Kad saproti, ka laikam tā stunda ir situsi, attiecības beidzas

 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
guļu blakus mīļotajam, bet nevaru iemigt, kārtējais strīds, un saprotu, ka laikam mūsu attiecības iet uz galu, viņam ir apriebies strīdēties, tā pat man, centos runāt, teicu lai nekaitina mani nebojā man dienu sakot stulbas lietas, dienas trīs ir ok, un tad atkal vecā dziesma, tie visi riebīgie vārdi, ko esam pateikuši un mūsu abu spīts, ka ne viens, ne otrs nepiekāpsies, strīdēsies un pūtīsies līdz galam, ja jūs zinātu, cik ļoti man ir apnicis, un ticu, ka viņam arī, bet pat nezinu, izraudājos, vieglāk nepalika, saprotu, ka viss tūliņ būs cauri, un pat nezinu kā glābt attiecības, cilvēks dārgs, attiecības nav ilgi 2gadi, mīlu cilvēku, bet pa traku ir tie strīdi aizgājuši...
kā lai es glābju šo visu? vai nav vērt pūlēties, un turpināt katru nakti raudāt kamēr neredz, un gaidīt to dienu, kad viss beigsies? :(
19.12.2014 03:29 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Un vēl ja vēlos kaut ko pārmest vai ir uznākusi greizsirdība, tagad man ir likums - nogaidīt kā minimums līdz nākamajai dienai, tad pārdomāt vēlreiz vai tiešām ir reāls pamats pārmest. (99% gadījumos nav )

arī - so true +++
19.12.2014 11:34 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
Tagad padomā, Tu taču nedraudzējies ar sīpolu, lai katru dienu būtu jāraud. :D
19.12.2014 11:42 |
 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
Principā strīdi ir dažādi, gan par mazām lietā, gan nopietnām, bet to ir katru dienu, vai nu viņš vai es uzsākam, bet vienmēr beigās sāp man, ja raud tad man saka, ka manas asaras ir neka, nederīgas, ja viņš ir sadusmojies, es varu nomierināties pēc 5min, viņam vajaga laiku lai nomierinātos, citreiz pat nomierinās nākošajā rītā, bet ir gadījums šis pēdējais, ka no rīta pieceļoties, kaitināja sakot stulbas lietas, veidojot jaunu kašķi un visu dienu turējos, vakarā uzsprāgām....
grūti ir runāt un veidot kompromisu ar cilvēku, kuram šķiet, ka vienmer ir taisniba un ja paklausās tad nezinu vai mainīsies, citreiz jau kaut ko pamaina, bet citreiz kaa maz berns, lai nokaitinātu ieet galējībā....
19.12.2014 11:55 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Jums abiem būtu jādodas pie kāda ārsta. Nav normāli, ka divi pieauguši ? cilvēki nemāk valdīt par savām emocijām. Ja ir jāstrīdas par niekiem un jāpūšas kā pūpēdim, tad arī attiecības nav jums domātas... Tas toč nav normāli..
19.12.2014 12:02 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
Grūti jau strīdu risināt, ja puisis nepārtraukti kaitina un saka stulbas lietas - speciāli vai neapzināti. Kā tur var iziet uz kompromisu, ja džeks nesaprot? Pie attiecībām ir jāstrādā divatā - ne tikai meitenei jāsēž un jāvērtē situācija no otras puses un jāmēģina iziet uz kompromisu, bet arī puisim tas jādara.
Nu mēģini izrunāties, bet ja saproti tomēr, ka puisis necentīsies, tad pieņem sev lēmumu. Jebkādu.
19.12.2014 12:05 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
kaitināja sakot stulbas lietas, veidojot jaunu kašķi un visu dienu turējos,


varbut apgaismo publiku, kas ir kaa piemeers taas lietas ar ko vinjsh tevi kaitinajaa? Nu lai mees saprotam, vai tev ar nerviem galig svaki, ja kaitina kkadi izteikumi, joki utt vai arii tiktiesham vinjsh ir taads mazs beerns, kas nesaprot tevi!
19.12.2014 12:08 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Jums abiem būtu jādodas pie kāda ārsta. Nav normāli, ka divi pieauguši ? cilvēki nemāk valdīt par savām emocijām. Ja ir jāstrīdas par niekiem un jāpūšas kā pūpēdim, tad arī attiecības nav jums domātas... Tas toč nav normāli..


Nu, redz, situācijā, kad Tevi speciāli kaitina, pati varētu pamēģināt citu pieeju - nevis turpināt pūsties (jo kādam taču tāpat pirmajam jāatdziest). Uz visiem viņa mēģinājumiem izvest atbildēt ar humoru, jokiem.

Varbūt rutīna jums abiem? Mums arī ar vīru ik pa laikam uznāk posms, kad par visādiem sīkumiem un katru teikumu varam sakašķēties. Nu tad jādodas kādā pozitīvā izbraucienā, gūt jaukus iespaidus, pabūt kopā ārpus ierastā, lai atkal ieraugāt viens otru + gaismā ;)

Bet, atkal jau, ja abiem tās attiecības tomēr ir tāaaaadas zobusāpes, varbūt emocionāli jānobriest attiecībām (kurās var būt arī negludumi) vai jāatrod pakļāvīgāks un mierīgāka rakstura partneris. Abiem.
19.12.2014 12:14 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Ir bijusi šāda situācija, viss beidzās ar šķiršanos toreiz. Tagad to kļūdu vairs nepieļaujam un esam iemācījušies visu risināt citos veidos.
Ļoti piekrītu Dionysus viedoklim. Tomēr reizēm ir jāpaklusē, pat tad, ja esi pārliecināts par savu taisnību. Visi tie kašķi, aizvainojums un strīdā izkliegtais veido gandrīz vai atombumbu, kas ik mirkli kādā ikdienas situācijā draud uzsprāgt. Tas nekad nebeigsies un ies pa riņķi, ja abi nevēlēsieties iemācīties risināt lietas savādāk. Reizēm sanāk tā, ka to pašu tuvāko, kas tev ik dienu ir līdzās, uztver kā pašsaprotamu un šķiet, ka viņam var teikt visu. Ir jāsaprot, ka pret šo cilvēku ir jāizturās tieši pretēji - īpaši saudzīgi un labi, jo tas ir tuvākais, kas tev ir un ir tik muļķīgi aizvainojumā pateikt skarbas lietas, kas tālāk neatgriezeniski sabojā to īpašo saikni, kas starp diviem ļoti cilvēkiem var būt.
19.12.2014 12:18 |
 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
labi, piemēram, ja tik ļoti te viena uzstāj, vakar taisijāmies braukt pie viena paziņas, viņš aizgaja lidz masinai, es piesledzu durvis un taisijos iet aara, kad cilveks vienkarsi pabrauc man garam, apstaajas taalak, ok aizgaaju liidz massinai dirvis bija aizslegtas, sapratu, ka kaa mulke nestavesu, lidzko uzgriezu muguru vins jau aizbrauca.
vakar sedeju darbistaba dariju darbu, kad manejais sak kliegt pa visu maju, ka kkas smird, taa esmu es, tad atnaca pie manis, traucēja man darit darbus.
godīgi viirietim kuram ir 27 tas ir par beerneskigu, es saprotu, ka reizem joko, bet vakar aizgaja pa traku bišķ.
19.12.2014 12:30 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
taisijos iet aara, kad cilveks vienkarsi pabrauc man garam, apstaajas taalak, ok aizgaaju liidz massinai dirvis bija aizslegtas, sapratu, ka kaa mulke nestavesu, lidzko uzgriezu muguru vins jau aizbrauca.


Kaut kāds sešpadsmitgadnieku izgājiens... tas taču nav normāli. Tas pats ar to, ka traucē strādāt un runā par kaut kādu smirdēšanu. Viņam tiešām ir 27?
19.12.2014 12:36 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
whāaat? o.O
Izklausās, ka jau aizgājis līdz pazemošanai. 27 gados? Nav nopietni.
19.12.2014 12:43 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
labi, piemēram, ja tik ļoti te viena uzstāj, vakar taisijāmies braukt pie viena paziņas, viņš aizgaja lidz masinai, es piesledzu durvis un taisijos iet aara, kad cilveks vienkarsi pabrauc man garam, apstaajas taalak, ok aizgaaju liidz massinai dirvis bija aizslegtas, sapratu, ka kaa mulke nestavesu, lidzko uzgriezu muguru vins jau aizbrauca.
vakar sedeju darbistaba dariju darbu, kad manejais sak kliegt pa visu maju, ka kkas smird, taa esmu es, tad atnaca pie manis, traucēja man darit darbus.
godīgi viirietim kuram ir 27 tas ir par beerneskigu, es saprotu, ka reizem joko, bet vakar aizgaja pa traku bišķ.


Bez komentāriem...
19.12.2014 12:45 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
tad ko tu gaidi? :D:D:D es no taada muktu prom
19.12.2014 12:47 |
 
Reitings 1337
Reģ: 19.05.2009
Ļoti nesmuka rīcība no vīrieša puses. Varbūt Tev vajag vienkārši viņu nolikt pie vietas, ja nav gatavs izaugt no bērnu vecuma, tad lai dzīvo viens pats tālāk, tas nav pieņemami. Tas ir ne tikai bērnišķīgi, bet arī necienoši pret Tevi.
19.12.2014 12:53 |
 
Reitings 87
Reģ: 03.08.2013
Saprotu, bet vienkārši dusmojos uz sevi, es neredzējo to laikus, tā viss notiek pēdējos trīs mēnešus, vairāk kā gads bija ideāls...
un jā, viņam ir 27.
19.12.2014 13:10 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
vienkārši dusmojos uz sevi, es neredzējo to laikus

nu nedusmojies tik ļoti uz sevi. Tā jau vairumā attiecību notiek, ka negatīvās lietas, arī nelabojamas un nepieņemamas partnera īpašības atklāj tikai ar laiku...
19.12.2014 13:12 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
manejais sak kliegt pa visu maju, ka kkas smird, taa esmu es
:D :D :D :D
19.12.2014 14:39 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Es reizēm aizdomājos, ka attiecībās ir forši saglabāt to bērnišķīgumu, bet normu robežās. Jāmāk atrast to sapratni attiecībā uz otru un jāredz, kad otrs ir gatavs ar tevi kopā pamuļķoties un kad nē. Mans draugs arī reizēm pārspīlē ar to bērnišķīgumu un ja tas vēl piemēram ir brīdī kad esmu nogurusi, tad tas sadusmo. Es, tad, kad esmu hiperaktīvā garastāvoklī un gribu paākstīties, parasti novērtēju kā otrs uz to reaģē un vai viņš man pievonojās vai paliek nopietns, aizkaitināts.. Tad labāk lieku mierā, lai nesabojātu arī savu garastāvokli.
19.12.2014 15:51 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
labi, piemēram, ja tik ļoti te viena uzstāj, vakar taisijāmies braukt pie viena paziņas, viņš aizgaja lidz masinai, es piesledzu durvis un taisijos iet aara, kad cilveks vienkarsi pabrauc man garam, apstaajas taalak, ok aizgaaju liidz massinai dirvis bija aizslegtas, sapratu, ka kaa mulke nestavesu, lidzko uzgriezu muguru vins jau aizbrauca.
vakar sedeju darbistaba dariju darbu, kad manejais sak kliegt pa visu maju, ka kkas smird, taa esmu es, tad atnaca pie manis, traucēja man darit darbus.
godīgi viirietim kuram ir 27 tas ir par beerneskigu, es saprotu, ka reizem joko, bet vakar aizgaja pa traku bišķ.


Tas vīrietis ir vesels? Varbūt viņam būtu jāmeklē speciālista palīdzība.

Tādu nekaunību un necieņu jau nu gan neciestu.
19.12.2014 15:57 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.12.2014
Nesaprot tās vecenes :D Tikai tad ja pasaka tieši: "Kuce, viss cauri, pis prom!"
19.12.2014 16:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits