Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāpēc sievietes piespiež vīriešus precēties?

 
Reitings 348
Reģ: 12.12.2014
Neviens, atkārtoju - NEVIENS, vīrietis negrib, nav gribējis un negribēs precēties. NEKAD. Kāpēc jūs piespiežat un manipulējat nabaga vīriešus lai viņi aprecētos un iznīcinātu savas dzīves???
26.12.2014 18:47 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Pilnīgi gribējās ielogoties un ierakstīt, ka man arī nav vīrietis. Viņš mani "noķēra" tādā dzīves brīdī, kad kkādas kāzas vai precības bija pēdējais, par ko domāju, bet lēnām viņš mani ir pārliecinājis par pretējo, tā kā tiešām nevajag :D
31.12.2014 12:56 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Biežāk gan sievietes ir laulību iniciatores.
Lai arī tas neko negarantē attiecībās, tomēr lielākā daļa sieviešu labāk jūtas precētas sievietes statusā nevis draudzene mūža garumā. Un kura gan nav sapņojusi par baltu kleitu un kāzu pasākumu.
Un juridiskam statusam reizēm ir ļoti liela nozīme, piemēram kā Zolitūdes traģēdijas lietās.

Lai gan precēties gribošie vīrieši ir mazumā, un daudzi vienkārši negrib neko tādu uzņemties, ieraduma, slinkuma vai baiļu dēļ.
Kāzas tomēr ir labs pasākums un vienreiz dzīvē jau kaut ko tādu var sarīkot arī, ja jāpiebaro un jāpiedzirda radu un draugu pulks.
Es, personīgi, vīrieti kuram ir ģimene, sieva, bērni, vairāk cienu un novērtēju, jo būt attiecībās un rūpēties par ģimeni nav viegli. Un ja vīrietis to visu spēj, viņš spēj arī daudz ko vairāk.
27.12.2014 23:14 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
bet virsraksts ir taisniba un sievietes tiesam biezi piespiez viriesu preceties pret vinu gribu. 1 tadu variantu zinu personigi. Ta ka teikt ka ta nenotiek ari ir nepareizi, varbut visbiezak tas notiek pec abu piekrisanas, bet biezi ari tadel ka to velas sieviete un virietim nekas cits neatlik, ka piekrist. Vienkarsi lielakajai dalai viriesu tas sievas/vira statuss nav svarigs un vajadzigs.
27.12.2014 19:47 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Bet klau, Dionīs, Tev tiešām ir interesanti ar padsmitniekiem strīdēties?
Lai tie bērni paaugas, aplaužas vēl 15x un tad varrrbūt sāks domāt plašāk. Varbūt.


Ko gan no cosmo prognozējamajām sievietēm citu var gaidīt kad vairs nav argumentu? Vai nu klusuma iestāšanos vai arī snobisma lēkmes kā šajā gadījumā. :-D :-D :-D. Ne visiem vīriešiem kuri lēkšo labprāt uz zagsu patīk iedomīgas sievietes, ne visiem, Samāra! :-D :-D :-D.
P.s. Ir smieklīgi un patīkami kad tādas ogas ap 30 pašas ir aplauzušās, bet rakstura iezīmes reti kad pazūd. Tad skaties staigā tāda žāvēta plūme pa pasauli un nezko no sevis tēlo :-D :-D. Bet pagaidām viss OK vai ne Samāra - jauna un glīta, značit vari uzvesties kā gribi? :-D :-D :-D
27.12.2014 19:16 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Jā jā mēs jau sapratam, ka tev viss ir villa Jūrmalā, audi q8, ģimene, bērni un kalps


Man ir dzīvoklis Rīgā un lietots VW (neesmu dzelžu fans), nav ne villas ne privātmājas.
Ģimene, bērni ir.
Ar attiecībām un sievu visādi ir bijis, problēmas ir bijušas un domāju gadīsies arī turpmāk.
Materiālajā ziņā tagad var teikt ka ir OK, bet agrāk tā nebija.
Kad dzima bērni materiālā situācija bija diezgan slikta, auto nevarējām atļauties. Visur nācās tikt ar sabiedrisko, daudz uz ko nācās taupīt.
Ja ir labas attiecības visam var tikt cauri.
27.12.2014 17:18 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
nu skaidrs. tad es tevi vienkaris parpratu. es ari neuzskatu ka neviens virietis negrib preceties, ta nav, bet fakts ka sievietes grib preceties daudz,daudz biezak neka viriesi ir nenoliedzams.
27.12.2014 17:17 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
NEVIENS, vīrietis negrib, nav gribējis un negribēs precēties.

Ta nav, ka neviens, jaunībā visai liela iespeja, ka aiz savas nezinašanas un naivuma ar grib precēties un tad sakas... ultimāti...

Sieviete jau nevar aiziet uz zaksu sarakstīties ar sudraba gredzeniem un mazu mielastu ģimenes lokā (vīra māte, sievas māte u.c) un medus menesis kaut kur uz vietas Latvijā
Nē viņa sāk fantazēt savas bērnības sapņu kazas :D
Baznīca, lieli zelta, platīna gredzeni (briljanti) fotogrāfi, daudz viesu, lielas tortes, skaists kleitas, limuzīni, lieli galdi 2 dienu svinesana visādas kāzu izdarības u.c huiņa un tad finalā īsts medusmēnesis kaut kādās siltajās zemēs :D
Un tā savācās summa ntajos tūkstošos eiro :D par 1 laulībam nu i nafig :D

No dzīves zinu vienu pamuļķi, kas paņēma un ieķīlāja īpašumu uz 5000 ls priekš kāzām vēl tagad maksā kredītu :D LOL
27.12.2014 17:15 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
dio-tad dari taa. Bet nenoliec citus kuriem dzive ir savadak neka tavejaa! Tavuprat tas nav normali but 40 gadigam bez gimenes, draudzenes, normalu cilveku prat tas ir normali ari 50 gados, ja nav atrasta ta ista. Ja tev izdevas tad priecajies,varbut es tevi sobrid parprotu, bet es uzskatu ka dzive nekas nav jasasteidz un pilnigi vienalga cik gados apprecas vai izveido gimeni, katram tas notiek sava laika, tad kad, virietis to no sirds grib un jutas 100% gatavs.Cits bus gatavs jau 25 gados, cits vel 40 nebus un ar briedumu tur nav nekada sakara. var ari 20 gados appreceties un tad visu mzu meginat tik vala no sievas...


Es nenolieku tos kuri dzīvo tā kā viņiem patīk dzīvot. Cilvēks var dzīvot vientuļš visu mūžu un būt pilnīgi apmierināts ar to.
Es nolieku šo: NEVIENS, vīrietis negrib, nav gribējis un negribēs precēties.
Kāpēc tas jāattiecina uz visiem vīriešiem ?

Es nolieku tos kuri apgalvo ka pretējais dzimums ir vainīgs pie visa, ja ir neizdevušās vai vispār nesanāk attiecības.
27.12.2014 17:07 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
Dionysus
Jā jā mēs jau sapratam, ka tev viss ir :D villa Jūrmalā, audi q8, ģimene, bērni un kalps :D

Redz Latvijā vairakumam ta nav paveicies :D Darbs draņķīgs, sieva ir kuce, kas ta jau sūri grūti nopirkto divistabu dzīvokli noņem un vienīgo auto (audi a4 1997 gada) noņem, kā arī atstāj uz kakla visus patēriņa kredītu. (par TV, leduskapis u.c) :D
27.12.2014 17:02 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
dio-tad dari taa. Bet nenoliec citus kuriem dzive ir savadak neka tavejaa! Tavuprat tas nav normali but 40 gadigam bez gimenes, draudzenes, normalu cilveku prat tas ir normali ari 50 gados, ja nav atrasta ta ista. Ja tev izdevas tad priecajies,varbut es tevi sobrid parprotu, bet es uzskatu ka dzive nekas nav jasasteidz un pilnigi vienalga cik gados apprecas vai izveido gimeni, katram tas notiek sava laika, tad kad, virietis to no sirds grib un jutas 100% gatavs.Cits bus gatavs jau 25 gados, cits vel 40 nebus un ar briedumu tur nav nekada sakara. var ari 20 gados appreceties un tad visu mzu meginat tik vala no sievas...
27.12.2014 16:50 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
ja tavai mammai noshljukushi pupi, tad es vareshu ielikt silikonus
Labriit, trollji!


Lose! Tādai kā tu silikoni nepalīdzēs. Tu pirmā par pienu un lūpām sāki. Kādu konstruktīvu atbildi gaidīji?

Labrīt trolenes!
27.12.2014 16:47 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Vīriešiem- skarba un nežēlīga dzīve ar mums sievietēm, vedam ar pistoli pie galvas pie altāra, uhhtīīī
27.12.2014 15:51 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Vai, kādi vīrieši ir nabadziņi, ka viņus tik viegli var piespiest un viņi nemāk pateikt "nē". Laikam arī vēl ar ķēdi piesieti, tāpēc arī netiek prom no tām briesmīgajām sievietēm. Ļoti žēl :(
27.12.2014 14:00 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dion-un tada lieta ka neatbilstosa meitene nepastav ja? Tadas var gadities ari 50x pec kartas,ar vainu sevi tur ir 0 sakars.


Pastāv, pastāv, tās ir tikai atrunas.

Un ko darisi kad tavas debilas atvases izaugs un viniem par tevi bus nosplauties? Vai apciemos labi ja reizi gada? Jo kam gan cit tu vari but tads vajadIgs,ja ne savai stulbajai gimenei.


Kā bērnus audzināsi tādi viņi būs. Es savus vecākus mīlu un cienu, kā arī regulāri apciemoju. Es nezinu kādi būs mani bērni, bet darīšu visu lai izaug labi cilvēki.

Par to bus vai nebus redzesim pec gadiem 10-15. Un ja ari nebus,tad tikai tpc ka negribesim. Bus ari cotas lietas,ne ta ka tev,gimene kira tapat pazudis un uzplaus tadam perfektajam papucit ka tu. Gan jau redzesi. Nevienam tu nebusi vajadzigs.

Man vismaz šobrīd ir mīloši bērni kuri man var pateikt - es mīlu tevi. Kā būs tālāk - redzēsim.

Un kas ir tev ?
27.12.2014 13:58 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Bet klau, Dionīs, Tev tiešām ir interesanti ar padsmitniekiem strīdēties? :D
Lai tie bērni paaugas, aplaužas vēl 15x un tad varrrbūt sāks domāt plašāk. Varbūt.
27.12.2014 13:51 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Dion-un tada lieta ka neatbilstosa meitene nepastav ja? Tadas var gadities ari 50x pec kartas,ar vainu sevi tur ir 0 sakars.

Un ko darisi kad tavas debilas atvases izaugs un viniem par tevi bus nosplauties? Vai apciemos labi ja reizi gada? Jo kam gan cit tu vari but tads vajadIgs,ja ne savai stulbajai gimenei.

Par to bus vai nebus redzesim pec gadiem 10-15. Un ja ari nebus,tad tikai tpc ka negribesim. Bus ari cotas lietas,ne ta ka tev,gimene kira tapat pazudis un uzplaus tadam perfektajam papucit ka tu. Gan jau redzesi. Nevienam tu nebusi vajadzigs.
27.12.2014 13:50 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nezini tāpēc ka cita nekā tavā dzīve nav.

Manā dzīvē viss ir pietiekami, ir savi īpašumi, normāls darbs, ģimene, viss kas vajadzīgs mieram un piepildījumam.
Bet ko darit piemeram pusaudzim,kuram nav pat 20gadi un jau ir kadas 15x apdeszinajies ar neveiksmigiem meginajumiem?

Ja visas reizes ir neveiksmīgas tad meklē vainu sevī. Gan jau dziļi nav jārok.
Tev ir40 gadi bet izskatas ka nevari pienemt ka cilveki ir dazadi un vinu dzives ari. Un tiem,kuriem neveicas ar istas atrasanu nenozime ka vini kaut kada Zinaa ir sliktaki par tiem kuriem veicas!!

Es zinu un pieņemu ka cilvēki ir dažādi. Es nepieņemu apgalvojumu ka NEVIENS vīrietis no laba prāta negrib precēties.

Katram savs. Labi vien ir ka tādiem vīriešiem kā zigfrīds un dreiks nebūs ģimenes un bērnu, ko gan tādi var dot bērniem.
27.12.2014 13:43 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Nejau es uzsaku so temu un nejau es brivus viriesus saukat par tirliniem cai teilt ka tie nav viriesi!
27.12.2014 13:33 |
 
Reitings 879
Reģ: 23.04.2014
Pats neaizmirsti pieņemt ka ir tādi kas domā citādāk kā tu un visi būs laimīgi.
27.12.2014 13:30 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Jaa tagad visi dionisi un pareji kipa gimeniskie var aplauzties. Ir tiesam benormali daudz sieviesu kir nevajag ne gimeni,ne bernus.! Ja jums ir ta gimene,nu tad dzivojat ar savam debilajam atvasem ka gribat,sataisit sikos nav liela maksla,to var ari 15 gados izdarit,bet tas par nekadu briedumu neliecina. Nobroesis cilveks galvenokart pilnveidosies un vinam svarigaka bus karjera un sevi attistit. Bet protams tie gimensikie tulit saks iebilst,jo nevar pienemt ka irloti daudz cilveku kas doma savadak ka vini.
27.12.2014 13:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits