Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības un kopdzīve ar ārzemnieku

 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Nesen protams bija populārais skandāls par Kanādas sekstūristu, taču mans stāsts ir savādāks. Ar draugu iepazināmies caur paziņām un jau labu laiku esam attiecībās. Jā, viņš ir ārzemnieks tapēc attiecības mums ir diezgan sarežģītas un balstās uz ciemošanos vienam pie otra un kontaktēšanos caur skype. Šogad pabeigšu studijas un draugs vēlās, lai pārceļos uz viņa valsti. Esam runājuši par to kapēc gan viņš nevarētu pārvākties uz Lv, taču godīgi sakot piekrītu tam, ka Lv viņš nevar parūpēties par mani kā vīrietim pienākas, jo jāmācās valoda, nav paziņu un sakaru tapēc darbu arī varētu nebūt tik viegli un ātri atrast un tad nu sanāktu, ka man būtu jārūpējas par viņu diezgan ilgu laiku, kam viņš nepiekristu, jo ir audzināts rūpēties par sievieti. Savukārt viņa valstī viņš būtu spējīgs un gatavs parūpēties par mani, kamēr adaptējos svešajā vidē un godīgi sakot man patīk viņa valsts un cilvēki tajā, tapēc varētu mēģināt. Tomēr šis man būtu liels solis un diezgan smags, jo Latvijā ir mana ģimene, draugi un viss pārējais, kas arī ir galvenie iemesli, kas atturētu. Taču attiecības mums ir ļoti jaukas un patiešām nopietnas, lai arī visi tie skype čati un tikšanās reizi pāris mēnešos, kad varam aizceļot viens pie otra varētu likt domāt, ka tā nav. Tapēc vēršos pie tām, kam ir attiecības ar ārzemnieku un kuras ir aizbraukušas no Lv - kā jūs pieņēmāt šo lēmumu aizbraukt? Kā varējāt izšķirties par to kas jūs saista Lv un mīlestību? Varbūt vienkārši daudz nedomājāt un sekojāt lielajai mīlai?
25.01.2015 17:57 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
lapsīgā - ik pa laikam dodamies ciemos viens pie otra. Mani tur pagaidām lielākoties viss apmierina. :)
26.01.2015 17:25 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Manuprat, labak ir izdarit, risket, megjinat - nevis visu atlikusho dzivi pavadit dmajot - ka butu bijis.... pat ja gadijuma nesanaks nekas - labak ir nozhelot izdaritas loetas, neka neizdaritas... ;) lai vai kaa lai sanak pienjemt lemumu un lai veicas :)
26.01.2015 13:10 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.07.2012
Rūta8 - esam kopā apm. gadu. Mums viss notika ļoti ātri. Tāds klikšķis un bija.. Es pat sākumā vēl spītējos un neticēju, ka tā var dzīvē notikt, jo esmu diezgan skeptisks cilvēks, bet notika tā, kā notika..

+++
Es ari nekad nebiju domajusi ka ta dzive notiek. :) Tiesi tapat pec gada sarakstes un vairakam tiksanas reizem ta gada laika, parcelos uz vinja dzimto valsti. Netalu no Lv, bet nav kaiminvalsts. :) Ja velies varam sarakstities privati un apmainities ar pieredzi.
26.01.2015 02:07 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.07.2012
Lasīju Tevis rakstīto un likās, ka es to būtu rakstījusi. Situācija gandrīz 1:1.

+++
Es jau esmu parcelusies un dzivojam kopa jau vairak ka gadu. Nedomaju atgriezties! :)
26.01.2015 02:04 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Blondie, Tu esi viņu vismaz apciemojusi viņa valstī? Ja neesi tur pat bijusi un nezini kā būtu ar viņu dzīvot kopā, tad iesākumā aizbrauc uz mēnesi piem... Sajutīsi valsti, cilvēkus un to, vai patīk ,vai ne.
26.01.2015 00:09 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Es esmu vienpate un man nav probleemu buut prom no draugiem un radiem. Taapat,ja es buutu Lv es nedziivotu pie savas gjimenes un satiktu vinjus varbuut nedeeljas nogalee,taakaa mani tas neattur.
Tikpat labi ieseezhos lidmashiinaa un esmu Lv,nav probleemu. Ceru,ka tev viss izdosies


++
26.01.2015 00:07 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Man personīgi tie tavi iemesli nešķiet nekādi dižie iemesli :D Ja vēlies braukt - brauc! Ja patīk valsts un būs iespējas normāli iekārtoties - es jau nu brauktu neatskatoties :)
26.01.2015 00:06 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Esmu kopā ar ārzemnieku un dzīvojam kopā ārzemēs. Pārvācos gan vispirms un tikai tad viņu satiku.
Ja tā valsts ir Eiropā un tuvu, tad neredzu problēmu ;) Man tas ir 1,5h lidojums un pāris h brauciens un varu satikt savējos, ja ļoti vajag. Neko nenožēloju. Man patīk :-) Un valoda galīgi netraucē, esmu jau pieradusi.
Es teiktu- brauc! Pamegini un redzēsi ir vai nav. Mājās var vienmēr paspēt atgriesties.
26.01.2015 00:03 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Goldiee - laikam jau tā būs jādara, ka jāsaņemas un jāriskē, savādāk palikšu nezinājusi - bija vērts vai nebija.. :)
Madonna ar ložmetēju -Es arī negribu sēdēt mājās un neko nedarīt, kaut arī manam draugam tā nebūtu problēma tapēc domāju studēt tālāk viņa valstī un meklēt savu ceļu dzīvē, ko viņš arī atbalsta.. :)
25.01.2015 22:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja tā ir eiropa, tad pie vecākiem un vecvecākiem var atbraukt ļoti, ļoti bieži, ja tiešām gribas. Telefonsarunas arī nemaz nav tik neiedomājami dārgas. Pie tam, ja nu kas, vienmēr var atbraukt atpakaļ.

Pieradīsi! Būs labi.
25.01.2015 21:53 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
vispār īsti neatbilst galvenajai tēmai, bet gribēju iemest savas 5 kapeikas ;)
esmu kopa ar musulmani un nē - nekādus dvieļus viņs nenēsā :) vizuāli pievilcīgs, jauns, labi ģērbts, tumšiņš vīrietis, kas pret mani ļoti labi izturās :)
jā, viņš man ir piedāvājis mainīt ticību un precēties, bet es to nevēlos un viņš arī neuzspiež.
es kādreiz teicu - nekad mūžā būt kopā ar ārzemnieku - un tagad esmu ar musulmani.. nav tik traki kā izklausās ;-)
http://www.pinterest.com/pin/324962929334827765/
25.01.2015 21:52 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Man ir jāzin, ka man, tālumā, būs iespēja attīstīties. Jo sēdēt mājās, uzmanīt mājas soli, nogurdina, atļaušos pat lietot vārdu "degradē". Un būt par skaistu rotu pie vīrieša platajām krūtīm nav man.

Arī mans vīrietis ir ārzemnieks. Mēs iepazināmies, kad jau pāris gadus veidoju karjeru ārzemēs. Tad nodzīvojām kādu brīdi katrs savā valstī, bet nu grūti un izbesīja mūžīgās braukāšanas. Taču tā bija iespēja iepazīt cilvēku, saprast, vai vēlos ar viņu turpmāk dalīt priekus un bēdas. Pārcēlos pie viņa, uz citu valsti, turpināju strādāt iepriekšējā valstī, bet attiecīgi, nomainot darba vietu.
25.01.2015 21:46 |
 
Reitings 43
Reģ: 25.01.2015
Blondie - Manam arī ir Tavi pieminētie niķi, īpaši kad viņš bija ārzemēs ,bet es vēl Latvijā,tad rūpējās tik pat daudz,ja ne vairāk par vecākiem. Bet aizbraucu pie viņa,norimās mazliet un visu arī paskaidroja, viņš diezgan greizsirdīgs man,tāpēc teica,ka neizturami ilgojies un vienkārši,nav varējis izturēt to,ka nav blakus,tāpēc tās rūpes bija tik pārmērīgas. Tagad daudz labāk,rūpējas daudz,palīdz ar visu un nekad nebiju domājusi,ka tādu vīrieti satikšu. Es saku Tev, ka riskē un dari, es savu lēmumu neesmu nožēlojusi, un tas,ka viņš ir sportists laikam vēl vairāk uzlabo visu situāciju,jo jau tad,kad sākām satikties runāja par nākotnes plāniem,kas man likās neierasti,jo parasti puiši 16-17 gadu vecumā nedomā par to nemaz.:-)
25.01.2015 21:45 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Lady Vamp - žēl, ka tev tā sanāca. Man par laimi atkrīt uztraukumi par puiša attieksmi. Draugs ir radis rūpēties par ģimeni sakarā ar dažādiem apstākļiem viņa ģimenē un pašlaik viņam arī ir stabils darbs un plāni nākotnei.. Godīgi sakot pirms satiku viņu pati vēl mētājos apkārt. Protams studēju augstskolā un strādāju, taču nezināju, ko īsti no dzīves vēlos. Tagad viss liekas skaidrāks, tik vien kā problēmas ar pārvākšanos.
Goldiee - Jā, galvenais ir turēties kopā neskatoties ne uz ko un atbalstīt vienam otru. Man arī draugs gatavs kalnus gāzt, lai tik es labi justos.. Tiešām joprojām brīnos, ka satiku tādu cilvēku. Protams ir jau arī niķi un stiķi un reizēm pat pārlieku lielas rūpes no viņa puses, bet šķiet, ka tie mums ir sīkumi. Jāmāk izrunāties un klausīties vienam otrā.
25.01.2015 21:32 |
 
Reitings 86
Reģ: 18.01.2015
Pats galvenais ir izvērtēt attiecības ar savu vīrieti - ja Tu jūti, ka es gatava viņa dēļ atstāt visu, kas tev šobrīd dārgs Latvijā, tad uz priekšu! Svarīgās lietas - attiecības ar vecākiem un draugiem - nekur nepazudīs! Varbūt pēc pāris gadiem jūs abi pārcelsieties uz Latviju - es zinu daudzus pārus, kad vispirms meitene aizbrauc pie vīrieša, bet pēc laika viņi abi kopā atgriežas Latvijā.

Esmu bijusi līdzīgā situācijā.. zinu kā tas ir - kravāt iedzīvi kastēs, nodot darba lietas nākamajam darbiniekam un atvadīties no ģimenes, draugiem un kolēģiem.. psiholoģiski ĻOTI grūti.. bet tas viss nav salīdzināms ar iespēju katru dienu būt kopā ar mīļoto cilvēku.

Ja tev tas cilvēks ir patiesi nozīmīgs un dārgs, tad katrā ziņā mēģini! Galu galā mēs pārsvarā nožēlojam lietas, ko neizdarījām, nekā tās, ko pamēģinājām :)
25.01.2015 21:26 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kubiete, mana māsīca ir apprecējusies ar musulmani un pārgājusi ticībā. Pirms pāris dienām piedzima meitenīte. Laimīga jaunā ģimenīte!
25.01.2015 21:24 |
 
Reitings 43
Reģ: 25.01.2015
Blondie - Ģimene nebija lielā sajūsmā par došanos prom,īpaši mamma,bet Skype,whatsapp,došanās ciemos,viņu ciemošanās - ilgojos,bet viņi vienmēr ir blakus!:-) Domās,sirsniņā un telefons - viss ir lieliski, esam iemācijušiesi ar to sadzīvot un jūtos dažreiz tuvāka viņiem nekā biju citreiz Latvijā! :-) Puisis ļoti palīdzēja, valodu nezināju necik,bet par cik viņš ir sportists, iepazīstināja ar saviem komandas biedriem un viņu meitenēm,kas kopā ļoti visu atvieglināja un palīdzēja. :-)
25.01.2015 21:21 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Es pirms nu jau 8 meeneshiem paarceelos uz citu valsti,deelj puisha un darba.
Laigan darbs nemaz nebija veel samekleets taapeec es riskeeju ljoti.
Beigaas taapat mums viss beidzaas peec 4 meeneshiem,vinjhs veel nebija un nav pietiekami nobriedis normaalaam attieciibaam,vinjs uzskatiija,ka nav jaastraadaa pie attieciibaam viss nokritiis no gaisa bezmazvai. Un vinjhs nekur nestraadaaja un nestraadaa,maacaas koledzhaa,man ir savaadaaki plaani dziive nekaa vinjam un tur bija veel daudz lietu,kas visu izbeidza.
Bet taam meiteneem,kam paveicaas tikt pie normaala viiriesha no aarzemeem un ja tu zini,ka vinjam ir darbs un vinjsh ir nobriedis,tad kaapec gan nee?
Es esmu vienpate un man nav probleemu buut prom no draugiem un radiem. Taapat,ja es buutu Lv es nedziivotu pie savas gjimenes un satiktu vinjus varbuut nedeeljas nogalee,taakaa mani tas neattur.
Tikpat labi ieseezhos lidmashiinaa un esmu Lv,nav probleemu. Ceru,ka tev viss izdosies :)
25.01.2015 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
es arī esmu attiecībās ar ārzemnieku - vācieti.
un arī esmu skeptiska pret dvieļugalvām.

bet es jau biju Vācijā, kad ar viņu iepazinos.
mēs vēl pieslīpējamies viens pie otra, bet šobrīd, kamēr meklēju darbu, viņšpar mani rūpējas.
25.01.2015 21:06 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Goldiee - jauki, ka neesi nožēlojusi. :) bet kā ar ģimeni? un kā iedzīvojies jaunajā valstī?
25.01.2015 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits