Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvanas no tevis, dāvanas tev no citiem

 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Tuvojas svētki, aizdomājos par dāvanām...Plauktā stāv nesen dāvinātā pašgatavotā bižutērija no draudzenes.Diemžēl, nepadevusies, jo nestāv vienā posmā kā vajadzētu un saplīsusi jau pirmās uzlikšanas reizes un man absolūti nepiestāv, jo ir par masīvu...Pagājušo gadu izmetu iepriekš dāvāto mudžekli no žilkas un bumbulīšiem, jo arī bija, nu, es nezinu, kur likt...Vēl saņēmu uz svētkiem dāvanu no radinieces, kura man pateica, ka viņai neesot, kur likt to dušas želeju, viņas ādai nederot, pamēģinājusi...Nepatīkami saņemt dāvanas, kuras absolūti neatbilst man.Kaut pati vienmēr dāvinu apaļas summas, dāvanu kartes no douglas, tām pašām drogām, firmas kosmētiku...Kāda jēga tad vispār?Es nespēju uzdāvināt cilvēkam bižutēriju ja vispār nezinu, vai patīk tāda, kur nu vēl lietotas higiēnas lietas.Izklausos pēc mantkārīgas, zinu, bet es to uzskatu vienā gadījumā par necieņu,otrā par takta trūkumu.Nu nevajag man krāmus!Nav normāli mest ārā dāvanas, bet nu kam turēt lietas, ko nekad nelietosi?
Tas pārdomām, man palika vieglāk :D
21.12.2014 23:47 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
,bet nu taas pensijas tomeer ir mazas...Vini juutaas neerti.


Tieshi taa, katru menesi, kad apmaksaju dzivokla rekinus, nedod Dievs, bralis saperk ledusskapii edienu - ir jutams cik loti mans opitis jutas neerti. Ja parunaa no sirds ar saviem veciishiem, tad var uzzinat daudz ko, ne jau tajaa ir problema, ka nav ko paest, ir jau ko paest, bet tas, ka cilveks visu muzu stradajis un tagad ir taa kaa ir... Vini juutas neerti, vaaji, juutas ka nevajadzigi un slogs visai gimenei...
24.12.2014 15:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ne jau visiem ir neierobezoti lidzekli.
Ja arii buutu tie liidzekli lieli-taa ir izveeles briiviiba ,kaa so naudu teereet ,vai neteereet...
24.12.2014 15:58 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Tāds cepiens par dāvanām..
Man pašlaik zem eglītes nav nevienas dāvanas, jo viskaut kas tiek pirkts tāpat- ir svētki vai nav. Tādēļ tieši Ziemassvētku dāvanas paliek otrajā plānā.. galvenais, ka var garšīgi paēst un izsmieties. Un svecītes padedzināt. Viss.
24.12.2014 16:18 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
jo viskaut kas tiek pirkts tāpat- ir svētki vai nav
iedomajies, visiem citiem ir tieši tāpat. Te runa ir mazliet par ko citu, bet nu laikam jau tas nav vidējiem prātiem domāts:D
24.12.2014 16:39 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Gangsters gan parādīja cieņu pret vīra radiem ievietojot šī štrunta bildi, jauka vedekla esi pēdiņās. :D
24.12.2014 16:47 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
tie kas zeelojaas par veciem cilveekiem, labaak priecaajaties ka jums vispaar vecvecaaki ir, seviski ja velpeiveseliibas. Pensijas ir mazas un lielai dalai ari zaales jaalieto kas ar nav leetsprieks,joLV nepalidz vecaaka gaajuma cilveekiem. Nesmuki taa runaat, jo pie katras daavaninas piedoomaa tomeer!!
24.12.2014 17:21 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Gangsters gan parādīja cieņu pret vīra radiem ievietojot šī štrunta bildi, jauka vedekla esi pēdiņās.


Aga, a štrunta dāvināšana ķekša pēc gan ir liela cieņa:D Galvenais pasniegt, it kā tas būtu kaut kas nu tiiiiiiik vērtīgs un noderīgs!!! Un vispār- neko traku nepateicu!!! Tikai to, ka viņi vienmēr dāvina vīram visādus štruntus, tais skaitā šo verķi!!! Palasi citus komentārus, te cilvēki vēl trakāk par saviem radiem izsakās!!!
25.12.2014 02:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits