Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

diskriminācija pēc darba vietas.

 
Reitings 65
Reģ: 13.01.2015
Vai arī jūs diskriminējat vai drīzāk ignorējat vīriešus pēc to darba vietas, statusa sabiedrībā, profesijas?

Piemēram uzlūkojat sētniekus, krāvējus un kasierus Maximā,Rimi u.c. kā zemākas kārtas vīriešus ar kuriem nu nekad nesatiktos, neveidotu ģimeni?

Jo ir kauns, ka viņi strādā tik apkaunojošā darbā,

bet uzlūkojat tikai tos kas ir uzvalks, šlipse utt?
21.01.2015 12:58 |
 
Reitings 21
Reģ: 17.01.2015
Galvenais ir lai būtu kaut kāds darbs! Bet vēl svarīgāk , lai šis vīrietis būtu viens īstais dzīvē... Skatos kāds viņš ir iekšeji. Ja jauks cilvēks tad vienalga kur viņš strādā. :) jo es pati esmu nabadzīga un skatos lai būtu īstais cilvēks blakus.
30.01.2015 22:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pavēlnieks, a zini, tas par mazās māsas uzturēšanu ir no manas pieredzes.

Draudzene viena pasākumā iepazinās ar puisi, tā ap 25, apsargs. Es tolaik biju jaunāka un glupāka, padomāju - ko nu viņai tik "prasts" puisis iepatikās. Viņa meitene ar labu izglītību, tikko atgriezusies no ilgstošām studijām un darba ārzemēs, un re kā.

Un vēlāk man stāstīja, ka puisim tieši tā arī bija, kā rakstīju - bija sācis studēt (kā jau vairums), un bladāc. Nelaime. Palika viens ar mazo māsu. Un loģiski, ka "atā, universitāte, esi sveicināts dajebkurš darbs".
30.01.2015 21:00 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Jābūt līdzīgām interesēm, skatījumam uz dzīvi. Un tad arī biznesmenim ar pārdevēju sapasēs labi

Līdzīgas intereses = tērēt naudu :-D
skatījums uz dzīvi = visi pārējie ir mēsli :-D
30.01.2015 20:16 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Man jau atkal fascinē kosmiešu domāšanas veids :-D

Ja čalis strādā pa minimālo, tad nu nekādīgi sieviete ar labu algu nevar samierināties, ka jāuztur vīrietis, bet tajā pašā laikā ir tikai normāli, ka vīrietis pelna vairāk un uztur sievieti :-D

Kā arī ja vīrietis trādā mazatalgotu darbu viņš ir norakstāms, bet ja sieviete, tad jau tiek izdomāti visādi attaisnojumi (viņa mācās, viņa uztur savus brāļus, māsas u.c) lai gan netiek pieļauta doma, ka arī sievietes ir nedēļas nogaļu dzērājas, kurām nekas vairāk neinteresē šaj dzīvē un darb maksimā ir ķeksīša pēc jo visu dzīvi viņas uztur vai nu vecāki vai vīrieši (piegulētāji) :-D
30.01.2015 20:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Cilvēkiem jāmeklē līdzīga sociālā slāņa (runa nav tikai par naudu) cilvēki


Te drīzāk gribētos piekrist. Pieņemsim, ka viens no abiem ir izbraukājis pus pasauli, bet otrs tālāk par Ventspili nav bijis. Itka - ak tu šausmas. Bet, ja "ventspilnieks" ir interesējies, lasījis, kaut vai Discovery skatījies, iespējams viņs/viņa varēs diskusijās par citām zemēm piedalīties uz līdzvērtīga pakāpiena. Tas pats attiecas uz teātriem, operām - ja tas "bomzīgais" daudz lasa, skatās izrādes televīzijā, klausas radio Klasika - neredzu iemeslu, kāpēc abi to vēlāk nevarētu izbaudīt arī kopā.

Jābūt līdzīgām interesēm, skatījumam uz dzīvi. Un tad arī biznesmenim ar pārdevēju sapasēs labi (varbūt viņā dzīvē neizsitās nevis stulbuma pēc, bet tāpēc, ka viņai nomira abi vecāki un bija jāuztur mazā māsa)
30.01.2015 20:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Neuzskatu to par diskrimināciju, bet gan faktu: ja pieaugusi sieviete (ne studente) nespēj izsisties uz augšu no zemākajiem amatiem, tad viņai nav galvas uz pleciem, viņa pa dzīvi ir stumdāma un bīdāma, kā arī bez ambīcijām. Vienkārši neveiksminiece.

Ja to pārfrāzē šitā, tad gan gribas apvainoties - bet man, bļe, plaša garīgā pasaule, divi maģistra grādi, lieliskas spējas kulinārijā, sportiska figūra un iespaidīgi pupi! (es to ne par tevi, Mincija, bet vispār)
30.01.2015 20:00 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
Laikam jau nauda spēlē lielu lomu attiecībās un arī vecākiem neatrādīs savu vīru/draugu kurš ir prasts sētnieks vai kasieris, jo būtu kauns.


Bet ko lai dara sieviete, kura pelna diezgan labi, ar vīrieti, kurš saņem minimālo? Tātad, viņam nav dzīvokļa (+ nevarēsim kopā īrēt foršu dzīvoklīti), viņam nav auto (uzskatu, ka 30+ gados tas ir rādītājs, ka nav arī galvas uz pleciem, lai spētu kaut kur izsisties). Kur izklaidēsimies kopā? (šaubos vai krāvējs/kasieris varēs katru nogali aiziet uz kino, kafejnīcu, šad tad uz kādu koncertu utt)

Viņš nevar nodrošināt pats sevi, kur nu vēl mēs varētu sarīkot kāzas (par kādu naudu?) un audzināt bērnus? Man nebūtu interese par vīrieti, kuru man jāuztur. Vīrieti, dēļ kura man būtu jāmaina dzīvesveids un jāpērk viss uz akcijām, jāsēž mājās (pretējā gadījumā es izmaksātu arī viņam izklaides, suši utt) :-D Domāju ,ka viņš manas izklaides/pirkumus sauktu par izšķērdību un nevajadzīgu lietu, bez kā var iztikt.

Neuzskatu to par diskrimināciju, bet gan faktu: ja pieaudzis vīrietis (ne students) nespēj izsisties uz augšu no zemākajiem amatiem, tad viņam nav galvas uz pleciem, viņš pa dzīvi ir stumdāms un bīdāms, kā arī bez ambīcijām. Vienkārši neveiksminieks.

Attiecībās svarīgi, lai abi būtu +/- līdzīgā materiālā stāvoklī, jo no tā ir atkarīgs dzīvesveids, vērtības uc uzskati
30.01.2015 16:09 |
 
Reitings 129
Reģ: 20.11.2014
Sākumā jājautā, ko meitene var piedāvāt pretī? Būsim reāli, reti notiek kā filmās - viens nabadzīgs, otrs bagāts, abi satiekas un ir saticīgi un laimīgi dzīvo, izprotot viens otru. Cilvēkiem jāmeklē līdzīga sociālā slāņa (runa nav tikai par naudu) cilvēki, jo, piemēram, ja meitene strādā veikalā, diez vai viņa tajā laikā būs kopā ar ārkārtīgi veiksmīgu biznesmeni. Un pie vainas būs tikai un vienīgi atšķirības ikdienas dzīvē, jo viens būs pieradis valkāt uzvalku ne lētāku par 800 EUR, iepirkties Sky & More, 5x gadā braukt uz Havaju salām, kamēr otrs iepērkas Supernetto, dārgākā kleita skapī ir pa 20 Eur no New Yorker un tālākais ceļojums ir Ventspils. Ne viens, ne otrs nav slikti, bet nevar šādi cilvēki būt kopā, jo nevar piedāvāt adekvāti otram to, pie kā tas pieradis un mīlestība diemžēl lielām sociālā slāņa atšķirībām pāri nestāv. Vienkārši katrs dzīvo savādākā pasaulē, līdz ar to ir normāli arī izvēlēties savam līmenim līdzīgu cilvēku.
Amats kā tāds nav būtisks.
30.01.2015 15:48 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Varat jau celt sapņu pilis un gaidīt prinčus, bet kādā jūs plauktā esat tādus prinčus arī dabūsiet :-D

Kā arī sabrūkot vai nomainoties valsts režijumam, iekārtai esošie labi pelnošie amati (mākleri) var kļūt nevajadzīgi un jūsu vecim un jums jāiet ielas slaucīt :-D
To jau mēs pieredzējām 90tajos, kad inženieri palika bez darba un pēkšņi vajadzēja tikai ekonomistus un psihologus :-D

Tāpēc skatīties tikai uz cilvēka izglītību ir muļķīgi, jo laiki mainās :-D
23.01.2015 10:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es noteikti netiktos, jo tas nozīmē, ka tam vīrietim nav ne izglītības, ne ambīciju. Tāpēc ar tādu labāk nākotni nesaistīt.
23.01.2015 09:14 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.12.2014
Aizdomājos- mans paziņa strādā par, nezinu pareizu nosaukumu, bet kaut kas līdzīgs iekārtu regulēšanai un tml. Braukā pa uzņēmumiem, pelna stabili virs 1000 eur uz rokas.
Bet esmu no vairākām meitenēm dzirdējusi, ka uzskata viņu par, ja ne melnstrādnieku, bet par zemākas kārtas, nekā visparastākais ofisa planktons....
22.01.2015 19:21 |
 
Reitings 190
Reģ: 02.06.2014
Ambīcijas ir katram, tāpat mērķi. Es piemēram gribētu būt Latgales karalis.

Bet ja nesāksies jukas, tad visticamāk došos uz Krieviju, tālajiem austrumiem, kur Putins solīja 1 ha zemes pa brīvu tiem, kas tur pārvāksies uz dzīvi.

Apprecēšu kādu vietējo krievieti, uzcelsim māju uz tā 1 ha , uzbūvēsim nelielu saimniecību.

Kāpēc ne latvieti? Latviešu meitenes ir mantkārīgas un pārāk maucīgas. Pat šajā tēmā var to lasīt.
21.01.2015 21:05 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Domājam pozitīvi

Jūs varētu tikties ar ārzemju sētnieku, jo viņa alga būs lielāka, nekā jūsu ofisa alga
:-D:-D:-D:-D
kā sasmīdināja šitas,so true,ofissa kazas:-D
21.01.2015 21:00 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
Nedomājat, ka jūs esat, kādam krāvējam vajadzīgas vieņiem jau ir meitenes :-D
+++
21.01.2015 20:56 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Jūs rakstāt, ka neuzskatat viņus par zemākiem par sevi, bet tajā pašā laikā nesatiktos ar viņiem un neveidotu ģimeni.



Un ko Tu pati uzskati???
21.01.2015 20:56 |
 
Reitings 292
Reģ: 30.11.2014
visām tāpat nepetiks biznesmeņi,tā ka calm down:-D:-P
21.01.2015 20:54 |
 
Reitings 126
Reģ: 04.01.2015
Jā, man ir svarīgi, lai ar vīrieti esam līdzvērtīgi. Nu ko man var piedāvāt sētnieks? Pliku mīlestību? No tās mēs nebūsim ne apģērbti, ne paēduši, ne to mašīnā varēsim ieliet. Bet uzturēt vīrieti nav manos plānos.

Katram podiņam ir savs vāciņš. Sētnieks vai krāvējs atradīs sev līdzvērtīgu sievieti un viņiem abiem būs labi.
21.01.2015 20:53 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Man svarīgi, lai mans vīrietis būtu stiprais plecs, potenciālais bērnu tēvs, ar kuru varu rēķināties. Tāpēc jau šajā dzīves posmā, vēlos vīrieti, kurš spēj parūpēties par ğimeni, arī finansiāli. Negribētu visu mūžu būt "stiprā" sieviete, kura "velk" gan vīru, gan bērnus.
21.01.2015 20:45 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Jā, Liebe, man ir ļoti svarīgi lai otrai pusītei būtu labs darbs, izglītība un mērķi. Arī man ir labs darbs, pieredze, mācos augstskolā un plānoju neapstāties pie bakalaura + ir mērķi ko gribu sasniegt. :-)
21.01.2015 20:44 |
 
Reitings 65
Reģ: 13.01.2015
Jūs rakstāt, ka neuzskatat viņus par zemākiem par sevi, bet tajā pašā laikā nesatiktos ar viņiem un neveidotu ģimeni.

Kur loģika?

Laikam jau nauda spēlē lielu lomu attiecībās un arī vecākiem neatrādīs savu vīru/draugu kurš ir prasts sētnieks vai kasieris, jo būtu kauns.
21.01.2015 20:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!