Matu augšanu paātrinošas metodes un kosmētika

 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Sveikas!

Esmu nolēmusi ataudzēt garākus matus (pašlaik ir nedaudz zem pleciem). Pa vasaru uz mazu brīdi nolēmu izbalināt no pavisam tumšiem (krāsotiem) pārejot uz blondu. Visu izdarīju 1 dienas laikā, ne pakāpeniski, līdz ar to mati tika ļoti sabojāti..pietam pēc dažām dienām matus atkal nokrāsoju tomēr tumšus! Augšpusē mati puslīdz normāli, vienīgi ātri taukojas, taču gali (apmēram 15cm) ir galīgi nedzīvi, sausi, spurojas un nestāv vispār.

No matu līdzekļiem lietoju prof. šampūnus (matrix vai salona loreal), kerastase masku un eļļu matiem, plus arī matrix serumu. Cenšos lieki netaisnot, sanāk 2-3x nedēļā max taisnot. Pēdējās pāris dienas esmu uzsākusi arī pamatīgu ķemmēšanu, lai stimulēti asinsriti galvaskausā, kas it kā paātrinot augšanu arī.

Tātad jautājums ir - kādas metodes vai kosmētiku jūs izmantojat, lai paātrinātu savu matu augšanu? Manā gadījumā uzrakstīju arī par matu kosmētiku un stāvokli, jo cik saprotu, lai mati augtu labi un veselīgi, tiem pašiem jābūt veselīgiem. Ja kāda var asociēties ar manu situāciju un padalīties, kas palīdzējis cīņā uz matu atveseļošanu un ataudzēšanu - būšu ļoti pateicīga!
25.01.2015 14:25 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
es arī tos vitamīnus cocooncentrā noskatīju. Rīt jāuzmet cash uz konta un arī laikam jāpasūta!
25.01.2015 22:31 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
1. fēnošana bojā vairāk, nekā taisnošana, tākā pēc iespējas mazāk fēnot.
2. Pirms fēnošanas VIENMĒR lieto līdzekļus pret karstumu.
BET, visupirms-
1.nogriez sabojātos galus, jo tie nepārtraukti turpina lūzt..
2.Ja finanses atļauj, ieliec keratīnu, tas krietni paātrinās ceļu uz veselīgiem, gariem matiem, kā arī nebūs nepieciešama taisnošana.
3.Pēc iespējas mazāk krāso
un lieto atbilstošus šampūnus un maskas... jo, ja atradīsi "savu" šampūnu, kas matiem patiks, tad krietni ātrāk augs... :-) (Iesaku Angel, prof. produktus, ar tiem mani mati salīdzinoši labi un ātri atguvās :-) )
26.01.2015 00:38 |
 
Reitings 307
Reģ: 25.01.2015
Māsa matus izaudzēja dien dienā staigājot bizē sasietus. No īsiem matiem tika līdz pāri dupsim. Un nekādas eļļas nelietoja.
26.01.2015 00:41 |
 
Reitings 554
Reģ: 26.08.2013
AivijaLea kāpēc
fēnošana bojā vairāk, nekā taisnošana
? :)
26.01.2015 00:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mācos frizieros un mums teica, ka praktiski nav iespējams paātrināt dabīgo matu augšanas ātrumu. Ja ir tad tas ir tik niecīgi, ka pamanīts diez vai tiks. Matus var stiprināt ar vitamīniem, pareizu olbaltumvielām bagātu uzturu lai tie neskelas un neluzt.

Pirmais ko dari, nogriez pēc iespējas vairāk bojātos jo šķeltie gali var turpināt iet uz augšu, lidz pat mata saknei.
Varu pastāstīt savu stāstu. Bija man platinblondi mati lidz gandrīz pusmugurai. Uznāca bizdings un nokrāsoju tumši pelekblondus. Vienā no krāsošanas reizēm lietojot to pašu toni, numur septiņi, mati sanāca tumši brūni. Nelaimiga bez.gala. Mati tika sadedzināti, un garumā no zoda uz leju, kā slota. Ilgi centos atveseļot, bet tas ir neiespējami ja bojājums ir jau mata iekšienē. Nogriezu nost, tagad garums līdz pleciem, īsāka pakāpe līdz ar ausīm, bet mati veselīgāki, nesalīdzināmi. Protams, besos, dusmojos,bet nav jega no gariem matiem ja tie ir kā salma slota. Tagad krāsa pabalejusi, nekrasosu līdz skolas beigām, pēcāk krāsošu atpakaļ platinblondos. Mans eksperimenti vecums ir cauri, apnika. Samaksāju dārgu cenu. Mati šobrīd neņem pretī vairs nevienu krāsu, viss.izskrien cauri. Veselīgi tie ir tikai līdz apmēram ausīm, no saknēm.

Tu lieki izteresi naudu līdzekļos, ilgtermiņā labākais risinājums ir nogriesana.
26.01.2015 12:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Netaisno, nezave ar fēnu, tā ir nāve matiem. Ja vēl lietoji krāsu kura satur silikonu, tas lietojot karstos veidošanas līdzekļus izkūst un mats ir sajats līdz maximumam.
Nēsā copes, ja negribas vaļējus. Vari aiziet gulēt ar copiti kura taisīta matiem esot mitriem, būs glīti vilnaini. Ieliec kādu stipinu, sprādzi un gatavs. Matiem nav jābūt ideāli taisniemlai tie būtu glīti.
26.01.2015 12:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vēlējos pajautāt, vai es viena tāda kurai kamēr mati blondi, tie ir veseli, neluzt, neskelas. Kad pāreju uz tumšāku, tie sāk spuroties, šķelties.
Viens no skaidrojumiem, kamēr tie man ir blondi vienmēr krāsoju praktiski tikai saknes, bet kad tumšāki, krāsa izbalo un mati katru mēnesi jākrāso visā garumā.
Mani platinblondie bija veselīgi, auga garumā. Tumšie, sačakarēta ligzda uz galvas trīs mēnešu laikā.
26.01.2015 12:29 |
 
Reitings 40
Reģ: 29.01.2009
Sveika! Pati šobrīd esmu uzsākusi matu ataugšanas kūri, saviem blondi īsiem un sabojātiem matiem ar dažādiem skaistumkopšanas līdzekļiem. Mans ieskats:

1.Matu eļļa:
http://www.oceola.lv/lat/fito_ella_matiem.shtml
(Varu pabrīdināt ka šīs eļļas krāsa ir dzeltenīgi zaļa, kas manus blondos matus padarīja dzeltenus. Iesaku likt tikai matus galos vai tikai pie pašām saknēm, tad mati nenokrāsosies)

2.Šampūns ar placentu:
http://www.oceola.lv/lat/shampoo_placenta.shtml
(Mati man šobrīd ir pateicīgi, dzīvīgi un gludi, viegli ķemmējas, super!)

3.Nesen pasūtīju: vēl esmu izmēģinājumos, šobrīd precei ir atlaide.
http://220.lv/lv/smarzas_kosmetika_mode/kosmetika/matu_kopsanai/matu_uzlabosanai/oblepikha_siberika_ellu_komplekss_matu_augsanai_100?id=854009
26.01.2015 14:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits