Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kad saproti, ka laikam tā stunda ir situsi, attiecības beidzas

 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
guļu blakus mīļotajam, bet nevaru iemigt, kārtējais strīds, un saprotu, ka laikam mūsu attiecības iet uz galu, viņam ir apriebies strīdēties, tā pat man, centos runāt, teicu lai nekaitina mani nebojā man dienu sakot stulbas lietas, dienas trīs ir ok, un tad atkal vecā dziesma, tie visi riebīgie vārdi, ko esam pateikuši un mūsu abu spīts, ka ne viens, ne otrs nepiekāpsies, strīdēsies un pūtīsies līdz galam, ja jūs zinātu, cik ļoti man ir apnicis, un ticu, ka viņam arī, bet pat nezinu, izraudājos, vieglāk nepalika, saprotu, ka viss tūliņ būs cauri, un pat nezinu kā glābt attiecības, cilvēks dārgs, attiecības nav ilgi 2gadi, mīlu cilvēku, bet pa traku ir tie strīdi aizgājuši...
kā lai es glābju šo visu? vai nav vērt pūlēties, un turpināt katru nakti raudāt kamēr neredz, un gaidīt to dienu, kad viss beigsies? :(
19.12.2014 03:29 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vīrieša rīcība ir sievietes domu spoguļattēls.
Loti patika sie vaardi.
21.12.2014 02:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Itkā piekrītu Kaitiņai, bet tomēr nepamet sajūta, ka kaut kas šajā shēmā nav īsti līdz galam... Manā izpratnē - vīrietis ir visa sākums attiecībās, mīlestībā un harmonijā. Tieši viņa rīcība, izvēle, attieksme, darbības ir tās, kas motivē sievieti vairāk mīlēt, vairāk pieķerties, vairāk rūpēties utt. Vīrišķā enerģija attiecībās ir tas primārais dzinulis. Protams, katrs mēs esam ne vien 1+1, bet arī tikai 1. Pašam ar sevi noteikti ir jāstrādā un jāseko savām darbībām. Bet, ja runājam par attiecībām, tad ne jau no sievietes viss ir atkarīgs, bet tieši no vīrieša (pie norunas, ja ir abpusējas jūtas).
21.12.2014 02:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Otro punktu saprotu taa-sievietei ir jaadod kaut kas no savas puses gimenei naudas izteiksmee,jo preteejaa gadijumaa tomeer ir taada nevienliidziibas sajuuta.Es ,piemeeram ,dodu gimenei loti maz,bet tas mans devums tomeer tiek loti augstu noveerteets ,un tas man dara lielu prieku,sajuutu,ka neesmu tikai izmantotaaja.
21.12.2014 02:41 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Lai, nu, kā Una23, man liekas, ka tā ir zīme, ka man atkal jāstāsta savas domas, iespējams Tev tas liksies vērtīgi un noderēs. Un lai pārējās meitenes mani kritizē, ja grib. :)
Pirmkārt, ir tāda lieta kā karma. Varbūt ne tik burtiski, bet viss, kas ar mums notiek, tā ir tāda kā mācību stunda. Tavā gadījumā smaga mācību stunda ir Tavs puisis. Tavs partneris ir Tavā dzīvē, lai Tu mācītos dzīvi tieši no viņa sniegtajām mācību stundām. Nav lielas jēgas šķirties, jo katrs Tavs nākamais partneris, sniegs Tev vēl smagāku šo mācību, ko Tev ir jāapgūst.
Šajā situācijā ieteiktu Tev pamainīt SAVU attieksmi, SAVU uzvedību, jo ir tāda lieta, ka vīrietis nespēj dot pirmais. Lai viņš dotu savu mīlestību, Tev tā jādod pirmajai. Viņš jau tā Tev sniedz savu fizisko spēku, kas ir viņa mīlestības veids. Un Tavs vīrietis joko (?) un dusmojas uz Tevi ne jau vienkārši tāpat. Viņam arī ir grūti. Jo ir tāda lieta, ka vīrietis sadusmojas tikai tad, ja nespēj dzīvē iet tālāk. Padomā, vai viņš pēdējā laikā ir virzījies dzīvē uz augšu? Ja nē, tad tas nozīmē, ka viņam nav spēka. Bet šo spēku virzīties uz augšu spēj sniegt viņam tikai Tu. Un tikai no visas sirds. Ja jautāsi man - kā? Tad atbilde ir pavisam vienkārša - mīlot viņu. Vai esi dzirdējusi par beznosacījumu mīlestību? Tikai tā ir īsta mīlestība, kad Tu mīli vīrieti neskatoties ne uz ko. Ja sieviete pirmām kārtām prot mīlēt savu vīru, viņš tai nekad nedarīs sliktu.
Tu varbūt domā - jā, bet kā viņu var mīlēt, ja viņš pret mani tā izturas? Tad es Tev teikšu visiem sen zināmo (bet ne patīkamo) lietu - ja Tu redzi kļūdu savā vīrietī (un vispār, jebkurā citā cilvēkā), tā ir Tava kļūda. Tāpēc, ja gribi uzlabot attiecības, atkārtošos, Tev jāsāk ar sevi un savām muļķīgajām domām, nevis svešu kļūdu meklējumiem. Tu piesaisti to, kas ir Tevī pašā.
Ja tiešām vēlies saglabāt attiecības, tad Tev ir jāsaprot, ka Tu nedrīksti domāt sliktu par savu vīrieti! Vīrieša rīcība ir sievietes domu spoguļattēls. Vīriešiem negativitāte kopš senseniem laikiem nav raksturīga. Sievietes laba doma izpaužas vīrieša labā rīcībā. Sievietes slikta doma izpaužas vīrieša sliktā rīcībā. Vēl - neesi tik emocionāla. Liekas emocijas rada stresus (ne tikai Tavam vīrietim, bet arī TEV, bet sevi ir jāmīl un pakļaut sevi stresiem nedrīkst). Nu, tā, "īsumā". :D Ja gribi parunāt, droši raksti. :)
21.12.2014 02:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pilnīgi piekrītu astral-temple
+
21.12.2014 02:06 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Labi, ņemu savus vārdus atpakaļ, 2. punktam īsti nepiekrītu. Patiesībā ir tā, ka sievietei nav jābūt atkarīgai no vīrieša, bet emocionāli. Ja vīrietis uztur sievieti, tas ir tikai ok, sievietei nav jāraujas melnās miesās, lai nopelnītu naudu - tas ir vīrieša uzdevums jau no senseniem laikiem un nevienam vīrietim nav vajadzīgs darba zirgs, kas atnāks no darba piekususi un nespēs dot viņam to emocionālo saikni, mīlestību un rūpes, kādas īsts "mednieks" ir pelnījis. Esmu par to jau rakstījusi daudz un gari, bet parasti cosmo meitenes mani noliek, sakot, ka es gvelžu niekus. :)
21.12.2014 02:05 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Pilnīgi piekrītu astral-temple :)
21.12.2014 02:01 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Trīs sieviešu klūdas attieksmē pret vīrieti:

Neviena sieviete nevēlās.lai veidojot attiecības ar vīrieti, tās izjuktu.

Galvenās kļūdas, domāšāna ir ,ka sieviete grib uzlikt visu atbildību vīrietim.Meklē aizsardzību, materiālo nodrošinājumu,....lai gan pati var visu.
1.Pirmā kļūda-cerības ,
Sieviete gaida, ka vīrietis būs tāds ,kā viņa ir iedomājusies-bet tās ir tikai viņas fantāzijas,ilūzijas.Vīrietis ir reāls cilvēks,viņš nevar atbilst sievietes fantāzijai,..tāpēc ,ka viņa tā grib....galīgs sviests;pēc tam japārdzīvo ka viņas draugs ,nav tāds kādu iztēlojusies pati.

Ja Jūs kaut ko gaidāt no vīrieša -esiet gatava uz sliktu rezultātu.Vainīga būsiet pati,jo nevēlaties ieraudzīt patiesību.Daudzās lietās Jūsu cerības viņš nemaz netaisās piepildīt.

2. Otrā kļūda-atkarība no vīrieša:
Atkarība rodās tad,kad Jūs meklējat ne tikai mīļoto vīrieti ,,bet arī,to ,kurš materiāli Jūs nodrošinās.
Rezultātā sieviete kļūst par vīrieša verdzeni,kalponi.rotaļlietu...kuru var izmantot un nomainīt.
Lai radītu reālas attiecības,Jums ir jabūt neatkarīgai,līdzvērtīgai.Tam jabūt jau pirms attiecību veidošanas,iepazīšanās.
To sievietes pilnībā ignorē,bailes, milzīgi kompleksi.

3.Manipulācija.
Lai kaut ko saņemtu no vīrieša ,sieviete sāk manipulēt ar viņu.Sāk pavēlēt ,kā māte,,dusmoties, scēnas,strīdi par to kadam ir jābūt vīrietīm ,līdz ar to vīrietim ir jākļūst par mātes 'dēliņu'...beidzot viņs sāk uzvesties kā dēliņš.
Atcerēsimies ,ka Jums blakus atrodās nobriedis vīrietis, lai attiecības būtu harmoniskas,Jums ir jābūt sievietei.Pirmie divi punkti norāda uz to ka Jūs esat 'maza meitenīte' ,kurai ir vajadzīgs 'tētis'.
Tresais -norāda uz to ,ka mātei ir vajadzīgs 'dēliņš'.
Tās ir slimas attiecības,jo agri vai vēluvīrietim apniks būt par ' tēti', 'dēliņu'sievietei.Vīrietim ir vajadzīga sieviete,nevis māte vai meitenīte.
Tikai tā un nevis savādāk.
20.12.2014 16:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja to situaaciju ar "smirdeesanu", veel kaut kaa var pienemet kaa humoru,kaut gan man liekas- taads prasts veids...,tad to situaaciju "ar masiinu", es noteikti nevareetu paardziivot-te jau spiezas aaraa taads prastums...neatkariigi no taa, cik viirietis vecs vai jauns-te paraadaas audzinaasana,attieksme pret savu sievieti...
20.12.2014 15:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pieredze rāda, ka, jo sievišķīgāks vīrietis, jo viņam svarīgāks ir sievietes "sievišķīgums
Es gan esmu ieveerojusi preteejo savaa dziivee.
20.12.2014 15:27 |
 
Reitings 278
Reģ: 08.12.2014
Man ar draugu bija tieši tāpat - tagad esam kopā vairāk kā gadu, bet pēdējos 5 mūsu kopā būšanas mēnešus mēs tikai strīdējāmies, daudz runājam par šķiršanos, bet to izdarīt vienkārši nemācējām. Kāpēc es runāju pagātnes formā? Jo notika tāds skandāls, kas visu galīgi izmainīja, raudājām abi, bet beigās viss nokārtojās un nu esam abi laimigi, viss ir norimies, un saprotu, ka ja mēs to visu esam pārdzīvojuši un pēc tā visa esam laimīgi kopā, tad laist otru vaļā nedrīkstam - otru tādu pusi tik ātri vairs neatradīsim. :) Veiksmi tev, nepadodies, ja tiešam viens otru mīlat, tad tas viss pāries - dzīvē vienkārši tāds brīdis. Tomēr, ja tev nav vairs nekādu cerību... tad gan laid viņu vaļā. Un pēc tam varbut abi sapratīsiet, ka viens bez otra nevarat. :)
20.12.2014 14:50 |
 
Reitings 5
Reģ: 29.01.2009
Man bija līdzīgi ar savu draugu kādu laiku atpakaļ. Vairāk strīdējāmies, nekā normāli sapratāmies. Bet pienāca viens tāds strīds, pēc kura sapratām, ka vai nu jāšķiras vai vienkārši abiem diviem jāmainās. Abi kārtīgi pārdomājām, ko dzīvē vēlamies un kādas ir jūtas pret otru, un nolēmām censties un mēģināt. Šobrīd saprotamies daudz, daudz labāk un ir pilnīgi cita attiecību kvalitāte. Protams, kādi ikdienas strīdi pastāv, bet mums ir nu jau skaidra vīzija par to, kādas attiecības vēlamies, tādēļ protams izrunāties, piekāpties otram, atvainoties un vienoties.

Viss atkarīgs no tā, vai vēlamies pielikt pūles, lai attiecības izdotos, vai negribam vairs sevi ieguldīt šajās attiecībās.. Jebkuras attiecības ir jākopj! Jāatzīst, ka ar manu bijušo vīru man tas neizdevās, kaut kā vai nu nebijām kaut ko sapratuši vai nenovērtējām to, kas mums ir. Bet tāpēc jau cilvēks iet uz priekšu un mācās :)
Lai tev izdodas atrisināt situāciju!
PS. Bet noteikti ņem vērā - tas jāgrib un pie tā jāstrādā abiem, ja to darīs viens, tam nebūs nekādas jēgas!
20.12.2014 13:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Beibe.Marta, jebkurš humors ietver sevī nelielu "pavilšanu uz zoba" vai pasmiešanos par situāciju nedaudz ačgārnā veidā. Tiem, kuriem nav humora izjūtas reaģē tieši tā - uzskata to par ņirgāšanos. Robeža gan ir visai smalka un daudz ir atkarīgs no tā, kāds ir tas otrs, pret kuru šāds joks ir vērsts. Man - smieklīgi, lielai daļai šeit - pārākais apvainojums. Un ko mēs darām? Savā ziņā, sarunās šeit, arī meklējam kompromisu. Abas puses skaidro kā viņas to uztver un patiesība ir kaut kur pa vidu...
20.12.2014 12:52 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un vīriešiem patīk šad tad pazirgoties... Sevišķi vēl jauniem vīriešiem. Nevajag spiest viņus uzvesties kā veciem pensionāriem ar karaļa cienīgu attieksmi. Visam savs laiks!
Tev ka pieaugusai sievietei butu jamak atskirt melnais humors un izazeshana no prastas njirgasanas par otru cilveku.
20.12.2014 12:42 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man gribas pajautat vai vinjs vispar ir psihiski vesels. Nerunaju par shizo vai tamlidzigi, bet kautkada nobide no normas vinjam ir, ar garantiju.

Ko tur maz var darit, pienjem vai ej prom, paliks tikai sliktak. Padoma kas varetu notikt ja jums butu berni un tu butu aiznjemta ar zidaini, vinjs tak tevi traku padaritu, vinjs pieprasa uzmanibu slimaa veidaa.
20.12.2014 12:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vispār jau čomismam un melnam humoram ir mazs sakars ar sievietes sievišķību. Sievišķība nav skaidri definējama, bet gana labi jūtama un tā noteikti neslēpjas svārkos un kosmētikas kārtā, vai noteiktā princeses cienīgā uzvedībā. Tā ir sievietes būtība, kura vai nu ir sievišķīga jebkurā izpausmē - džinsās vai kedās, vai jokos vai asarās; vai nu nav - pat balles tērpā ar vakara frizūru un sarunām par politiku... Bet tas jau nedaudz novirzoties no tēmas...

Par situāciju... Parasti satiekas līdzīgs ar līdzīgu (vismaz kaut vienā jomā). Visu pārējo piekoreģē ar laiku pierīvējoties. Taču ir jāsaprot pašos pamatos, ka otrs cilvēks ir tāds, kāds viņš ir. Un, piem., humora izjūtu mainīt nav iespējams. Tu nevari prasīt no sava vīrieša nejokot ar tevi tā. Viņš nespēs to izdarīt. Viss, ko viņš var - samazināt šādus jokus, bet ne pilnībā izskaust. Un, ja tu vēlies, lai viņš izdara to tevis dēļ, tad esi gatva tam, ka tev nāksies iemācīties pareizi reaģēt uz tamlīdzīgiem jokiem. To sauc par kompromisu. Tas attiecas arī uz visu pārējo. Ja lūgsi kaut ko mainīt viņa attieksmē, nāksies mainīties arī pašai. Cits jautājums vai abi būsiet gatavi to tiešām darīt... Šobrīd - tā neizskatās.
20.12.2014 12:33 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
un autorei mans ietekums.. kā ļausi vīrietim attiekties pret sevi, tā arī viņš attieksies... ja pēc šī visa ko esi minējusi Tu nevari viņam pateikt kā Tu jūties pēc viņa pazemojumiem un viņš nav spējīgs Tev atvainoties, samīļot un teikt, ka tā nedarīs, tad es aizietu neatskatoties un nenožēlojot neko.
Attiecības, kurās ir aizmirsta cieņa ir arī beigušās attiecības. Un šeit nav runa par ledus karalienēm un jokiem, bet par faktu, ka ir jāprot vienam otru cienīt, pieņemt kopīgus lēmumus, izrunāties, pateikt paldies, kas rada kopējo vārdu mīlestība. Veiksmi Tev.
20.12.2014 11:12 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Jā, cormeum tie ir arī mani novērojumi... tamdēļ minēju ļoti interesanta pieredze... te jau pat gribētos teikt, ka nerunā par dažādiem dzimumiem, bet vienu dzimumu attiecībām.
20.12.2014 10:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manā paziņu lokā tieši vīrišķīgākie vīrieši izvēlas pie sāniem sievišķīgākās sievietes...
20.12.2014 10:52 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
klarlack,

Tev ir ļoti interesanta pieredze...
Šeit jau var diskutēt, kas ir vīrišķiba un sievišķība abos dzimumos.
20.12.2014 10:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!