Kāpēc sievietes piespiež vīriešus precēties?

 
Reitings 348
Reģ: 12.12.2014
Neviens, atkārtoju - NEVIENS, vīrietis negrib, nav gribējis un negribēs precēties. NEKAD. Kāpēc jūs piespiežat un manipulējat nabaga vīriešus lai viņi aprecētos un iznīcinātu savas dzīves???
26.12.2014 18:47 |
 
Reitings 3625
Reģ: 06.05.2014
Kā mana paziņa teica, nafig smērēt papīrus? Es arī pie šīs domas pieturos. Labi, man ir tikai 20, bet nu kaut kā visi satiktie vīrieši nemudina man domas uz precēšanos, nevelk. Negribu. Vīrieši jau arī uzspiež kāzas, pati ar tādu satikos. Labi, ka tiku prom ātri, bet nākamā jau pēc pusgada bija bērna gaidībās un salaulājusies ar viņu. Tā kā sievites nav vienīgās, kas to uzspiež.
27.12.2014 13:10 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Ja nav veelmes preceeties un veidot gjimeni, prieksh plika seksa ir prostituutas, vai ne?

Nea priekš plika seksa ir tās kurām pārāk augstas prasības - atbilstošu tām atrast nevar, bet gribas vienalga :-D Tām pat jāmaksā nav.
27.12.2014 12:55 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Un par testosteronu Tu man te nestāsti. Redzu ikdienā daudzus večus, ārzemniekus, kas dzīvo tepat LAtvijā. Gimenes, sievas visas dzimtenē. Un večiem kā actiņas zib uz jaunajām. Un tie veči ne tikai 40gadnieki, kas, izskatās, pēc tavām domām jau ir pusmiroņi, oi nē, tur no 70gadniekiem testosterons burtiski ar neaprunotu aci saskatāms. Visi izgājieni, uzmanības izrādīšanas... Dzirdētas sarunas "es viņu aizvedu tur un tur, nopirku viņai to un šito, viņa man atkal tā un tā..." Tur nav slinkums un testosterona trūkums, tur var skriet un noņemties kā jauns čalis.


Un kur tad paliek skaistie teksti par to ka abiem (arī tam ārzremniekam) ir jāstrādā pie attiecībām? Tad iznak ka tiem ārzemniekiem arī uz savam 40+ drostaliņām vairs nestāv ja šeit ar jaunakām salaiž? Ko tad no vietējiem večiem gribi?
27.12.2014 12:53 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Samaara-koijotos nekad neesmu meginajis iepazities. Soreiz runaju par interneta iepazisanos kad gandriz nekad nekas vairak par saraksti ari nav sanacis.
27.12.2014 12:51 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ja nav veelmes preceeties un veidot gjimeni, prieksh plika seksa ir prostituutas, vai ne? Par ko abi puikjelji paardziivo? Naudinjas nav prieksh peerkamaam meiteneem? Tad jaaiet straadaat, nevis jaagaudo forumaa. Vareesiet atljauties seksu bez attieciibaam un buusiet atrisinaajushi savu sasaapeejushos probleemu.

Un, ja juusu pazinju lokaa ir tikai taadas sievietes, kuras ieniist seksu, ir ar riepaam, mega celuliitu, nemitiigi zaagjee un iekaaro juusu vecaaku jums iedoto kabatasnaudu, tad paskatieties pirmkaart uz sevi, kaut ko par jums liecina jau shii briesmiigaa sabiedriiba, kuraa apgrozaaties.

Forumaa savu saapi buusiet izbljaavushi, tagad varat saakt riikoties lietas labaa.
27.12.2014 12:46 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
tāpēc, ka mums ir nepieciešams kāds, kas mūs apaugļotu un pēc tam arī uzturētu. dāaa.
bet ja nopietni, tā ir katra vīrieša paša izvēle, nespried par visiem tikai pēc sevis. PUNKTS.
27.12.2014 12:42 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Dreik, tad nomaini savu sociālo loku. Koktaktē ar citiem cilvēkiem, atpūties un izklaidējies citādās vietās. Ja Tu ej uz Koijotiem un tur vienmēr dabū kādu pusaudzi, idiotisku tjolku miņukos ar pieaudzētiem matiem, tad pamēģini kaut ko citu, nekā kāpšanu uz vieniem grābekļiem un visas pasaules vainošanu pie savām neveiksmēm.
27.12.2014 12:42 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Sukade, Tu gribi teikt, ka no ģimenēm aiziet tikai sievietes? Ka veči pacietīgi sēž un gaida mājās savu grumbaino bābiņu ar nošļukušajiem pupiem? Nē! Veči tāpat skrien pie jaunajām un smukajām pametot sievu! Tās sievietes, kas aizšļūc pie mīļākajiem, pa saviem 5-10-30 attiecībās pavadītajiem gadiem tā arī nav sapratušas, ko viņas grib. Vai arī grib to, ko vīrietis (vairs) nedod. Ja spogulis katru rītu viņu sveic ar tekstu "čau, krunkainā" un arī savs vecis vairs neskatās virsū, tad nereti komplimenti un uzmanība tiek meklēti ārpus mājas. Tomēr te pie vainas ir abi lauleņi. Gan sieviete, kura nemāk izrunāt problēmu, gan vīrietis, kuram jau nu nesāpētu paglaudīt savas bābiņas ego. Zinu pāri, kurš sākotnēji pastāvēja no ļoti pašpārliecināta jaunskunga, un kautrīgas, depresīvas meitenītes. Viņš viņai regulāri teica (un joprojām saka) komplimentus, uzslavē, cilvēkos lepojas ar savu meiteni un tā meitene ir uzplaukusi. Tgad viņi abi stāv blakus viens otram līdzvērtīgi un laimīgi. ir tāds teiciens "A canle loses nothing by lighting another candle" Ja pāris tādi spēj būt, tad tur nekādas šķiršanās un drāmas nav gaidāmas.
Zigi, es šajā gadījumā nedomāju slinkumu mājas remontēšanas, darbā rukāšanas un maklas skaldīšanas sakarā. Es runāju par attiecībās ieguldīto. Visu augstākminēto. Un par testosteronu Tu man te nestāsti. Redzu ikdienā daudzus večus, ārzemniekus, kas dzīvo tepat LAtvijā. Gimenes, sievas visas dzimtenē. Un večiem kā actiņas zib uz jaunajām. Un tie veči ne tikai 40gadnieki, kas, izskatās, pēc tavām domām jau ir pusmiroņi, oi nē, tur no 70gadniekiem testosterons burtiski ar neaprunotu aci saskatāms. Visi izgājieni, uzmanības izrādīšanas... Dzirdētas sarunas "es viņu aizvedu tur un tur, nopirku viņai to un šito, viņa man atkal tā un tā..." Tur nav slinkums un testosterona trūkums, tur var skriet un noņemties kā jauns čalis.
Starp citu, dzirdam to, ko gribam dzidrēt, redzam, ko gribam redzēt, tāpēc arī jācitē tādas muļķības kā
jūs taču tikai vīrieša personība interesējot! Izskats un naudasmaks taču nēesot galvenais!
Izskats būs tieši tikpat svarīgs sievietei kā vīrietim. Pārējais jau atkarīgs no viņas pašas personības. Ja nu tomēr vīrieša izcilā personība var pārtrumpot viņa necilo izskatu (izslēgsim sugar daddy faktoru un runāsim par vidējo aritmētisko), tad sieviete padosies arī tai, tomēr nespēju iedomāties daudz sieviešu, kas ar vīrieti, kura izskats viņām būs galīgi netīkams, vispār nonāks līdz personības izzināšanai. Tāpat kā vīrieši.
27.12.2014 12:36 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Nevajag tik daudz Ziemassvētkos ēst ...
27.12.2014 12:36 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Dion-tu kko saki par domasanu ka cisas sievietes ir maitas,launas. Bet ko darit piemeram pusaudzim,kuram nav pat 20gadi un jau ir kadas 15x apdeszinajies ar neveiksmigiem meginajumiem? Baigi pozitivi domat par vinjam?? Tev ir40 gadi bet izskatas ka nevari pienemt ka cilveki ir dazadi un vinu dzives ari. Un tiem,kuriem neveicas ar istas atrasanu nenozime ka vini kaut kada Zinaa ir sliktaki par tiem kuriem veicas!!
27.12.2014 12:33 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Attiecības, ģimene, bērni - tas nemaz nav viegli, problēmu ir pietiekami daudz. Bet gandarījums un piepildījums dzīvē - nezinu kas vēl var to dot vairāk kā ģimene.

Nezini tāpēc ka cita nekā tavā dzīve nav. :-D
27.12.2014 12:30 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Atvadījos tāpēc, ka nebija jēgas ar tevi runāt. Mēs domājam dažādās kategorijās, un, godīgi sakot, tavi izteikumi man šķiet visai komiski. Man kaut kā no attiecībām izdodas saņemt un sniegt lielās lietas (ko tev tik ļoti patīk atkārtot), bet tu tikai turpini īdēt par dzīves sīkumiem - savu nepārspējamo brīvību izmētāt zeķes uz grīdas un tā tālāk.

Katram citāda humora izjūta. Man Dionysus ar saviem no grāmatas copy+paste izteikumiem komisks liekas. Sniedz vien savas lielās lietas (un- saņem). No vīriešiem attiecības tavā izpratnē ir tik tiešām tādiem kā Dionysus vajadzīgas - lai ir blakus sieviete kura pasaka ka esi īsts vīrietis! Man problēma tāda gadījusies ka diemžēl pats zinu sev cenu un vērtību - nav vajadzīga neviena kura man to pasaka tā kā lai tev un pārējam īsto vīriešu īpašniecēm lai paliek tie kuriem jūsu atbalsts vajadzīgs lai sevi par vīrieti uzskatītu. :-D
Jā vēl komiskas liekas sievietes kuras pēc 35 tādu kā Dionysus atradusi nav, bet spītīgi turas pie saviem 18+ uzskatiem par to kādām jābūt viņas attiecībām ar tikai viņai domāto sapņu princi :-D
27.12.2014 12:29 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Sukade tam džekam noteikti ir neatkārtojama personība :-D :-D :-D.
27.12.2014 12:22 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
Vienigais, kas meiteni notur pie veča ir naudas smarža un kā šī smarža sāk zust tā sieviete atrod mīļāko un sāk kačāt prāvas par īpašumu sadali, lai gan pati neko nav nopelnījusi :D

rekur piemērs, kā naudas smarža pievilina meitenes :D
27.12.2014 12:18 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Te vietā Dionysus rakstītais ka bērni ir labākais kas aiz viņa paliek! Pašam vecim kāda kuce pēdejo apakšveļu novelk, bet tā vien dēļ ir bijis vērts dzīvot ka aiz viņa bērni palikuši. Vizualizēju kā divi bomži pie miskastes par šo tēmu sarunājas kamēr bijušās laulenes ar bērneļiem privātmājā dzīvo un ar Lexus vizinās. . Elizabetes - mājas sajūta ... Atbalsts ...


Nezinu cik tev gadu, bet spriežot pēc tekstiem zem 20

Lai kļūtu var vīrieti, vīru un tēvu, vajag tam nobriest. Ir cilvēki kas tam ir gatavi 20, 25 vai 30 gados. Ir kas 40, un ir kas nekad nav tam gatavi, palikuši ar pusaudžu domāšanas veidu.

Ja vīrietis jau 20 gados ņerkst un pukst ka visas sievietes ir sliktas, palaistuves un domā kā tikai izspiest no vīriešiem naudu, tad labāk tiešām neveido ģimeni, jo nevajag citiem sāpināt dzīvi ar savu lupatas izturēšanos.

Attiecības, ģimene, bērni - tas nemaz nav viegli, problēmu ir pietiekami daudz. Bet gandarījums un piepildījums dzīvē - nezinu kas vēl var to dot vairāk kā ģimene.
27.12.2014 12:18 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Hm, un kāpēc tad tās sievietes vazājas pa mīļākajiem un prasa šķiršanās? Līdz kaut kādam brīdim viss ir bijis labi, bet te vīrs kļuvis, slinks, frigids un vēderu uzaudzējis. Tomēr pie vainas ir tikai sieviete.

Oi! :-D :-D :-D Nu bet pri čom te vēders? Jūs viss bars nekad nepalaižat garam iespēju atkārtot un pasvītrot ka jūs taču tikai vīrieša personība interesējot! :-D :-D :-D Izskats un naudasmaks taču nēesot galvenais! :-D :-D :-D Slinks? Nu, vai tik tā nav zāģēšana? Vecim pēc 40 arī jārubī kā 25 gados? Jā tas arī ir viens iemesls kāpēc liela daļa veču precēties ir netaisās jo kā jau rakstīju iepriekš daudzām sievietēm - pārāk daudzām - nav mēra sajūtas alkās pēc skaistas dzīves. Vīrs frigīds kļuvis? Jaunkundzīt ja tu zinātu par večiem vismaz tikpat daudz kā par savu skropstu tušu vai lūpeni tad tev būtu jāzina ka pēc 35 testosterona večiem izdalās mazāk un mazāk!
27.12.2014 12:09 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
Jā samaara un sievietes paliekot vecāks kļūst skaistakas un koptakas :D LOL Nav jau vīns, kas vecāks paliek labaks. :D

Sievietēm grumbas, tauku riepas, celulīts u.c ir stipri izteiktaks, kā večiem :D

Frigīdas paliek vecenes, kuras staiga pie mīļākā, vīram seksu vairs nedod visu laiku itkā galva sāp u.c :D
27.12.2014 12:09 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Sviestaina, provokativa teema, nesaprotu, ko te vispar komentet un iepriecinat trolli.
27.12.2014 12:08 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Hm, un kāpēc tad tās sievietes vazājas pa mīļākajiem un prasa šķiršanās? Līdz kaut kādam brīdim viss ir bijis labi, bet te vīrs kļuvis, slinks, frigids un vēderu uzaudzējis. Tomēr pie vainas ir tikai sieviete. :)
27.12.2014 12:01 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Atvadījos tāpēc, ka nebija jēgas ar tevi runāt. Mēs domājam dažādās kategorijās, un, godīgi sakot, tavi izteikumi man šķiet visai komiski. Man kaut kā no attiecībām izdodas saņemt un sniegt lielās lietas (ko tev tik ļoti patīk atkārtot), bet tu tikai turpini īdēt par dzīves sīkumiem - savu nepārspējamo brīvību izmētāt zeķes uz grīdas un tā tālāk.
27.12.2014 12:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits