diskriminācija pēc darba vietas.

 
Reitings 65
Reģ: 13.01.2015
Vai arī jūs diskriminējat vai drīzāk ignorējat vīriešus pēc to darba vietas, statusa sabiedrībā, profesijas?

Piemēram uzlūkojat sētniekus, krāvējus un kasierus Maximā,Rimi u.c. kā zemākas kārtas vīriešus ar kuriem nu nekad nesatiktos, neveidotu ģimeni?

Jo ir kauns, ka viņi strādā tik apkaunojošā darbā,

bet uzlūkojat tikai tos kas ir uzvalks, šlipse utt?
21.01.2015 12:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Otreiz uz ko taadu neietu.


Lai es uz šo visu vel reiz parakstītos arī nezinu kādam dieva brīnumam būtu jāienāk manā dzīvē :D
21.01.2015 20:14 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker pag pag, nejauksim lietu kārtību, savādāk man šeit apniks. - Jūs mani dzenat prom un es indējos


Sarunāts :D
21.01.2015 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Miss Joker pag pag, nejauksim lietu kārtību, savādāk man šeit apniks. - Jūs mani dzenat prom un es indējos 8-)
21.01.2015 20:10 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rolla

Man ar ir skarbs raksturs, bet es ar izvērtēju pirms pieņemu secinājumus un mans draugs tai laikā sevi varēja uzturēt, bet tas nebija gana lai varētu ar attīstīties, bija vajadzīgs vel, bet viņš tai mirklī tā jau bija padevies ka darīja minimumu lai izdzīvotu. Bet jā, es jutu ka viņš ir tas īstais man un ka es varu viņam palīdzēt, tāpēc ar darīju un ja vajadzēs arī vel darīšu, jo viņš mani ar ļoti uzlādē censties.

Varu iedomāties cik tagad ir laba sajūta,ka spēji viņu iedvesmot.

Jā es viņu iedvesmoju, bet viņš mani iedvesmoja viņam palīdzēt un viņš mani ar ir padarījis par spēcīgāku cilvēku savā ziņā, ko man ar ļoti vajag tā kā tas viss ir abpusēji, mēs viens otram dodam to kas vajadzīgs.

Man liekas ja atnāk tas īstais cilvēks, tad pat pašam jābrīnās kādi spēki rodas lai visu izturētu lai tikai izdotos.
21.01.2015 20:10 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Story, redzi Tev puisim jau sākumā bija labs darbs, bet nebija motivācijas augt


Jaa un laba izglitiiba. Piekriitu, ka man vienkarshaak. Otreiz uz ko taadu neietu.

Es meklēju spēcīgu vīrieti, kas spēs par sevi parūpēties un ja vajadzēs - arī par mani.


Jaa, arii man tas ir ljoti svariigi. Plus es jau tad nemekleeju virieti ar ko but kopaa, bet viirieti ar kuru veidot gimeni, virieti, kursh buutu mana berna teevs. Un visas ipasibas sakrita, tikai atlika mazliet vinju iebiidiit pareizajaa virzienaa.
21.01.2015 20:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
mcgh

Paldies. :)

Nu jau gads kaa mees parvacamies no lielpilsetas uz mazpilsetu, dlej vira darba, un vakar runaajaam par to, kur bijaam pirms gada un kur esam tagad. Taa tak ir forsha sajuta, ka redzi, ka esi izmainijis kko sava un viiriesa dzive un uz labo pusi.


Man prieks ka jums viss ir izdevies un gan jau ka vel priekš ļoti daudz kas izdosies! Un attiecības tas tiešām pavērš tikai uz labo pusi, jo ja pat kas neizdosies, mēs jau zināsim kas jādara lai nepadotos un viens otru atbalstīsim, tur pretī tie kuriem uz paplātes viss tiek pasniegts un tad pēc tam tas tiek atņemts var vienkārši krist izmisumā un neizturēt, vai kā latviešiem pieņemts, mukt uz ārzemēm, kas man liekas arī nav vienmēr tā ideālākā izvēle jo ja cilvēks gribēs tad atradīs iespējas arī te pat Lv, tik jāmāk meklēt.
21.01.2015 20:04 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Miss Joker stāstā vismaz jūtama atdeve no visa, nav tā kā visu mūžu čalis jābīda lai uz ko saņemtos.
21.01.2015 20:03 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Story, redzi Tev puisim jau sākumā bija labs darbs, bet nebija motivācijas augt. Miss Joker variantā es nevaru sevi iedomāties. Es meklēju spēcīgu vīrieti, kas spēs par sevi parūpēties un ja vajadzēs - arī par mani. Tas man ir ļoti svarīgi. Man ir ļoti skarbs raksturs, visticamāk šāds puisis būtu vnk no manis aizmucis vai es aizgājusi jo neizturētu. Protams, varbūt es vienkārši neesmu satikusi to īsto ar kuru jūti - ir vērts ieguldīt. Bet Miss Joker, malacis! Varu iedomāties cik tagad ir laba sajūta,ka spēji viņu iedvesmot. :-)
21.01.2015 20:01 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Miss Joker tad lai Jums izdodas. (bez ironijas)
21.01.2015 19:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Protams dzīve būtu daudz vieglāka ja tev visu pasniedz uz paplātes, bet tā laimes sajūta ka esi kādam tik ļoti palīdzējusi ir zelta vērta un tas cilvēks uz mūžu ar būs pateicīgs par to.


Miss Joker, shaadi attistibas mirklji piedod attiecibaam ljoooti labu un citu piegarshu. Un tas tieshaam dod to - ko tu bez manis dariitu - sajuutu.

Nu jau gads kaa mees parvacamies no lielpilsetas uz mazpilsetu, dlej vira darba, un vakar runaajaam par to, kur bijaam pirms gada un kur esam tagad. Taa tak ir forsha sajuta, ka redzi, ka esi izmainijis kko sava un viiriesa dzive un uz labo pusi.
21.01.2015 19:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ak dies. Krch rezumē - viņs neko negrib mainīt, Tu viņu baksti un viņs inerces pēc pavelkas.


Un kā vel viņš grib un gribēja mainīt, bet ne visiem ir tās iespējas ko mainīt un vajag citiem ar atbalstu. Sākumā jā bija jāpabaksta, jo vienkārši cilvēks jau bija iedzīts stūrī un baidījās vel reiz ko mainīt jo pagātne viņu smagi ar iedragāja, bet tagad viņš jau visu pats dara tādos apgriezienos ka man tik tagad jāskatās un jāsmaida.
Protams ja man būtu visu laiku jāgrūž tad vienā brīdī es jau būtu padevusies, bet nav man tas vairs jādara, pats zina, pats māk, pats dara un ļoti ar atbalsta mani, kas man arī ir ļoti svarīgi.
21.01.2015 19:53 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Un nevaru iedomāties sevi sniedzot tādu atbalstu tikko iepazītam puisim.



Tas jau nenotiek uzreiz, tas notiek ar laiku, vismaz es jutu, ka tur var sanakt labs "materials" :D
21.01.2015 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 892
Reģ: 28.11.2010
Ak dies. Krch rezumē - viņs neko negrib mainīt, Tu viņu baksti un viņs inerces pēc pavelkas.
21.01.2015 19:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Jums noteikti abiem viss izdosies!


Par šo es nešaubos! Varbūt būs smagi, bet mēs tiešām tiksim visam pāri jo mēs esam ļoti vienoti :)

Es taa noverteju sievietes, kuras maak atbalstiit un iedrosinat virieshus, nevis sanjem visu uz "paplates".


Protams dzīve būtu daudz vieglāka ja tev visu pasniedz uz paplātes, bet tā laimes sajūta ka esi kādam tik ļoti palīdzējusi ir zelta vērta un tas cilvēks uz mūžu ar būs pateicīgs par to.

Kā jau mans draugs saka "Ko gan es darītu bez tevis?" un mana atbilde vienmēr ir "strādātu pie tā ēzeļa" :D
21.01.2015 19:47 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Hmm janem vera, ka biezi vien potencialo otro pusiti medz merit ari pec sevis.
Es nekad neesmu bijusi apkopeja un biznesa vide darbojos jau no 20 gadu vecuma. Tada veida loti atri izaugot. Bagatu vecaku man ari nekad nav bijis. Un es esmu sieviete; no viriesa , ar kuru veidoju attiecibas, es attiecigi sagaidu vel 2x vairak, jo.. doesn't matter how strong is the woman she will always want someone stronger then her.
Izejot daudz kam cauri, rodas lielaka iecietiba un empatija pret citiem un vinu fight for life, tomer privataja dzive saskarties ar kadu, kas vel ir tapsanas posma.. nav velmes. Jo tur jau ir buts. Rakstu so ka piebildi tam, ka ne vienmer otra atraidisana ir saistita ar iedomatiem makoniem un degunu gaisa par neko. :-)
21.01.2015 19:47 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
savā mērā skatos gan nedaudz uz profesiju. ar kautkādiem pārdevējiem, frizieriem, modeļiem, skolotājiem vai birojā sēdošajiem nudien nesatiktos! neciešu vīriešus kam ir sievišķigas profesijas. mani pievelt kārtīgi veči, kas strādā fizisku darbu. sētnieki protams ne, taču celtniekiem, vai kārtīgiem lauku str;adniekiem (ja vien nav dzērāji) dodu priekšroku.
21.01.2015 19:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Rolla

Izklausās ka meitēnam vajag dabūt vīrieti kārtīgu pie sāniem kas viņu uztur un miers, lai gan vispār žēl ka gudra sieviete kura ļoti daudz varētu sasniegt ir padevusies vai baidās.
Bet es uzskatu ka visam savs laiks, gan jau agri vai vēlu atjēgsies.

Un nevaru iedomāties sevi sniedzot tādu atbalstu tikko iepazītam puisim.


Nevarētu jau teikt ka uzreiz viņu sāku atbalstīt kā vārdu uzzināju. Tas viss vienkārši tā iznāca, man ar cilvēku ļoti saskanēja attiecību ziņā(jau no pirmās dienas) un tad ar atjēdzos pati ka es GRIBU! kopīgu nākotni ar viņu, bet es ar baidos kāda tā būs un viņš arī teica ka viņam ir bailes kas un kā būs, tad nu pakāpeniski mudinot ar maziem solīšiem nonācām līdz tam kur esam tagad un turpināsim tā līdz sasniegsim abi ko gribam.
Sākumā man bija grūti ar viņu par to runāt, tā čīkstēšana un tas jautājums "Ko man darīt?" mani uztrauca, bet ja tā labi padomāju, es ar zināju kas viņam jādara, es devu vairākus variantus, viens no tiem arī bija ka viņš pārvācas uzreiz pie manis uz Rīgu un tad ar dzīvo te kamēr vai nu dabū izglītību vai darbu + caur ģimeni ar pat uzzināju ka ir darba iespējas, bet viņš negribēja tā ievākties jo uztraucās ka neizdosies atrast darbu un dzīvos uz mana rēķina, tad nu otrs labākais variants bija iet iegūt izglītību galdniecībā viņa pilsētā kas viņam pat ļoti patīk, paraleili likt tiesības jo viņš pats negrib pārvākties uz Rīgu bez tiesībām jo tiesības ar palielina darba iespējas un tā nu viss notiek, lēnām, bet iet uz priekšu un tas ir galvenais ka ir redzams liels progress un var redzēt ka viņam pašapziņa aug.
21.01.2015 19:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Viss atkariigs no pasa cilveeka..Maneejais ir uzneemeejs, bet tia pat laikaa liktena ironijas deel ja iemileetos tajaa pasaa kasierii ari butu ok..tik amzaak naudas. Man taa nauda nav diez ko svariiga.

Drizaak ar kapraciem negribeetos vai ginekologiem :D
21.01.2015 19:41 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Miss Joker

Bet galvenais, ka ir veelme un parejais viss atnaaks. Es taa noverteju sievietes, kuras maak atbalstiit un iedrosinat virieshus, nevis sanjem visu uz "paplates". Jums noteikti abiem viss izdosies!
21.01.2015 19:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Story

Super man prieks ka tev izdevās un ka tev ar tagad palīdz! Tev vismaz bija labāks sākumpunkts ka viņam jau bija labs darbs, manam diemžēl šausmīgāks darbs un sliktāks priekšnieks nevarētu būt, bet nav jau izvēle, nav kur citur iet burtiski jo nauda nav un citur viņam pieejamos attālumos ar nav labāki apstākļi.
Un manam nebija labi kā ir kad satiku, bet nu nebija tas gribas spēks, bet tagad es ar prieku skatos ka viņš ir saņēmies un viss notiek.
21.01.2015 19:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits