Kāpēc sievietes piespiež vīriešus precēties?

 
Reitings 348
Reģ: 12.12.2014
Neviens, atkārtoju - NEVIENS, vīrietis negrib, nav gribējis un negribēs precēties. NEKAD. Kāpēc jūs piespiežat un manipulējat nabaga vīriešus lai viņi aprecētos un iznīcinātu savas dzīves???
26.12.2014 18:47 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Dion-tu kko saki par domasanu ka cisas sievietes ir maitas,launas. Bet ko darit piemeram pusaudzim,kuram nav pat 20gadi un jau ir kadas 15x apdeszinajies ar neveiksmigiem meginajumiem? Baigi pozitivi domat par vinjam?? Tev ir40 gadi bet izskatas ka nevari pienemt ka cilveki ir dazadi un vinu dzives ari. Un tiem,kuriem neveicas ar istas atrasanu nenozime ka vini kaut kada Zinaa ir sliktaki par tiem kuriem veicas!!
27.12.2014 12:33 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Nevajag tik daudz Ziemassvētkos ēst ...
27.12.2014 12:36 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Sukade, Tu gribi teikt, ka no ģimenēm aiziet tikai sievietes? Ka veči pacietīgi sēž un gaida mājās savu grumbaino bābiņu ar nošļukušajiem pupiem? Nē! Veči tāpat skrien pie jaunajām un smukajām pametot sievu! Tās sievietes, kas aizšļūc pie mīļākajiem, pa saviem 5-10-30 attiecībās pavadītajiem gadiem tā arī nav sapratušas, ko viņas grib. Vai arī grib to, ko vīrietis (vairs) nedod. Ja spogulis katru rītu viņu sveic ar tekstu "čau, krunkainā" un arī savs vecis vairs neskatās virsū, tad nereti komplimenti un uzmanība tiek meklēti ārpus mājas. Tomēr te pie vainas ir abi lauleņi. Gan sieviete, kura nemāk izrunāt problēmu, gan vīrietis, kuram jau nu nesāpētu paglaudīt savas bābiņas ego. Zinu pāri, kurš sākotnēji pastāvēja no ļoti pašpārliecināta jaunskunga, un kautrīgas, depresīvas meitenītes. Viņš viņai regulāri teica (un joprojām saka) komplimentus, uzslavē, cilvēkos lepojas ar savu meiteni un tā meitene ir uzplaukusi. Tgad viņi abi stāv blakus viens otram līdzvērtīgi un laimīgi. ir tāds teiciens "A canle loses nothing by lighting another candle" Ja pāris tādi spēj būt, tad tur nekādas šķiršanās un drāmas nav gaidāmas.
Zigi, es šajā gadījumā nedomāju slinkumu mājas remontēšanas, darbā rukāšanas un maklas skaldīšanas sakarā. Es runāju par attiecībās ieguldīto. Visu augstākminēto. Un par testosteronu Tu man te nestāsti. Redzu ikdienā daudzus večus, ārzemniekus, kas dzīvo tepat LAtvijā. Gimenes, sievas visas dzimtenē. Un večiem kā actiņas zib uz jaunajām. Un tie veči ne tikai 40gadnieki, kas, izskatās, pēc tavām domām jau ir pusmiroņi, oi nē, tur no 70gadniekiem testosterons burtiski ar neaprunotu aci saskatāms. Visi izgājieni, uzmanības izrādīšanas... Dzirdētas sarunas "es viņu aizvedu tur un tur, nopirku viņai to un šito, viņa man atkal tā un tā..." Tur nav slinkums un testosterona trūkums, tur var skriet un noņemties kā jauns čalis.
Starp citu, dzirdam to, ko gribam dzidrēt, redzam, ko gribam redzēt, tāpēc arī jācitē tādas muļķības kā
jūs taču tikai vīrieša personība interesējot! Izskats un naudasmaks taču nēesot galvenais!
Izskats būs tieši tikpat svarīgs sievietei kā vīrietim. Pārējais jau atkarīgs no viņas pašas personības. Ja nu tomēr vīrieša izcilā personība var pārtrumpot viņa necilo izskatu (izslēgsim sugar daddy faktoru un runāsim par vidējo aritmētisko), tad sieviete padosies arī tai, tomēr nespēju iedomāties daudz sieviešu, kas ar vīrieti, kura izskats viņām būs galīgi netīkams, vispār nonāks līdz personības izzināšanai. Tāpat kā vīrieši.
27.12.2014 12:36 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Dreik, tad nomaini savu sociālo loku. Koktaktē ar citiem cilvēkiem, atpūties un izklaidējies citādās vietās. Ja Tu ej uz Koijotiem un tur vienmēr dabū kādu pusaudzi, idiotisku tjolku miņukos ar pieaudzētiem matiem, tad pamēģini kaut ko citu, nekā kāpšanu uz vieniem grābekļiem un visas pasaules vainošanu pie savām neveiksmēm.
27.12.2014 12:42 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
tāpēc, ka mums ir nepieciešams kāds, kas mūs apaugļotu un pēc tam arī uzturētu. dāaa.
bet ja nopietni, tā ir katra vīrieša paša izvēle, nespried par visiem tikai pēc sevis. PUNKTS.
27.12.2014 12:42 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ja nav veelmes preceeties un veidot gjimeni, prieksh plika seksa ir prostituutas, vai ne? Par ko abi puikjelji paardziivo? Naudinjas nav prieksh peerkamaam meiteneem? Tad jaaiet straadaat, nevis jaagaudo forumaa. Vareesiet atljauties seksu bez attieciibaam un buusiet atrisinaajushi savu sasaapeejushos probleemu.

Un, ja juusu pazinju lokaa ir tikai taadas sievietes, kuras ieniist seksu, ir ar riepaam, mega celuliitu, nemitiigi zaagjee un iekaaro juusu vecaaku jums iedoto kabatasnaudu, tad paskatieties pirmkaart uz sevi, kaut ko par jums liecina jau shii briesmiigaa sabiedriiba, kuraa apgrozaaties.

Forumaa savu saapi buusiet izbljaavushi, tagad varat saakt riikoties lietas labaa.
27.12.2014 12:46 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Samaara-koijotos nekad neesmu meginajis iepazities. Soreiz runaju par interneta iepazisanos kad gandriz nekad nekas vairak par saraksti ari nav sanacis.
27.12.2014 12:51 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Un par testosteronu Tu man te nestāsti. Redzu ikdienā daudzus večus, ārzemniekus, kas dzīvo tepat LAtvijā. Gimenes, sievas visas dzimtenē. Un večiem kā actiņas zib uz jaunajām. Un tie veči ne tikai 40gadnieki, kas, izskatās, pēc tavām domām jau ir pusmiroņi, oi nē, tur no 70gadniekiem testosterons burtiski ar neaprunotu aci saskatāms. Visi izgājieni, uzmanības izrādīšanas... Dzirdētas sarunas "es viņu aizvedu tur un tur, nopirku viņai to un šito, viņa man atkal tā un tā..." Tur nav slinkums un testosterona trūkums, tur var skriet un noņemties kā jauns čalis.


Un kur tad paliek skaistie teksti par to ka abiem (arī tam ārzremniekam) ir jāstrādā pie attiecībām? Tad iznak ka tiem ārzemniekiem arī uz savam 40+ drostaliņām vairs nestāv ja šeit ar jaunakām salaiž? Ko tad no vietējiem večiem gribi?
27.12.2014 12:53 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Ja nav veelmes preceeties un veidot gjimeni, prieksh plika seksa ir prostituutas, vai ne?

Nea priekš plika seksa ir tās kurām pārāk augstas prasības - atbilstošu tām atrast nevar, bet gribas vienalga :-D Tām pat jāmaksā nav.
27.12.2014 12:55 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Kā mana paziņa teica, nafig smērēt papīrus? Es arī pie šīs domas pieturos. Labi, man ir tikai 20, bet nu kaut kā visi satiktie vīrieši nemudina man domas uz precēšanos, nevelk. Negribu. Vīrieši jau arī uzspiež kāzas, pati ar tādu satikos. Labi, ka tiku prom ātri, bet nākamā jau pēc pusgada bija bērna gaidībās un salaulājusies ar viņu. Tā kā sievites nav vienīgās, kas to uzspiež.
27.12.2014 13:10 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Jaa tagad visi dionisi un pareji kipa gimeniskie var aplauzties. Ir tiesam benormali daudz sieviesu kir nevajag ne gimeni,ne bernus.! Ja jums ir ta gimene,nu tad dzivojat ar savam debilajam atvasem ka gribat,sataisit sikos nav liela maksla,to var ari 15 gados izdarit,bet tas par nekadu briedumu neliecina. Nobroesis cilveks galvenokart pilnveidosies un vinam svarigaka bus karjera un sevi attistit. Bet protams tie gimensikie tulit saks iebilst,jo nevar pienemt ka irloti daudz cilveku kas doma savadak ka vini.
27.12.2014 13:18 |
 
Reitings 879
Reģ: 23.04.2014
Pats neaizmirsti pieņemt ka ir tādi kas domā citādāk kā tu un visi būs laimīgi.
27.12.2014 13:30 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Nejau es uzsaku so temu un nejau es brivus viriesus saukat par tirliniem cai teilt ka tie nav viriesi!
27.12.2014 13:33 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nezini tāpēc ka cita nekā tavā dzīve nav.

Manā dzīvē viss ir pietiekami, ir savi īpašumi, normāls darbs, ģimene, viss kas vajadzīgs mieram un piepildījumam.
Bet ko darit piemeram pusaudzim,kuram nav pat 20gadi un jau ir kadas 15x apdeszinajies ar neveiksmigiem meginajumiem?

Ja visas reizes ir neveiksmīgas tad meklē vainu sevī. Gan jau dziļi nav jārok.
Tev ir40 gadi bet izskatas ka nevari pienemt ka cilveki ir dazadi un vinu dzives ari. Un tiem,kuriem neveicas ar istas atrasanu nenozime ka vini kaut kada Zinaa ir sliktaki par tiem kuriem veicas!!

Es zinu un pieņemu ka cilvēki ir dažādi. Es nepieņemu apgalvojumu ka NEVIENS vīrietis no laba prāta negrib precēties.

Katram savs. Labi vien ir ka tādiem vīriešiem kā zigfrīds un dreiks nebūs ģimenes un bērnu, ko gan tādi var dot bērniem.
27.12.2014 13:43 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Dion-un tada lieta ka neatbilstosa meitene nepastav ja? Tadas var gadities ari 50x pec kartas,ar vainu sevi tur ir 0 sakars.

Un ko darisi kad tavas debilas atvases izaugs un viniem par tevi bus nosplauties? Vai apciemos labi ja reizi gada? Jo kam gan cit tu vari but tads vajadIgs,ja ne savai stulbajai gimenei.

Par to bus vai nebus redzesim pec gadiem 10-15. Un ja ari nebus,tad tikai tpc ka negribesim. Bus ari cotas lietas,ne ta ka tev,gimene kira tapat pazudis un uzplaus tadam perfektajam papucit ka tu. Gan jau redzesi. Nevienam tu nebusi vajadzigs.
27.12.2014 13:50 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Bet klau, Dionīs, Tev tiešām ir interesanti ar padsmitniekiem strīdēties? :D
Lai tie bērni paaugas, aplaužas vēl 15x un tad varrrbūt sāks domāt plašāk. Varbūt.
27.12.2014 13:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Dion-un tada lieta ka neatbilstosa meitene nepastav ja? Tadas var gadities ari 50x pec kartas,ar vainu sevi tur ir 0 sakars.


Pastāv, pastāv, tās ir tikai atrunas.

Un ko darisi kad tavas debilas atvases izaugs un viniem par tevi bus nosplauties? Vai apciemos labi ja reizi gada? Jo kam gan cit tu vari but tads vajadIgs,ja ne savai stulbajai gimenei.


Kā bērnus audzināsi tādi viņi būs. Es savus vecākus mīlu un cienu, kā arī regulāri apciemoju. Es nezinu kādi būs mani bērni, bet darīšu visu lai izaug labi cilvēki.

Par to bus vai nebus redzesim pec gadiem 10-15. Un ja ari nebus,tad tikai tpc ka negribesim. Bus ari cotas lietas,ne ta ka tev,gimene kira tapat pazudis un uzplaus tadam perfektajam papucit ka tu. Gan jau redzesi. Nevienam tu nebusi vajadzigs.

Man vismaz šobrīd ir mīloši bērni kuri man var pateikt - es mīlu tevi. Kā būs tālāk - redzēsim.

Un kas ir tev ?
27.12.2014 13:58 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Vai, kādi vīrieši ir nabadziņi, ka viņus tik viegli var piespiest un viņi nemāk pateikt "nē". Laikam arī vēl ar ķēdi piesieti, tāpēc arī netiek prom no tām briesmīgajām sievietēm. Ļoti žēl :(
27.12.2014 14:00 |
 
Reitings 386
Reģ: 15.11.2014
Vīriešiem- skarba un nežēlīga dzīve ar mums sievietēm, vedam ar pistoli pie galvas pie altāra, uhhtīīī
27.12.2014 15:51 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
ja tavai mammai noshljukushi pupi, tad es vareshu ielikt silikonus
Labriit, trollji!


Lose! Tādai kā tu silikoni nepalīdzēs. Tu pirmā par pienu un lūpām sāki. Kādu konstruktīvu atbildi gaidīji?

Labrīt trolenes!
27.12.2014 16:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits