Attiecības un kopdzīve ar ārzemnieku

 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Nesen protams bija populārais skandāls par Kanādas sekstūristu, taču mans stāsts ir savādāks. Ar draugu iepazināmies caur paziņām un jau labu laiku esam attiecībās. Jā, viņš ir ārzemnieks tapēc attiecības mums ir diezgan sarežģītas un balstās uz ciemošanos vienam pie otra un kontaktēšanos caur skype. Šogad pabeigšu studijas un draugs vēlās, lai pārceļos uz viņa valsti. Esam runājuši par to kapēc gan viņš nevarētu pārvākties uz Lv, taču godīgi sakot piekrītu tam, ka Lv viņš nevar parūpēties par mani kā vīrietim pienākas, jo jāmācās valoda, nav paziņu un sakaru tapēc darbu arī varētu nebūt tik viegli un ātri atrast un tad nu sanāktu, ka man būtu jārūpējas par viņu diezgan ilgu laiku, kam viņš nepiekristu, jo ir audzināts rūpēties par sievieti. Savukārt viņa valstī viņš būtu spējīgs un gatavs parūpēties par mani, kamēr adaptējos svešajā vidē un godīgi sakot man patīk viņa valsts un cilvēki tajā, tapēc varētu mēģināt. Tomēr šis man būtu liels solis un diezgan smags, jo Latvijā ir mana ģimene, draugi un viss pārējais, kas arī ir galvenie iemesli, kas atturētu. Taču attiecības mums ir ļoti jaukas un patiešām nopietnas, lai arī visi tie skype čati un tikšanās reizi pāris mēnešos, kad varam aizceļot viens pie otra varētu likt domāt, ka tā nav. Tapēc vēršos pie tām, kam ir attiecības ar ārzemnieku un kuras ir aizbraukušas no Lv - kā jūs pieņēmāt šo lēmumu aizbraukt? Kā varējāt izšķirties par to kas jūs saista Lv un mīlestību? Varbūt vienkārši daudz nedomājāt un sekojāt lielajai mīlai?
25.01.2015 17:57 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Goldiee - laikam jau tā būs jādara, ka jāsaņemas un jāriskē, savādāk palikšu nezinājusi - bija vērts vai nebija.. :)
Madonna ar ložmetēju -Es arī negribu sēdēt mājās un neko nedarīt, kaut arī manam draugam tā nebūtu problēma tapēc domāju studēt tālāk viņa valstī un meklēt savu ceļu dzīvē, ko viņš arī atbalsta.. :)
25.01.2015 22:04 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Esmu kopā ar ārzemnieku un dzīvojam kopā ārzemēs. Pārvācos gan vispirms un tikai tad viņu satiku.
Ja tā valsts ir Eiropā un tuvu, tad neredzu problēmu ;) Man tas ir 1,5h lidojums un pāris h brauciens un varu satikt savējos, ja ļoti vajag. Neko nenožēloju. Man patīk :-) Un valoda galīgi netraucē, esmu jau pieradusi.
Es teiktu- brauc! Pamegini un redzēsi ir vai nav. Mājās var vienmēr paspēt atgriesties.
26.01.2015 00:03 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Man personīgi tie tavi iemesli nešķiet nekādi dižie iemesli :D Ja vēlies braukt - brauc! Ja patīk valsts un būs iespējas normāli iekārtoties - es jau nu brauktu neatskatoties :)
26.01.2015 00:06 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Es esmu vienpate un man nav probleemu buut prom no draugiem un radiem. Taapat,ja es buutu Lv es nedziivotu pie savas gjimenes un satiktu vinjus varbuut nedeeljas nogalee,taakaa mani tas neattur.
Tikpat labi ieseezhos lidmashiinaa un esmu Lv,nav probleemu. Ceru,ka tev viss izdosies


++
26.01.2015 00:07 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Blondie, Tu esi viņu vismaz apciemojusi viņa valstī? Ja neesi tur pat bijusi un nezini kā būtu ar viņu dzīvot kopā, tad iesākumā aizbrauc uz mēnesi piem... Sajutīsi valsti, cilvēkus un to, vai patīk ,vai ne.
26.01.2015 00:09 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.07.2012
Lasīju Tevis rakstīto un likās, ka es to būtu rakstījusi. Situācija gandrīz 1:1.

+++
Es jau esmu parcelusies un dzivojam kopa jau vairak ka gadu. Nedomaju atgriezties! :)
26.01.2015 02:04 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.07.2012
Rūta8 - esam kopā apm. gadu. Mums viss notika ļoti ātri. Tāds klikšķis un bija.. Es pat sākumā vēl spītējos un neticēju, ka tā var dzīvē notikt, jo esmu diezgan skeptisks cilvēks, bet notika tā, kā notika..

+++
Es ari nekad nebiju domajusi ka ta dzive notiek. :) Tiesi tapat pec gada sarakstes un vairakam tiksanas reizem ta gada laika, parcelos uz vinja dzimto valsti. Netalu no Lv, bet nav kaiminvalsts. :) Ja velies varam sarakstities privati un apmainities ar pieredzi.
26.01.2015 02:07 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Manuprat, labak ir izdarit, risket, megjinat - nevis visu atlikusho dzivi pavadit dmajot - ka butu bijis.... pat ja gadijuma nesanaks nekas - labak ir nozhelot izdaritas loetas, neka neizdaritas... ;) lai vai kaa lai sanak pienjemt lemumu un lai veicas :)
26.01.2015 13:10 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
lapsīgā - ik pa laikam dodamies ciemos viens pie otra. Mani tur pagaidām lielākoties viss apmierina. :)
26.01.2015 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits