Kad saproti, ka laikam tā stunda ir situsi, attiecības beidzas

 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
guļu blakus mīļotajam, bet nevaru iemigt, kārtējais strīds, un saprotu, ka laikam mūsu attiecības iet uz galu, viņam ir apriebies strīdēties, tā pat man, centos runāt, teicu lai nekaitina mani nebojā man dienu sakot stulbas lietas, dienas trīs ir ok, un tad atkal vecā dziesma, tie visi riebīgie vārdi, ko esam pateikuši un mūsu abu spīts, ka ne viens, ne otrs nepiekāpsies, strīdēsies un pūtīsies līdz galam, ja jūs zinātu, cik ļoti man ir apnicis, un ticu, ka viņam arī, bet pat nezinu, izraudājos, vieglāk nepalika, saprotu, ka viss tūliņ būs cauri, un pat nezinu kā glābt attiecības, cilvēks dārgs, attiecības nav ilgi 2gadi, mīlu cilvēku, bet pa traku ir tie strīdi aizgājuši...
kā lai es glābju šo visu? vai nav vērt pūlēties, un turpināt katru nakti raudāt kamēr neredz, un gaidīt to dienu, kad viss beigsies? :(
19.12.2014 03:29 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, šeit ir problēma uzskatos par humoru, izskatās,ka jums galīgi nesapas.
19.12.2014 17:59 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Klau, man tiešām sāk likties, ka esmu no citas planētas, jo varu ar vīru visādi ākstīties, muļķoties, bļaustīties un būt vienkārši brīva visās savās izpausmēs un justies joprojām laimīga un mīlēta. Dīvaini...


Neesi vienīgā, bet vismaz manās attiecībās mēs abi jūtam robežu, kas ir aizvainojoši otram cilvēkam.
19.12.2014 17:50 |
 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
Un tas ir kā kuram, man nav laikam melnais humors pieņemams, esmu viegli aizvainojama pēc dabas, varu sabrukt par vārdiem, bet neizrādīšu to, bet vientulībā pārdzīvošu.
19.12.2014 17:35 |
 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
Es saprotu, ka var pasmieties, pakavināt, bet ne brīžos, kad tikko notika strīds un burtiski pēc laika jau sāk darīt un teikt aizvainojošas lietas.
Šodien centos runāt, viņš klusēja, bet nu jau uzvedās tā it kā nekas nebūtu noticis un viss ir kārtībā, tikai nesaprot, ka man neliekas, ka viss ir ok, jo es zinu, ka atkārtosies vēlreiz tas, mēģinu runāt, bet viņš cenšas neatbildēt....



Varbūt citu dienu man šādi liktos smieklīgi, bet ne vakar.
19.12.2014 17:31 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Piekrītu Neonam. Arī man ar savu vīrieti ir šada tipa izdarības. Gan viņam, gan man ļoti patīk melnais humors. Manējais vispār ir liels jokdaris arī dabra kolektīvā.
Arī es mēdzu pabraukt mazliet garām ar mašīnu, tāpat pa jokam, lai tak kaut pārs metru pakustina "pakaļu" viņš arī tā ir darījis, bet atšķirība ar autori ir tāda, ka mums tas ABIEM ir saprotams.
Vienīgi esam norunājuši, ka publiskā vietā tā nedaram, jo citi TIEŠĀM tādu humoru nesaprot.
19.12.2014 17:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Varbūt, bet es nevaru iedomāties savu sievieti, kā savu čomu, viņa ir pārāk sievišķīga un tā ir īpašība kuru es sievietēs vērtēju ļoti augstu.

Savs "čoms" nebūt nenozīmē zaudēt sievišķību. Vienkārši - šis cilvēks ir pats tuvākais, kura priekšā tu esi tu pats, nevis kaut kas cits. Ja tu spēj zirgoties, tātad tevī "sēž" tas iekšā un ir pavisam dabiski, ka to pazīst arī tava otra pusīte.
19.12.2014 17:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Joki vai ne-joki, šie komentāri acīmredzami bojā attiecības, bet izskatās, ka vīrietim vienalga.

Drīzāk izskatās, ka abiem savas emocijas ir svarīgākas par otra jūtām. Autorei arī ir svarīgāk tas, cik viņa ir aizvainota, vīrietis savu aizvainojumu izgāž citā veidā - riebīgos jociņos... Un abi viens otru pamazām smacē nost, jo nemāk izrunāties. Vieglākais ceļš - izšķirties. Bet saku uzreiz, ka nāks cits cilvēks, bet šīs pašas problēmas paliks, ja neiemācīsies adekvāti uzvesties, runāt un risināt konfliktus mierīgā ceļā. Tāpēc - azibēgt paspēsi jebkurā laikā, labāk pacenties atrast ceļu uz kopīgu sapratni.
19.12.2014 17:17 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Galvenais, lai abiem ir ērti un pieņemami. Abām pusēm ir jāmeklē balanss, nevis jānem vērā tikai vienas puses intereses.


Jā kopīga valoda ir vajadzīga.

Veselīgās attiecībās sieviete ir ne tikai mīļotā, bet arī draugs un "savs čoms".


Varbūt, bet es nevaru iedomāties savu sievieti, kā savu čomu, viņa ir pārāk sievišķīga un tā ir īpašība kuru es sievietēs vērtēju ļoti augstu.
19.12.2014 17:14 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Neredzu šeit neko smieklīgu un neticu, ka autore nespēj atšķirt jokus no speciālas kaitināšanas vai apvainošanas. Joki vai ne-joki, šie komentāri acīmredzami bojā attiecības, bet izskatās, ka vīrietim vienalga.
19.12.2014 17:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Galvenais, lai abiem ir ērti un pieņemami.
+
19.12.2014 17:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tieši šāda rīcība, man personīgi ļoti nepatīk. Mani tāda "jokošanās" kaitinātu. Labāk patīk joki kas ir balstīti uz loģiskumu vai sakritībām, nevis kacinot otru.

Nedomāju, ka retu reizi tā pajokojot, tu uzeiz uzmestu lūpu. Gan jau pasmaidītu un būtu pavisma mierīgs un nepievērstu šim jokam nekādu īpašo uzmanību. Vai arī steigtos skaidrot attiecības vai momentā sapūstos un apvainotos?...

Smirdēšana un cūka jau gandrīz ir sinonīmi.


Man tie nav sinonīmi. Nevajag izdomāt to, kā nav un dzīve būs vienkāršāka.

Zirgošanās, es saprotu, veču kompānijā vēl ir OK. Ja sieviete ir mīļotais cilvēks, var jau pajokot, bet zirgoties un kacināt ar melno humoru galīgi neprasās.


Veselīgās attiecībās sieviete ir ne tikai mīļotā, bet arī draugs un "savs čoms". Normāli būtu attiecībās neko netēlot, bet būt brīvam. Ja gribās zirgoties - zirgojies, ja gribās ākstīties - āksties, gribi romantiku - esi romantisks, ja gribās iedzert - paņem 2 alus pudeles no
ledusskapja un iedzeriet kopā u.tml. Galvenais, lai abiem ir ērti un pieņemami. Abām pusēm ir jāmeklē balanss, nevis jānem vērā tikai vienas puses intereses.
19.12.2014 16:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man noteikti nepatiktu netaktiski joki,kur iisti pat nevar saskatiit to joku-piemeram ,par smirdeesanu...Vairaak saskatu netaktisku pieziimi.Te es vareetu pat teikt-necienu pret sievieti.
19.12.2014 16:54 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Varbūt paskaido, kas tajā jokā ir tik aizvainojošs?... Un vai tad nepastāv ļoti lidzīga rakstura joki, kā, piem., deguna priekšā aizvērt durvis, vai padodot kaut ko pēkšņi atraut roku atpakaļ, vai arī dodot buču pēkšņi pagriezt vaigu u.tml.? Tas viss ir ar vienu un to pašu raksturu - paķircināt. Jā, bieži tāda veida joki spēj tracināt, bet retu reizīti, manuprāt, nekādu ļaunumu nenodara.


Tieši šāda rīcība, man personīgi ļoti nepatīk. Mani tāda "jokošanās" kaitinātu. Labāk patīk joki kas ir balstīti uz loģiskumu vai sakritībām, nevis kacinot otru.
Draudzene netika nosaukta ne par slampu, ne cūku, ne duru ne kā tamlīdzīgi... Vienkārši ne pārāk jauks joks

Smirdēšana un cūka jau gandrīz ir sinonīmi.

Zirgošanās, es saprotu, veču kompānijā vēl ir OK. Ja sieviete ir mīļotais cilvēks, var jau pajokot, bet zirgoties un kacināt ar melno humoru galīgi neprasās.
Var jau būt ka kādām tas patīk.
19.12.2014 16:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Zini, dīvaini, bet ja esmu parliecināta, ka es nesmirdu, tad mani šādas frāzes vienkārši neaizķer! :D

Es saprotu, ka meitenes grib cieņu, uzmanību un bla-bla-bla... Bet vai tad pašas nemēdz pasmieties, pajokot (arī neveiksmīgi), patizloties, pakauties ar spilveniem u.t.t.? Vienēr tik tādas ledus karalienes, ar taisnu muguru, vienmēr vienādu sejas izteiksmi, kurām rociņu jābučo un uz rokām jānēsā?...

Klau, man tiešām sāk likties, ka esmu no citas planētas, jo varu ar vīru visādi ākstīties, muļķoties, bļaustīties un būt vienkārši brīva visās savās izpausmēs un justies joprojām laimīga un mīlēta. Dīvaini...
19.12.2014 16:41 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Ei nu ei... sievietei tagad esot jāpieņem humoriņš par to, ka viņa smird. Smieklīgi, varbūt arī mašīnai vajadzēja būt draugu pilnai, lai visi pēc tam kopistiski varētu ierēkt - ak atmiņas, skaistās atmiņas.

OK, varbūt daža laba varētu pasmieties, bet ja meitenei jau sasāpējis, tad šādi joki ir pilnīgi nevietā.
Visas vēlamies būt maigas būtnes, kuras mīļo un ciena.
19.12.2014 16:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un vīriešiem patīk šad tad pazirgoties... :D Sevišķi vēl jauniem vīriešiem. Nevajag spiest viņus uzvesties kā veciem pensionāriem ar karaļa cienīgu attieksmi. Visam savs laiks!
19.12.2014 16:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man, personīgi, nepatiktu ja ar mani tā "jokotos". Un arī es tā nekad nedarītu.

Varbūt paskaido, kas tajā jokā ir tik aizvainojošs?... Un vai tad nepastāv ļoti lidzīga rakstura joki, kā, piem., deguna priekšā aizvērt durvis, vai padodot kaut ko pēkšņi atraut roku atpakaļ, vai arī dodot buču pēkšņi pagriezt vaigu u.tml.? Tas viss ir ar vienu un to pašu raksturu - paķircināt. Jā, bieži tāda veida joki spēj tracināt, bet retu reizīti, manuprāt, nekādu ļaunumu nenodara.

Un un to smirdēšanu es tik tiešām uztvertu kā melno humoru... Un atkal jau - nekas krimināls netika pateikts! Draudzene netika nosaukta ne par slampu, ne cūku, ne duru ne kā tamlīdzīgi... Vienkārši ne pārāk jauks joks... Tas arī viss! Mēs jau nezinām to vīrieti, varbūt viņām ir asa mēle, vai šerps raksturs. Viņa joki iespējams būs nedaudz "cietāki", bet es šeit neredzu nekādu pazemojumu joprojām.
19.12.2014 16:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dionysus-++
Man patiik humors,bet tomeer taads -"mazliet smalkaaks"...
19.12.2014 16:27 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Piem., manam vīram jau sen ir vairāk par 27 gadiem, bet bieži ākstās pabraucot man garām ar mašīnu. Nejūtos tizli nemaz. Pasmejamies par šito un es savukārt kādu citu reizi arī kaut kā līdzīgi pajokoju.


Man, personīgi, nepatiktu ja ar mani tā "jokotos". Un arī es tā nekad nedarītu.

Par smirdēšanu - tas ir diezgan sāpīgs apvainojums, lai gan ir cilvēki kuri daudz ko uztver kā melno humoru, bet ar vārdiem mētāties nevajag. Un vīrietim vajadzētu būt ar noturīgākām emocijām.
Vispār interesanti būtu dzirdēt otras puses viedokli.
19.12.2014 16:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es nesaprotu par ko divi cilveeki visu laiku var striideeties...?Visu laiku buut domstarpiibaas var buut tikai tie cilveeki,kuri ir pilniigi atskiriigaas energijaas...Tad jaasaka ,ka divi gadi bija tas maksimums ,ko vareejaat abi iztureet!
Es neredzu te miilestiibu,es redzu te lielu "krisanu uz nerviem"...
19.12.2014 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits