Kāpēc sievietes piespiež vīriešus precēties?

 
Reitings 348
Reģ: 12.12.2014
Neviens, atkārtoju - NEVIENS, vīrietis negrib, nav gribējis un negribēs precēties. NEKAD. Kāpēc jūs piespiežat un manipulējat nabaga vīriešus lai viņi aprecētos un iznīcinātu savas dzīves???
26.12.2014 18:47 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Zigfrid, nevari jau arī. Tu vari dabūt sievieti, kuru tu cieni un kura ciena tevi, spēj uzbūvēt uz savstarpēju cieņu balstītas attiecības? Atceros tavus iepriekšējos komentārus, neko no tā tu nevari. No tā arī tas naidīgums pret sieviešu dzimumu un stabilām attiecībām, jo kaut kā jau jāuztur pārliecība, ka esi lielākais un labākais vecis pasaulē.
26.12.2014 23:04 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Zigfrid, nevari jau arī. Tu vari dabūt sievieti, kuru tu cieni un kura ciena tevi, spēj uzbūvēt uz savstarpēju cieņu balstītas attiecības? Atceros tavus iepriekšējos komentārus, neko no tā tu nevari. No tā arī tas naidīgums pret sieviešu dzimumu un stabilām attiecībām, jo kaut kā jau jāuztur pārliecība, ka esi lielākais un labākais vecis pasaulē.

Nav vajadzīgas man jūsu attiecības. Kkāds vīrišķības mērs atradies :-D :-D :-D. Atļaušos atgadināt ka esmu brīvs cilvēks ar savu apli un ja šodien manā aplī ir trīs sievietes tad es zinu ka ja gribēšu tad būs četras. ja gribēšu - būs vel. Savas attiecības vari pietaupīt tādiem kā Dionysus. Viņam tas liels sasniegums dzīvē.
26.12.2014 23:09 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
ir viriesikas grib preceties ta ka beidz runat daudzskaitli...Tev vispar jaizaug lidz tadam limenim lai sievietes uz tevi skatitos. Neviena negrib sev blakus virieti bez smadzenem vai smadzenem kajstarpee.
26.12.2014 23:11 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Tiesi manas domas! Attiecibas tiesam NAV nekads viriskibas mers. Citiem ari 40 gados vinas nevajag un pedeja laika to var redzet looti biezi
26.12.2014 23:13 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Savas attiecības vari pietaupīt tādiem kā Dionysus. Viņam tas liels sasniegums dzīvē.


Pusaudzim šķiet ka viņš ir pasaules naba. Visam savs laiks.
26.12.2014 23:14 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Citiem ari 40 gados vinas nevajag un pedeja laika to var redzet looti biezi
Skumji,ka mūsdienās ir tā.
26.12.2014 23:18 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Zigfrid, tu pat tagad atbildi kā aizvainots tīnis. Iesaku kādā brīvākā brīdī pareflektēt par to, kāpēc tev pret dažām lietām ir tāda attieksme, kāda ir. Vai tas tiešām ir tāpēc, ka visas sievietes ir stulbas un ļaunas radības, vai tomēr tas ir aizsargmehānisms, lai pasargātu sevi no iespējamām sāpēm nākotnē? Nesaku, ka visiem ir pienākums dzīvot attiecību dēļ, tā noteikti nav. Taču attiecības ar pozitīvu emocionālo klimatu tomēr spēj dot ļoti daudz, un to nesaprot tikai tie, kas nav neko tādu piedzīvojuši.
26.12.2014 23:18 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Nazi-kas tur skumjs? Pilnigi normali, cilveki ir dazadi.
26.12.2014 23:24 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tiesi manas domas! Attiecibas tiesam NAV nekads viriskibas mers. Citiem ari 40 gados vinas nevajag un pedeja laika to var redzet looti biez


Ko šie cilvēki jūt sevī var saprast tad kad pats ir šajā vecumā. Tas ka viņā ārēji parāda sevi kā super puper vecpuisi, vēl neko nenozīmē.
Domāšana un vērtības mainās ar gadiem.

Citādi cilvēce būtu izmirusi.
26.12.2014 23:27 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Elii-Dod daudz ko? Ko attiecibas var dot? Pozitivus un ari loti negativus mirklus un pieredzi, viss. Un loti daurziem bez sis pieredzes ir labak, vismaz tikmer, kamer nav neviena, kas simpatizetu, patiktu.
26.12.2014 23:28 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Zigfrid, tu pat tagad atbildi kā aizvainots tīnis. Iesaku kādā brīvākā brīdī pareflektēt par to, kāpēc tev pret dažām lietām ir tāda attieksme, kāda ir. Vai tas tiešām ir tāpēc, ka visas sievietes ir stulbas un ļaunas radības, vai tomēr tas ir aizsargmehānisms, lai pasargātu sevi no iespējamām sāpēm nākotnē? Nesaku, ka visiem ir pienākums dzīvot attiecību dēļ, tā noteikti nav. Taču attiecības ar pozitīvu emocionālo klimatu tomēr spēj dot ļoti daudz, un to nesaprot tikai tie, kas nav neko tādu piedzīvojuši.

Es ceru ka jāatskaitās man tagad nebūs? :-D :-D :-D. Palasi cosmo un pati padomā vai sievietes ir vai nav stulbas un ļaunas radības? :-D :-D :-D. Zini attiecības tavā izpratnē ir brīvības ierobežošana manā izpratnē. Legalizējiet daudzsievību un es padomāšu jo viena gultā man bija ir un vel ilgi būs par šauru un par garlaicīgu. Jo īpaši ar sievietēm kuras forumos ir guļamistabas lauvenes, bet dzīvē ... :-D :-D :-D. Skumjākais ka ne es ne tuvu ne viens tā uzskatu. Par to attieksmi varbūt būsi tik laipna un pateiksi man kko priekšā? Pāsam galvā nekādas domas nenāk. Ja nu par sāpēm tad tieši tāpat kā daļa no sievietēm uzskata ka vīrietis nav jūsu asaru vērts tieši tāpat es diemžēl varu teikt ka jūsu nospiedošais vairākums nav sāpju vērtas. NAV. Un pie ta pašas esat vainīgas. Šādā situācijā es uzskatu ka manai dzīvei ir jābūt tikai vieglai un tikai patīkamai. Tada tā ir par laimi.
26.12.2014 23:29 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Dionisus-un tavuprat, tie kuriem ir savas gimenes ir super duper laimigie? Mana pieredze rada ka tiesi tie viri3si kuriem ir attiecibas ir visnelaimigakie.visbiezak tapec ka ir mazak laika sev un nevar pietiekami biezi nekur iet bez otras pysites, kur gribetu, kadel rodas stridi.
26.12.2014 23:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ko attiecibas var dot? Pozitivus un ari loti negativus mirklus un pieredzi, viss. Un loti daurziem bez sis pieredzes ir labak, vismaz tikmer, kamer nav neviena, kas simpatizetu, patiktu.


Attiecības var dot vērtīgāko kas ir uz pasaules - bērnus pilnvērtīgā ģimenē. Tavus pēcnācējus. Tas ir vienīgais un vērtīgākais kas paliek aiz cilvēka.
26.12.2014 23:35 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Dreik! Es kontaktēju ar večiem Dionysus vecumā. Lielāka daļa tagad klusība sapņo par ... Kkāds darbs ir, drusku naudas - ir. Gatavi alimentus maksāt, bet -dzīvot vieni un bez savām driostaliņām. Viens pat atzinās ka esot cerējis ka vismaz pēc 40 sieva atmidīšoties no letarģiskā miega gultā, bet grāmatās solītais makā nekrītot. Visi kā viens gandrīz apgalvo ka seksu tik daudz vairs negribas un vispār tāpēc kopdzīvei jēgu vairs neredzot jo būtībā nekas neesot mainījies tikai tas kas agrāk noturejis - regulārs sekss - vairs pašiem nēesot tik daudz vajadzīgs.
26.12.2014 23:37 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Neesmu redzejusi ne zaksa vai baznica stavam virieti ar ieroci pie galvas,kuram spiez preceties- ta tad viss labpratigi.
26.12.2014 23:37 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Dionisus-vispirms ir jasatiek sievieti ar kuru gribetos radit tos pecnacejus un nevisiem tas izdodas lidz 30 vai vispar gadiem.
26.12.2014 23:38 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Elii-Dod daudz ko? Ko attiecibas var dot? Pozitivus un ari loti negativus mirklus un pieredzi, viss. Un loti daurziem bez sis pieredzes ir labak, vismaz tikmer, kamer nav neviena, kas simpatizetu, patiktu.


Ne tikai. Mīloši cilvēki ir harmoniski cilvēki, un tas atsaucas uz visām dzīves jomām un emocionālo labklājību kopumā. Attiecības sniedz atbalstu, drošību, iedrošinājumu piepildīt savus mērķus. Ar nosacījumu, ka cilvēki nav tādi, kas katrs velk deķīti uz savu pusi un neko tālāk par savu ego neredz. Tad gan nekāda liela labuma no tā nav.
26.12.2014 23:40 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionisus-un tavuprat, tie kuriem ir savas gimenes ir super duper laimigie? Mana pieredze rada ka tiesi tie viri3si kuriem ir attiecibas ir visnelaimigakie.visbiezak tapec ka ir mazak laika sev un nevar pietiekami biezi nekur iet bez otras pysites, kur gribetu, kadel rodas stridi.


Kas ir laimīgie vīrieši ?
Tie kuri iz vieni 40+, sūc aliņu pie TV vai klīst pa krogiem.
Es savādākus nepazīstu.
Attiecības nav laime pilnībā, kad viss super puper. Tas ir smags darbs lai sajustu gandarījumu dzīvē. Ne vienmēr tas ir veiksmīgs.
Bet tas ir tā vērts. Labas attiecības un ģimene dod gandarījumu un piepildījumu dzīvē. Katram cilvēkam, agri vai vēlu iestājas pusmūža krīze, kad pārvērtē savus jaunības plānus un vērtības. Tad arī saproti kam īsti ir vērtība uz mūsu pasaules.
Gan jau ar laiku sapratīsi.
26.12.2014 23:42 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Nu re Elizabetei nav ko man atbildēt! Prognozējami. :-D
26.12.2014 23:42 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dionisus-vispirms ir jasatiek sievieti ar kuru gribetos radit tos pecnacejus un nevisiem tas izdodas lidz 30 vai vispar gadiem.


Jā, tas nav vienkārši atrast dzīvesdraugu ar kuru būs mīlestība un kopēji nākotnes plāni.
Bet ir iespējami.
Abi dzimumi tomēr ir radīti viens otram.
26.12.2014 23:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits