mazais izmisums - kāzas

 
Reitings 7
Reģ: 16.01.2015
Sveikas,meitenes.
Nu jau pusgadu esmu saderinājusies un tā kā vasaras sākumā plānotas kāzas,mani pārņēmusi viegla panika.
Situācija tāda,ka man topošā vīra radi nesaprot latviešu valodu (visi dzīvo Latvijā), aizvakar bijām ciemos pie viņa mammas un viņa uzstājīgi pateica,ka kāzu vadītājam obligāti jārunā arī krieviski. Bet kāzās visi viesi būs no Latvijas,kāda velna pēc kāzām jābūt divās valodās?!:-(
Zinu,ka jau no paša sākuma vajadzēja saprast ar ko taisos saistīt savu nākotni - bet man jau nav jādzīvo ar viņa radiem,bet ar savu mīļo. Jau tā zinu,ka pārdzīvojumi būs par to kā sapratīsies manējie ar viņa radiem,jo mēs esam izteikti latvieši ar saviem latviešu uzskatiem..:-(
Gribētu kāzas plānot,ka salaulājamies,pasēžam un viss,bet saprotu,ka tas būtu nesmuki no mūsu puses..(s)
Gribu tādas kāzas,kur būtu patīkams,nevis nepatīkams satraukums. (t) kā rīkoties?varbūt šeit ir kāda,kurai pieredze līdzīgā situācijā?
26.01.2015 08:42 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Biju vasaraa kaazaas, kur latviete ar lietuvieti preceejaas. Kaazas vadija vedeeji un laiku pa laikam kko krieviski oateica. Labi, ka taa, jo taapat jau tie lietuviesu radi bija taa kaa malinjaa delj valodas barjeras. Es juusu vietaa nemtu vaditaju kas runaa abaas valodas un viss. Vina tak neteica lai kaazas butu tikai krieviski, bet gan lai prot krieviski. Par tradiicijaam tev ar ligavaini javienojas. Kas vinam svarigi un kas nee. Kko no tas pasaules panemiet un kait ko no savas. Vai ari izteikti latviski nozime, ka esat principiali un radikaali noskanotie?:-D
26.01.2015 08:49 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Jāprecās un jārīko svētki sevis dēļ nevis citu.
Protams, ja vecāki sedz kāzu izdevumus, tad tas kurš maksā tas izvēlas ko un kā...
26.01.2015 08:49 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ko līgavainis par to saka un kā uz to skatās?
26.01.2015 08:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Apprecētos kā vēlos neņemot vērā radiniekus u.c. un viss...un vienalga būtu ko domā citi, jo tā ir mana dzīve un savu dzīvi veidoju pati, ne jau kāds cits noteiks kam jābūt un kam nē... ;-)
26.01.2015 08:46 |
 
Reitings 16
Reģ: 23.01.2015
Mani sagaida līdzīga situācija :(
26.01.2015 08:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits