ja vēl kāda vēlas izteikt viedokli.
26.01.2015 14:44 |
 
Reitings 97
Reģ: 22.01.2015
Who cares ko citi domā? Galvenais, ka pašu apmierina. Ja neapmierina, tad iespēju robežās kaut kas jāmaina.
26.01.2015 14:49 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Neizlasiiju visu penteri, bet fakts ir taads, ka Tevi neviens nav piespiedis tupeet veikala kasee, pati neko nedari lietas labaa. Apollo nesen mekleeja zinju redaktoru (varbuut veel meklee), un taada prasiiba kaa graads zhurnaalistikaa nebija mineeta.

Vispaar, kur ir probleema, aizsuutiit savu CV (plus motivaacijas veestuli un kaadu savu garadarbu) uz visiem zinju portaaliem, zinju agjentuuraam zhurnaalu, laikrakstu izdevnieciibaam utt Vai arii uzrakstiit kaadu rakstinju par sabiedriibaa aktuaalu probleemu un aizsuutiit uz visiem portaaliem utt/u.tml
26.01.2015 14:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vispaar, kur ir probleema, aizsuutiit savu CV (plus motivaacijas veestuli un kaadu savu garadarbu) uz visiem zinju portaaliem, zinju agjentuuraam zhurnaalu, laikrakstu izdevnieciibaam utt Vai arii uzrakstiit kaadu rakstinju par sabiedriibaa aktuaalu probleemu un aizsuutiit uz visiem portaaliem utt/u.tml


+++

Turklāt dažreiz palasu tos rakstus apollo u.c. portālos. Kā var ņemt tik neprofesionālus cilvēkus? Mē, es saprotu, ka kļūdas var būt visiem, bet, ja Tu ikdienā strādā ar valodu, pelni ar to naudu, tad šim lietām jāpievērš liela uzmanība. Nu nedrīkst lietot pēdiņas, kuras izmanto krievu valodā, nerunājot par dīvainām teikumu konstrukcijām un vārdu krājumu, kā arī elementāru gramatikas noteikumu nepārzināšanu.

Ja Tev patīk (un arī padodas!!!) rakstīšana, tad šajā lauciņā neko neiespējamu nesaskatu. Cits jautājums, ka diez vai kādu bagātību šis darbs nesīs, bet, ja tas būtu kā papildu darbs, kuru var veikt no mājām un tādā veidā realizēt savu radošo potenciālu, kāpēc nē?
26.01.2015 15:01 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
pazemīgi atvainojos, ka forumā necenšos parādīt savas gramatikas zināšanas un lirisko akrobātiku

Es labu brīdi domāju par šo frāzi.
Man kāds kādreiz paskaidros, kā ir iespējams šķirot, kura publika ir un kura nav pelnījusi komatus pareizajās vietās?
Man kaut kā šķiet, ka šādi te attaisnojumi par cilvēku neko labu neliecina...
26.01.2015 15:49 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pag, es taa arii nesaprotu kur ir probleema. Straadaa darbu, kursh tev patiik, pirmais paaugstinaajums ir peec neliela nostraadaataa laika ar iespeejaam peec vairaakiem gadiem buut par menedzeri. Taisi karjeru tajaa vietaa ja ej uz darbu ar prieku un neklausies citos. It kaa citos amatos nenaakaas saakt karjeru no pasha zemaakaa pakaapiena.
Ir arii otraa opcija - paraleeli apguusti jaunu izgliitiibu neklaatienee. Galu galaa, 25 gadi taads nieks vien ir. Veel ntie gadi liidz pensijai jaanostraadaa.
26.01.2015 15:59 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Ja jāatbild tieši uz jautājumu - nē, man Tava dzīve nešķiet nožēlojama.
Pēc Tava uzskaitījuma un arī personīgās attieksmes pret "lietām", kam būtu jābūt 25gadnieka dzīvē, šķiet, ka Tev tā dziļi sirdī arī tas nešķiet nožēlojami? Vai problēma nav to pāris tuvo cilvēku attieksmē - ka Tavai dzīvei vajadzētu būt labākai?
Ja tas Tevi satrauc tik ļoti, tad dari kaut ko, lai viņiem to arī parādītu un pierādītu. Ja nesatrauc - dzīvo nost un neiespringsti par kaut kādiem rāmjiem - kādā darbā Tev būtu jāsēž, ar kādu auto jābrauc un ar cik draugiem ik dienas jāsazinās.

Vienīgais praktiskas dabas ieteikums - kaut reizi nedēļā uzraksti kaut ko! Esot pašreizējā situācijā, tici man, laika gaitā tās prasmes un intereses var iesūnot. Ar lasīšanu vien tas neuzlabosies ;) Iesūti visur, kur vien vari iedomāties. Vari taču strādāt kā ārštata darbinieks. Vari arī piedāvāt kādas konkrētas tēmas, ko Tu varētu aprakstīt un piedāvāt iesūtīšanai, piemēram, reizi mēnesī, pusgadā. Pat kāda naudiņa par to pasākumu var ienākties.
26.01.2015 16:14 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
katia
pilnīgi normāla un sakarīga dzīve, tev nav 40 , viss vel priekšā :-)
26.01.2015 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits