Kad saproti, ka laikam tā stunda ir situsi, attiecības beidzas

 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
guļu blakus mīļotajam, bet nevaru iemigt, kārtējais strīds, un saprotu, ka laikam mūsu attiecības iet uz galu, viņam ir apriebies strīdēties, tā pat man, centos runāt, teicu lai nekaitina mani nebojā man dienu sakot stulbas lietas, dienas trīs ir ok, un tad atkal vecā dziesma, tie visi riebīgie vārdi, ko esam pateikuši un mūsu abu spīts, ka ne viens, ne otrs nepiekāpsies, strīdēsies un pūtīsies līdz galam, ja jūs zinātu, cik ļoti man ir apnicis, un ticu, ka viņam arī, bet pat nezinu, izraudājos, vieglāk nepalika, saprotu, ka viss tūliņ būs cauri, un pat nezinu kā glābt attiecības, cilvēks dārgs, attiecības nav ilgi 2gadi, mīlu cilvēku, bet pa traku ir tie strīdi aizgājuši...
kā lai es glābju šo visu? vai nav vērt pūlēties, un turpināt katru nakti raudāt kamēr neredz, un gaidīt to dienu, kad viss beigsies? :(
19.12.2014 03:29 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, šeit ir problēma uzskatos par humoru, izskatās,ka jums galīgi nesapas.
19.12.2014 17:59 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Manuprāt, šeit ir problēma uzskatos par humoru, izskatās,ka jums galīgi nesapas.


Atšķirīgas humora izjūtas būtu mazākais par ko satraukties situācijā, kad viena puse katru nakti raud spilvenā.
19.12.2014 18:09 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt es kļūdos, bet vai nav iespējams ka vīrietis vienkārši pēc strīdīem neprot izrunāties? Manā ģimenē bija pieņemts ka mēs kārtīgi izbļaustamies strīdos, pasakam visu kas uz sirds, bet tad pēc pāris dienām atkal kā normāli cilvēki kuri visu piedevuši un aizmirsuši dzīvojam tālāk. Iespējams tāpēc ar draugs klusē, jo viņš vienkārši grib no tām sarunām izvairīties, jo vienkārši nezin ko teikt.

Par tiem jokiem runājot, varbūt tā viņš cenšas tevi pielaust, censties ļoti nepārdomātā un muļķīgā veidā ar tevi uzsākt kaut kādu kontaktu.
Par to mašīnu runājot, tai vietā lai tu pagriestu viņam muguru un ietu prom, varbūt viņš grib panākt to reakciju ka tu piemēram apgūlsies mašīnai uz vāka un teiksi "Kamēr mašīnas durvis nebūs vaļā, tikmēr mana pakaļa nekustēsies". Varbūt tiešām cilvēks ar tiem neveiklajiem jokiem cenšas vienkārši pievērst tavu uzmanību, bet tiklīdz tu viņa jociņu uztver negatīvi, tā viņš ar nespēj novaldīties jo jums atiecības jau kā tādas izklausās sazspringtas.

Es tev ieteiktu censties tos jokus atšaut atpakaļ ar līdzīga tipa joku. Censties ar draugu mierīgi runāt, vai arī pat caur jokiem runāt. Laba lieta attiecībās man liekas ir - nekad neiet gulēt dusmīgiem vienam uz otru jo tad arī nākamā diena būs dimbā un nevar zināt kā vel pēc tam būs. Sēžiet augšā kaut vai līdz 3 no rīta kamēr kašķi ir garām un var normāli kā cilvēki viens otram blakus gulēt, un no rīta par sabučoties.
19.12.2014 18:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..kad viena puse katru nakti raud spilvenā.

Zini, daudzām sievietēm ir smaga tendence ļoti pārspīlēt un tēlot no sevis baigo upuri... Nesaku, ka autore ir tāda, bet "raudāšana spilvenā" ne vienmēr burtiski nozīmē, ka viņa nav mīlēta un netiek saprasta. Citreiz vnk pati kas zin ko sadomājas, kā nemaz nav...
19.12.2014 18:18 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Vai tad vīrietis tiešām ir tik tizls, atvainojiet, radījums, kurš savu sievieti spēj uztvert un saprast tikai tad, kad ar varu iebāž acīs, ka sievietei kaut kas šķiet aizvainojošs un sāpīgs? Nu kā var nejust, ka otram sāp sirds, KĀ!? Un vēl turpināt tos pašus izgājienus, vienkārši nav komentāru. Tās jau nav attiecības, bet plika dzīvošana kopā.
Arī es uzskatu, ka atšķirīga humora izjūta attiecībās ir diezgan liels mīnuss, ja ne vēl vairāk. Esmu pati satikusi dzīvē tādus cilvēkus, ar kuriem humors ir gājis pretvirzienā un man tas ir bijis sāpīgi un aizvainojoši. Bet tie ir reti gadījumi un no tādiem cilvēkiem bēgu pa gabalu. Kopīgi uzskati, humors veido tās foršās attiecību nianses, dēļ kā vispār ir jēga būt kopā. Es ļoti novērtēju tos brīžus, kad draugs smejas par maniem jokiem un es smejos par viņa. Tas riktīgi uzlabo ikdienu.
19.12.2014 18:21 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu kā var nejust, ka otram sāp sirds, KĀ!? Un vēl turpināt tos pašus izgājienus, vienkārši nav komentāru. Tās jau nav attiecības, bet plika dzīvošana kopā.


Iespējams ka vīrietis ir uzaucis vairāk starp vīriešiem, kur viņš vienkārši nejūt tās sievietes emocijas, tā vietā viņš tam piejiet kā viņš tam piejietu ar citu vīrieti, pateiktu ko varbūt aizvainojošu un ar humoru jo čaļu starpā to varbūt tā ar uztvertu - ar humoru.
19.12.2014 18:28 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Zini, daudzām sievietēm ir smaga tendence ļoti pārspīlēt un tēlot no sevis baigo upuri... Nesaku, ka autore ir tāda, bet "raudāšana spilvenā" ne vienmēr burtiski nozīmē, ka viņa nav mīlēta un netiek saprasta. Citreiz vnk pati kas zin ko sadomājas, kā nemaz nav...


Jā, protams, bet tad vai nu kādai no pusēm ir jāpielāgojas vai jāšķiras. Man neradās iespaids, ka autore ir no pārjūtīgajām būtnēm, jo minēja, ka spēj ātri nomierināties pēc strīda, kamēr vīrietim vajadzīgs daudz ilgāks laiks.
Nezinu, kā patiesībā ir, bet man viņa uzvedība liek domāt, ka vai nu viņam ir problēmas darbā/sadzīvē, ar kurām viņš nespēj tikt galā un izgāž dusmas uz autori vai arī mīlestība no viņa puses ir zudusi.
19.12.2014 18:31 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
bet nu jau uzvedās tā it kā nekas nebūtu noticis un viss ir kārtībā,


Arī mums tā notiek, bet pluss tam ir tas, ka šodien es varu neapdomāti (vai arī speciāli) kaut ko sabļaut, vai pateikt kaut ko aizvainojošāku, bet tai pat laikā zināt, ka rīt mūsu attiecības no tā necietīs un rīt "sāksies diena no jauna" .
19.12.2014 18:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man neradās iespaids, ka autore ir no pārjūtīgajām būtnēm, jo minēja, ka spēj ātri nomierināties pēc strīda, kamēr vīrietim vajadzīgs daudz ilgāks laiks.

Viņa tieši minēja gan, ka ir viegli aizvainojama. Tas, ka ātri atiet - tas jau labi, bet nevar to pašu prasīt no otra, ja viņš tāds vienkārši nav. Diemžēl, mans vīrs arī dusmojas 3x ilgāk par mani. Esmu to vienkārši pieņēmusi un dodu viņam šo laiku nomierināties...
Te tiešām vairāk izskatās pēc tā, ka abiem ir pārāk dažāda humora un arī situācijas izpratnes uztvere. Kas vienam ir nieks - otram pazemojums, un abi kā vāveres ritenī - nespēj mainīt ne virzienu, ne ātrumu, jo viss notiek pēc inerces...
19.12.2014 18:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Te tiešām vairāk izskatās pēc tā, ka abiem ir pārāk dažāda humora un arī situācijas izpratnes uztvere. Kas vienam ir nieks - otram pazemojums.

++

Vienkārši nav savstarpēja sapratne.
19.12.2014 18:41 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
vakar sedeju darbistaba dariju darbu, kad manejais sak kliegt pa visu maju, ka kkas smird, taa esmu es


sasmējos. :D Bet, nu, tas nav normāli. Tak ja nevari sadzīvot - šķiries. Ja gribi pieņemt viņu tādu kāds ir - pieņem. Easy.
19.12.2014 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Pilnīgi un galīgi piekrītu Neons un Miss Joker viedoklim.


Tiešām, puisis atvainojies tev un aizmirsis par strīdu sāk jau jokoties un dzīvot tālāk, bet autore savu sāpi nav izsāpējusi un jūtas aizvainota vēl, nespēj aizmirst un dzivot tālāk. Iesaku nomierināties un izrunāties vēlāk, kad abi esat nomierinājušies ( t.i. tu,kad esi nomierunājusies un par katru drauga izteiktu joku tu neuztaisītu kārtējo scēnu, vai tev nesaprastu vārdu ko draugs domājis ka vienkāršu vārdu). Nu tev vienkārši vajag tvert visu vieglāk un nevajag katru nakti raudat spilvenā vienai. Es tiešām nesaprotu, nu kā kā, tu nespēj vienkārši izrunāties??? Esi atradusi piemērotu brīdi, lai visu izrunātu, vai taisies runāt, kad tu vai puisis esat uzvilkti, ka pēc kāda nesaprasta vārda kādam no jums atka spuras gaisā un sākās kārtējais kašķis??
19.12.2014 19:04 |
 
Reitings 430
Reģ: 21.06.2013
Varu piebilst to, ka arī ar laiku vīrietis nemainīsies. Un ja ar savu humora izjūstu nevarēs "izpausties" uz tevis, viņš to darīs ar apkārtējiem paziņām, darba kolēģēm u.c. un tad tavām sajūtām pievienosies vēl arī greizsirdība.
19.12.2014 19:05 |
 
Reitings 141
Reģ: 09.10.2012
par ko tad strīdās?
ir dažas etniskas iezīmes, kas bez strīdiem nevar dzīvot, pat seksu uzsākt bez strīda nevar.
19.12.2014 20:20 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Savs "čoms" nebūt nenozīmē zaudēt sievišķību. Vienkārši - šis cilvēks ir pats tuvākais, kura priekšā tu esi tu pats, nevis kaut kas cits. Ja tu spēj zirgoties, tātad tevī "sēž" tas iekšā un ir pavisam dabiski, ka to pazīst arī tava otra pusīte.


Es piekrītu ja dāma vīriešu kompānijā ir kā savs čoms. Čomoties ir forši, bet kopdzīvei un es gribētu kaut ko vairāk. Man arī patīk melnais humors, bet ne attiecībās.
Ja dāma ir kā čoms un zirgojas ar melno humoru, tad manā skatījumā, viņa ir pārāk vīrišķīga.

Nu nav viņa tā sieviete dieviete kuru gribētos uznest kalnā, pārsteigt ar rožu pušķi vai viņas dēļ paveikt kaut ko īpašu.
19.12.2014 21:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dionysus, tiešām dīvaini no tevis ko tādu dzirdēt. Manā izpratnē, tevis teiktais nozīmē vien to, ka savas sievietes priekšā tu kaut ko tēlo un viņa tāpat, ja vari atļauties justies brīvi tikai citā kompānijā, bet ne viņas priekšā. Kā pārnāc mājās, tā uzvelc pieklājīga kunga masku. Kā esi puišu barā - tā pirmais galma āksts? Nu piedod, bet tā ir liekulība tādā gadījumā... Es negribētu, lai mans vīrietis manā priekšā nebūtu patiess un īsts.
20.12.2014 04:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja dāma ir kā čoms un zirgojas ar melno humoru, tad manā skatījumā, viņa ir pārāk vīrišķīga.

Nu nav viņa tā sieviete dieviete kuru gribētos uznest kalnā, pārsteigt ar rožu pušķi vai viņas dēļ paveikt kaut ko īpašu.


Esmu tā meitene čomu barā :D Es atdzīstu ka puišu kompānijās ar lielāko prieku muļķi palaižu, varbūt ko nepieklājīgu izspļauju, bet to es daru tikai tādās kompānijās kuras ir man pazīstamas un kuri mani pazīst. Ja esmu ar draugu, protams ka kādu jociņu pateikšu, vai kādu muļķīgu atgadījumu ko stāstija, bet mans vīrietis nekad nav izrādijis to ka viņam mana čomošana ar vīriešiem nepatiktu, jo lūk tas viņam liekas pārāk nesievišķīgi. Drīzāk viņš priecājas ka es dēļ tām visām vīriešu kompānijām mūža garumā esmu iemācijusies vairāk saprast vīriešus un kā viņiem smadzenes darbojas, bet tai pašā laikā es palieku gana sievišķīga.
Un vispār es uzskatu ka partneriem arī ir jābūt labākajiem draugiem, kas es ar savu mīļoto esam, ar visiem jokiem un špokiem un arī lielo mīlu un romantiku.
Un mans draugs ļoti cenšas lai tiešām man sagādātu to rožu pušķi un paveikt ko īpašu, tā kā viss atkarīgs no vīrieša, daudziem es nebūtu īstā, bet savējam esmu :)
20.12.2014 07:29 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Atzīstu.
20.12.2014 07:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Artemzija

Thank you :) Es vel smagi guļu :D Un tai pašā laikā nespēju gulēt :D
20.12.2014 07:47 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Ziniet, ir jāmāk jokoties un čomoties tā, lai neviens netiktu aizskarts. Man ar humora izjūtu viss ir kārtībā un mēs ar vīru arī ākstames kā bērni, bet ja viņš izstrādātu to "joku" ar mašīnu, kad man, smuki sapucētai, jāskrien aiz auto un tad vēl rokturi jārausta, es padomātu, ka viņš ar ķieģeli pa galvu dabujis. Un tad nu gan baigais joks - tu smirdi! Atgādina no sērijas "tu esi stulba - aprill aprill"
20.12.2014 08:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)